Zobrazení dnes: 11896
Zobrazení včera: 12237
Zobrazení 2018: 1962137
Zobrazení 2017: 6280215
Zobrazení celkem: 56784175

Uklízečka v mateřžské škole

Mateřská škola, Praha 8, U Sluncové 10a, hledá uklízečku na plný nebo částečný úvazek, s nástupem ihned. Nejlépe paní v důchodu.

Region : Praha
Telefon : 607530342
Email : msusluncove@seznam.cz
Datum vložení : 13.03 12:00 - 2018

Hledáme hospodyni/chůvu

Hledáme hospodyni/chůvu do školky na Praze 4.

Školka je pro 24 dětí ve věku od 1-5 let.

Náplň práce:
- realizace výchovné činnosti
- péče o čistotu ve školce
- výdej stravy

Požadujeme:
-zdravotnické/pedagogické vzdělání do MŠ/ akreditovaný kurz chůvy s kódem 69-017-M)
- flexibilitu, kladný vztah k dětem
- hra na hudební nástroj či znalost anglického jazyka výhodou

Nabízíme:
- práci na hlavní pracovní poměr
- stravu na pracovišti zdarma
- možnost dalšího vzdělávání
- moderní prostředí
- dovolená + sick days
- možnost nástupu ihned

V případě zájmu o nabízenou pozici zašlete Váš životopis na email: veronika.nemcova@firemniskolky.cz

Region : Praha
Telefon : 773665885
Email : veronika.nemcova@firemniskolky.cz
Datum vložení : 13.03 11:03 - 2018

Recepční-praktická sestra Soukromá klinika LOGO s.r.o.

příjemné vystupování a empatické jednání, odolnost vůči stresu, zájem se dále vzdělávat v oboru, znalost anglického jazyka vítána.

Region : Praha
Telefon : 734152999
Email : lydie.charouzova@logoped.cz
Datum vložení : 13.03 09:42 - 2018

řidič a prodejce

Region : Ostrava
Telefon : 736762888
Email : anna.boudova@email.cz
Datum vložení : 13.03 09:29 - 2018

STRÁŽNÝ, DETEKTIV - HLUBOKÁ NAD VLTAVOU

min. 18 let, dobrou fyzickou zdatnost, trestní bezúhonnost (čistý Výpis z rejstříku trestů), schopnost jak samostatné, tak týmové práce, zodpovědnost, spolehlivost, komunikativnost, flexibilitu, dobrou pracovní morálku a základy etiky (vstřícné a slušné vystupování), vítáme zkušenosti z oblasti fyzické ostrahy

Region : České Budějovice
Telefon : 777880658
Email : martin.bednar21@gmail.com
Datum vložení : 13.03 09:15 - 2018

řidič MKD

Zdravím, hledám práci na MKD, rok zkušenost v D a RUS,2 roky PL, tandem i návěs .Angličtina. Spolehlivost samozřejmostí. Jízda PO-Pá, od 40 000kč. Možný nástup 1.4.2018.Olomoucko. Nabídněte na vaperizo@seznam.cz

Region : Olomoucký
Email : vaperizo@seznam.cz
Datum vložení : 13.03 08:46 - 2018

Automechanik

Náplň práce: - montáž dílů automobilového příslušenství, provádění system. údržby záručních oprav a prohlídek - provádění generálních a celkových oprav - stanovování diagnózy poruch prozkoumáním závad - stanovování způsobu oprav Požadujeme: - praxi v oboru výhodou - technickou zdatnost - zručnost - logické myšlení - spolehlivost - řidič. průkaz sk.B

Region : Olomouc
Telefon : 585315921
Web : www.autoopravnavyhlidal.cz
Email : autosluzbyvyhlidal@seznam.cz
Datum vložení : 13.03 08:22 - 2018

Učitelka MŠ, vychovatelka

Učitelka z Moravy,hledá zaměstnání v okolí Trutnova,nejlépe Dvůr Králové nad Labem.Jsem absolventem SPgŠ (2001) a AHE Lodž(2014)-Bakalář.Předškolní a mimoškolní pedagogika, Raně školní vzdělávání a předškolní výchova.Specializace- Dramatická výchova, akreditace pro Metodu Dobrého startu.Zkušenosti s tanečním kroužkem a keramikou.

