Zobrazení dnes: 2218
Zobrazení včera: 12035
Zobrazení 2018: 3553771
Zobrazení 2017: 6280215
Zobrazení celkem: 58375809

ZŠ a MŠ přijme učitele

Základní škola a Mateřská škola generála Františka Fajtla DFC, Praha 9 – Letňany přijme pro školní rok 2018/2019, kvalifikované učitele/učitelku I. stupně, učitelku MŠ a asistenta pedagoga. Pracovní pozice jsou na plné pracovní úvazky nebo případně dle domluvy.

Region : Praha
Telefon : 774445994
Web : www.zsfajtla.cz
Email : reditelna@zsfajtla.cz
Datum vložení : 09:35 12.07.2018Detail >>

najde se paní uklízečka?

Mateřská škola Nad Kazankou, Praha 7 Troja hledá od nového školního roku hodnou a svědomitou paní uklízečku na poloviční úvazek v odpoledních hodinách.
V případě zájmu volejte kdykoli 737 252 655.

Region : Praha
Telefon : 737252655
Email : ms.troja@volny.cz

Web : www.mstroja.cz

Hledáme mistra!

Strojírenská firma hledá mistra pro zámečnickou výrobu. POŽADUJEME: - praxe - zodpovědný přístup - ochota a chuť pracovat

Region : Ostrava
Telefon : 775755138
Email : personalni@pmb-zos.cz

MŠ Trojlístek,Praha 2 přijme kvalifikovanou učitelku

MŠ "TROJLÍSTEK" , pobočka Sázavská 5, Praha 2, přijme kvalifikovanou učitelku s nástupem od 27.8.2018. Jsme malá dvoutřídní MŠ (kolektiv pouze 5 zaměstnanců).
sazavska.trojlistek@seznam.cz

Region : Praha
Email : sazavska.trojlistek@seznam.cz

MŠ Praha 6 hledá učitelku

Hledáme do kolektivu na plný úvazek kvalifikovanou učitelku mateřské školy. Nástup 27.8.2018
Nabídky na telefon 604856818

Region : Praha
Telefon : 604856818

MŠ Paleček hledá dvojjazyčného asistenta/asistentku multikulturní výchovy

MŠ Paleček na Praze 3 hledá do svého týmu novou kolegyni/kolegu)

PRACOVNÍ NÁPLŇ
- asistentce dětem s odlišným mateřským jazykem
- individuální práce s dětmi
-asistence pedagogům

CO POŽADUJEME
-Znalost českého a jednoho cizího jazyka (ideálně angličtiny) na komunikativní úrovni
- Pedagogické vzdělání na úrovni minimálně asistenta pedagoga (Tuto podmínku je třeba bezpodmínečně splnit, zájemci s neodpovídající kvalifikací nemohou být do výběrového řízení zařazeni, děkujeme za pochopení.)
-Lásku a respektující přístup k předškolním dětem
-Kurz Respektovat a být respektován výhodou
-Hledáme týmového hráče, kterému je blízká vize naší školky

CO NABÍZÍME
-Práci na DPČ nebo HPP na 0,5 úvazku od 1. 9. 2018 do 31. 12.2019
-Platové ohodnocení 15 000 Kč
-Možnost práce v mladém, přátelském, kreativním a nebývale soudržném kolektivu
-Stravu v rámci pracovní doby zdarma
-Aktivity spřátelené organizace (Rodinné a komunitní centrum Paleček) zdarma nebo za zvýhodněnou cenu

V případě zájmu, prosím, zašlete Váš životopis nejpozději do 27. 7. 2018 ředitelce školy Zuzaně Marvanové na email zuzana.marvanova@mspalecek.cz.
Vybrané účastníky pozveme na osobní pracovní pohovor. Děkujeme a těšíme se!

MŠ Paleček o.p.s., U Zásobní zahrady 6a, 130 00, Praha 3

Region : Praha
Web : www.mspalecek.cz
Email : zuzana.marvanova@mspalecek.cz

Přijmeme učitelku mateřské školy

od konce srpna na 100% úvazek do MŠ
v centru Prahy.

