Zobrazení dnes: 5
Zobrazení včera: 11612
Zobrazení 2018: 2725063
Zobrazení 2017: 6280215
Zobrazení celkem: 57547101

prace na pc z domu

Hledam praci z domu pres pc a telefon mam kdyzpozici notebook a neomezene volani nehledam zadny prodej pres tel predem dekuji za nabidky brazda

Region : Znojmo
Telefon : 734205941
Email : petrbrazda24@gmail.com
Datum vložení : 13.05 19:07 - 2018

ELC Group s.r.o.

Pracovní náplň: · odesílání a přijímání pošty · vyřizování a přepojování telefonátů · práce s interními systémy · zajištění interního skladu · vyřizování občasných obchůzek · příprava zasedacích místností Požadavky: · Student VŠ · Pokročilá znalost Angličtiny · Časová flexibilita - Možnost pracovat 2-3 dny v pracovním týdnu – dlouhodobá brigáda · uživatelská znalost MS Office, dobrá orientace na internetu · schopnost samostatné práce · proaktivní přístup, týmový hráč · aktivní přístup k práci a profesionální vystupování

Region : Praha
Web : www.elc-group.com
Email : alexandra.plekhanova@elc-group.com
Datum vložení : 13.05 17:53 - 2018

MŠ Praha 9 hledá učitelku

Do svého kolektivu přijmeme kvalifikovanou učitelku/učitele. Uvítáme přátelské vystupování, kreativitu, spolehlivost. Nabízíme přátelský kolektiv a příjemné pracovní prostředí. Nástup 27. 8. 2018.

Region : Praha
Telefon : 723359738
Web : www.msalbrechticka.cz
Email : LeiblovaLada.msalb@seznam.cz
Datum vložení : 13.05 17:35 - 2018

Asistentka pedagoga

Dobrý den. Hledám prácovné uplatnění ako Asistentka Pedagoga. Mám ukončenou střední školu s maturitou, a kurz asistentky pedagoga. Děkují Pokorná

Region : Praha
Telefon : 777193221
Email : natasa.pokorna193@gmail.com
Datum vložení : 16:52 13.05.2018

Hledáme paní učitelku do firemní MŠ

Od června 2018 hledáme spolehlivou a zodpovědnou učitelku a asistentku do 2třídní soukromé mateřské školky na Praze 5 Košířích. Jsme mladý kolektiv a sháníme kolegyni, která má pozitivní vztah k životu a dětem, je milá a práce s dětmi ji baví. Praxe v MŠ vítána. Pohovory a prohlídky možné v naší MŠ po dohodě.

Region : Praha
Telefon : 775665090, 721201269
Email : m.faltusova@centrum.cz
Datum vložení : 13.05 16:19 - 2018

asistentka pedagoga/výpomoc

Do soukromé česko - anglické mateřské Montessori školky na Praze 9 hledáme výpomocní sílu dvě slečny na odpolední směnu (cca 11:00 - 17:00), x 3 nebo x 5 týdně. Nástup možný ihned Hodinová mzda: 120 - 140 Kč

info@skolkalimetka.cz

Region : Praha
Telefon : 605215054
Datum vložení : 13.05 12:10 - 2018

Výpomoc učitelka- ČERVENEC 2018.-PRAHA

Dobrý den,

hlédám práci ve školce přes léto-v červenci.
Více přes e.mail.Mirka

Region : Praha
Email : office.hudebnicentrumberuska@gmail.com
Datum vložení : 13.05 10:28 - 2018

Rozdávání letáků

Rozdavač/ka letáčků. Hledáme brigádníka na rozdávání informačních letáčků na metru C Háje a v Horních Měcholupech. Jedná se zhruba o 100 ks letáčků, odměna za rozdání letáků je 150,- Kč. Vyzvednutí letáčků a odměna v Praze 10 - Petrovicích, Edisonova 429.

Region : Praha
Telefon : 721200319
Web : www.rc-snopik.cz
Email : info@rc-snopik.cz
Datum vložení : 12.05 22:31 - 2018

Bezpečnostní pracovník

čistý trestní rejstřík

Region : Praha
Telefon : 7360603544
Email : mirek.kamocsai@gmail.com
Datum vložení : 12.05 21:19 - 2018

kuchařka do mateřské školy

jsem kuchařka s 30 letou praxi.Současně v základní škole,chci změnu.

