Zobrazení dnes: 10
Zobrazení včera: 15215
Zobrazení 2018: 2425073
Zobrazení 2017: 6280215
Zobrazení celkem: 57247111

Asistent/ka prodeje

​ Co očekáváme od tebe? - nadšenou komunikaci s lidmi - dobré prezentační dovednosti - spolehlivost a bezúhonnost - základy AJ (výhodou) - základní orientace v oboru (zaučíme!)

Region : Praha
Email : safranek@mobileko.cz
Datum vložení : 28.03 10:04 - 2018

Servírka/číšník na snídaně do hotelu v Praze

Nabízíme dlouhodobou brigádu v hotelové restauraci. Náplň práce: - Roznos jídla - Komunikace s hosty - Komunikace s vedením - Sklizení špinavého nádobí - Příprava a úklid restaurace Požadujeme: - Zkušenosti v oboru / není podmínkou - Dobré komunikační schopnosti - anglický jazyk (výhodou) - Fyzickou zdatnost - Spolehlivost, pracovitost, zručnost - Flexibilitu - Potravinářský průkaz,Výpis TR

Region : Praha
Telefon : 774722899
Email : prace@abzakovo.eu
Datum vložení : 28.03 10:01 - 2018

Pracovník v čistírně

Servírka/číšník na snídaně do hotelu v Praze Nabízíme dlouhodobou brigádu v hotelové restauraci. Náplň práce: - Roznos jídla - Komunikace s hosty - Komunikace s vedením - Sklizení špinavého nádobí - Příprava a úklid restaurace Požadujeme: - Zkušenosti v oboru / není podmínkou - Dobré komunikační schopnosti - anglický jazyk (výhodou) - Fyzickou zdatnost - Spolehlivost, pracovitost, zručnost - Flexibilitu - Potravinářský průkaz,Výpis TR

Datum vložení : 28.03 09:59 - 2018

Hledáme partnery, dealery Kanadské dřevostavby

Hledáme spolupracovníky, dealery v České republice. Kvalitní Kanadské dřevostavby - domy/ chaty. Největší a nejstarší kanadský výrobce prefabrikovaných dřevostaveb Nelson homes. Stavíme z překližky - ne OSB dřevotřísky, a prvotřídních 2x6 trámků. Kanadský stavební systém + maximální kvalita dřeva = neomezená životnost kostry. Nelson homes Canada (http://www.nelson-homes.com) katalog online, 200 typových domů. 1. bud jen stavební balíčky, poslané až na místo stavby - v kontejnerech, pro stavby svépomoci - jednání je vždy přímo s výrobcem v Kanadě! 2. nebo, včetně všech prací / stavby, projekce - vyřízení povolení atd. Na klíč! Kontakt: (http://www.nelsonhomes.cz) Hledáme dealery, spolupracovníky pro určité oblasti v CR/SR. Více info (gtupy@shaw.ca). Telefon: 016045384883

Region : Praha
Telefon : 016045384883
Web : http://www.nelsonhomes.cz
Email : gtupy@shaw.ca
Datum vložení : 28.03 09:06 - 2018

Region : Praha
Telefon : 0049943199830
Email : info@wirkner-zeitarbeit.de
Datum vložení : 28.03 08:52 - 2018

Pečovatel/pečovatelka

základní vzdělání + 150 hod. rekvalifikační kurz (lze dodělat časem, ve spolupráci s úřadem práce - zajistíme) bezúhonnost, zdravotní způsobilost, empatie, komunikativnost

Region : Cheb
Telefon : 731978044
Web : www.domovkynzvart.cz
Email : info@domovkynzvart.cz
Datum vložení : 28.03 08:36 - 2018

Asistent/ka oddělení realizace projektů

člověka, který dotahuje věci do konce samostatný a angažovaný přístup k práci dobré organizační a komunikační schopnosti znalost českého jazyka

Region : Brno-město
Datum vložení : 27.03 21:35 - 2018

BUTOJA INVEST - ODMĚNA - MEXIKO

Pozor! Pozor! Prosperující společnost Butoja invest hledá šikovné a schopné spolupracovníky - jednotlivce i firmy - na prodej svých dluhopisů. Díky dlouhodobě velmi dobře fungujícímu projektu (s pronájmem luxusních rekreačních objektů v Mexiku) vám můžeme nabídnout až 10 - násobně vyšší provize jako naše konkurence... Pomocí dluhopisů (s výnosem až 9 % ročně) financujeme koupi, pronájem a provoz luxusních vil, které máme dlouho dopředu obsazené. Každý chytrý investor i spolupracovník od nás dostane příležitost a... taky možnost další odměny ve formě bezplatné dovolené v Mexiku. Bližší info na www.caribedluhopisy.cz. Email - info@caribedluhopisy.cz. Mobil - 730552050.

Region : Praha
Telefon : 728368453
Web : http://www.caribedluhopisy.cz
Email : uspech.mam.ve.sve.hlave@gmail.com
Datum vložení : 27.03 18:54 - 2018

Hledám práci na zkrácený úvazek, cca 4 hodiny denně, brigáda, DPP,DPČ,zdravotnictví, obchod, kancelář, telefonistka, jsem věk 55+, velmi komunikativní, empatická.

Region : Třebíč
Telefon : 702329567
Email : hanydo@seznam.cz
Datum vložení : 27.03 15:30 - 2018

Kuchař/ka

Požadujeme přípravu hotových a minutkových jídel.

