Zobrazení dnes: 81
Zobrazení včera: 11059
Zobrazení 2019: 2023332
Zobrazení 2018: 6056823
Zobrazení 2017: 6280215
Zobrazení celkem: 61682755

Řidič nadměrné dopravy

řidičský průkaz sk. C, E dobrý zdravotní stav, dochvilnost, spolehlivost a flexibilita - možnost podřídit se požadavkům firmy Trestní bezúhonnost

Region : Jihomoravský
Telefon : 608321201
Email : heryc@tomasnovotny.eu

Programátor

Jsme mladá společnost, která hledá do svého kolektivu nového kolegu/ novou kolegyni na pozici Programátor. Orientuješ se v níže uvedených informacích? Rádi se s Tebou potkáme. Vhodný kandidát disponuje těmito přednostmi: • Základní znalost OOP • SŠ/VŠ (elektro, IT, strojní, stavební) • Zájem o IT – entuziasmus, inovativní smýšlení • Iniciativa, zdravý selský rozum • Schopnost práce v týmu • Samostatnost, důslednost, preciznost, spolehlivost, systematičnost • Perfektní znalost práce s MS Office Velkou výhodou, NE podmínkou: je znalost C#, T-SQL, ASP. NET MVC, FLUTTER, DART, UNITY, WPF, SWIFT

Region : Liberec
Telefon : 604578567
Web : www.proconom.cz
Email : kuhnova@proconom.cz

Hledám práci chůvy,vychovatelky..

Dobrý den.Ráda bych našla uplatnėní jajo chůva v rodinném centru či školce.Od března budu absolvovat kurz pro chůvy do zahájení školní docházkyJsem středních let,spolehlivá,zodpovědná,trpělivá.Miluji děti a práce s nimi mě baví.Ráda bych našla práci s jehož pomocí se naučím novým věcem.

Region : Praha
Email : monika.kolins@seznam.cz

Súrne hľadáme opatrovateľky do Halfingu

Ponuka opatrovania s nástupom od 01.03.2019 Rodina A. z Halfingu, 60 km od Mníchova Plat: 1600 € netto/ mesačne Pracovná zmluva Nástup: ihneď Turnus: 1 mesiac Pacient: pani 85- ročná, 152 cm, 85 kg, Inkontinencia, Diabetes, pohybuje sa pomocou vozíčka, stupeň opatrovania 2 Ďalšie informácie: pani býva v dome s manželom, ktorý je samostatný, opatrovateľka má vlastnú izbu, internet je k dispozícii KONTAKT: Europa Progres . 0908 737 303, email: register@euprogres.sk, www.euprogres.sk

Region : Praha
Telefon : 421908737303
Email : register@euprogres.sk

Bezplatný kredit pro celou Českou republiku

Dobrý den, hledáte legální a důvěryhodného finančníka? Potřebujete půjčku? Potřebujete naléhavou finanční pomoc? Potřebujete naléhavou půjčku na splacení dluhu nebo potřebujete kapitálový úvěr na zlepšení svého podnikání? Nabízíme všechny druhy úvěrů s 2% úrokovou sazbou pro jednotlivce i firmy za jasných a srozumitelných podmínek. Do jakékoliv destinace dodáme libovolné množství peněz, proto nás prosím kontaktujte dnes: expresskredit.cz@gmail.com

Region : Litoměřice
Telefon : 665907354
Email : expresskredit.cz@gmail.com

Práce

Hledám pracovní nabídku, kde budu moci uplatnit predevším znalosti anglického jazyka a to v podstatě na denní bázi včetně možných příležitostných školení to make sure I am gonna stay on the track, dále mohu nabídnout základy obchodní korespondence, zkušenosti v administrativě, zkušenosti s PC a psaní všemi deseti, ale to nejpodstatnější svou zodpovědnost, férove jednání a totální oddanost ke své práci a konkrétnímu úkolu. Mohu nastoupit ihned, či dle Vašich požadavků, nebráním se ani služebním cestám, či práci v zahraničí, naopak to vřele uvítám. Hledám stabilní práci s pevným zázemím a možným kariérním růstem, ale hlavně přátelským kolektivem. Děkuji za Vaše nabídky a budu se těšit na případnou spolupráci. Lucie Tomášová

Region : Královéhradecký
Telefon : +420778887303
Email : tomasova.lucie@centrum.cz

LEKTOR CIZÍCH JAZYKŮ

Požadujeme: - Vysokoškolské vzdělání v oboru či náležité jazykové certifikáty - Zkušenosti s výukou - Ideálně předchozí spolupráci s jazykovou školu

Region : Uherské Hradiště
Email : info@academyeve.cz

Svářeč

Hledáme svářeče - HPP, DPP, ŽL Práce v hale, možnost stabilní dlouhodobé spolupráce. Velmi dobré platové podmínky DPP, HPP 235,- Kč/h ŽL až 265,- Kč/h. Praxe v oboru min. 3 roky, platný certifikát EN9606-1135 nutností (možnost obnovení za výhodných podmínek) Nástup ihned. Tel.: 608629370

Region : Bruntál
Telefon : 608629370
Web : www.4metalpersonal.cz
Email : lucie@4salepromotion.cz

PRÁZDNINY

Dobrý den nabízím školkám výpomoc od1.7 - do 11.7 pracuji jako lektorka montessori již deset let mám kurz chůvy práce na ŽL děkuji s pozdravem Kateřina

