Zobrazení dnes: 4181
Zobrazení včera: 11750
Zobrazení 2020: 1132919
Zobrazení 2019: 6346746
Zobrazení 2018: 6056823
Zobrazení 2017: 6280215
Zobrazení celkem: 65139088

Sháním víkendovou brigádu

Blíží se vánoční svátky, sháním víkendovou brigádu, jsem žena, manuálně šikovná, chapava, chytrá, třeba i do eshopu, zkušenosti se skladovým systémem, nabídněte. Markéta

Region : Náchod
Telefon : 720200588
Email : marketa5h17609@gmail.com

seriózní nabídka půjčky

seriózní nabídka půjčky Chcete získat půjčku na projekt. Chcete-li získat konkrétní půjčku, důrazně doporučujeme použít zprostředkovatele úvěru. Ten, zvyklý na postupy, zjednoduší váš život a vybere podle vašeho rozpočtu banku, která vám nabídne nejlepší možnou úrokovou sazbu. Neváhejte a požádejte. Kontakt: dkp985@post.cz

Region : Beroun
Telefon : 789654125
Email : dkp985@post.cz

Vážná a rychlá soukromá půjčka

Vážná a rychlá soukromá půjčka Hledáte půjčku na oživení svých aktivit, ať už na realizaci projektu, nebo potřebujete peníze z jiných důvodů nebo z čeho chcete. Jsme připraveni zapůjčit každému, kdo je schopen splnit podmínky splacení. Sdělte mi prosím částku vaší žádosti o úvěr a její splatnost. Prosím, kontaktujte mě molikadom@seznam.cz

Region : Mladá Boleslav
Telefon : 0789456123
Email : molikadom@seznam.cz

Nabízíme rozvoz stravy

Pro MŠ nebo ZŠ. Výběr ze dvou hlavních jídel,dodržujeme spotřební koš , nepoužíváme ,,chemii,,
Cena s oběd ,1 svacinka 65 Kč nebo oběd a 2 svačinky 80 Kč
HAMINI

Region : Praha
Email : chutne@email.cz

SPECIALISTA OBCHODU A MARKETINGU

Co Vás čeká Realizace úkolů zadaných managerem Akvizice obchodních jednání Komunikace a jednání s potencionálními klienty Příprava smluvní dokumentace Vyřizování telefonických hovorů a e-mailové korespondence s klienty Reporting vedení společnosti Podpora a budování dobrého jména společnosti JAKÉ ZNALOSTI A DOVEDNOSTI BYSTE MĚLI MÍT Příjemné a profesionální vystupování Výborné obchodní a komunikační schopnosti Kvalitní hlasový projev Zodpovědnost, samostatnost, důslednost Dobrou a samostatnou organizací práce Proaktivní přístup Zájem o rozvoj v oblasti finančních trhů Vysoké pracovní nasazení

Region : Praha
Telefon : 724689054

Učitelka MŠ

ZŠ a MŠ Ohradní, Praha 4 příjme kvalifikovanou učitelku MŠ.

Region : Praha
Telefon : 723213865
Email : skolka@zs-ohradni

Pracovník v sociálních službách

Náplň práce:  poskytování péče seniorům a osobám se zdravotním postižením  doprovody klientů, k lékařům, na nákupy a společenské akce (dovozy služebním vozem)  zajištění pomoci a podpory při běžných denních činnostech  příprava aktivizačních programů pro obyvatele domova pro seniory  individuální plánování a vedení další dokumentace Požadujeme:  SOU, SŠ  zdravotní průkaz  osvědčení pracovníka v sociálních službách – možnost dodělat při zaměstnání  zájem o práci s cílovou skupinou  aktivní užívání řidičského oprávnění skupiny B  znalost práce na PC - základní uživatelská úroveň  komunikativnost, ochotu k týmové spolupráci  samostatnost a zodpovědnost  časovou flexibilitu

Telefon : 703849981
Email : dps.tvrznikova@seznam.cz

Mateřská škola v Praze 6 nabízí pracovní pozici učitelky

MŠ Šmolíkova v Praze 6 přijme na poloviční úvazek paní učitelku. Nástup od ledna 2020.Nabídky posílejte: reditelka@mssmolikova.cz

Region : Praha
Email : reditelka@mssmolikova.cz

Úředník/úřednice – Scheibenberg, Německo

Pro našeho zákazníka, průmyslovou výrobní společnost, hledáme uchazeče na pozici úředník/úřednice. Místem výkonu zaměstnání je závod v německém Scheibenbergu. Vaším úkolem bude zajištění včasného nákupu zboží, plánování výroby, dotknete se i personalistiky. Tato nabídka práce v Německu je určena všem, kteří ovládají němčinu a rádi by přijali výzvu v podobě kariérně zajímavé pozice v zavedené společnosti. Na pozici úředník/úřednice bude mít na starosti: -Včasné obstarání a nákup zboží -Plánování, řízení a monitorování výrobních procesů -Organizační úkoly v pesonalistice -Kontrolu a sledování opatření pro zajištění kvality Pro tuto pozici byste měl/a splňovat: -V ideálním případě vzdělání se zaměřením na průmyslové odvětví nebo alternativně obchodní vzdělání jako administrativní úředník / obchodní referent nebo srovnatelnou praxi na obdobné pozici -Znalosti MS-Office -Znalost systémů QA -Schopnost samostatné práce, obchodní myšlení, povědomí o kvalitě -Znalost německého jazky od úrovně B2 – nejste si jisti? Napoví Vám náš online test! -Řidičský průkaz a vlastní automobil pro dosažení místa pracoviště

