Zobrazení dnes: 12061
Zobrazení včera: 14302
Zobrazení 2018: 3086241
Zobrazení 2017: 6280215
Zobrazení celkem: 57908279

Dvojjazyčný školní asistent

Mateřská škola Kurandové, přijme od 1.9.2018 dvojjazyčného školního asistenta k dětem s OMJ (odlišný mateřský jazyk). Práce na celý úvazek 40 hod. týdně.
První jazyk: český
Druhý jazyk: ruský, veitnamský nebo anglický.
Kvalifikace: Středoškolské vzdělání, kurz pro asistenta pedagoga dle legislativy.

V případě Vašeho zájmu, prosím posílejte svůj životopis na info@mskurandove.cz nebo volejte 725 8 11 833.

Region : Praha
Telefon : 725 811 833
Web : www.mskurandove.cz
Email : info@mskurandove.cz
Datum vložení : 03.06 14:19 - 2018

BRIGÁDA K CIRKUSU

Hledám brigádníka na výpomoc k malému cirkusu bez zvířat

Region : Praha
Telefon : 728 030 250
Datum vložení : 03.06 13:13 - 2018

KFC Anděl hledá nové kolegy na pokladnu a do kuchyně na hlavní pracovní poměr nebo brigádu

Co bude tvým úkolem? - Záleží na tom, kterou pozici si vybereš. Chceme, aby ti práce u nás co nejvíce sedla. - Na pozici pokladní bude tvým hlavním úkolem poskytnout našim hostům ten nejlepší zážitek z návštěvy restaurace, přímá komunikace s hosty a jejich obsluha - Na pozici kuchaře budeš marinovat, obalovat a dále zpracovávat kuřecí speciality dle našeho originálního receptu - Na Přípravě pokrmů budeš připravovat a kompletovat objednávky, které následovně servírujeme hostům Jaké předpoklady bys měl splňovat? - Pracovat s radostí v týmu je pro tebe samozřejmostí - Přijít o 5 minut dřív je pro tebe akorát, na čas je pozdě - Chtít na sobě pracovat a zlepšovat se - Mít dokončené základní vzdělání

Region : Praha
Telefon : 608920069
Email : kucera-inzerce@seznam.cz
Datum vložení : 03.06 11:35 - 2018

MŠ - JIŽNÍ MĚSTO

Mateřská škola Vejvanovského hledá asistenta pedagoga na celý úvazek s nástupem září 2018.

Region : Praha
Telefon : 604243018
Email : reditelka@msvejvanovskeho.cz
Datum vložení : 03.06 06:52 - 2018

asistent pedagoga

Hledám práci asistenta pedagoga.
Mám praxi 13 let jako AP, práce s dětmi integrovanými, mentálně i tělesně postiženými, s dětmi s kombinovanými vadami.
VŠ sociální práce, andragogika, učitelství odborných předmětů.
Děkuji za nabídky.
V případě zájmu zašlu životopis.

Region : Zlínský
Telefon : 739853176
Email : rebeckaslavikova@seznam.cz
Datum vložení : 05:02 03.06.2018

Hledáme pomocnou kuchařku

Hledáme do našeho kolektivu pomocnou kuchařku do dvoutřídní rodinné mateřské školky na Praze 10. Nástup od 27.8. 2018

Region : Praha
Telefon : 604430313
Email : minysek@seznam.cz
Datum vložení : 02.06 17:51 - 2018

učitelka MŠ

obrý den,
jsem učitelka MŠ s 15tiletou praxí, mám zkušennosti s dětmi od 2 - 7 let, smíšené třídy, i třídy dle věku. Jsem kreativní, zodpovědná, dochvilná, práce s dětmi mě baví a naplňuje. Ráda se učím novým věcem a mám ráda různé aktivity s dětmi. Jsem vzděláním také vychovatelka ŠD, asistentka pedagoga, a speciální pedagog, vše zakončeno maturitní zkouškou.
Mám zájem o inovativní pedagogická přístup, ráda se vzdělávám, jsem samostatná, vstřícná k dětem, samostatná, důsledná i systematická. Děkuji za odpověď. S přáním krásného dne, Lenka Schwenke Petrová

Region : Náchod
Telefon : 731301122
Email : party333@email.cz
Datum vložení : 02.06 17:25 - 2018

šéfkuchař do nově vybavené kuchyně Sportovní školy Človíček Praha 10

• zkušenost na dané pozici min. 2 roky, • vyučení v oboru, • zkušenost s přípravou jídel • zkušenost se sestavováním menu, • časová flexibilita, • organizační schopnosti, • zájem o moderní a zdravou gastronomii, • důraz na čistotu a pořádek, • čistý trestní rejstřík a řidičský průkaz.