Region : Praha
Telefon : 222311538
Email : skolka@msmasna.cz

* * * Práca na doma cez počítač a internet * * *

PC, internet

Region : Praha
Web : https://www.refundo.cz/?ref=62450
Email : westxxx@post.sk

přípravář na auta

Zavedená autolakovna v Brně přijme na HPP přípraváře.Plat 30 tis.Kč/měs.(po zaučení).Praxe není podmínkou,požadujeme manuální zručnost,dobrý zrak a chuť pracovat.Nástup možný ihned. Volejte 608290715.

Region : Brno-město
Telefon : 608290715

servírka/číšník brigádně

Restaurace a bar DNO na ulici Orlí přijme servírku/číšníka brigádně.Plat 110Kč/hod.Praxe výhodou,požadujeme příjemné vystupování.Nástup možný ihned.Volejte 774 077 741.

Telefon : 774077741

servírka/číšník

Restaurace a bar DNO na ulici Orlí přijme servírku/číšníka.Plat 1200 Kč/den+%+tipy+benefity.Možnost profesního růstu.Směny krátký-dlouhý týden.Požadujeme praxi a příjemné vystupování.Nástup možný ihned.Volejte 774 077 741.

stolař

Lakovna nábytku v Brně přijme stolaře na HPP.Požadujeme znalost v oboru.Plat 25 tis.Kč/měs.čistého.Nástup možný ihned.Volejte 608 290 715.

pomocná servírka

Restaurace a bar DNO na ulici Orlí v centru Brna hledá na výpomoc servírkám v době obědů od 11-14 hod.každý den kromě víkendů.Nabízíme 120 Kč/hod.Nástup možný ihned.Volejte 774 077 741.

automechanik

Zavedený autoservis v centru Brna přijme na HPP automechanika.Požadujeme praxi,nejlépe i se zkušeností s koncernem VW výhodou.Plat.ohodnocení 30 tis.Kč/měs.Volejte prosím 608290715.

Učitelka-zdr.sestra-chůva : OPRAVA E-MAILOVÉ ADRESY

Do nové dětské skupiny v Praze 5 hledáme milou, kreativní a pracovitou posilu. Nástup od září, max.10 dětí ve věku 2,5-5 let, zcela nové prostory se zahradou. Nabízíme : HPP, úvazek 1,0 nebo kratší (dle vzájemné dohody). Požadujeme : patřičné vzdělání( uč.MŠ, zdravotní sestra, chůva ), praxi v zařízení pro děti 2-6 let, spolehlivost, zodpovědnost, pracovitost. Těšíme se na osobní setkání.

Region : Praha
Email : hvezdicka.slivenec@gmail.com

Truhlář - montážní pracovník

Region : Kladno
Telefon : 603505452
Email : Slse@seznam.cz

Učitelka MŠ-zdravotní sestra-chůva

Region : Praha
Email : materinka-hvezdicka@gmail.com

ZŠ a MŠ Hovorčovice hledá:

do základní školy od září 2018:
1) asistenta/tku pedagoga k žákovi do 1. třídy na úvazek 0,5
2) vychovatele/lku do školní družiny na úvazek 0,9 - 1,0
3) vychovatele/lku do školní družiny na úvazek 0,4
4) technického pracovníka na úvazek 0,375 (3 hodiny denně - údržba budovy 2. stupně ZŠ).
V případě zájmu, prosím, volejte nebo pište na níže uvedený kontakt.

Region : Praha-východ
Telefon : 725835302
Web : www.skolahovorcovice.cz
Email : reditel@skolahovorcovice.cz

provozní zaměstnankyně do MŠ, Praha 8

Do naší MŠ Lyčkovo náměstí na Praze 8 hledáme od konce srpna provozní zaměstnankyni na plný úvazek, ranní-odpolední služby v dvoutřídní budově.
V případě zájmu volejte, pište.

Region : Praha
Telefon : 775372249
Email : petramotycka@seznam.cz

Přivýdelek

Len seriózny záujem. Nemecko-česká spol. Hľadáme len obmedzený počet obchodníkov-predajcov na priamy predaj výživových doplnkov.

Region : Plzeňský
Telefon : +420 725 912 303
Email : priamypredaj@centrum.cz