Region : Praha
Telefon : 774541323
Email : katy-s@seznam.cz

- ukončené SOU (vyučení) - řidičský průkaz sk. C,E - dobrý zdravotní stav - samostatnost - dochvilnost - trestní bezúhonnost

ucitelka v mateřské škole

Hledam praci jako učitelka mateřské školy.Nastup od záři 2019(momentálně jsem na RD.Mam vysokou školu pedagogického oboru a splňují i kvalifikaci pece o deti od 6.mesicu.
Mam praxi jako učitelka MŠ a jako chůva.
Za nabídky dekuji

Region : Kladno
Email : krebsova.katerina@seznam.cz

Administrativní výpomoc v realitní kanceláři

Hledáme komunikativního a zodpovědného brigádníka, který si chce přivydělat při dlouhodobé brigádě. Náplň práce: Sjednávání prohlídek se zájemci o pronájem, prohlídky bytů, administrativní zařizování drobných oprav v bytech, komunikace s majiteli a nájemci v bytech, apod.

Region : Hradec Králové
Web : www.czechpoint101.cz
Email : pavel@czechpoint101.com

Balič ve výrobě - Jaroměř

• manuální zručnost • práce v týmu • zodpovědný přístup k práci a spolehlivost • praxe ve výrobním provozu výhodou • dobrý zdravotní stav

Region : Náchod
Telefon : +420 724 743 294
Email : denisa.trulikova@randstad.cz

učitelka v přípravné třídě

Přijmeme učitelku do přípravné třídy s nástupem ihned ( zástup za nemoc).

Region : Praha
Telefon : 723046189
Web : www.vachkova941.cz
Email : reditel@zsassvachkova.cz

Základní škola a Střední škola, Praha 10, Vachkova 941

Přijmeme učitelku do přípravné třídy na zástup za nemoc.Pracovní doba 4 hodiny denně.

Přijmeme učitelku MŠ

Do MŠ Praha 9 - Lehovec, Chvaletická přijmeme učitelku na plný či částečný úvazek. Nástup dle dohody, možný ihned.

Region : Praha
Telefon : 607220465
Email : ms.chvaletcka@seznam.cz

Odborná asistentka/asistent s němčinou pro centrálu v Praze 1

Společnost ThomasLloyd je globální investiční a poradenská společnost specializující se na infrastrukturní projekty v Asii, která patří mezi významné finančníky a investory na trhu. Podrobné znalosti technologií, vysoká odborná specializace v oblasti investování a důkladné znalosti společenských, ekonomických a politických reálií daného regionu umožňují společnosti ThomasLloyd přistupovat k investičním řešením na základě dlouholeté praxe a dosahovat při tom vysoké rentability s profesionálním řízením rizika.

Pro posílení našeho týmu v rámci rozšiřování našich aktivit hledáme od 01. 03. 2019 spolehlivou (spolehlivého) asistenta/ku se znalostí němčiny

Náplň práce:
• Zpracování klientské dokumentace
• Poskytování informací klientům a obchodním partnerům – telefonická podpora
• E-mailová komunikace s klienty
• Zadávání klientských dat do interního systému společnosti
• Zpracování pošty, faktur a pokladních dokladů
• Spolupráce s ostatními útvary společnosti

Požadujeme:
• Minimálně středoškolské vzdělání s maturitou, vzdělání ekonomického směru výhodou
• Výborná znalost německého jazyka – podmínkou, komunikativní úroveň českého nebo slovenského jazyka, uvítáme znalost polského jazyka
• Znalost práce na PC
• Komunikativnost, odolnost vůči stresu, zodpovědnost, pečlivost, samostatnost
• Aktivní proklientský přístup

Nabízíme:
• Atraktivní a dynamické zaměstnání na hlavní pracovní poměr
• Práci v perspektivní společnosti s možností růstu a seberealizace
• Zajímavé finanční ohodnocení
• Příjemné pracovní prostředí

Další informace: Místo pracoviště v centru Prahy u Florence
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek s okamžitým možným nástupem
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva na dobu neurčitou
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Němčina (výborná znalost), čeština/slovenština (základní znalost, komunikativně), polština

Kontakt: Zašlete nám prosím Váš životopis v němčině a češtině se souhlasem zpracování Vašich dat na adresu: miroslav.kovar@thomas-lloyd.com

Region : Praha
Email : miroslav.kovar@thomas-lloyd.cz

Svářeč TIG

Hledám práci na pozici Svářeč Tig. Olomoucký kraj popřípadě celá ČR s možností ubytování. Platné certifikáty mám. Praxe 14 let. Životopis zašlu na email.

Region : Olomoucký
Email : Mirzza@seznam.cz

výpomoc ve školce

Hledáme do školky na 15 -20 hodin týdně učitelku nebo asistentku, na dohodu o PROVEDENÍ PRÁCE.Praxe v oboru je nutná, práce s dětmi od 4 do 6 let.

Region : Praha
Telefon : 605215054
Email : reditelka@skolkalimetka.cz

Práce v soukromé školce

Soukromá školka v centru Prahy hledá chůvu pro zajištění péče o dítě do tří let věku v denním režimu. Jedná se o spolupráci na živnostenský list. V případě zájmu nás kontaktujte na email mini.misa@email.cz

Region : Praha
Telefon : 777140347
Email : mini.misa@email.cz