Region : Ústecký
Telefon : 775202520
Email : info@efkoclub.cz
Datum vložení : 27.03 14:54 - 2018

základní škola a Střední škola, Praha 10, Vachkova 941

Přijmeme vychovatelku do školní družiny na částečný nebo celý úvazek, nástup ihned.

Region : Praha
Telefon : 723046189
Web : www.vachkova941.cz
Email : reditel@zsassvachkova.cz
Datum vložení : 27.03 14:39 - 2018

Hledám práci jako výpomoc v červenci v Mš v Praze!

Dobrý den,

hlédám práci jako výpomoc v červenci v Mš v Praze.

Info: doucovani.praha9@atlas.cz

Region : Praha
Email : doucovani.praha9@atlas.cz
Datum vložení : 27.03 13:54 - 2018

Sales agent/ka

Požadujeme : Dobré komunikační schopnosti Optimistickou náturu Výhodou : Obchodní duch Trpělivost Časová flexibilita

Region : Praha
Telefon : 737789285
Email : tocikdominik@gmail.com
Datum vložení : 27.03 13:31 - 2018

Administrativní pracovník - marketingový referent - německý jazyk

Perfektní znalost německého jazyka, případně znalosti dalších jazyků - zodpovědnost, pečlivost, schopnost pracovat v týmu, odolnost vůči stresu.

Telefon : 568801130
Web : www.orbital.cz
Email : v.pozarova@orbital.cz
Datum vložení : 27.03 13:29 - 2018

kuchař/kuchařka

Hledáme kuchaře/kuchařku na výpomoc na víkendy do restaurace v Ostravě. Nenáročná práce, vhodné také pro absolventy. Více info na tel. 704 153 630.

Region : Ostrava
Datum vložení : 27.03 13:25 - 2018

Volné místo pro účitelku MŠ IQ School

Nabízíme místo učitelky MŠ, nástup od 1.8.2018
Požadujeme:
- Plnou kvalifikaci učitele MŠ dle platné legislativy (SŠ, VŠ předškolní pedagogika).
- Profesionální vystupování vůči rodičům i kolegům
- Spolehlivost
- Pracovitost
- Nadšení pro práci s dětmi
- Anglický jazyk výhodou.

Mladý a přátelský kolektiv, skupinka cca 15-ti dětí, příjemné pracovní prostředí, střídání ranních a odpoledních směn, další vzdělávání a kurzy, 5 týdnů dovolené

V případě Vašeho zájmu mám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis s fotografií a motivačním dopisem.

Region : Praha
Telefon : 773577310
Web : www.iq-school.cz
Email : skolka@iq-school.cz
Datum vložení : 27.03 13:11 - 2018

Učitelka do MŠ, Praha 8, nástup květen 2018

Hledáme od června novou paní učitelku do školky, jako náhradu za naší kolegyňku co nám odchází na mateřskou dovolenou.

Pracovní náplň:

- Zajišťování předškolní výchovy pro děti 3 - 6let
- Podpora a rozvoj jejich tvořivosti nejen ve výtvarné a hudební oblasti
- Komunikace s rodiči v českém i anglickém jazyce, telefonicky, osobně při předávání dětí
- Sledování, kontrola a hodnocení výsledků vzdělávacího programu
- Administrativa spojená s legislativou (třídnice, evaluace atp)
- Aktivní plánování a realizace denního programu
- Aktivní participace na tvorbě TVP i ŠVP

Požadujeme:
- Plnou kvalifikaci učitele MŠ dle platné legislativy (SŠ, VŠ předškolní pedagogika, nebo speciální pedagogika, ukončené, nebo učitelství pro první stupeň)
- Odbornost
- Anglický jazyk aktivně (min. B1)!
- Španělský jazyk velkou výhodou!

Nástup červen 2018, mladý a přátelský kolektiv, skupinka 15-ti dětí, příjemné pracovní prostředí, střídání ranních a odpoledních směn, další vzdělávání a kurzy, 8 týdnů dovolené

V případě neúplných podkladů či nevhodné kvalifikace, nebudeme na Váš email reagovat. Děkujeme a těšíme se na spolupráci!

Region : Praha
Web : www.skolkamalvina.cz
Email : a.frimlova@skolkamalvina.cz
Datum vložení : 27.03 12:23 - 2018

kuchař

hledám práci ve školní kuchyni

Email : z.ratislav@seznam.cz
Datum vložení : 12:11 27.03.2018

Brigáda pro milovníky řízení aut (Řidič taxi); až 100 Kč/h;

• Věk min. 21 let • Zkušenosti s řízením motorových vozidel • Bezúhonnost (bez záznamu v rejstříku trestů) • Karta řidiče bez vážných prohřešků • Bydliště ve Zlíně, Vizovicích, Luhačovicích nebo nejbližším okolí • Znalost cizích jazyků (AJ/NJ) výhodou • Ochotu pracovat s vysokým nasazením převážně v noci a o víkendu

Region : Zlín
Telefon : 777939481
Web : www.taxi99.cz
Email : v.tesar1@seznam.cz
Datum vložení : 27.03 11:51 - 2018

OPERÁTOR PASIVNÍHO CALL CENTRA - OZP

jste komunikativní máte příjemné vystupování zvládáte stres a nic Vás jen tak nerozhodí rozumíte si s počítačem (drobná administrativa) základy angličtiny potěší

Region : Praha
Telefon : 773798010
Web : www.ssi.cz
Email : jiri.hrubes@ssi.cz
Datum vložení : 27.03 11:34 - 2018