Region : Praha
Telefon : 776143003
Email : radim.skalicky@sportovniskoly.cz
Datum vložení : 02.06 17:06 - 2018

Je mi 35 let a ráda bych zkusila brigádu, nebo práci v komparsu u filmu, nebo reklamě. jsem z Prahy, komunikativní, pohodová s týmovým duchem a sportovním založením. Případné odpovědi prosím na výše uvedený e-mail Děkuji za Nabídky Nikoll

Region : Praha
Email : vera30@atlas.cz
Datum vložení : 02.06 13:41 - 2018

reklama a kompars

Datum vložení : 02.06 13:24 - 2018

Rozšiřujeme tým firemní školky na Praze 4...

Dobrý den,

hledáme do našeho týmu hospodyni/chůvu, která má ráda děti...

Naše firemní školka je zřízena pro 24 dětí ve věku 1-6 let.

Náplň práce:
- výpomoc u dětí
- výdej stravy
- úklid provozovny

Požadujeme:
- vzdělání učitele MŠ
- zdravotnické vzdělání
- akreditovaný kurz chůvy

Nabízíme:
- práci na HPP ve společnosti se stabilním zázemím i jasnou vizí
- strava na pracovišti zdarma
- možnost dalšího vzdělávání
- možnost proplatit kurz chůvy před nástupem do zaměstnání
- akce pořádané napříč všemi provozovnami

Budu se těšit na Vaše životopisy, které mi prosím zašlete na uvedený email.

Region : Praha
Telefon : 773665885
Email : veronika.nemcova@firemniskolky.cz
Datum vložení : 02.06 12:37 - 2018

Asistentka pedagoga

Dobrý den, sháním volné místo na pozici asistent pedagoga v ZŠ nebo MŠ od začátku nového školního roku. Možno v kombinaci s prací ve školní družině. Tábor, Sezimovo Ústí, Mladá Vožice a okolí.
Potřebnou kvalifikaci i praxi mám. V případě zájmu Vám ráda zašlu životopis.

Region : Tábor
Telefon : 737147389
Email : petrapetapetruska@seznam.cz
Datum vložení : 02.06 09:44 - 2018

vychovatelka

Region : Havlíčkův Brod
Telefon : 732180142
Email : kometa203@seznam.cz
Datum vložení : 21:54 01.06.2018

Region : Pelhřimov
Datum vložení : 21:49 01.06.2018

MŠ přijme učitelku

Mateřská škola Čtyřlístek Praha Běchovice přijme paní učitelku na plný úvazek od září 2018.
Nabízíme pěkné prostředí, příjemný kolektiv.

Region : Praha
Telefon : 725 135 405
Email : msbechovice@seznam.cz
Datum vložení : 01.06 21:32 - 2018

brigada

Region : Vysočina
Telefon : 723051386
Email : jana.brukner@seznam.cz
Datum vložení : 01.06 20:33 - 2018

Potřebujete naléhavé peníze?

Dobrý den, Jsem soukromý veritel ve spolupráci s nekolika bankami. Nabízím všechny druhy úveru v rozmezí 100000 Kc na neurcitou cástku. Mým cílem je pomoci všem, kterí potrebují pujcky nebo kterí mají problémy s dokumenty a kterí nemohou získat úvery v bankách. U všech žádostí o úvery je moje úroková sazba 2% s dobou splácení od 1 roku do 30 let. Máte-li zájem, kontaktujte me prosím emai: insloanoffer@gmail.com Pozor: Pozor na zlodeje, chceme jen pomoci uprímným a vážným lidem

Region : Praha
Telefon : 608071111
Email : insloanoffer@gmail.com
Datum vložení : 01.06 16:26 - 2018

Zdravotník na letním táboře

Na letní tábory „U Kateřiny“ ve Štramberku hledáme ZDRAVOTNÍKY. Ubytování a strava zajištěna. Zdravotníci se střídají po turnusech. Požadavky: věk min. 18 let, úspěšně absolvovaný kurz první pomoci se zaměřením na dětskou rekreaci nebo student medicíny po úspěšně ukončeném 3. ročníku nebo zdravotník z praxe. Odměna: 6 150 Kč/turnus. Turnusy: 2. 7. - 14. 7. 2018 30. 7. - 11. 8. 2018 13. 8. - 25. 8. 2018 Ing. Martina Novobilská +420 603 296 364 novobilskamartina@novos.cz

Region : NovýJičín
Telefon : 603296364
Web : www.ukateriny.cz
Email : novobilskamartina@novos.cz
Datum vložení : 01.06 12:30 - 2018

Kuchař

Hledáme samostatného kuchaře do našeho týmu. Zkušenosti s přípravou mas na grilu vítány ale nejsou podmínkou.

Region : Karlovy Vary
Telefon : 606073405
Email : Romanottakv@gmail.com
Datum vložení : 01.06 11:32 - 2018

Úklid Mateřské Školy

Jsme zavedená soukromá školka na Praze 7. Hledáme paní uklízečky na celý či poloviční úvazek.
Nabízíme nadstandardní pracovní prostředí, milý kolektiv. Prosím posílejte životopisy na marie.markova@smilingbabyschool.cz.

Region : Praha
Telefon : +420 736 765 691
Email : marie.markova@smilingbabyschool.cz
Datum vložení : 01.06 11:24 - 2018