Region : Pardubice
Telefon : 602488387
Datum vložení : 12.05 18:01 - 2018

Údržbář / správce budov

Dobrý den. Hledám práci,(možno i na ŽL) jako: údržbář, správce budov nebo servisní technik elektro. Praxe: Několik let jsem spravoval 3 rekreační střediska a hotel na jihu Čech, včetně vedení dokumentace, správy vodního hospodářství, správy ČOV a bazénů. Oblast činnosti: sekání trávy, údržba okolí, technické zabezpečení objektu, drobné elektroinstalační, zednické a instalatérské práce, zkrátka klasické práce typu "hodinového manžela" Základní informace: - věk: 42 let - elektrotechnické vzdělání - samostatnost, pečlivost - řp. sk. B - plně vybavená kancelář - praxe 24 let v technické správě budov a údržbě Oblast působení: Jižní Čechy, nejlépe okres Tábor, Písek První kontakt s nabídkou prosím na e-mail: technickasprava@email.cz

Region : Jihočeský
Telefon : 724544790
Email : technickasprava@email.cz
Datum vložení : 12.05 12:17 - 2018

Do soukromé česko - anglické mateřské Montessori školky na Praze 9 hledáme výpomocní sílu dvě slečny na odpolední směnu (cca 12:00 - 17:00), x 3 nebo x 5 týdně. Nástup možný ihned Hodinová mzda: 120 - 140 Kč

Email : info@skolkalimetka.cz
Datum vložení : 11.05 22:12 - 2018

Zástupkyně ředitelky v mateřské škole

Mateřská škola Kurandové přijme od 1.8.2018 zástupkyni ředitelky. Požadujeme:
- kvalifikovanost dle platné legislativy,
- organizační a řídící schopnosti,
- praxi v oboru min. 3 roky,
- chuť pracovat ve vzdělávacím programu Začít spolu
- pozitivní přístup k sebevzdělávání.

Nabízíme:
- HPP,
- příplatek za vedení,
- osobní přípaltek
- příjemné pracovní prostředí
- vlastní pc.

V případě Vašeho zájmu posílejte CV na info@mskurandove.cz nebo volejte 725 811 833.

Region : Praha
Telefon : 725 811 833
Web : www.mskurandove.cz
Email : info@mskurandove.cz
Datum vložení : 11.05 20:47 - 2018

Vedoucí školní jídelny

Mateřská škola přijme od 1.7.2018 vedoucí školní jídelny na 0,8 úvazku. Požadujeme středoškolské vzdělání, znalost na pc - evidence plateb a stravného je zpracováváno v programu Gordig a Vis (možnost zaučení).

V případě Vašeho zájmu posílejte životopis na info@mskurandove.cz nebo volejte 725 811 833.

Datum vložení : 11.05 20:43 - 2018

Učitelka v MŠ

Do naší mateřské školy Kurandové 669, Praha 5, 152 00 hledáme pedagogické pracovníky na plný úvazek. Škola pracuje v alternativním vzdělávacím programu Začít spolu. Požadujeme: kladný vztah k dětem, kvalifikaci dle platné legislativy. Nástup možný od 27.8.2018. V případě Vašeho zájmu nám zašlete životopis na info@mskurandove.cz nebo volejte 725 811 833.

Datum vložení : 11.05 19:52 - 2018

Mateřská škola přijme učitelku

Hledáme milou a vstřícnou kolegyni do mateřské školy se zahradou na Praze 4. Požadujeme kvalifikaci dle platné legislativy. Nabízíme plný úvazek. Nástup je možný od 1. září 2018. Zástup za MD. V případě zájmu nám zašlete životopis na adresu mskpodjezdu@volny.cz.

Region : Praha
Datum vložení : 11.05 17:28 - 2018

učitelka MŠ

Hledáme paní učitelku do MŠ na Praze 5 na částečný úvazek na HPP s ideálně pedagogickým nebo případně zdravotnickým vzděláním. Nástup od září 2018. Požadujeme spolehlivost, kladný přístup k malým dětem, kreativitu, flexibilitu, ideálně praxi v MŠ nebo obdobném zařízení. Své životopisy s fotografií, prosím, zasílejte na veronika.kosarova@seznam.cz nebo volejte na 775 715 055.

Region : Praha
Telefon : 775715055
Web : www.skolka-jezecek.cz
Email : veronika.kosarova@seznam.cz
Datum vložení : 11.05 16:36 - 2018

servírka/číšník

Restaurace a bar DNO na ulici Orlí přijme servírku/číšníka brigádně.Plat 110 Kč/hod. Požadujeme příjemné vystupování.Nástup možný ihned.Volejte 774 077 741.

Region : Brno-město
Telefon : 774077741
Datum vložení : 11.05 15:10 - 2018

Hledáme milou paní učitelku

Hledáme milou, kreativní paní učitelku do našeho bobřího kolektivu. Nejlépe kvalifikovanou pro MŠ, ale i studentku. Nástup v září 2018.

Region : Praha
Telefon : 251617565
Web : www.mspodperova.cz
Email : info@mspodperova.cz
Datum vložení : 11.05 13:40 - 2018

Nabízím práci kuchaře

Kdo touží po změně pracovat v krásné lokalitě Bílých Karpat v rekreačním středisku, nabízíme práci kuchaře, možnost i jako pár kuchař a servírka - pokojská. Možnost ubytování. http://www.montelope.info

Region : Uherské Hradiště
Telefon : 602529150
Web : http://www.montelope.info
Email : info@montelope.info
Datum vložení : 11.05 13:04 - 2018