Zobrazení dnes: 7004
Zobrazení včera: 11691
Zobrazení 2018: 3546522
Zobrazení 2017: 6280215
Zobrazení celkem: 58368560

Produktový specialista pro občany

Obchodního ducha a motivaci, střední vzdělání, spolehlivost, pečlivost, základní znalost MS Office, příjemné vystupování, řidičský průkaz sk. B

Region : Ostrava
Email : libor.david@sms-as.eu

Obchodní manažer / teamleader

Investiční specialista

KALIČ/ŽÍHAČ

* min. SOU strojírenského zaměření * praxe v oboru metalurgie výhodou (zaučíme) * znalost technologických postupů výhodou * ochota pracovat ve třísněném provozu

Region : Olomoucký
Telefon : +420 724 146 747
Web : http://prace.unex.cz/cs
Email : zdenka.buchtova@unex.cz

CÍDÍČ ODLITKŮ - UPALOVAČ

*ukončené min. základní vzdělání *praxe v oboru min. 1 rok *dobrý zdravotní stav *zodpovědnost a spolehlivost

Region : Brno-město
Email : jan.klima@sms-as.eu

TAVIČ

*SOU obor strojírenství *praxe v oboru metalurgie výhodou *znalost technologických postupů výhodou *ochota pracovat ve třísměnném provozu

TAVIČ

Řidič/skladník

Trestní bezúhonnost. Schopnost samostatné i týmové práce, komunikativnost, pečlivost, loajálnost, odolnost vůči stresu, logické myšlení. ŘP „B“ nutný, ŘP „C“ výhodou. Odborná praxe minimálně 2 roky.

Region : Šumperk
Telefon : 778041730
Email : golik@milujivodu.cz

Hledáme učitelku do MŠ

Hledáme kvalifikovanou učitelku do MŠ v Praze 8.
Požadujeme kvalifikaci SŠ/VŠ předškolní a mimoškolní pedagogiku.
Nabízíme ubytování za 2.500 Kč měsíčně a další benefity. Vhodné pro mimopražské uchazeče.
V případě zájmu nás kontaktujte na tel.č.739768328.
Těšíme se na vás

MŠ - JIŽNÍ MĚSTO

MŠ Vejvanovského přijme vedoucí ŠJ na 0,5 úvazku,s nástupem 27.8.2018(popř.1.9.2018)-

Region : Praha
Telefon : 604243018
Email : reditelka@msvejvanovskeho.cz

Telefonní operátor/ka -BRIGÁDA

Pojď si k nám přivydělat jako telefonista ve velkobchodu s nápoji a pomoct nám získávat nové zákazníky. Práce vhodná pro příjemné a komunikativní lidi, s uživatelskou znalostí PC – vše ostatní tě naučíme v našem mladém a pohodovém kolektivu:)

Region : České Budějovice
Telefon : 725857683
Web : www.gastro21.cz
Email : kariera@gastro21.cz

Telefonní operátor/ka

Hledáš práci v pohodovém mladém kolektivu? Baví tě komunikovat s lidmi a ovládáš PC? Vše ostatní tě naučíme.

Kuchařku do mateřské školy

Do mateřské školy na Praze 7, Na Výšinách 3/1075 hledáme milou paní kuchařku.

Region : Praha
Telefon : 603460155
Web : wwwmsnavysinach.cz
Email : mts-vysiny@volny.cz

CMŠ logopedická Praha 8 hledá učitelku a asistenta pedagoga

CMŠ logopedická v Praze 8 Bohnice hledá novou kolegyni do pozice učitelky u dětí s vadami řeči.
Volné místo je i na pozici asistenta pedagoga.
Práce zajímavá, neotřelá. Vhodné i pro absolventy - zaučíme.

Region : Praha
Telefon : 773251407
Web : www.donbosco.cz
Email : skolka@donbsoco.cz

Hledáme paní učitelku

Hledáme od září kvalifikovanou učitelku do Spořilovské MŠ - detašované pracoviště Trenčínská

Region : Praha
Telefon : 777287530
Web : sporilovskams.cz
Email : hanaff@seznam.cz

Uklizeč/ka MŠ

ZŠ a MŠ Barrandov přijme paní uklízečku do mateřské školy na plný úvazek. Nástup 27.8.2018. Požadujeme pracovitost, vstřícnost a milé vystupování.

Region : Praha
Telefon : 732 746 218
Web : www.zsbarr.cz
Email : jitka.valikova@seznam.cz

Administrativní pracovnice/pracovník

ZŠ a MŠ Barrandov přijme administrativní pracovnici do sekretariátu školy na plný úvazek s nástupem 29.8.2018. Střední vzdělání, znalost práce na pc a administrativní práce, komunikativnost, kreativitu, entuziasmus, týmovost.

Region : Praha
Telefon : 733643895
Email : reditel@zsbarr.cz

Referent/ka cestovní agentury – Praha

Pracovní náplň: práce s rezervačními systémy, rezervace hotelů, pronájem aut, komunikace s klienty a dodavateli, závěrečná fakturace. Požadujeme: min. SŠ vzdělání, dobrou znalost AJ slovem i písmem, výborná znalost ČJ, organizační a komunikační schopnosti.

Region : Praha
Email : i.kovarova@letuska.cz