Zobrazení dnes: 374
Zobrazení včera: 9063
Zobrazení 2019: 2614156
Zobrazení 2018: 6056823
Zobrazení 2017: 6280215
Zobrazení celkem: 62273579

Přijmeme kuchařku do MŠ

Přijmeme do naší rodinné dvoutřídní MŠ kuchařku, mateřská školka se nachází na Praze 10, úvazek je 6,5h, nástup 09/2019

Region : Praha
Email : kucharka.skolka@seznam.cz

Finanční koncipient

KDO JSME? Jsme nově vznikající bankovní a poradenská pobočka, která chce klientům ve svém okolí poskytovat nadstandartní a komplexní služby. Pobočka, která chce být jiná než všechny ostatní především svým individuálním a vstřícným přístupem. KOHO HLEDÁME? BYTOST, z níž číší pozitivní energie. Bytost, pro kterou není nic nemožné, a která miluje práci s lidmi. STARTÉRA, který je zvyklý makat a chce rozvíjet firmu od začátku, budovat pevné a přátelské vazby s klienty i s kolegy. ODVÁŽLIVCE, který se nebojí přinést své vlastní nápady a myšlenky. TRPĚLIVCE, který chápe, že je třeba si nejdříve něco “odmakat”, a potom sbírat "plody". MILOVNÍKA života a lidí v něm. Milovníka s vysokou mírou empatie, s touhou lidem skutečně pomoci. FINIŠERA, který dokáže vše dotáhnou do konce. OPTIMISTU s pozitivním postojem. Takového, který nemá ve svém slovníku "nedá se", "nechci" a "nemohu", ale používá výrazy "zkusím to", "chci!" a "myslím, že to mohu udělat takto ..." Potřebujeme z Tebe cítit život, svěžest, nadšení, vášeň a srdce, neutuchající chuť pracovat na sobě, zlepšovat se a dosahovat společných cílů. CO BUDEŠ DĚLAT? Budeš naším parťákem. Budeš součástí týmů lidí, kteří chtějí svým klientům realizovat sny. Budeš člověkem, který dokáže klientovi zvolit vhodnou možnost jak si splnit sen o bydlení, jak si má utvořit finanční rezervy, jak zajistit dětem peníze na studium nebo jim pomoci se postavit na vlastní nohy. Budeš člověkem, který ochrání klienta a jeho rodinu před těžkými finančními situacemi, který ukáže klientovi, jak si i ve stáři zachovat příjemný způsob života. Budeš bankéřem, budeš rádcem, budeš partnerem.

Region : Moravskoslezský
Telefon : 775167215
Web : https://www.partnersmarket.cz
Email : pm.bystrice@partners.cz

Prace na PC z domova

PC a pristup na internet

Region : Praha
Email : marcelah1@centrum.cz

Hledám brigádu

Hledám brigádu ve Vsetíně .Je mně 47 let mám řidičský průkaz B jsem vyučený truhlář . Můžu dělat cokoliv zkušenosti ze stavby Můžu od pondělí do pátku 7.30-14.30 .

Region : Vsetín
Telefon : 604814117
Email : manak720425@email.cz

Cukrář/ka, dělník ve výrobě, kreativec, kuchař, mistr výroby, operátor výroby, pekař, product specialist

Manuální zručnost Chuť pracovat Mzdové rozpětí: od 23 000 do 27 000 Kč/měsíc

Region : Středočeský
Telefon : +420 602 222 428

Nabídka práce na HPP za 121 Kč/hod. KFC Budějovická - šéfkuchař

CO OČEKÁVÁME: • Chuť učit se novým věcem • Pozitivní energii • Odpovědnost

Region : Praha
Telefon : 724611057
Email : CZKFCPraha.Budejovicka@amrest.eu

Nabídka úvěrů

Nabídka úvěrů Potřebujete půjčky, abyste mohli čelit finančním potížím, abyste se konečně dostali z bezvýchodné situace, která provokuje banky, odmítnutím vašich žádostí o úvěry? Jsme schopni poskytovat půjčky ve výši, kterou potřebujete a za podmínek, které vám usnadní život. Kontaktujte nás prosím na adrese: korema96@gmail.com

