Zobrazení dnes: 7
Zobrazení včera: 11672
Zobrazení 2019: 2310327
Zobrazení 2018: 6056823
Zobrazení 2017: 6280215
Zobrazení celkem: 61969750

PRACOVNÍ PŘÍLEŽITOST vhodná pro OZP / OZZ

Sodovkárna - Likérka - Velkosklad nápojů (jsme chráněná dílna) v Paskově u Frýdků-Místku. Přijme nové zaměstnance na pozice: - EXPEDIENTKA / EXPEDIENT - POMOCNÁ SÍLA DO SKLADU - ŘIDIČ VZV - ŘIDIČ DODÁVKY - PRODAVAČKA V KANTÝNĚ (Ostrava, Frýdek-Místek) - KOORDINÁTOR PRODEJE

Region : Frýdek-Místek
Telefon : 777800800
Email : reditel.sodovkaren@gmail.com

Dopravní společnost hledá řidiče i řidičky s C+E

Dopravní společnost hledá řidiče i řidičky s C+E na denní a noční převozy Praha 6 Ruzyně – Říčany u Prahy. Jedná se o stálou práci od pondělí do pátku na hlavní pracovní poměr.

Region : Praha
Telefon : 777631504
Email : stehlik@afspedice.cz

Práca vo Wernau k mobilnej seniorke

Ponuka opatrovania s nástupom od 15.04.2019 Rodina B. z Wernau – cca 26 km od Stutgartu Plat: 1500 € netto/ mesačne, + 150 € veľkonočný bonus, Pracovná zmluva Nástup: 15.4.2019 Turnus: 1 mesiac Pacient : pani 93 ročná, 160 cm., 68 kg, prekonala mozgovú príhodu, demencia, osteoporóza, reuma, pohybuje sa pomocou rolátora Ďalšie Informácie: býva v dome, opatrovateľka má vlastnú izbu k dispozícií KONTAKT: Europa Progres . 0908 737 303, email: register@euprogres.sk, www.euprogres.sk

Region : Praha
Telefon : 908737303
Email : register@euprogres.sk

Učitelka 2.st. na Praze 8

Ing.+ DVPP pro 2.st. a SŠ - 41 let hledám práci ve školství. Aj,Fg,Ov,aj. Děkuji za nabídku.

Region : Praha
Email : nabidka09@centrum.cz

Číšník /čísnice

Příjemné vystupování, směny krátký /dlouhý týden. Praxe v oboru nutná. Více info p. Šárová tel:724294318

Region : Prostějov
Telefon : 724294318

Hledáme chůvu/hospodyni do firemní školky ve Vestci u Prahy...

Hledáme spolehlivou paní hospodyni/chůvu do firemní mateřské školy ve Vestci u Prahy s kapacitou 20 dětí.

Nástup v červenci 2019.

Náplň práce:
- výdej stravy
- zodpovědnost za čistotu ve školce
- spolupráce s paní učitelkou u dětí při vycházkách/akcích a dopoledních aktivitách

Požadujeme:
- pedagogické/zdravotnické vzdělání/VŠ/VOŠ/akreditovaný kurz v oblasti sociální práce/sociální pedagogiky/sociálně právní činnosti/charitní činnosti/akreditovaný kurz chůvy
- zájem o práci s dětmi

Nabízíme:
- nové a moderní prostředí
- milý kolektiv
- stravu na pracovišti zdarma, MultiSport karta
- příspěvek na další vzdělávání
- otevřenost vůči probíhajícímu studiu kandidáta
- sick days
- možnost proplatit kurz chůvy před nástupem

Budu se těšit na případnou spolupráci.

V případě zájmu zašlete prosím Váš životopis na email: tesarova@firemniskolky.cz či můžete pro více informací volat na telefon 603 100 844.

