Zobrazení dnes: 2214
Zobrazení včera: 2871
Zobrazení 2020: 3094981
Zobrazení 2019: 6346746
Zobrazení 2018: 6056823
Zobrazení 2017: 6280215
Zobrazení celkem: 67101150

VÁŽNÁ A RYCHLEJŠÍ NABÍDKA. E-mail: vantrepodep@gmail.com

VÁŽNÁ A RYCHLEJŠÍ NABÍDKA. Nabízím vám půjčku od 2 000 EUR do 8 000 000 EUR opravdu potřebujete půjčku, kontaktujte nás E-mail: vantrepodep@gmail.com Whatsapp telefon: +33756918294 VIBER: +33756918294

Region : Benešov
Telefon : +33756918294
Email : vantrepodep@gmail.com

Region : Kolín

VÁŽNÁ A RYCHLEJŠÍ NABÍDKA.

Nabídka půjček mezi jednotlivci ve výši 2% E-mail: vantrepodep@gmail.com Dobrý den, jednotlivci, nabízím vám půjčku od 2 000 EUR do 8 000 000 EUR kdokoli, kdo je schopen splácet úroky za nízkou cenu 2%. kontaktujte nás e-mailem: vantrepodep@gmail.com E-mail: vantrepodep@gmail.com Whatsapp telefon: +33756918294 VIBER: +33756918294

Region : Havlíčkův Brod

G R A F I K + DTP - 38let s 15letou praxí

Hledá práci, na HPP - VPP,Praha, programy ADOBE -ILLustrator-PhotoShop-InDesign-DS, MS OFFICE, NET. letáky, katalogy,potisky, web grafika, bordy, billboardy, vizitky, razítka atd. (ps: od prvotní myšlenky po poscript) Za nabídky děkuji. Michal - tel: 604 602 122

Region : Praha
Telefon : 604602122
Email : Entiita@seznam.cz

Malíř - Lakýrník 40 let

Hledám práci v praze. Děkuji za odpověď. Michal 604148822

Region : Praha
Telefon : 604148822

JE TADY NOVÁ DOBA !!!!! - (maličké doplnění textu)

Pryč jsou ty časy, kdy jsme dělali byznys tak, že jsme přes celou republiku cestovali celý den na osobní schůzky... Současnost i budoucnost patří online byznysu. Přizpůsobit se musíme i my - padesátníci... Já to taky dělám. A úspěšně! Vedle svého hlavnho zaměstnání jsem se zapojil do dvou velmi moderních výdělečných činností. A denně koukám, kam se svět byznysu posouvá! Chci vám všem doporučit dva projekty, které mně zaujali úplně nejvíc. Jde o časově nenáročnou, hodně výdělečnou činnost, kterou vedle zaměstnání, podnikání, studiu či rodičovské dovolené zvládne úplně každý!!! ODKAZ NA VELMI ZAJÍMAVÝ PROJEKT ČÍSLO 1: 1url.cz/iMgC4 ODKAZ NA VELMI ZAJÍMAVÝ PROJEKT ČÍSLO 2: ( tento odkaz vám pošlu jenom v případě vašeho doopravdy vážného zájmu ) Další možnosti velmi zajímavé spolupráce - Fine Work ( www.finework.cz ), Avian ( www.avian.cz ), Facebook + Calibra - Libracoiny zdarma - ( uplibra.io?refer=142053 ) a Zlatá rezerva ( www.zlatarezerva.cz ) Email - phdr.lubos.vrba@seznam.cz. Držím vám palce při rozhodování. Hlavně to zas neprováhejte!!!

Region : Praha
Telefon : 730552050
Web : 1url.cz/iMgC4
Email : vrba@avian.cz

učitelka v MŠ/ chůva Praha- Uhříněves

Do našeho týmu školičky v Hájku u Uhříněvsi hledáme učitelku v MŠ / chůvu.
Náplň práce:
Péče, výchova a vzdělávání dětí od 1 roku do 6 let
Analýza věkových a individuálních potřeb dítěte
Vytváření bezpečného, příjemného, podnětného a tvůrčího prostředí
Příprava a realizace výchovně vzdělávacích plánů pro děti v našem zařízení
Sledování, kontrola a vyhodnocování výsledků výchovně vzdělávacích plánů
Komunikace s rodiči

Požadujeme:
Odpovídající vzdělání: chůva nebo učitelka MŠ
Opravdový zájem pracovat s dětmi
Flexibilitu, spolehlivost, zodpovědnost, ochotu se dále vzdělávat
Výborné komunikační a organizační schopnosti
Příjemné vystupování

Nabízíme:
Možnost dlouhodobé spolupráce
Nabízíme práci jak na zkrácený úvazek tak i na plný – vhodné i pro rodiče na RD nebo osoby nad 55 let
Odpovídající platové ohodnocení
Příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv
Možnost dalšího vzdělávání v oboru
Nápoje na pracovišti zdarma
Pracovní oděv na pracovišti zdarma
Krásnou práci s dětmi

Nástup možný ihned!!
V případě zájmu prosím Váš životopis popřípadě motivační dopis e-mailem na ms.reditelka@opalinka.cz.