Region : Olomouc
Telefon : 785458786
Email : korema96@gmail.com

SPRAVCE

HLEDAM PRACI JAKO NAPR SPRAVCE BUDOV SPRAVCE AUTOPARKU APOD.JSEM VYUCENY ELEKTROMECHANIK S MATURITOU VYHLASKA 50/8a +PRAXE S VOZIDLY 22 LET +PRUKAZ NA VYSOKOZDVIZNE VOZIKY+NAKLADACE+DRAZNI PRUKAZ NA LOKOTRAKTOR-DIESEL POSUN.RIDICSKY PRUKAZ SKP B+C+E.POUZE SMLOUVA NA DOBU NEURCITOU A NE RIDIC

Region : Pardubice
Telefon : 607576535
Email : tomas.auta@centrum.cz

Kancelářské a organizační práce, vedoucí pozice

Dobrý den, rád bych touto formou oslovil zaměstnavatele v rámci poptávky právě. Hledám práci v administrativě za slušný průměrný plat 35 000,- na hlavní pracovní poměr. V případě zájmu rád zašlu CV. S úctou Petr Ptáček

Region : Praha
Telefon : 722948583
Email : heart.petr@seznam.cz

PŘIJMEME ŘIDIČE TAXI

- řidičský průkaz sk. B podmínkou - výpis z karty řidiče - věk minimálně 21let - trestní bezúhonnost, loajalita a zodpovědnost - reprezentativní vzhled a vystupování - průkaz řidiče taxi a osvědčení o absolvování taxi zkoušky Hl. M. Prahy (kdo nemá pomůžeme se zařízením)

Region : Praha
Telefon : 775 534 648
Email : Prace@vpdinternational.cz

Řidič mezinárodní přepravy do 3.5 t

Požadujeme praxi v mezinárodní přepravě, samostatnost, spolehlivost.

Telefon : 608846767

Seriózní finanční služby

Nebankovní nabídka půjčky s vyplacením do druhého dne. Žádné placené zprostředkování, jedná se o přímé poskytování. Přehledná a srozumitelná smlouva, jasné podmínky poskytnutí. Poskytuji finanční půjčky od 40.000 Kč až do maximální výše 4.900.000 Kč. Zaručuji vám kompletní informovanost o podmínkách poskytnutí. Podrobnější informace o této půjčce získáte na emailu: luckyjog741@gmail.com

Region : Praha
Telefon : 8765434567
Email : luckyjog741@gmail.com

Servisní technik

středoškolské vzdělání s maturitou řidičský průkaz skupiny B praxe v oboru výhodou technické dovednosti a manuální vzručnost komunikativnost znalost práce na PC samostatnost, pečlivost časová flexibilita praxe v oboru výhodou

Region : Brno-venkov
Telefon : 775266833
Web : http://attacktrade.cz/volna-pracovni-mista/
Email : jasek@attacktrade.cz

Recepční hotelu D1

Náplň práce: -checkin/out hostů -vítání hostů, komunikace s hosty -práce s pokladnou -práce v hotelovém rezervačním programu Previo -středoškolské vzdělání -znalost AJ či NJ -předchozí praxe na obdobné pozici vítána -dvousměnný provoz -příjemné a reprezentativní vystupování -spolehlivost, pečlivost, dochvilnost

