Zobrazení dnes: 11894
Zobrazení včera: 12237
Zobrazení 2018: 1962135
Zobrazení 2017: 6280215
Zobrazení celkem: 56784173

Potřebujete naléhavé peníze? Můžeme pomoci!

Potřebujete naléhavé peníze? Můžeme pomoci! Máte problémy nebo máte problémy? Tímto způsobem vám dáváme příležitost rozvíjet nový vývoj. Jako bohatá osoba cítím povinnost pomáhat lidem, kteří se jim snaží dát šanci. Každý si zaslouží druhou šanci, a protože vláda selže, budou muset pocházet od ostatních. Žádná částka není příliš pro nás a splatnost, kterou určíme vzájemnou dohodou. Žádné překvapení, žádné další náklady, ale pouze dohodnuté částky a nic jiného. Nečekejte a nezapomeňte na tento příspěvek. Zadejte částku, kterou chcete požádat, a my vás budeme kontaktovat se všemi možnostmi. kontaktujte nás dnes na garciajsacramento@gmail.com Potřebujete naléhavé peníze? Můžeme pomoci!

Region : Praha
Telefon : 4035465767
Email : garciajsacramento@gmail.com
Datum vložení : 23.02 11:38 - 2018

Sádrokartonář

Stavední firma s 20letou praxí, přijme ke spolupráci sadrokartonare na ZL s platem pohybujícím se od 1200kc/den.

Region : Praha
Telefon : 603253783
Email : Hnízdil.zdenek@seznam.cz
Datum vložení : 23.02 10:13 - 2018

Učitelka v MŠ

středoškolské vzdělání, kladný vztah k dětem, nástup nejlépe ihned

Region : Praha
Telefon : 734860535
Email : msmrstikova@seznam.cz
Datum vložení : 23.02 09:42 - 2018

Kuchařka do mateřské školy

Mateřská škola v Praze 10-Strašnicích přijme vyučenou kuchařku na úvazek 0,9. Nástup ihned.
Nabídky prosíme telefonicky nebo mailem.

Region : Praha
Telefon : 274770140- p.Samcová
Email : msvestinu@volny.cz
Datum vložení : 23.02 09:31 - 2018

učitel matematiky a fyziky

Region : Vysočina
Telefon : 733161126
Email : darinac@seznam.cz
Datum vložení : 09:21 23.02.2018

Dělník ve výrobě

Hledáme na HPP dělníka ve výrobě. Třísměnný provoz, Minimální stupeň vzdělání:Základní + praktická škola Mzdové rozpětí: od 18 000 Kč/měsíc Zaměstnavatel je ochoten zaměstnat cizince Požadavky: manuální zručnost, pečlivost, spolehlivost. Náplň práce: potahování/kašírování interiérových dílů pro automotive

Region : Praha
Telefon : 727901113
Email : utinkova@tomatex.cz
Datum vložení : 23.02 09:20 - 2018

Hledáme vyučenou kuchařku

Do naší mateřské školy na Praze 4, hledáme od 1.52018 šikovnou a spolehlivou paní kuchařku na plný úvazek. Životopis prosím, posílejte na msjitrni@volny.cz, nebo 736 487 401

Region : Praha
Datum vložení : 23.02 08:26 - 2018

Operátor/ka ve výrobě

Náplň práce: • výroba koberců a plastů do aut pro významnou automobilovou společnost Požadavky: • spolehlivost, flexibilita, zodpovědnost • manuální zručnost • ochota pracovat na směny (3 směnný provoz) Nabídnout můžeme: • zajímavé finanční ohodnocení • možnost ubytování • platové podmínky až 23 000 Kč • možnost týdenních záloh • pozice vhodná pro muže, ženy i páry • stabilní zaměstnání na HPP včetně kariérního růstu

Region : Pardubice
Telefon : 727921815
Email : geislerova@pavmart-psv.cz
Datum vložení : 23.02 06:38 - 2018

Účetní

Znalost podvojného účetnictví, mzdové účetnictví a personalistika, spolehlivost, loajalita, flexibilita, organizační schopnosti. Znalost hotelového / restauračního provozu výhodou.