Region : Praha
Telefon : 603 100 844
Web : https://jesterka.firemniskolky.cz/kontakt/
Email : tesarova@firemniskolky.cz

traktorista-opravář

Sháním traktoristu, ŘP skupiny C výhoda. Praxe nutná. Více info 724 312 209

Region : Nymburk
Telefon : 724312209

Barman

Hledám spolehlivého barmana plného chutě do práce. žádáme praxi v oboru.Bar s restaurací v centru liberce. plat od 100kč/h a výšše. jen seriozní odpovědi prosím. více info po domluvě

Region : Liberec
Email : adam.hajicek@gmail.com

Externí obchodní zástupce

Externí obchodní zástupce -OSVČ Plat okolo 3000€ měsíčně a více popis pozice: aktivní hledání nových klientů, nabízení a starání se o stávající klienty v oblasti lékařství a i estetických zákroků. Pro oblast Česka a Slovenska. popis nabízeného: Naše společnost je výhradním zastoupením pro miraDry pro Česko a Slovensko www.miradry.com miraDry je lékařské zařízení sloužící k permanentnímu odstranění potu v podpaží až 82% s okamžitým účinkem. miraDry může bezpečně snížit závažnost axilární hyperhidrózy (nadměrné pocení v podpaží), zaujímá světové prvenství v této léčbě. miraDry vlastní ty nejlepší certifikáty kvality se statisíci provedených zákroků po celém světě, provize: až 100€ provize za jedno provedené ošetření zákazníkem, provize se účtuje za každou prodanou cartridge do zařízení miraDry, (na jedno ošetření je potřeba jedna cartridge)

Region : Praha
Email : l.hyska@ecooneczech.cz

Advokát

Dobrý den, hledáme do týmu začínajícího nebo stále studujícího advokáta. Konkrétní info přes e-mail popřípadě tel.

Region : Karlovarský
Telefon : 792701396

Vedoucí projektu vrtaných studní

Min. SŠ vzdělání ( technický nebo ekonomický obor výhodou ) Znalost práce na PC Praxi v oblasti plánování a zkušenost z technicky zaměřené firmy výhodou Zodpovědný přístup, samostatnost, organizovanost, přesnost, pečlivost a loajalita Dobré komunikační a organizační schopnosti Reprezentativní vystupování

Region : Jihomoravský
Telefon : +420774007092

Skladník

Hledáte stabilní zaměstnání? Máte zkušenosti v řízení VZV, jste z Plané,Tábora nebo blízkého okolí? Nabízíme několik pracovních míst na pozici řidiče VZV. Papíry nejsou nutnost ale praxe ano. 8 hod. směny, benefity. Požadujeme chuť pracovat ostatní Vás naučíme.Volejte 702 228 603

Region : Tábor
Telefon : 702228603

rychlé a bezpečné úvěrové příležitosti

Dobrý den, milý zákazníku Po mnoha stížnostech registrovaných v posledních letech v sektoru úvěrů mezi různými lidmi Zavedli jsme velmi přísný právní postup, který vám umožní riskovat. To vše může být účinné po 48 hodinách, pokud jsou splněny všechny podmínky a konečně nastavte datum. Jsme v neomezeném dodavatelském řetězci a jsou k dispozici všem sociálním třídám, které skutečně potřebují 2000 až 50 milionů eur s úrokovou sazbou 3%. Neváhejte nás kontaktovat a využít této nabídky E-mail: donaldlevrun@gmail.com Whasapp: +1 586 859 0292

Region : České Budějovice
Telefon : +1 586 859 0292
Email : donaldlevrun@gmail.com

