Zobrazení dnes: 1861
Zobrazení včera: 12035
Zobrazení 2018: 3553414
Zobrazení 2017: 6280215
Zobrazení celkem: 58375452

ZŠ Rakovského přijme od nového šk.roku 2018/19

ZŠ Rakovského v Praze 12 přijme od nového školního roku učitele/ku:
1. Učitel/ka pro I.stupeň
2. Učitel/ka pro II.stupeň
(Tělesná výchova, Matematika)

Osobní pohovor nutný!
Děkujeme za nabídky.

Region : Praha
Telefon : 775444616
Email : pavel.nedbal@zsrakovskeho.cz

Hledáme paní učitelku do MŠ

Mateřská škola, Praha 8, Klíčanská 20 hledá od září 2018 paní učitelku.

Region : Praha
Telefon : 774916576
Email : info@ms-klicanska.cz

Kuchař - chef de partie

Zaběhnutá síť restaurací s 10ti letou tradici v Irsku, s pobočkami v Corku a Limericku, hledá kuchaře s praxi, na pozici chef de partie. Nástupní plat 45.000,- korun, po zapracovaní 50.000. Ubytovaní zajištěno. Základní znalost angličtiny nutná. Smlouva minimálně na 6 měsíců. Kontakt pro zaslaní životopisu frederico002@atlas.sk, tel. 00353863797221

Region : Praha
Telefon : 00353863797221
Email : frederico002@atlas.sk

pomocné práce na lakovně na nábytek

Zavedená lakovna na nábytek v Brně přijme muže i ženy na pozici pomocné práce na HPP.Jedná se o leštění dílců a její expedici. Nástup.plat 100 Kč/hod.čistého+měs.bonusy dle osob.výkonu.Praxe není podmínkou,požadujeme manuální zručnost a dobrý zrak.Nástup možný ihned.Volejte 777 249 433.

Region : Brno-město
Telefon : 777249433

Učitelka / učitel MŠ

Přijďte mezí nás! Jsme mezinárodní přátelský tým, který hledá novou kolegyni / kolegu. Rádi vymýšlíme zajímavé aktivity pro děti, při kterých se baví nejen děti. Naše školka se nachází v blízkosti Průhonického parku a města Jesenice. Těšíme se na Vás!

Region : Praha
Telefon : 734466583
Web : www.sunnycanadian.cz
Email : novotna@sunnycanadian.cz

Hledáme paní učitelku a asistenta pedagoga

Hledáme paní učitelky a asistenta pedagoga do mateřských škol Formanská a Vodnická, které se nachází v MČ Praha - Újezd u Průhonic. (dostupnost autobusy 213,136,363)Místo je vhodné i pro studentky dákového studia předškolní či speciální pedagogiky. Asistentovi umožníme získání kvalifikace asistenta pedagoga. Nabízíme práci v nových kolektivech nově postavených mateřských škol.

Region : Praha
Telefon : 737212528
Email : msformanska@seznam.cz

Hledáme paní učitelku/pana učitele od září 2018...

Do firemní školky na Praze 4 (Budějovická) hledáme paní učitelku/pana učitele, kteří mají rádi děti...

Náplň práce:

- výchovně-vzdělávácí činnost

- tvorba plánu výchovy a péče

-evaluace

-podílení se na provozu školky (akce, výlety)

Požadujeme:
- SŠ/VŠ pedagogické vzdělání pro učitele MŠ
- kreativita, flexibilita, láska k dětem

- anglický jazyk výhodou

Nabízíme:
- pracovní smlouvu na HPP

- nástup od září 2018 (případně v přípravném týdnu v srpnu)

- kurzy dalšího vzdělávání

- dovolená + sick days

-strava na pracovišti zdarma

V případě zájmu zašlete svůj životopis na email: veronika.nemcova@firemniskolky.cz

Budu se těšit na případnou spolupráci.

Region : Praha
Telefon : 773665885
Email : veronika.nemcova@firemniskolky.cz

Učitelka v MŠS Na Lysinách Praha 4

Mateřská škola speciální Na Lysinách Praha 4 přijme od nového školního roku kvalifikovanou paní učitelku. Zájemkyně se mohou hlásit na e:mailové adrese: krizova.pavlina@seznam.cz nebo lépe na tel. čísle: 7233781771. Děkujeme.

Region : Praha
Telefon : 7233781771
Email : krizova.pavlina@seznam.cz

Svářeč CO2

Region : Plzeňský
Telefon : 800128128
Email : nabor@awaglobal.cz

zdravotní sestra-zubní instrumentář/ka

VŠ/SŠ obor zdravotní sestra nebo kurz zubní instrumentářka, manuální zručnost, ochota učit se nové postupy

Region : Praha
Telefon : 735755014
Email : praha@dentalclinic.cz

učitelka v MŠ

MŠ Klíčanská Praha 8 hledá od září 2018 učitelku. Nabídky posílejte na info@ms-klicanska.cz nebo tel. 774 916 576

Přijmeme asistenta/ku pedagoga na celý úvazek

Mateřská škola Úholičky, okres Praha - západ, přijme od srpna 2018, nejpozději od září 2018 asistentku/asistenta pedagoga. Nabízíme celý pracovní úvazek, platové zařazení v 8. platové třídě a velmi dobrý kolektiv zaměstnanců. Dostupnost MHD autobusem 350 od metra Dejvická, Praha 6 (25 minut).

