Zobrazení dnes: 12071
Zobrazení včera: 14302
Zobrazení 2018: 3086251
Zobrazení 2017: 6280215
Zobrazení celkem: 57908289

Učitelka do FMŠ

Fakultní mateřská škola Na Výšinách 3/1075, Praha 7 přijme nové učitele/ky od 27.8.2018.

Region : Praha
Telefon : 603460155
Web : msnavysinach.cz
Email : mts-vysiny@volny.cz
Datum vložení : 18.05 12:11 - 2018

Marketing Assistant

Urgentně hledáme posilu na marketing do firmy Rajapack. Zkušenost není podmínkou, všechno se da naučit. Jsme mezinárodni firma, distributor obalových materiálů. A hlavní náplně práce je příprava katalogů (nejbližší vydaní je v záři), analýza konkurence, cenové kalkulace, příprava newlsetterů, podpora na fb, linkedIN, youtube. Hlavní podmínkou – nastup ihned.

Region : Praha
Telefon : 776829744
Web : rajapack.cz
Email : ksamuseva@rajapack.cz
Datum vložení : 18.05 11:59 - 2018

UČITELKU

Přijmeme učitelku do speciální školy v Praze 9 - Horní Počernice.

Region : Praha
Email : 91anna@seznam.cz
Datum vložení : 11:24 18.05.2018

Hledáme vyučenou kuchařku pro MŠ

Mateřská škola U Bobříka,Praha 13, hledá vyučenou paní kuchařku na plný úvazek.
Nástup září 2018.

Region : Praha
Telefon : 251622427
Web : www.mspodeprova.cz
Email : sj@mspodperova.cz
Datum vložení : 18.05 11:19 - 2018

TECHNOLOG ÚSEKU CNC OBRÁBĚNÍ

• SŠ vzdělání technického směru (případně SOU s praxí 5 let) • minimálně 3 roky praxe na obdobné pozici • znalost CAD/CAM systémů (ideálně CAM Works – není podmínkou) • znalost technické dokumentace • znalost technologie obrábění (nástroje, řezné podmínky atd.) • komunikativnost, spolehlivost, inovativní myšlení • AJ výhodou • ŘP skupiny B

Region : Česká Lípa
Telefon : 601131780
Web : www.d2manufacturing.cz
Email : sarka.cikankova@d2g.cz
Datum vložení : 18.05 11:18 - 2018

Kuchař - Provozní

Do rekreačního střediska v Bílých Karpatech přijmeme provozního – kuchaře s praxi a vzděláním v oboru, Požadujeme odpovědnost za kompletní chod a kontrolu všech činností střediska. Nabízíme mzdu 25 000-30 000,- Kč + prémie, možnost ubytování. Životopisy posílejte na email: info@montelope.info

Region : Zlínský
Telefon : 602529150
Email : info@montelope.info
Datum vložení : 18.05 10:52 - 2018

Všeobecná zdravotní sestra

Náplň práce: Provádění základní a ošetřovatelské péče Plánování pečovatelské péče, její koordinace, přizpůsobení, dokumentace a zajištění Péče o pacienty Ošetřovatelská dokumentace Váš profil: Máte uzavřené vzdělání v oboru všeobecná zdravotní sestra/ diplomovaná všeobecná zdravotní sestra Pečujete rádi o starší a nemocné lidi Pracujete samostatně a zodpovědně

Region : Beroun
Telefon : 15208578468
Web : http://www.personalservice-alpha.de/
Email : bandruskivova@personalservice-alpha.de
Datum vložení : 18.05 10:43 - 2018

úklid Boskovice

Hledáme zaměstnance úklidu. Jedná se o běžný úklid kanceláří. Vhodné pro maminky na MD či studentky, zdatné důchodce. OZP výhodou - HPP se zkráceným úvazkem. Práce v odpoledních hodinách - 25h týdně. Boskovice, volejte na 702 047 316

Region : Brno-venkov
Telefon : 702047316
Email : kolackova@sezev-facility.cz
Datum vložení : 18.05 10:38 - 2018

Pracovník v úklidu

Zodpovědnost, komunikativnost a základní orientaci v regionu Praha + střední Čechy, ochotu manuálně pracovat a provádět kontrolní činnost.

Region : Praha
Telefon : 602681649
Email : kabicekjr@clarino.cz
Datum vložení : 18.05 10:33 - 2018

Učitelka MŠ

Hledáme učitelku do mateřské školy. Požadujeme: kladný vztah k dětem, kvalifikaci dle platné legislativy. Nástup možný od 27.8.2018. V případě Vašeho zájmu nám zašlete životopis na ms@msslivenec.cz.