Region : Příbram

Malíři - Auerbach / montáže

Hledáme kvalifikované malíře pro našeho zákazníka v Auerbach. Příležitostně na dojíždění, v případě potřeby na montáže - okruh cca 250 km od Auerbach. Pokud bude nutná montáž, ubytování i diety budou hrazeny (návraty domu jsou většinou již ve čtvrtek) JAKÉ BUDOU VAŠE ÚKOLY NA POZICI MALÍŘ? • Malířské práce vnitřní i vnější • Lakování oken a dveří • Interiérové a exteriérové práce (včetně tepelné izolace, vnější omítky, sádrokartonové desky, fasádní práce) • práce s tmelem a základním nátěrem • Opravy a údržba TYTO PODMÍNKY BYS MĚL JAKO MALÍŘ SPLNOVAT • Dokončené odborné vzdělání jako malíř/lakýrník + praxi • Odborné zkušenosti mimo oblast malířství jsou výhodou • Je žádoucí řidičský průkaz třídy B a automobil • Samostatný a svědomitý způsob práce • Německy jazyk alespon na úrovni B1 • Ochota pracovat dle potřeby na montáži

Region : Ústecký
Telefon : +420 603 155 868
Web : https://prace.starke-jobs.com/nabidka-prace/maliri-auerbach-montaze/
Email : annaberg@starke-jobs.com

Řidič

Zanedlouho bude vstupovat na trh česká společnost zprostředkovávající přepravu osob i nákladu. Je vhodné se registrovat dříve a vytěžit tak maximum příležitostí. Potřebujete k tomu Koncesi, průkaz řidiče taxislužby, vozidlo a chytrý telefon s daty. Můžete si tak vyzkoušet aplikaci a přístup k zakázkám po dobu několika měsíců úplně zdarma.

Region : Praha
Email : zelenka.h@email.cz

Mimořádná nabídka úvěru

Region : Praha
Email : claranoter@gmail.com

MŠ Albrechtická hledá asistenta pedagoga

Přijmeme asistentku pedagoga na plný nebo částečný úvazek. Nabízíme příjemný pracovní kolektiv a prostředí. Nástup možný od 1. 4. 2019 nebo dle dohody

Region : Praha
Telefon : 723359738
Web : www.msalbrechticka.cz
Email : leiblovalada.msalb@seznam.cz

MŠ Albrechtická hledá učitelku

Do svého kolektivu přijmeme učitelkou na plný nebo 3/4 úvazek. Požadujeme: přátelské vystupování, komunikativnost, kreativitu, organizační schopnosti. Nabízíme: příjemný pracovní kolektiv a prostředí, možnost uvedení začínající učitelky do praxe.

Projektový Manažer

PowerHUB hledá nové kolegy a kolegyně na pozici Projektový manažer/ka. Jsi pracovitý/á, věříš ve svůj potenciál, máš zkušenosti s řízením a chuť podílet se na mnoha zajímavých projektech? Pak hledáme právě tebe - neváhej a kontaktuj nás. Na co se můžeš připravit?: • Řízení projektu ve všech jeho fázích - inicializace, plánování, realizace, monitoring a reporting, prezentace výstupů, vyhodnocení a uzavření. • Stanovení časového a finančního plánu realizace projektu. • Sestavení, vedení a řízení projektového týmu. • Řízení finančních zdrojů, nákladů, výnosů a cash flow projektu. • Řízení komunikace a zadávaní úkolů v projektu, podpora a motivování členů projektu k efektivnímu výkonu. Koordinace postupů prací a návazností činností v jednotlivých úkolech • Analýza a řízení rizik a příležitostí v projektu, řízení změn v projektu. • Kontrola dodržování harmonogramu prací, výstupů z projektu a reportování stavu realizace projektu směrem dovnitř projektového týmu i směrem ven na stranu zadavatele projektu. Díky čemu předběhneš ostatní uchazeče? • Vysokoškolské vzdělání • praxe v oboru (3-5 let) • zkušenost s dotačními projekty a řízením lidských zdrojů • skvěle ovládáš češtinu, plynně komunikuješ anglicky nebo dokonce zvládáš i další cizí jazyk/y

Region : Praha
Web : http://powerhub.cz/
Email : contactme@powerhub.cz