Zobrazení dnes: 445
Zobrazení včera: 10416
Zobrazení 2020: 647863
Zobrazení 2019: 6346746
Zobrazení 2018: 6056823
Zobrazení 2017: 6280215
Zobrazení celkem: 64654032

Úředník/úřednice – Scheibenberg, Německo

Pro našeho zákazníka, průmyslovou výrobní společnost, hledáme uchazeče na pozici úředník/úřednice. Místem výkonu zaměstnání je závod v německém Scheibenbergu. Vaším úkolem bude zajištění včasného nákupu zboží, plánování výroby, dotknete se i personalistiky. Tato nabídka práce v Německu je určena všem, kteří ovládají němčinu a rádi by přijali výzvu v podobě kariérně zajímavé pozice v zavedené společnosti. Na pozici úředník/úřednice bude mít na starosti: -Včasné obstarání a nákup zboží -Plánování, řízení a monitorování výrobních procesů -Organizační úkoly v pesonalistice -Kontrolu a sledování opatření pro zajištění kvality Pro tuto pozici byste měl/a splňovat: -V ideálním případě vzdělání se zaměřením na průmyslové odvětví nebo alternativně obchodní vzdělání jako administrativní úředník / obchodní referent nebo srovnatelnou praxi na obdobné pozici -Znalosti MS-Office -Znalost systémů QA -Schopnost samostatné práce, obchodní myšlení, povědomí o kvalitě -Znalost německého jazky od úrovně B2 – nejste si jisti? Napoví Vám náš online test! -Řidičský průkaz a vlastní automobil pro dosažení místa pracoviště

Region : Ústecký
Telefon : +420603142799
Web : https://prace.starke-jobs.com/Pobocky/nemecko-prace-aue/
Email : aue@starke-jobs.com

Práce v Rakousku -Vídeň

Vhodná pro muže i ženy, v oblasti výroby cukrářských produktů. Výhodné platové podmínky. Ubytování zajištěno. V případě zájmu o uvedenou práci pošlete CV na adresu: ttse@email.cz Tel.: +4367763044606

Region : Praha
Telefon : +4367763044606
Email : ttse@email.cz

Řidič MKD

minimální praxe 2 roky v oboru, digitální karta, psychotesty, flexibilita

Region : Domažlice
Telefon : +420607853584
Email : Jan.Drozda@seznam.cz

Servírka/ číšník

Do dlouhodobě zavedené restaurace na Komoře přijmeme servírku/číšníka. Hledáme kolegy, kteří jsou: - ochotní a nadšení pro službu - svědomití, zodpovědní - komunikativní - zasažení znalostmi z oblasti gastronomie a pohostinství - trestně bezúhonní

Region : Tábor
Telefon : 607708509

kuchařka ve ŠJ

ZŠ Bělohorská hledá kuchařku nebo pomocnou sílu.Vaříme pouze pro první stupeň 1.-5.třída.
Nástup leden 2020.
Nabízíme: 25 dní dovolené,příplatky na obědy,masáže a jiné výhody z FKSP.

Region : Praha
Telefon : 723812539
Email : rfraczykova@seznam.cz

Pracovník/ce e-shopu

Náplň práce: práce související s činností e-shopu s drogistickým zbožím Požadujeme: spolehlivost, pracovitost, komunikativnost a řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič)

Region : Svitavy
Telefon : 775499076
Web : www.blaukom.cz
Email : j.halbrstat@blaukom.cz

Učitelka angličtiny – ZŠ (nástup ihned)

- vzdělání VŠ pedagogické s aprobací AJ podmínkou - zkušenosti s výukou AJ - pozitivní vztah k dětem - ochota dále se vzdělávat

Region : Praha
Telefon : +420 728 232 500
Web : zsmssvet.cz
Email : sekretariat@zsmssvet.cz

Vychovatelka do školní družiny na poloviční úvazek

- vzdělání v oboru vychovatel - pozitivní vztah k dětem - práce na PC (potřebná pro práci s interaktivní tabulí) - zkušenosti s výukou robotiky výhodou - znalost anglického jazyka vítána - bezúhonnost, spolehlivost, zodpovědnost

Region : Chomutov

Kvalifikovaná učitelka / učitel do MŠ

- pedagogické vzdělání dle požadavků MŠMT, obor předškolní pedagogika (ukončené nebo probíhající vzdělání) - praxe v mateřské škole VÝHODOU - hra na hudební nástroj výhodou - anglický jazyk výhodou - pozitivní vztah k dětem - práce na PC - zodpovědnost a spolehlivost - bezúhonnost - zdravotní způsobilost - proaktivní přístup - časová flexibilita

VYCHOVATELKA, CHŮVA

PŘIJMU MÍSTO RECEPČNÍ - VRÁTNÉ, VYCHOVATELKY. PRAXE VE ŠKOLSTVÍ 15 LET JAKO PEDAGOGICKÝ ASISTENT, UČITELKA V MATEŘSKÉ ŠKOLCE A VYCHOVATELKA VE ŠKOLNÍ DRUŽINĚ. VĚK 58 LET. MŮŽU PRACOVAT TAKÉ JAKO NOČNÍ VYCHOVATELKA. NEBO VE ŠKOLNÍM KLUBU. STŘEDOŠKOLSKÉ VZDĚLÁNÍ S MATURITOU A PRAXE VE ŠKOLSTVÍ.PŘÍPADNĚ MŮŽU PRACOVAT I PŘI VÝDEJI OBĚDŮ.