Region : Praha
Telefon : 777698626
Email : ms.reditelka@opalinka.cz

Hledám

Dobrý den, hledám práci nejlépe na zkrácený úvazek, dopolední nebo noční hodiny. Mám vystudovanou pedagogickou školu s maturitou. Více informací a životopis zašlu emailem. Děkuji za nabídky. K Bílková

Region : Most
Email : kacka.most@seznam.cz

Zpracovatel odborných textů

Portál Virtuální redakce hledá adepty na pozici zpracovatel odborných textů. Náplní práce bude příprava a vlastní tvorba podkladů pro odborné texty různého zaměření (nejčastěji ekonomie, management, právo, psychologie), případně celková korektura textů. Požadujeme: Dokončené VŠ vzdělání, nebo úspěšně dokončený 3.ročník studia (alespoň titul Bc.). Každodenní přístup k internetu. Precizní práce s MS Word. Schopnost samostatné práce, preciznost, loajalitu a dodržování termínů. Nabízíme: Nadstandardní odměny podle množství a kvality dokončených textů. Při výkonu této profese můžete ovlivňovat množství vlastní práce a pracovat dle svých časových možností. Forma spolupráce je možná na DPP, či ŽL. Další info: Tato velmi flexibilní forma spolupráce je vhodná jako 2.zaměstnání nebo zaměstnání pro aktivní maminky na MD, případně jako brigáda pro talentované studenty VŠ. V případě zájmu zašlete životopis a ukázku práce (seminární, bakalářské, atd.) na email spoluprace@virtualniredakce.cz.

Region : Praha
Web : https://www.virtualniredakce.cz/
Email : spoluprace@virtualniredakce.cz

Kurýr pizzy

Spolehlivost, dobrou náladu a chuť do práce, ochotu učit se novým věcem, Alespoň částečnou znalost Českého Krumlova a okolí.

Region : Český Krumlov
Telefon : 728459325
Web : www.donpietro.cz
Email : info@donpietro.cz

úklid na Letišti

Spolehlivost , povědomost o úklidu

Region : Praha
Telefon : 777272602
Email : jiru@premioinvest.cz

Hledám práci v obchodní činnosti

Mám dlouholetou praxi obchodního zástupce. Zkušenosti s vedením týmu lidí,prodejem, s péčí o stávající zákazníky a vyhledávání nových. Jsem komunikativní, flexibilní,ochotná cestovat.

Region : Jihočeský
Email : nabidkavab@seznam.cz

Učitelka v MŠ

Přijmeme kolegyni učitelku. Nástup možný ihned.
Platové podmínky dle platných plat.tabulek; vzdělání dle zák. 563/2004 o pedagogických pracovnících.
Bližší informace na mailu: reditelka@msbabice.cz

Region : Praha-východ
Telefon : 602641223
Email : reditelka@msbabice.cz

Lymfoterapeut / zdravotní sestra na lymfologii zdravotní sestra, fyzioterapeut, masér

Podmínkou je kurz lymfatické drenáže akreditovaný Min. zdravotnictví. Výhodou je praxe, jazyková vybavenost - angličtina, popř.jiný cizí jazyk. Vítán je zájem o dermatologii a estetickou medicínu. Jsme kamarádský a pozitivní tým a hledáme odpovídajícího spolupracovníka.

Region : Praha
Web : www.dermamax.cz
Email : servisamem@gmail.com

Hledáme paní uklízečku

Do mateřské školy na Jižním městě v Praze přijmeme paní uklízečku na celý pracovní úvazek. Nástup je možný ihned.

Region : Praha
Telefon : 272912122
Email : msjanouchova@seznam.cz

Inspektor / specialista bezpečnosti strojů

Zajímají Tě stroje a technika? Jsi ochotný cestovat po celé ČR? Máš týmového ducha a nevadí ti komunikace s klienty? Chtěl/a by ses podívat do těch největších továren, jako je třeba Škoda Auto nebo Aero Vodochody, u nás i v zahraničí? Pak hledáme právě Tebe. Tvá práce bude spočívat především v kontrole strojů a výrobních linek a posuzování jejich bezpečnosti u našich zákazníků – velkých i malých výrobních podniků. Během své práce se setkáš s nejrůznějšími stroji a uvidíš, jak se co vyrábí. Kromě zajímavé práce a přátelských kolegů Ti nabídneme také širokou škálu benefitů, protože Tvoje spokojenost je pro nás prioritou. Pokud jsi se s touto prací ještě nesetkal/a, nevadí. Zaučení a proškolení je samozřejmostí. Co potřebujeme? ● min. SŠ technického zaměření ukončená maturitou, absolventi také vítáni ● komunikativnost a příjemné vystupování ● ochotu cestovat ● ŘP skupiny B ● pokročilá znalost práce na PC ● flexibilitu ● ochotu učit se novým věcem, protože Tvůj rozvoj je pro nás prioritou ● základní znalost AJ nebo NJ výhodou ● znalost z oblasti bezpečnosti strojů nebo práce vítána

Region : Praha
Web : www.cpsservis.cz
Email : prace@cpsservis.cz

Super práce na HPP – 140Kč/hod – KFC Praha Arkády Pankrác

Chuť učit se novým věcem, Pozitivní energii, Odpovědnost

Region : Praha
Telefon : 720021984
Email : lvohnicka@gmail.com

Novinky, aktuality

Nový vzhled portálu - Volná místa ve školství - Práce

Omezili jsme vkládání nevhodných inzerátů. Prosíme o Vaši trpělivost v řešení tohoto problému. O projektu práce ve školství:Práce ve školství je jedinečné místo kde kde lze nalézt aktuální poptávku a nabídku práce v oblasti vzdělávání. Při vložení inzerátu máte zároveň příležitost vložit Vaši nabídku či poptávku práce na dalších pět portálů mateřských, základních, středních, uměleckých škol, firemního katalogu pro-školy a oslovit tak celou řadu uchazečů o práci nebo sami najít vhodné zaměstnání. Internet Top s.r.o.

Datum : 19.06 08:06 - 2020

Nabídka tvorby www