Zobrazení dnes: 2
Zobrazení včera: 6044
Zobrazení 2020: 3655982
Zobrazení 2019: 6346746
Zobrazení 2018: 6056823
Zobrazení 2017: 6280215
Zobrazení celkem: 67662151

Pedagog mateřské školy na HPP, asistent pedagoga na zkrácený pracovní poměr

Do soukromé česko - anglické Mateřské školy na Praze 7 přijmeme kvalifikovaného pedagoga a asistentku. Tato pozice je vhodná i pro absolventy. Náplň práce: pedagogická a vychovatelská činnost. Požadavky: pedagogické vzdělání, kladný vztah k dětem, kreativitu, důslednost, ochotu vzdělávat se, kolegialitu, umění pracovat v týmu, znalost cizích jazyků žádána (angličtina), praxe v oboru vítána.

Region : Praha
Telefon : 603723392
Web : www.smilingbabyschool.cz
Email : info@smilingbabyschool.cz

Přípravář vozidel

Náplň práce: mytí vozů po servise čištění a vysávání interiérů příprava nových vozů na předávání příprava předváděcích vozů aplikace nanotechnologie Požadujeme: vysoké pracovní nasazení samostatnost svědomitost zájem o automobily čistý trestní rejstřík řidičský průkaz sk. B výhodou

Region : Ostrava
Web : www.bofb.cz
Email : kamila.langerova@bofb.cz

Strojník

Přijmeme strojníka na bagr eventuelně na bulldozer. Na HPP či jako OSVČ na našich strojích. Plat dohodou. Místo práce Praha. Více info na tel.

Region : Praha
Telefon : 775153706
Email : j.hancerova@seznam.cz

Zhodnocení finance

Dobry den, ZHODNOTÍME VAŠE FINANCE s úrokem min 20 procent. Pro více informací pište na email pavel.paul.p@seznam.cz a nebo tel číslo 722258782

Region : Praha
Telefon : 722258782
Email : pavel.paul.p@seznam.cz

PRÁCE ŘIDIČE

Dobry den, hledam praci ridice, ale neni to podminkou. Prizpusobim se jakekoli praci.Jsem komunikativni a kreativni typ cloveka.Dekuji za vase nabidky...

Region : Opava

Lektorka / asistentka

Zkušená lektorka AJ dlouhodobě se zabývající prací s dětmi a mládeží hledá od září uplatnění v oblasti výchovy a jazykového vzdělávání, např. jazykové či dvojjazyčné školky, dětská centra, jazykové školy. VŠ sociálně -pedagogického směru, státní jazyková zkouška z AJ. Dlouholetá praxe v oblasti jazykového vzdělávání dětí již od 2 let. Pouze v dopoledních hodinách. Zkrácený úvazek či dohoda jako např. lektor výukových bloků v AJ dle programu školy/školky, lektor AJ kroužku, dvojjazyčný asistent k cizojazyčným dětem apod. Možno pouze jako výpomoc některé dny, jen několik hodin. Dle dohody. Životopis na vyžádání.

Region : Praha
Email : mahaofi@seznam.cz

Online příjem

Hledám schopné lidi na práci z domova. Slušné provize, rychlý růst. Vyžadují dobrou komunikační schopnost, ochota věnovat práci pár hodin denně. Vydělat se dá, jen se musí máknout. Žádné investice ani vstupní poplatky. https://www.energetickarevoluce.cz/?kod=ZUWN&banner=7

Region : Středočeský
Telefon : 607932108
Email : plynelek@gmail.com

Řidič sk.B

Region : Praha
Telefon : 704719288
Email : monikazizkova@seznam.cz

úklid

Region : Tábor
Email : fitness.life.fitness@seznam.cz

Instalatérské práce

Region : Třebíč
Telefon : 774384200
Email : instalatertrebic@gmail.com

Práce online

-trpělivost -pracovitost(alespoň 2-3 hoďky denně)

Region : Plzeňský
Email : kackakisli49@gmail.com

Strážný - Detektiv

spolehlivé, zodpovědné a slušné jednání, chuť a ochotu pracovat, čistý trestní rejstřík, minimální dosažené vzdělání - základní a vyšší, certifikát profesní kvalifikace výhodou, nikoliv podmínkou

Region : Praha
Telefon : 777364648
Web : www.resistancesro.cz
Email : pha@resistancesro.cz

Hledáme asistenta pedagoga do MŠ v Praze – Proseku

Mateřská škola Kytlická v Praze 9 – Proseku přijme od 1. září 2020 asistenta/ku pedagoga na celý úvazek. Požadujeme: vzdělání dle platné legislativy bezúhonnost nadšení pro práci s dětmi Více: www.mskytlicka.cz Kontakt: Životopis prosíme zasílejte na info@mskytlicka.cz, tel.: 608 060 578

Region : Praha
Telefon : tel.: 608 060 578
Web : www.mskytlicka.cz
Email : info@mskytlicka.cz

Řidič kamionu

Region : Plzeň-jih
Telefon : 603215455
Email : adhajsman@seznam.cz

Generali Česká Distribuce a.s. - Telefonistka

-dobrou organizační schopnost -komunikativnost -znalost PC -spolehlivost

Telefon : 608608880
Email : smenovyjicin@seznam.cz

Rychlá a spolehlivá nabídka půjček

Dobrý den, ZHODNOTÍME VAŠE FINANCE s úrokem min. 20 procent. Pro více informací pište na email pavel.paul.p@seznam.cz a nebo tel číslo 722258782

EUROPA WORKINTENSE spol. s r. o.

РАБОТА В ЧЕХИИ.

Telefon : +420720976917
Email : i.ushchenko@workintense.cz

Skladník/řidič VZV - ZÁLOHY

Jste vhodným uchazečem, pokud: - máte praxi na VZV - výhodou - máte min. SOU – vyučen - jste spolehlivý Budete se věnovat: - zásobování výrobní linky materiálem - odvozem a naskladněním hotových výrobků - zaznamenáním pohybů materiálu/zboží v systému Baan Pokud vás uvedené informace oslovily, splňujete požadavky nebo máte k nabízené pozici jakékoliv dotazy, kontaktujte nás na tel. 773 447 447 anebo e-mailem na prace@gasl.cz.

Region : Prostějov
Telefon : 773447453
Web : www.gasl.cz
Email : prace@gasl.cz

Novinky, aktuality

Nový vzhled portálu - Volná místa ve školství - Práce

Omezili jsme vkládání nevhodných inzerátů. Prosíme o Vaši trpělivost v řešení tohoto problému.
O projektu práce ve školství: Práce ve školství je jedinečné místo, kde kde lze nalézt aktuální poptávku a nabídku práce v oblasti vzdělávání. Při vložení inzerátu máte zároveň příležitost vložit Vaši nabídku či poptávku práce na dalších pět portálů mateřských, základních, středních, uměleckých škol, firemního katalogu pro-školy a oslovit tak celou řadu uchazečů o práci nebo sami najít vhodné zaměstnání. Internet Top s.r.o.

Datum : 16.10 09:48 - 2020

Nabídka tvorby www