Region : Praha
Email : ms@msslivenec.cz
Datum vložení : 18.05 09:39 - 2018

Hledame pracovniky/ce

Firma Johann Wirkner Zeitarbeit GmbH hleda : - POMOCNIK/CE DO FIRMY Pozadavky: - nemecky jazyk na komunikativni urovni - vlastni automobil, ridicsky prukaz V pripade zajmu volejte na 0049-9431-99830 nebo zasilejte zivotopis na email info@wirkner-zeitarbeit.de .

Region : Plzeňský
Telefon : 0049943199830
Email : wirkner6@wirkner-zeitarbeit.de
Datum vložení : 18.05 08:55 - 2018

pedagog, zdravotní sestra, chůva

Hledáme do svého kolektivu na provozovny v Ůvalech a Říčanech nové kolegyně. Kvalifikační předpoklady: pedagog předškolního vzdělávání, zdravotní sestra, chůva. Nabízíme příjemné prostředí, snížený počet dětí, dobré platové podmínky.

Region : Praha-východ
Telefon : 727873411, 720020470
Email : minisvetukrtecka@seznam.cz
Datum vložení : 18.05 07:21 - 2018

Rozdávání letáků

Rozdavač/ka letáčků. Hledáme brigádníka na rozdávání informačních letáčků na metru C Háje a v Horních Měcholupech. Jedná se zhruba o 100 ks letáčků, odměna za rozdání 150,- Kč. Vyzvednutí letáčků a odměna v Praze 10 - Petrovicích, Edisonova 429.

Region : Praha
Telefon : 721200319
Web : www.rc-snopik.cz
Email : info@rc-snopik.cz
Datum vložení : 18.05 06:28 - 2018

Hledám brigádu

Hledám přivýdělek u BA je mi 47 let Slušný,spolehlivý Certifíkát a praxi u bezpečnostní agentury mám Mužu nabídnout max 5 dní v měsíci třeba jako střidač Nočni i denní směny 12 h.Pouze Praha Děkuji za nabídky

Region : Praha
Telefon : 736649923
Email : mooncoin@seznam.cz
Datum vložení : 17.05 22:05 - 2018

úvěrový specialista

Maturita, vlatní tel a chuť komunikovat s lidmi.

Region : Hodonín
Telefon : 720482227
Email : stursa23@email.cz
Datum vložení : 17.05 21:45 - 2018

Vedoucí příměstských táborů v Praze 7

DDM Praha 7 Hledá vedoucí příměstských táborů na turnus od 30.7. do 3.8. a od 13.8. do 17.8. Denně osmihodinová práce
s dětmi. Odměna 4800 Kč za turnus.
2 vedoucí na turnus.
Podmínkou čistý trestní rejstřík a zdravotní způsobilost pro práci s dětmi.
Pedagogická praxe výhodou.

Region : Praha
Email : krajcova@ddmpraha7.cz
Datum vložení : 17.05 15:44 - 2018

Hledáme laskavou paní učitelku do naší MŠ

Hledáme od 1.9.2018 uč. do naší malé mateřské školy. Nabízíme velmi zajímavou práci ve třídách s dětmi se sluchovým postižením, vzdělávání na naší škole probíhá mluvenou řečí a při malém počtu žáků ve třídách. Požadujeme zkušenost s logopedickou prací, pracovitost a laskavý přístup k dětem. Bližší informace podá na tel.č. 608210365 pan Moučka, martin.moucka@jecna27.cz.

Region : Praha
Datum vložení : 17.05 15:40 - 2018

Poradce ve změně životního stylu

min. 10 h./týdně spolehlivost disciplínu ochotu vzdělávat se loajalitu

Region : Olomoucký
Email : umlauf.jakub13@gmail.com
Datum vložení : 17.05 13:29 - 2018

Obsluha , úklid

Rodinná kavárna na Spořilově hledá studenta na brigádu obsluha zákazníků a uklid . Náplní práce: příprava nápojů - káva, čaj , poháry atd...obsluha zákazníků, práce na pokladně. Požadujeme: Samostatnost, pečlivost a slušné vystupování.

Region : Praha
Telefon : 775182947
Datum vložení : 17.05 11:01 - 2018

Operátor/ka ve výrobě AUTOMOTIVE

Region : Praha
Telefon : 727921815
Email : geislerova@pavmart-psv.cz
Datum vložení : 17.05 10:55 - 2018