Region : Praha
Email : verka.landova@seznam.cz

Řidič do 3,5t

Řidičský průkaz skupiny B, spolehlivost, flexibilitu, komunikativnost, čistý trestní rejstřík + bodový systém

Region : Praha
Telefon : 777703890
Email : h.chiki@seznam.cz

Pomocná kuchařka

Dobrý den,nabízíme práci v naší dvoutřídní rodinné MŠ na Praze 10.Práce na zkrácený úvazek 6,5 hodiny od 7:00-13:30 Dovolená 25 dní,bonusy FKSP a jiné..

Region : Praha
Email : kucharka.skolka@seznam.cz

Brigáda

Dobrý den , jsem zaměstnaný jen na ranní směny , hledám brigádu o víkendu.Jsem manuálně zručný , umím jezdit na VZV.Teď pracuji jako leštič kovů , můžu dělat i brusiče odlitků, nebo cokoliv , rád se učím novým věcem.Pokud by měl někdo zájem a výpomoc o víkendu , tak si rád přivydělám.

Region : Olomouc
Telefon : 603807972
Email : lachnit@seznam.cz

Fajn brigáda – KFC Arkády Pankrác

Chuť učit se novým věcem, Pozitivní energii, Odpovědnost

Region : Praha
Telefon : 720021984
Email : lvohnicka@gmail.com

Brigáda PRO KAŽDÉHO – KFC Praha Budějovická

Učitelka MŠ, Praha 10

Mateřská škola v Praze 10, Vršovicích přijme kvalifikovanou paní učitelku jako zástup za nemoc. Nástup 2.12.2019. Životopis prosím zašlete na níže uvedenou mailovou adresu, těšíme se na Vás.

Region : Praha
Web : www.msmagnitogorska.cz
Email : zastupkyne@msmagnitogorska.cz

Uklízečka do MŠ

Přijmeme milou a pracovitou paní na úklid MŠ. Životopis prosím zasílejte na uvedený email. Info i po telefonu.

Region : Praha
Telefon : 283880039
Email : Zastupkyne@mspodkrocinkou.cz

Půjčka mezi soukromým

Půjčka mezi soukromým Dobrý den, jsem jednotlivec, který nabízí mezinárodní půjčky. S kapitálem, který bude v krátkodobém i dlouhodobém horizontu použit na poskytování půjček mezi jednotlivci v rozmezí od 4 000 do 500 000 EUR všem skutečným lidem v reálných potřebách, činí úroková sazba 2% ročně. Půjčky finanční, hypoteční úvěr, investiční úvěr, auto úvěr, osobní půjčka. Jsem připraven uspokojit své klienty nejpozději do 3 dnů po obdržení vaší přihlášky. Pro více informací nás kontaktujte: annakil@email.cz

Region : Nymburk
Telefon : 0745236589
Email : annakil@email.cz

Holič / holička

Do nově otevřeného studia v centru Ostravy hledáme pánského holiče (ŽL), který plně ovládá své řemeslo, umí dobře komunikovat se zákazníkem a má smysl pro detail. Nejsme klasický barbershop. Jsme studio/fotoateliér/co-workingový prostor. Spolupracujeme s holiči z celého světa a tuto komunitu propojujeme. Pronájem křesla: 12 000,-/měsíc

Region : Ostrava
Telefon : 731868858
Web : 8haters.com
Email : marek.lazok@gmail.com

Administrator/ka

Revelton Group je síť apartmánových hotelů, rozvíjející se ihned v několika evropských státech. Aktuálně provádíme aktivní nábor zaměstnanců do našeho týmu pro práci v novém hotelu Revelton Studios, který se nachází v Mariánských Lázních. Popis pracovních povinností Komunikace s hosty (příjezd, telefonování, emailová korespondence, online korespondence, uvítání, poradenství a pomoc během pobytu, řešení problémů, odjezd) Práce s dokumenty (registrace návštěvníků, zpracování měsíčních výkazů) Spolupráce s technickým personálem (včasné přivolání k odstranění poruch, provádění údržby) Kontrola dodržování standardu činnosti apartmánového hotelu Požadavky na uchazeče Upřímný zájem o mezilidskou komunikaci Velká míra odpovědnosti Návyky práce s PC nebo Mac, je požadována znalost základního softwaru Zájem o aktivní zaškolení v jednotlivých oblastech činnosti apartmánového hotelu Znalost češtiny a ruštiny Znalost němčiny či angličtiny výhodou

Region : Karlovarský
Telefon : +420775332403
Web : https://reveltonstudios.cz
Email : tv@revelton.com

Datum : 29.01 11:26 - 2020

Nabídka tvorby www