Region : Trutnov
Telefon : 736771744
Email : rezak.diana@gmail.com
Datum vložení : 12.03 22:10 - 2018

Brigáda pro muže -výplata týdně

Práce vhodná pro absolventa.Spolupráce dlouhodobá.Zaučím nástupní plat 80kč po zauční100-120kc tel.704720930

Region : Pardubický
Telefon : 704720930
Datum vložení : 12.03 20:41 - 2018

Vhodné pro absolventa,spolupráe dlouhodobá.Zaučím..Nástupní plat 80kč po zauční 100-120kc

Region : Středočeský
Datum vložení : 12.03 20:14 - 2018

KFC AIRPORT přijme nové posily do týmu!

Momentálně hledáme nové parťáky na plný úvazek od 117 Kč/hod a na brigádu od 102 Kč/hod na pozice – KUCHAŘ, který bude zpracovávat naše čerstvé maso dle originální receptury, PŘÍPRAVA PRODUKTŮ, kde se připravují sendviče a přílohy a OBSLUHA HOSTŮ, kde budeš poskytovat ten nejlepší zákaznický servis. Čeká Tě u nás naprosto unikátní firemní kultura, ve které je „všechno možné“. Jednáme na rovinu, za poctivou práci dostaneš poctivou odměnu a vždy i něco navíc! Vážíme si našich zaměstnanců a dodržujeme závazek k lidem. Pokud i Ty sdílíš stejné hodnoty, nejspíš nám to bude klapat :-) Co u nás můžeš získat: - Smlouvu na dobu NEURČITOU a jistotu mzdy na účtu vždy do 9. dne v měsíci - Spropitné a bonusy dle výkonu - Příplatky za práci v noci 10%, o víkendech 10%, ve svátky 100% - Možnost navýšení mzdy od druhého měsíce zaměstnání - Širokou škálu firemních benefitů – zvýhodněné tarify O2 Family, výhody v rámci našich značek po celém světě (KFC, Starbucks, Burger King), jídlo na směně za pár kaček (hladovět Tě rozhodně nenecháme :-)), odměnu za doporučení nových kolegů až 5000,- za každého, odměny v rámci různých soutěží (poukazy na volnočasové aktivity, ale třeba i tablet nebo dovolená!) - Možnost růstu na manažerské pozice - Týmové mimopracovní aktivity a párty Co bys měl splňovat: - Být týmovým hráčem - Být pozitivně orientovaný na hosty - Mít rád naše produkty a chtít se podílet na jejich přípravě - Chtít na sobě pracovat a zlepšovat se

Region : Praha
Email : lucie.novakova@amrest.eu
Datum vložení : 12.03 20:10 - 2018

Přijmeme číšníka/servírku na HPP

Přijmeme číšníka/servírku na HPP s prozákaznickým přístupem a láskou k jídlu, krátký/dlouhý týden 10-22h, 100 Kč/hod čistého + spropitné. Pro vice info tel.: 777 945 289. www.moname.cz

Region : Brno-město
Datum vložení : 12.03 19:37 - 2018

Učitelka přípravné třídy ZŠ

Od září 2018 přijmu pracovní místo učitelky přípravné třídy ZŠ. Vzdělání SPgŠ - předškolní a mimoškolní pedagogika a VŠ (Bc.) na PedF UK Praha. Jsem spolehlivá, pracovitá, s mnohaletou praxí učitelky MŠ ve třídě předškolních dětí a s praxí učitelky 1.stupně ZŠ.
Prosím nenabízet pozici učitelky MŠ, za ostatní nabídky předem děkuji.