Region : Ústecký
Telefon : +420603142799
Web : https://prace.starke-jobs.com/Pobocky/nemecko-prace-aue/
Email : aue@starke-jobs.com

Práce v Rakousku -Vídeň

Vhodná pro muže i ženy, v oblasti výroby cukrářských produktů. Výhodné platové podmínky. Ubytování zajištěno. V případě zájmu o uvedenou práci pošlete CV na adresu: ttse@email.cz Tel.: +4367763044606

Region : Praha
Telefon : +4367763044606
Email : ttse@email.cz

Řidič MKD

minimální praxe 2 roky v oboru, digitální karta, psychotesty, flexibilita

Region : Domažlice
Telefon : +420607853584
Email : Jan.Drozda@seznam.cz

Servírka/ číšník

Do dlouhodobě zavedené restaurace na Komoře přijmeme servírku/číšníka. Hledáme kolegy, kteří jsou: - ochotní a nadšení pro službu - svědomití, zodpovědní - komunikativní - zasažení znalostmi z oblasti gastronomie a pohostinství - trestně bezúhonní

Region : Tábor
Telefon : 607708509

kuchařka ve ŠJ

ZŠ Bělohorská hledá kuchařku nebo pomocnou sílu.Vaříme pouze pro první stupeň 1.-5.třída.
Nástup leden 2020.
Nabízíme: 25 dní dovolené,příplatky na obědy,masáže a jiné výhody z FKSP.

Region : Praha
Telefon : 723812539
Email : rfraczykova@seznam.cz

Pracovník/ce e-shopu

Náplň práce: práce související s činností e-shopu s drogistickým zbožím Požadujeme: spolehlivost, pracovitost, komunikativnost a řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič)

Region : Svitavy
Telefon : 775499076
Web : www.blaukom.cz
Email : j.halbrstat@blaukom.cz

Učitelka angličtiny – ZŠ (nástup ihned)

- vzdělání VŠ pedagogické s aprobací AJ podmínkou - zkušenosti s výukou AJ - pozitivní vztah k dětem - ochota dále se vzdělávat

Region : Praha
Telefon : +420 728 232 500
Web : zsmssvet.cz
Email : sekretariat@zsmssvet.cz

Vychovatelka do školní družiny na poloviční úvazek

- vzdělání v oboru vychovatel - pozitivní vztah k dětem - práce na PC (potřebná pro práci s interaktivní tabulí) - zkušenosti s výukou robotiky výhodou - znalost anglického jazyka vítána - bezúhonnost, spolehlivost, zodpovědnost

Region : Chomutov

Kvalifikovaná učitelka / učitel do MŠ

- pedagogické vzdělání dle požadavků MŠMT, obor předškolní pedagogika (ukončené nebo probíhající vzdělání) - praxe v mateřské škole VÝHODOU - hra na hudební nástroj výhodou - anglický jazyk výhodou - pozitivní vztah k dětem - práce na PC - zodpovědnost a spolehlivost - bezúhonnost - zdravotní způsobilost - proaktivní přístup - časová flexibilita

VYCHOVATELKA, CHŮVA

PŘIJMU MÍSTO RECEPČNÍ - VRÁTNÉ, VYCHOVATELKY. PRAXE VE ŠKOLSTVÍ 15 LET JAKO PEDAGOGICKÝ ASISTENT, UČITELKA V MATEŘSKÉ ŠKOLCE A VYCHOVATELKA VE ŠKOLNÍ DRUŽINĚ. VĚK 58 LET. MŮŽU PRACOVAT TAKÉ JAKO NOČNÍ VYCHOVATELKA. NEBO VE ŠKOLNÍM KLUBU. STŘEDOŠKOLSKÉ VZDĚLÁNÍ S MATURITOU A PRAXE VE ŠKOLSTVÍ.PŘÍPADNĚ MŮŽU PRACOVAT I PŘI VÝDEJI OBĚDŮ.

Region : Praha
Email : verka.landova@seznam.cz

Řidič do 3,5t

Řidičský průkaz skupiny B, spolehlivost, flexibilitu, komunikativnost, čistý trestní rejstřík + bodový systém

Region : Praha
Telefon : 777703890
Email : h.chiki@seznam.cz

Pomocná kuchařka

Dobrý den,nabízíme práci v naší dvoutřídní rodinné MŠ na Praze 10.Práce na zkrácený úvazek 6,5 hodiny od 7:00-13:30 Dovolená 25 dní,bonusy FKSP a jiné..

Region : Praha
Email : kucharka.skolka@seznam.cz

Novinky, aktuality

PF - 2017

Děkujeme Všem našim klentům za projevenou přízeň v roce 2016 a těšíme se na další spolupráci s Vámi všemi v roce 2017

Upozorňujeme všechny klienty, že od 22.12. 2016 - do 2.1.2017 nás můžete kontaktovat pouze na firemních e-mailech. Děkujeme za pochopení.

Datum : 21.12 09:14 - 2016

Nabídka tvorby www