Zobrazení dnes: 5835
Zobrazení včera: 11957
Zobrazení 2019: 7849615
Zobrazení 2018: 6056823
Zobrazení 2017: 6280215
Zobrazení celkem: 63803280

Seniorka s demenciou potrebuje opatrovateľku

Ponuka opatrovania s nástupom od 15.09.2019 Rodina J. z Zweibruckenu, 140 km od Heidelbergu Plat: 1400 € netto/ mesačne + 150€ cestovné Pracovná zmluva Nástup 15.9.2019 Turnus: 1 mesiac Pacient: Pani– 90 ročná, 160 cm, začiatočná demencia, stupeň opatrovania 4, pohybuje sa pomocou rolátora Ďalšie informácie: býva v byte, opatrovateľka má vlastnú izbu, internet je k dispozícii KONTAKT: Europa Progres . 0908 737 303, email: register@euprogres.sk, www.euprogres.sk

Region : Praha
Telefon : 908737303
Email : register@euprogres.sk

Hledáme chůvu, paní učitelku nebo zdravotní sestru

Dobrý den,
hledáme do naší Dětské skupiny pečující osobu k dětem s praxí a odpovídajícím vzděláním. Nástup možný dle dohody, úvazek HPP nebo 1/2 úvazek.
Hledáme milou kolegyni, která má ráda práci s dětmi i s dospělými, aktivní, kreativní. Znalost Aj výhodou, hra na hudební nástroj.
Nabízíme příjemné pracovní prostředí, dobrý kolektiv.
Životopis s fotografií zasílejte na email.Sídlíme v Roztokách u Prahy, 15 minut z metra Dejvická.
Děkujeme.

Region : Praha
Telefon : 604979754
Email : info@skolkazirafa.cz

Do MŠ přijmeme paní na úklid

Hledáme šikovnou a milou paní do našeho malého kolektivu, která zastane práci úklidu a práci kolem dětí. V případě zájmu se prosím obracejte na tel. číslo 7022820725 nebo email reditelka@mshusnikova2075.cz (naše školka se nachází v blízkosti metra Hůrka) těšíme se na Vás

Region : Praha
Telefon : 702280725
Email : reditelka@mshusnikova2075.cz

Úklid ve školce

Hledáme šikovnou paní na úklid v mateřské škole. školka je nová, 2,5 roku otevřená.

Region : Praha
Telefon : 725962375
Web : www.zsamszlicin.cz
Email : a.bartonova@seznam.cz

Přijmeme paní učitelku

Přijmeme do naší mateřské školy paní učitelku na zkrácený úvazek (0,65).
Nástup možný ihned.

Region : Praha
Telefon : 722944866
Email : reditelna@mssulanskeho.cz

dělník na stavbě

Chut do práce ochotu pracovat v nepřiznivích podmínkách,ochotu učit se novím věcem

Region : Královéhradecký
Email : podost.Dovel@centrum.cz

STAČÍ JEN CHTÍT A ZAČÍT - VŠECHNO JE UŽ VYMYŠLENO...

Chcete velmi slušně, jednoduše a moderně vydělávat? Máte počítač, notebook, tablet, chytrý telefon, připojení k internetu a pár hodin času? Tak můžete začít hned. Nepotřebujete žádné investice na začátek. Všechno je už precizně vymyšleno!!! O co jde? O moderní, ambiciózní projekt - NOVINKU s jedinečnou příležitostí online výdělku z domova. Ve vašem volném čase... Všechny potřebné informace najdete a hravě pochopíte ve video prezentaci na tomto odkazu: 1url.cz/oMgC3

Region : Praha
Telefon : 728368453
Web : https://www.energievydelaji.cz/?kod=Mf4h&banner=1
Email : doktor.vrba.lubos@seznam.cz

