Zobrazení dnes: 34788
Zobrazení včera: 31926
Zobrazení 2024: 3464838
Zobrazení 2023: 5266082
Zobrazení 2022: 5508850
Zobrazení 2021: 5624594
Zobrazení 2020: 5905851
Zobrazení celkem: 78336492

všeobecná sestra

- úplné střední odborné s maturitou, vyšší odborné nebo bakalářské -nutné řidičské oprávnění skupiny B

Region : Jihlava
Telefon : 734230524
Email : zdenka.zaloudkova@icss.cz

Pracovník ostrahy Brno Purkyňova

OZP, spolehlivost, noční směny

Region : Brno-město
Telefon : 733627514
Email : alexander.rigo@security-monit.cz

Stájník na farmě s dojeným skotem

řidičsky průkaz skupiny T, čistý trestní rejstřík, chuť pracovat, kladný vztah ke zvířatům náplň práce: vyhrnování, nastýlání všem kategoriím skotu, krmení, přehánění a manipulace se zvířaty, úklidové práce, údržba areálu, údržba a tvorba pastevního areálu, občasné řízení dodávky pro materiály, v sezóně lehčí polní práce, víkendové služby

Region : Písek
Telefon : 702004261
Email : tomas.kojetin@seznam.cz

Hledáme učitelku do MŠ

Mateřská škola Pštrossova, Praha 1, Nové Město hledá učitelku, menší rodinný kolektiv, nástup únor 2023. Bližší informace na tel. 721 963 419

Region : Praha
Telefon : 721963419
Email : skolka@mspstrossova.cz

řidič-brigádník

do našeho kolektivu hledáme na dlouhodobou spolupráci spolehlivého a flexibilního řidiče-brigádníka,třeba aktivního důchodce,který nechce trávit volný čas koukáním na seriály. Požadujeme řidičský průkaz "B",spolehlivost

Region : Praha
Email : martin.kulicek@spadia.cz

Prace ridice

Dobrý den, hledám práci řidiče ale neni to podminkou. Prizpusobim se jakekoli praci.Jsem komunikativni a kreativni typ cloveka.Dekuji za vase nabidky. Tel 601372099

Region : Opava
Telefon : 601372099
Email : Pavel.paul.p@seznam.cz

Asistent pedagoga

Region : Praha
Telefon : 775444616
Email : pavel.nedbal@zsrakovskeho.cz

Vychovatel/ka ŠD

prodavačka/prodavač

Do malé rodinné prodejny masa uzenin hledáme nové kolegy s příjemným vystupováním, ochotu poradit, umět doporučit. Se smyslem pro humor i pořádek.

Region : Praha
Telefon : +420777270228
Web : uslavicku.cz
Email : r.maskova@seznam.cz

osobní asistentka a řidička

Region : Praha
Telefon : +420777728016
Email : jao123@post.cz

Kuchař/ka

Výuční list a praxi v oboru. Spolehlivost, flexibilitu, ochotu se učit, zdravotní průkaz, kladný vztah k dětem.

Region : Praha
Telefon : 739768328
Email : reditelka@msbojasova.cz

Adiktolog

Podmínkou k přijetí je bezúhonnost, vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu (kvalifikační požadavky a způsobilost bude posuzována dle zákona 96/2004 Sb.), znalost práce s PC (především MS Office), aktivní přístup, schopnost týmové spolupráce, samostatnost, pečlivost a smysl pro odpovědnost, osobností způsobilost a dobrý zdravotní stav. Praxe na obdobné pozici a kurz krizové intervence a motivačních rozhovorů je výhodou.

Region : Litoměřice
Telefon : 416720155
Web : https://www.vscr.cz/organizacni-jednotky/vazebni-veznice-litomerice/sekce/podminky-k-prijeti-1
Email : evojackovajaresova@vez.ltm.justice.cz

Učitelka MŠ, chůva, asistent pedagoga

MŠ Happy Child hledá s okamžitým nástupem učitelku MŠ, chůvu, asistenta pedagoga. Znalost angličtiny výhodou. Životopisy zasílejte na reditelka@happychild.cz

Region : Praha
Telefon : 605911983
Email : reditelka@happychild.cz

Obchodní zástupce

Co Vás čeká: - Vyhledávání nových obchodních příležitostí v ČR i zahraničí - Aktivní oslovování potencionálních klientů a podávání informací o produktech společnosti - Reprezentace společnosti při kontaktu se zákazníky - Domlouvání a uzavírání objednávek - Účast na promo akcích - Spolupráce s ostatními pracovníky obchodního oddělení - Komunikace s dalšími odděleními společnosti - Zpracovávání obchodní administrativy Co očekáváme my - Akčního člověka s ochotou cestovat - Výborné komunikační dovednosti, reprezentativní vystupování a orientace na zákazníka - Samostatnost, chuť neustále se zlepšovat, schopnost plánovat a komunikovat s potencionálními i stávajícími zákazníky a kolegy - Proaktivní přístup, pozitivní vztah k profesním výzvám - Týmový duch, schopnost posunovat věci dopředu - Kreativita a inovativní myšlení, tah na branku, schopnost dotahovat věci do konce - Zkušenosti na obdobné pozici - Uživatelská znalost práce s PC - Řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič) - Aktivní znalost anglického jazyka nutná - Znalost německého jazyka výhodou - Chuť a nadšení do práce

Region : Pardubice
Telefon : 467 409 932, 770 188 328
Web : www.tvar.cz
Email : personalni.odd@tvar.cz

PRÁCE ŘIDIČE

Dobrý den, hledám práci řidiče ale neni to podminkou. Prizpusobim se jakekoli praci.Jsem komunikativni a kreativni typ cloveka.Dekuji za vase nabidky.. Tel: 601372099

STRÁŽNÝ / STRÁŽNÁ - vhodné pro OZP (Hradec Králové)

Jedná se o nenáročnou práci bezpečnostního pracovníka na pobočce banky vhodnou pro OZP i OZZ zaměstnance. Hrubá měsíční mzda: 9 550 Kč. Týdenní fond pracovní doby: 20 h. Nástup možný ihned. Požadujeme: minimálně základní vzdělání, spolehlivost, čistý trestní rejstřík. Kontaktní osoba: David Šmíd, +420 773 881 188, pco@berserk-security.cz

Region : Hradec Králové
Telefon : +420771141516
Email : silvie.parizkova@berserk-security.cz

Pracovník pohřební služby

Náplň práce: manipulace se zesnulými, přeprava zesnulých. Požadujeme: řidičský průkaz sk.B, fyzickou zdatnost, zodpovědný přístup a časovou flexibilitu.

Web : www.pohrební-služba.cz
Email : psharmonie@seznam.cz

Novinky, aktuality

Tvorba www prezentace pro Vaši školu

Datum : 21.02 10:19 - 2024

Nabídka tvorby www

Tvoříme i samostatně weby. Ceny zde...