Zobrazení dnes: 9322
Zobrazení včera: 11209
Zobrazení 2019: 7864311
Zobrazení 2018: 6056823
Zobrazení 2017: 6280215
Zobrazení celkem: 63817976

Seniorka potrebuje opatrovateľku

Ponuka opatrovania s nástupom od 15.09.2019 Rodina J. z Zweibruckenu, 140 km od Heidelbergu Plat: 1400 € netto/ mesačne + 150€ cestovné Pracovná zmluva Nástup 15.9.2019 Turnus: 1 mesiac Pacient: Pani– 90 ročná, 160 cm, začiatočná demencia, stupeň opatrovania 4, pohybuje sa pomocou rolátora Ďalšie informácie: býva v byte, opatrovateľka má vlastnú izbu, internet je k dispozícii KONTAKT: Europa Progres . 0908 737 303, email: register@euprogres.sk, www.euprogres.sk

Region : Praha
Telefon : 908737303
Email : register@euprogres.sk

Zajívavá práce

Zdravotní sestra, AJ na úrovni C1, psaní všemi deseti prsty, uživatelská znalost PC, flexibilní a ochotná k dalšímu studiu hledá práci, kde by plně rozvinula svůj potenciál. V případě zájmu ráda přijdu na osobní pohovor. Olomou a okolí.

Region : Olomouc
Email : jana.schaffarova@seznam.cz

Manipulační dělník/dělnice - automotiv

Flexibilitu, spolehlivost a pečlivost. Práce vhodná pro ženy anebo páry.

Region : Uherské Hradiště
Telefon : 608 88 66 00
Email : avectrade@avectrade.com

Dělnice v automotivu

Minimálně základní vzdělání, spolehlivost a ochotu učit se novým věcem.

Telefon : 608886600

Hledáme uklízečkui

Do naší mateřské školy v Praze 10 přijmeme paní uklízečku s pěkným vztahem k dětem.Volejte nebo pište na adresu školky.

Region : Praha
Telefon : 274815506
Web : msstechovicka.cz
Email : msstechovicka@volny.cz

maliř pokoju

Region : Praha
Telefon : 775300574

Řidič

Požadujeme řidičský průkaz sk.B Trestní bezůhonost.Spolehlivost

Region : Praha
Telefon : 731476330
Email : martin.zahradka@seznam.cz

PRÁCE ŘIDIČE

Dobry den, hledam praci ridice, ale neni to podminkou. Prizpusobim se jakekoli praci.Jsem komunikativni a kreativni typ cloveka.Dekuji za vase nabidky.

Region : Opava
Telefon : +420722258782
Email : pavel.paul.p@seznam.cz

Alize Group s.r.o.

hledáme řidiče sk.B na osmi paletové dodávky se spaním čr - eu 603 213 920 jsme z Prahy

Region : Praha
Telefon : 603213920
Email : alize.group@centrum.cz

Project manager na HPP nebo IČO

Chcete pracovat na vlastním projektu v oblasti telekomunikací? Nechcete mít stereotypní práci v kanceláři? Budete vyjíždět do terénu, ověřovat realitu navržené trasy. Dokážete čelit výzvám a požadavkům, dotčených orgánů, organizací a investorů, které vzniknou během zpracování projektu? Pojďte s námi do toho! Co Vás u nás čeká? • Spolupráce na zadaných zakázkách s investory a s úřady • Zpracovávání projektové dokumentace • Technické vypracovávání projektů a investičních záměrů • Příprava podkladů pro výstavbu • Vytváření návrhů změn v katastrálních mapách Co od Vás požadujeme? • SŠ/VŠ vzdělání - elektrotechnika, informatika • Zkušenosti s projektováním v telekomunikační oblasti výhodou • ŘP sk. B podmínkou • Znalost programu Autocad nebo Microstation výhodou Co Vám můžeme nabídnout? • Práce na HPP nebo IČO • Jednosměnný pracovní provoz • Home Office • Sick days • Pohybové aktivity během pracovní doby, např. stolní tenis atd. • Nástup: ihned, případně dle dohody • Místo výkonu práce: Praha 4

Region : Praha
Telefon : 774 462 206
Email : cervena@kandidati.cz

učetní Nupaky

Požadujeme: Středoškolské vzdělání, min. 2 roky praxe, pečlivost, spolehlivost, dobrá nálada, znalost práce na PC, MS Office.

Region : Praha
Telefon : 775555881
Email : premisoft@premisoft.cz

Fajn brigáda pro každého - KFC Arkády Pankrác

Chuť učit se novým věcem, Pozitivní energii, Odpovědnost

Region : Praha
Telefon : 720021984
Email : lvohnicka@gmail.com

Brigáda PRO KAŽDÉHO – KFC Praha Budějovická

Pracovník/ce e-shopu

Náplň práce: Práce související s činností e-shopu s drogistickým zbožím. Požadujeme: Spolehlivost, pracovitost, komunikativnost a řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič).

Region : Svitavy
Telefon : 775499076
Email : j.halbrstat@blaukom.cz

asistentka pedagoga

Přijmeme ihned asistentku pedagoga na 0,5 úvazek.

Region : Praha
Web : www.mshvezdicka.cz
Email : info@mshvezdicka.cz

Hledám práci kuchařky

Dobrý den, hledám práci kuchařky. Děkuji za nabídky.

Region : Praha
Email : prace.skolka@seznam.cz

Lustadt práca pre opatrovateľky

Ponuka opatrovania s nástupom od 15.09.2019 Rodina S. z Lustadtu, 38 km od Mannheimu Plat: 1650 € netto/ mesačne Pracovná zmluva Nástup 15.9.2019 Turnus: 1 mesiac Pacient: Pani– 80 ročná, 55 kg, 150 cm, osteoporóza, pohybuje sa pomocou rolátora Pán – 82 ročný, 70 kg, 172 cm, po mozgovej príhode, demencia, inkontinencia, stupeň opatrovania 4, pohybuje sa pomocou vozíčka Ďalšie informácie: bývajú v dome, opatrovateľka má vlastnú izbu, internet je k dispozícii KONTAKT: Europa Progres . 0908 737 303, email: register@euprogres.sk, www.euprogres.sk

Uklízečka mš

Do mateřské školy na Praze 5 - Zličín v Nedašovské ulici (kousek od metra) hledáme do nové části budovy šikovnou paní uklízečku na částečný úvazek. Pracovní doba by byla od 10.00 do 14.00. Nástup možný ihned. Více info na tel: 604 352 280

Region : Praha
Telefon : 604 352 280
Web : www.zsamszlicin.cz
Email : zednikova@zsamszlicin.cz

Servírka / číšník

Do moderního trendy konceptu restaurace Cafe Elektric v samém srdci Prahy hledáme přátelskou, energickou a šikovnou posilu do týmu.

Region : Praha
Telefon : 723406192
Web : https://www.cafe-elektric.net/
Email : manager@cafe-elektric.cz

Poptavam

Dobry den,hledam praci jako baristka v praze 7 a okoli zkusenosti mam sice se mam jeste co ucit ale rada se porad ucim novim vecem jsem spolehliva,komunikativni,dochvilna

Region : Praha
Telefon : 736234186
Email : livie.anterova@seznam.cz