Rychlá a spolehlivá nabídka půjček

nabídka nebankovních úvěrů za 48 hodin Nabídka je určena pro zaměstnance, osoby samostatně výdělečně činné, důchodce, nájemce a matky. Naše půjčka se vyplácí! Pravidelný bonus! Nabídka širokého portfolia nebankovních produktů. Velké půjčky jsou určeny zaměstnancům, dodavatelům, důchodcům a ženám. Úvěr ve výši 50 000 až 2 000 000 Kč na Váš účet do 24 hodin. Nová splatnost od 12 do 120 měsíců, minimální dokumenty Vysoký počet registrovaných zákazníků, snadná aplikace a ověření dostupnosti úvěru do 20 minut. Zápis do rejstříku nezáleží, nelze jej žádat s exekucí a insolvencí. Možnost předčasného splacení s úsporami úroků. Kontaktujte nás co nejdříve na naší adrese: alainduval044@gmail.com

Region : Praha
Telefon : 7747474745
Web : praha
Email : alainduval044@gmail.com

Studentka na doučování žákyně 2. třídy

Hledám studentku nejlépe Pedagogické fakulty oboru Učitelství pro 1. stupeň ZŠ na vyučování mé dcery, která je ve 2. třídě v rámci individuálního (domácího) vzdělávání. Nejlépe 2x-3x týdně v dopoledních hodinách cca na 2 hodiny denně. Lokalita Praha 5 - Řeporyje, 10 min. chůzí od M Luka, zastávka autobusu Slatinová. Odměna 100 Kč/hod. Prosím pouze telefonický kontakt, na e-maily nezvládám reagovat.

Region : Praha
Telefon : 774225801

učitelka mateřské školy

Nově zřízená příspěvková organizace Mateřská škola Zvole v okrese Praha-západ hledá do svého kolektivu učitelku na plný pracovní úvazek. Pedagogické vzdělání a zkušennosti s prací s dětmi předností.Očekáváme spolehlivost a zájem o práci v mš. Nabízíme krásné moderní prostředí v nově vybudované mš, stabilní kolektiv, dotované stravování, možnost osobního rozvoje.

Region : Praha-západ
Telefon : 6051878260
Web : www.mszvole.cz
Email : info@mszvole.cz

Investice nejen pro důchodce a příjmy z nájmů

Dobrý den, máte malý důchod, volné finanční prostředky a hledáte jak si vylepšit vlastní důchod? Máme pro vás řešení - staňte se investorem projektu Bydlení na splátky tak, že zainvestujete nákup konkrétního domu na splátky pro vybraného klienta už od 200.000 Kč a budete dostávat nájem od klienta každý měsíc několik roků se zhodnocením až 100%. Pokud vás to zaujalo neváhejte volat na telefon +420-775-855692 nebo pište na email: registrace@tradecon.cz a pošleme vám konkrétní příklady pro navázání spolupráce, rovněž získáte provizi za přivedení dalších investorů. I důchodce muže být úspěšný aktivní investor a užívat si důchod naplno. Stránky http://www.bydleninasplatky.info doděláváme.

Region : Praha
Telefon : 775855692
Web : http://www.bydleninasplatky.info
Email : o.neumann@tradecon.cz

UKLÍZEČKA DO MŠ

Do MŠ na Praze 9 přijmeme milou a pracovitou paní na úklid.Nabízíme fajn kolektiv, příjemné prostředí.

Region : Praha
Telefon : 725914419
Email : zastupkyne@mspodkrocinkou.cz

Re: Rychlá a spolehlivá nabídka půjček

Ahoj paní / pane, Nabízím vám svou nabídku půjčky, která je velmi rychlá a bezproblémová. Moje nabídka začíná mezi 50 000 a 50 000 000 Kč a moje úroková sazba je 3%. Splacení půjčky začíná mezi 3 a 300 měsíci. Připomínám, že můj bankovní manažer vyžaduje před převodem prostředků na váš účet podepsaný smluvní dokument. Takže pro všechny vaše naléhavé potřeby půjčky mě prosím kontaktujte: E-mail: weijersdanielle55@gmail.com

Region : Praha
Telefon : 602154648
Web : http://www.finzerce.cz/pujcka/49926
Email : weijersdanielle55@gmail.com