Region : Karlovy Vary
Telefon : +420608407809
Email : dagmar@hotelspamanagement.com
Datum vložení : 22.02 17:40 - 2018

Všeobecná sestra-DPČ nebo zkrácený úvazek na onkologické klinice

SŠ/VŠ vzdělání Odbornou a zdravotní způsobilost dle Zákona č. 96/2004 Sb. Zaslání CV na: zdenka.dlouha@vfn.cz

Region : Praha
Telefon : 224966755
Web : www.vfn.cz
Email : zdenka.dlouha@vfn.cz
Datum vložení : 22.02 16:27 - 2018

Všeobecná sestra-jednosměnný provoz

SŠ/VŠ vzdělání. Odbornou a zdravotní způsobilost dle Zákona č. 96/2004 Sb. Zaslání CV na: zdenka.dlouha@vfn.cz

Datum vložení : 22.02 16:24 - 2018

Picker do supermarketu

Hledáme šikovné a spolehlivé brigádníky na pozici Picker., vhodné hlavně pro studenty Můžete chodit 3x-7x týdně, Vše záleží na Vašich časových možnostech Sazba: 97-100,-/hod Směny: ranní (cca 6:00-12:00h) Náplň práce: nakupovat dle seznamu pro lidi, kteří si nákup objednali přes internetové stránky případné doplňování zboží Požadujeme: věk 18+, Potravinářský průkaz, výpis z TR, spolehlivost, chuť pracovat Nabízíme: dlouhodobou brigádu, možnost záloh, flexibilní výběr směn, férový přístup a jednání

Region : Hradec Králové
Telefon : 775222475
Email : hradec@abzakovo.eu
Datum vložení : 22.02 15:59 - 2018

Magic Smile Recepce

Požadujeme spolehlivost a chuť do práce.Shopnost týmové práce, zodpovědnost a flexibilitu. Praxe v oboru výhodou ale ne podmínkou rádi zaučíme.

Region : Praha
Datum vložení : 22.02 12:57 - 2018

Magic Smile

Region : Praha
Email : dariakapular@seznam.cz
Datum vložení : 22.02 12:55 - 2018

Farmaceutický asistent i na částečný úvazek

Zájem o obor Komunikační dovednost

Region : Středočeský
Web : http://www.ubileholva.cz/
Email : nedopilova@ubileholva.cz
Datum vložení : 22.02 12:14 - 2018

Lékárník

Aktivní zájem o obor Komunikativnost Práci v týmu – kolegialitu Vlastním nápadům se meze nekladou!

Datum vložení : 22.02 11:49 - 2018

Úklid rodinného domu

Do našeho rodinného domu, který se nachází v Rudné u Prahy, hledáme spolehlivou paní či slečnu na úklid domácnosti. Práce by se týkala jen úklidu samotného, žádné vaření, praní a další práce nejsou vyžadovány. Úklid by probíhal 1x za 14 dní, den bychom si domluvili dle Vaší pořeby. Je důležité zdůraznit, že máme i domácí mazlíčky, 2 kočky a jednoho malého pejska Bišonka, takže tato práce není vhodná pro alergiky. Mzda by byla 120kč/hod. Pokud máte o práci zájem nebo se chcete doptat ještě na nějaké informace, neváhejte a ozvěte se buď na email: petr.vlc@seznam.cz nebo na tel. číslo: 606 671 677.

Region : Praha-západ
Telefon : 606 671 677
Email : petr.vlc@seznam.cz
Datum vložení : 22.02 11:46 - 2018

Pracovník/pracovnice ostrahy Praha

Hledáme brigádníky na pozici pracovníka/pracovnice ostrahy pro administrativní a skladový areál v Praze 10. Ostraha spočívá v kontrole zaměstnanců a pohybu vozidel, zahrnuje práci s kamerovým systémem, elektronickou požární a zabezpečovací signalizací a rovněž administrativní činnost s využitím PC. Požadujeme: věk nad 18 let, trestní bezúhonnost, fyzickou zdatnost, uživatelskou znalost PC, praxi na obdobné pozici. Vhodné i pro osoby s invalidním důchodem Odměna: 80 Kč/hod. Nástup možný ihned V případě zájmu volejte na číslo 606 022 025 nebo posílejte životopis na email: praha@cbacorp.cz

Region : Praha
Telefon : 606022025
Email : praha@cbacorp.cz
Datum vložení : 22.02 11:39 - 2018

Restaurace Black Cavallino

Spolehlivost,zodpovědnost,samostatnost, příjemné vystupování

Region : Frýdek-Místek
Datum vložení : 22.02 11:20 - 2018

Operátor výroby až 24 000 Kč + ubytování ZDARMA

Hledáme manuálně zručné pracovníky do výroby. Práce v třísměnném provozu PO – PÁ, víkendy volné, možnost přesčasů. Požadujeme: - Fyzickou zdatnost - manuální zručnost - spolehlivost a chuť pracovat

Region : Olomouc
Telefon : 733715250
Web : www.pracanti.eu
Email : pracantiol@seznam.cz
Datum vložení : 22.02 11:18 - 2018