Region : Praha
Telefon : 703621626
Email : karolane@email.cz
Datum vložení : 12.03 15:09 - 2018

OSTRAHA - PRAHA 6 - DEJVICE

Požadujeme: certifikát STRÁŽNY, dobrou fyzickou zdatnost, trestní bezúhonnost,tak týmové práce zodpovědnost, spolehlivost, komunikativnost, vítáme zkušenosti z oblasti fyzické ostrahy Nabízíme: mzda dohodou, směnný provoz, jistotu dlouhodobého zaměstnání, možnost vyplácení záloh, výplata 15tého v měsíci, nástup možný ihned.

Region : Praha
Telefon : 601303340
Email : vitova@cbs.cz
Datum vložení : 12.03 14:28 - 2018

Asistent pedagoga

Hledáme asistenta pedagoga k vietnamsky mluvící holčičce.Nástup 9/2018.Jsme MŠ na Praze 2.

Region : Praha
Telefon : 222516976
Email : trojlistek-sumavska@seznam.cz
Datum vložení : 12.03 14:22 - 2018

Operátor/ka ve výrobě AUTOMOTIVE

Náplň práce: • výroba koberců a plastů do aut pro významnou automobilovou společnost Požadavky: • spolehlivost, flexibilita, zodpovědnost • manuální zručnost • ochota pracovat na směny (3 směnný provoz) Nabídnout můžeme: • zajímavé finanční ohodnocení • možnost ubytování • platové podmínky až 23 000 Kč • možnost týdenních záloh • pozice vhodná pro muže, ženy i páry • stabilní zaměstnání na HPP včetně kariérního růstu

Region : Pardubice
Telefon : 727921815
Email : geislerova@pavmart-psv.cz
Datum vložení : 12.03 13:58 - 2018

operátor/ka výroby

základní vzdělání - praxe v automobilovém průmyslu výhodou - zkušenosti s prací na montážních linkách výhodou

Region : Liberec
Telefon : 774628879
Web : WWW.STPA.CZ
Email : nabor@stpa.cz
Datum vložení : 12.03 13:47 - 2018

Ředitel/ka ZŠ a MŠ Makov, okres Svitavy

Všechny informace o konkurzu na pozici ředitele/ky ZŠ a MŠ Makov, okr. Svitavy naleznete v odkaze: http://www.obecmakov.cz/aktualne/konkurzni-rizeni-reditel-zs-a-ms-makov

Region : Svitavy
Telefon : 732386311
Web : http://www.obecmakov.cz/aktualne/konkurzni-rizeni-reditel-zs-a-ms-makov
Datum vložení : 12.03 13:13 - 2018

Soukromá školka v Praze 1

Hledáme výpomoc do soukromé školky v Praze 1. Jedná se o práci s dětmi, požadovaná kvalifikace pro povolání učitelka v mateřské škole nebo zdravotní sestra, zdravotní asistentka, ošetřovatelka, záchranář nebo profesní kvalifikace chůva nebo pracovník v sociálních službách. Rozsah práce dle dohody, nejedná se o HPP. Vhodné i pro bývalou učitelku MŠ či jako přivýdělek k mateřské (možno vodit vlastní dítě).
Dále hledáme asistentku - i nekvalifikovanou osobu na výpomoc, nejlépe studentku pedagogického oboru, jedná se o práci cca 3 - 4 hodiny denně, 3-5 x týdně dle dohody.

Životopisy zasílejte na email mini.misa@email.cz

Region : Praha
Telefon : 777140347
Email : mini.misa@email.cz
Datum vložení : 12.03 12:19 - 2018

Svářeč TIG, CO2

• praxe na pozici svářeče • ochota pracovat na 2směnný provoz v našem výrobním závodě v Bělotíně • pečlivost, zodpovědnost

Region : Přerov
Email : n.krajcova@bbahranice.cz
Datum vložení : 12.03 11:36 - 2018