Individuální výuka Španělštiny

Měl bych zájem o výuku Španělštiny. Sám jsem vlastníkem certifikátu A1 a rád bych se učil především konverzací. Dlouhodobější plán je udělat si certifikát A2, ale předtím se do toho potřebuji trochu dostat. Váš předpoklad je jak plynulost v jazyce, tak i znalost gramatiky a schopnost ji vysvětlit. Setkání by probíhalo vždy v Praze, kde a kdy konkrétně upřesníme. Výuka bude probíhat v cca. 1,5 hod blocích případně i déle (dle domluvy). Hodinová mzda je 150 - 250 kč (v závislosti na zkušenostech). Prosím zašlete životopis nebo alespoň základní informace o své osobě. Díky

Region : Praha
Telefon : 605148823
Email : m.nemejovsky@seznam.cz

Ponuku úveru, najmä on-line

Rychlá půjčka: josef56775@seznam.cz Mám kapitál, který bude sloužit k poskytování krátkodobých a dlouhodobých zvláštních půjček od 50000 Kč do 500.000.000 Kč pro každého, kdo chce, aby byl tento úvěr vážný. Zájem ve výši 3% ročně v závislosti na výši půjčky, protože zejména nechceme porušovat zákon. Můžete splácet až 3 až 25 závislosti na výši úvěru. I na vás provádět měsíční platby. Požaduji pouze uznání certifikovaného ručně dlužného dluhu a některé části jsou také potřebné Email: josef56775@seznam.cz

Region : Praha
Email : josef56775@seznam.cz
Datum vložení : 15:38 09.09.2019Detail >>

Pečujícíosoba v Dětské skupině

Centrum D8, o.p.s., pobočka Kralupy nad Vltavou
vypisuje výběrové řízení
na pozici pečující osoba v Dětské skupině

Náplň práce:
• Péče o děti od 18 měsíců do 4 let
• Příprava a realizace aktivit pro danou věkovou skupinu
• Administrativa spojená s poskytováním služeb
• Komunikace s klienty

Požadavky:
• Kladný vztah k dětem dané věkové skupiny
• Pedagogické, zdravotní, sociální vzdělání - výhodou
• Hudební nadání - výhodou
• Praxe v oboru - výhodou
• Dobré komunikační schopnosti
• Kreativita
• Kladný vztah k novinkám z oblasti pedagogiky a psychologie
• Schopnost práce v týmu
• Zodpovědnost a samostatnost
• Ochota učit se novým věcem
• Uživatelská schopnost ovládání PC
• Bezúhonnost
• Zdravotní způsobilost

Nabízíme:
• HPP – plný úvazek (ranní, odpolední směna)
• HPP – poloviční úvazek (dopolední směna)
• Možnost podílet se na tvorbě a koncepci organizace
• Možnost osobního rozvoje a profesního růstu
• Příjemné pracovní prostředí

Své životopisy doplněné fotografií a motivační dopis zasílejte do 20. 9. 2019 na email: centrumd8kralupy@email.cz Kontaktní osoba: Eva Klesová
Předpokládaný nástup: říjen 2019

Region : Středočeský
Web : www.centrumd8.cz
Email : centrumd8kralupy@email.cz

Obsluha čerpací stanice

Pozitivní vztah k lidem a chuť do práce

Region : České Budějovice
Telefon : 724 980 559

denní uklízečka - školnice v MŠ

Do naší MŠ v Praze 6 v blízkosti metra Hradčanská, přijmeme paní na denní úklid - školnictví. V případě zájmu volejte tel: 602 257 136

Region : Praha
Telefon : 602257136
Email : renata.vlasakova@zs-ns2.cz

Hledáme učitele češtiny

Naše požadavky: rodilý mluvčí nebo jazykový certifikát C1-C2 časová flexibilita pro výuku v ranních a večerních hodinách spolehlivost, odpovědnost a loajalita aktivní a kreativní přístup

Region : Praha
Email : abroad1@msmacademy.eu

Nakládka zboží

Hledáme dva pomocníky pro nakládku a vykládku zboží před veletrhem. Uvítáme ochotu, časovou flexibilitu a fyzické předpoklady. Vhodné i pro studenty.

Region : Praha
Email : info@anavia.cz