Region : Praha-západ
Telefon : 605 061 624
Email : ms.uholicky@volny.cz

Asistentka pedagoga

Dobrý den, od nového školního roku hledám volné místo asistentky pedagoga v MŠ nebo ZŠ v Táboře, Sezimově Ústí, Mladé Vožici nebo blízkém okolí těchto měst.
Kvalifikaci splňuji. Praxi na výše uvedené pozici mám přes tři roky.
Na ZŠ možno v kombinaci s prací v družině.
V případě zájmu Vám ráda zašlu životopis.

Region : Tábor
Telefon : 737147389
Email : petrapetapetruska@seznam.cz

Řidič - zásobovač

Řidičský průkaz sk.B Dobrá orientace po Brně a blízkém okolí

Telefon : 725 374 014

PRÁCE PRO MUŽE A ŽENY DO VÝROBNÍCH PODNIKŮ

elektrikář

MOŽNÁ HLEDÁME PRÁVĚ TEBE!!!Elektrikář s vyhláškou č. 50. Mýto u Rokycan. 💰Zálohy jednou týdně 🏠Možnost ubytování ☎️Pro více informací prosím volejte zdarma 800 128 128 (po-pá 08:00-19:00) ☝️Doporuč kamaráda/ku a získej odměnu 3.000 Kč pokud odpracuje 160 hodin a předtím u nás nikdy nepracoval

Region : Rokycany
Web : www.awaeurope.cz

Operátor výroby s nástupním bonusem 3000 kč

Práce obnáší: - výroba interiérových dílů do osobních automobilů - ruční práce nebo obsluha strojních zařízení - kontrola kvality vyrobených dílů Požadujeme: - manuální zručnost - flexibilitu - ochotu pracovat ve třísměnném provozu - výuční list výhodou - vlastní dopravu

Email : michala.brozova@workpro.cz

PROFIS one Group s.r.o.

Hledáme vhodné kandidáty na pozice STRÁŽNÝ, OSTRAHA OBJEKTU Požadujeme: Zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost Profesionální vystupování Zdravotní způsobilost Čistý trestní rejstřík

Region : Praha
Telefon : 723120130
Web : www.profisgroup.cz
Email : nabor@profisgroup.cz

SPRÁVCE PORTFOLIA KLIENTŮ PRO NEŽIVOTNÍ POJIŠTĚNÍ

Hledám nového parťáka do svého tým v České pojišťovně, který bude spravovat portfolio klientů majetkového a auto pojištění. Tvojí hlavní odpovědností bude aktivně pracovat s klienty (x-sell, up-sell, servis). Ve spolupráci s největší pojišťovnou tě čeká vzdělávání povinné i dobrovolné, nadstandardní podpora manažera, stejně jako fixní odměna a bonusy za odvedenou práci. Pracuj s produkty, které patří mezi nejlepší, co je na českém trhu. Pokud tě tato příležitost zajímá, pošli nám svůj strukturovaný životopis a my se ti rádi ozveme. Požadujeme: čistý RT + SŠ s maturitou (v jiném případě prokazatelná praxe),reprezentativní vystupování, proaktivitu, tah na bránu, chuť se učit nové věci, sebeorganizovanost, zkušenosti výhodou (portfolio již v 2. měsíci),čeština slovem i písmem,nástup ihned nebo dohodou. Nabízíme: klientské portfolio, velká podpora týmu, x-sell (životní pojištění, investice, hypotéky, penze, reality), zvýšení pracovní hodnoty na trhu práce, zajímavý fixní příjem + pohyblivá složka, odměna za správa portfolia, flexibilní pracovní doba, smlouva na dobu neurčitou, ŽL.

Region : Praha
Email : michal.mazar@ceskapojistovna.cz

Správce klientského portfolia

Jste mladí, máte rádi samostatnost a nezávislost? Jste z Prahy a okolí a chcete pracovat pro největší českou pojišťovnu, která dlouhodobě zaujímá pozici lídra českého pojistného trhu. Chcete poznávat nové lidi z různých oborů a jejich životní zkušenosti? Hledáte partu správných lidí? Rádi se učíte novým věcem? Pokud je většina Vašich odpovědí „ano“, tak hledáme právě Vás. V současnosti rozšiřujeme náš obchodní tým a přijímáme nové kolegy. Hledáme schopného obchodníka, který se bude starat o stávající klienty, bude jim dobrým osobním poradcem a pomocníkem v realizaci jejich představ o komplexním finančním zajištění. Veškeré potřebné znalosti vám doplníme a nadstandardní dovednosti přidáme. Stane se z Vás skutečný profesionál. CO NABÍZÍME? • velmi zajímavou práci • zázemí úspěšné a tradiční firmy, která je jedničkou na trhu • školení z oblasti financí a obchodu na nejvyšší úrovni • časovou flexibilitu • podporu asistentky, která Vám bude domlouvat obchodní schůzky • prostor pro jednání s klienty ve vlastní kanceláři • stálý příjem + odměny + bonusy • benefity na vzdělání, cestování a produkty společnosti atd. • nástup ihned CO OD VÁS POŽADUJEME? • minimálně SOU s maturitou • čistý TR aktivní a odpovědný přístup s orientací na výsledek, který přinese užitek klientovi, firmě i Vám • chuť a schopnost vstřebávat nové informace • výborné komunikační schopnosti • pozitivní přístup k sobě i ke klientům • profesionální vystupování a vyjadřování