Zobrazení dnes: 307
Zobrazení včera: 9237
Zobrazení 2019: 1977402
Zobrazení 2018: 6056823
Zobrazení 2017: 6280215
Zobrazení celkem: 61636825

Hlídání dětí

Dobrý den, nabízím hlídání vašich dětí, hledám přivýdělek ke své práci. Pracovní dobu mám různorodou, ale nejdéle pracuji do 16:30, ale podle domluvy s vámi, bych se přizpůsobila ve své práci. Bude mi letos 24 let a mám zkušenosti s hlídáním a praxe ve školkách. Vystudovaná sociálně správní činnost a pečovatelství. Děti mám ráda, udělám si s nimi úkoly, půjdeme na procházku a budeme dělat cokoliv, abyste vy měl/a čas na to, co potřebujete. Prosím pište mi do emailu. Můžeme se jakkoliv dohodnout. Děkuji s přáním hezkého dne Veronika

Region : Kladno
Email : Veronikaa.20@seznam.cz

Tesař

- ochotu učit se novým věcem

Region : Pelhřimov
Web : www.tesarstvicafourek.cz
Email : cafatesar@seznam.cz

Dělnice ve výrobě - balení výrobků z mikrotenu (Náklo)

Zodpovědnost a chuť pracovat. Nepožadujeme praxi ani vzdělání - vhodné pro všechny. Práce vhodná pro ženy.

Region : Olomouc
Telefon : 602715044
Email : domiko@seznam.cz

Hledám úklid ve školství

Dobrý den,hledá úklid ve školství.Mám středoškolské vzdělání i zdravotní průkaz.Jsem pečlivá a dbám na pořádek.Čistý trestní rejstřík.Děkuji

Region : Mělník
Telefon : 733198507
Email : veronika.safrankova@email.cz

Nabídka půjčky mezi jednotlivci za 72 hodin

Nabídka půjčky mezi jednotlivci za 72 hodin Jsme ochotni půjčit s úrokovou sazbou 3%, nabízíme půjčky komerčním a soukromým organizacím v rozsahu od 50 000 do 50 000 000 v období od 1 do 30 let, nabízíme S úvěrem s nízkou úrokovou sazbou a bez kreditní kontroly nabízíme osobní půjčky, půjčky na konsolidaci dluhů, rizikový kapitál, komerční půjčky, studentské půjčky, úvěry na bydlení. "uveďte výši potřebného úvěru a trvání, které si můžete dovolit, jsme dobře certifikováni a registrováni, naše půjčky jsou dobře pojištěny pro maximální bezpečnost, což je naše nejvyšší priorita. Email: suzanakove@seznam.cz

Region : Kutná Hora
Email : suzanakove@seznam.cz

PRÁCE PRO VŠECHNY VĚKOVÉ KATEGORIE!

Požaduji: Spolehlivost Zájem o obchodní činnost Ochotu učit se novým věcem. Aktivní a komunikativní lidi

Region : Brno-město
Telefon : 7256331314
Email : dana.severova@centrum.cz

Obsluha sportcentra

Do našeho hotelu Abacie hledame novou kolegyni na pozici obsluhy sportovního centra.

Region : NovýJičín
Telefon : 734109160
Email : Provozni@hotelabacie.cz

hledáte legitimní a důvěryhodný finanční věřitel?

Hľadáte prostriedky na splácanie dlhov? a začať nové podnikanie? Lenka Bolková {leni.bolkova01@gmail.com} je tu, aby ste zastavili svoje finančné problémy. Ponúkame všetky druhy úverov (osobné pôžičky, komerčné úvery atď.) Poskytujeme pôžičku s úrokovou sadzbou 3%. Žiadatelia, ktorí majú záujem, by mali kontaktovať nás prostredníctvom e-mailu: leni.bolkova01@gmail.com Vyplňte formulár žiadosti nižšie: - úplné meno: - Požadované množstvo úveru: - Trvanie úveru: - Účel úveru: - Mesto krajina: - Telefón: - Ako si sa o nás dopočul: Ak máte záujem získať pôžičku, potom nám láskavo napíšte s požiadavkou pôžičky. Prosím, kontaktujte nás prostredníctvom e-mailu: leni.bolkova01@gmail.com

Email : leni.bolkova01@gmail.com

Hledáme paní učitelku

Hledáme do našeho krásného kolektivu šikovnou paní učitelku od září 2019.
Mateřská škola je na Praze 8.