Web : www.hoteld1.cz
Email : sales@d-1.cz

Farmaceutický asistent

Nově vznikající lékárna v Karviné hledá do svého týmu farmaceutického asistenta. Jsme jediná lékárna v celé ČR se specifickým zaměřením, spolupracujeme s akreditovanou laboratoří a lékaři na vývoji speciálních léků. Nejsme součástí žádného řetězce, uplatňujeme individuální přístup jak k pacientům, tak i zaměstnancům. Požadavky: odpovídající vzdělání (VOŠ v oboru farmacie), schopnost poskytovat kvalitní odborné poradenství, zájem o pacienta a jeho zdraví, srdečný přístup k pacientům, náklonnost k alternativním přístupům léčby, příjemné vystupování, spolehlivost a pracovitost, trestní bezúhonnost, znalost anglického jazyka výhodou, řidičský průkaz skupiny B výhodou Pracovní náplň: vydávání léků a zdravotnických prostředků mimo lékařský předpis, podávání informací o správném užívání a uchovávání, příprava zkoumadel a diagnostických zdravotnických prostředků in vitro, objednávky léčiv, zdravotnických prostředků, pomocného a provozního materiálu, kontrola léčiv a pomocných látek, příprava léků, aseptická přípravu léků, příjem, kontrola a ukládání léků

Region : Karviná
Telefon : 732886373
Email : nikola.pradkova2@ehss.eu

Vedoucí lékárny

Nově vznikající lékárna v Karviné hledá do svého týmu magistru či magistra. Jsme jediná lékárna v celé ČR se specifickým zaměřením, spolupracujeme s akreditovanou laboratoří a lékaři na vývoji speciálních léků. Nejsme součástí žádného řetězce, uplatňujeme individuální přístup jak k pacientům, tak i zaměstnancům. Požadavky: odpovídající vzdělání (VŠ v oboru farmacie), schopnost poskytovat kvalitní odborné poradenství, zájem o pacienta a jeho zdraví, srdečný přístup k pacientům, náklonnost k alternativním přístupům léčby, příjemné vystupování, spolehlivost a pracovitost, trestní bezúhonnost, řidičský průkaz skupiny B, znalost anglického jazyka výhodou. Pracovní náplň: výdej léků na lékařský předpis, prodej léků, příprava léků, práce na PC s informačním systémem, přehled o skladové evidenci, poskytování konzultační činnosti pro pacienty, spolupráce při objednávání léků a spolupráce s farmaceutickými společnostmi, administrativa spojená s provozem lékárny, zapojování se do odborných projektů jako např. dny diabetu v lékárnách, individuální poradenství pro pacienty, testování a prevence civilizačních onemocnění apod.

Uklízeč/ka ZŠ

Hledáme jednu uklízečku na plný úvazek a jednu na 0,5 úvazku s nástupem od 1.9.2019.

Region : Praha
Telefon : 733 643 895
Web : www.zsbarr.cz
Email : reditel@zsbarr.cz

Učitel/ka 1. stupně

Hledáme učitele/ku 1. stupně na celý úvazek od 1.9.2019. Požadujeme kvalifikaci podle zákona 563/2004 Sb., v platném znění, kreativitu, entuziasmus, chuť se vzdělávat, týmovost.

Vychovatel/ka ve školní družině

Hledáme vychovatele/ku do školní družiny na plný úvazek, nástup 1.9.2019. Požadujeme kvalifikaci podle zákona 563/2004 Sb., v platném znění, kreativitu, entuziasmus, chuť se vzdělávat, týmovost.

Email : reditelvzsbarr.cz

NONSTOP WEBINÁŘ DIAMANTOVÉ JISTOTY

Krásný a úspěšný den všem! V podnikání a byznysu se úspěšně pohybuji více jak 30 let. Ale jenom pár měsíců jsem součástí revolučního online projektu Diamantová jistota. Je to nejvymakanější projekt, v jakém jsem kdy působil s velmi silným finančním zázemím. V tomto inzerátu není dostatečný prostor na vysvětlení Diamantové jistoty. Proto tady chci zveřejnit odkaz na bezplatný, nezávazný webinář, kde se zájemci dozvědí všechno podstatné. Takhle si já osobně představuji moderní byznys budoucnosti - https://www.diamondcertainty.com/cs/webinar/?affil=1803477

Region : Kladno
Telefon : 730552050
Email : uspech.mam.ve.sve.hlave@gmail.com