Region : Praha
Web : www.mskorycanska.cz
Email : reditelka@mskorycanska.cz

vychovatelku

Vychovatelku do školní družiny na neúplný úvazek přijme škola v Praze 3 - Žižkov. Vhodné i pro studenty, důchodce.....

Region : Praha
Email : 91anna@seznam.cz
Datum vložení : 21:59 15.02.2019Detail >>

Práce na hlavní pracovní poměr – KFC Praha Budějovická

Zodpovědnost Týmovost Flexibilitu Chuť učit se novým věcem

Region : Praha
Telefon : 724 611 057
Email : CZKFCPraha.Budejovicka@amrest.eu

Nabídka práce na HPP za 121 Kč/hod. KFC Budějovická - šéfkuchař

Brigáda PRO KAŽDÉHO – KFC Praha Budějovická

Nebankovní půjčka za 48 hodin.

Nebankovní půjčka za 48 hodin. Potřebujete financování Pro váš dům, Pro vaši firmu, Chcete-li koupit auto, Chcete-li koupit motocykl, Chcete-li vytvořit vlastní firmu, Pro vaše osobní potřeby nepochybujte. Nabízím osobní půjčky od 10 000 Kč do 60 000 000 Kč s roční úrokovou sazbou 3%. Nezáleží na výši. Ve své žádosti o půjčku uveďte přesnou částku, kterou chcete uplatnit, a datum splacení. Napište nám své osobní půjčky e-mailem: laurendasanchez@gmail.com

Region : Praha
Telefon : 778495621
Web : praha
Email : laurendasanchez@gmail.com

Hledáme paní učitelku do soukromé MŠ v Letňanech

Do naší soukromé mš v Letňanech hledáme paní učitelku na částečný nebo plný úvazek. Vhodné také pro důchodce a studenty ped.oborů. Nástup ihned. 731379482

Region : Praha
Telefon : 731379482
Web : www.pantoflicek.net
Email : rcpantoflicek@email.cz

Vyhlašujeme výběrové řízení na pozici ředitelky/ředitele do firemní školky na Praze 4

Do firemní školky na Praze 4 přijmeme tento školní rok ředitele/ředitelku...

Náplň práce:
- vedení provozního chodu školky
- vedení procesu vzdělávání
- zodpovědnost za veškerou legislativní agendu spojenou s provozovnou (hygienická pravidla, zákon o dětské skupině, zákoník práce, BOZP)

Požadujeme:

- pedagogické vzdělání do mateřské školy dle zákona o pedagogických pracovnících
- zkušenost s obdobnou pozicí či pozicí zástupkyně ředitele/ředitelky
- vystudovaný školský management či probíhající studium výhodou
- anglický jazyk výhodou
- zkušenost s prací pro korporaci či komunikaci s ní výhodou

Nabízíme:

- práci v soukromé školce
s moderním prostředím
- pracovní smlouvu na HPP
- dovolená + sick days
- stravu na pracovišti zdarma
- možnost dalšího vzdělávání
- zázemí stabilní společnosti se sítí provozoven po celé ČR (možnost sdílení zkušeností, výjezdní zasedání, firemní akce)

V případě zájmu zašlete svůj životopis na email: jakoubkova@firemniskolky.cz.

Budeme se těšit na případnou spolupráci.

Region : Praha
Telefon : 605799799
Web : https://skolkawatikpraha.firemniskolky.cz/
Email : jakoubkova@firemniskolky.cz

Hledám práci pro důchodce

Dobrý den hledám brigádu manuální a taky z domova nabídněte jsem spolehlivá Bývalá řidička z povolání

Region : Ostrava
Telefon : 734553153

UČITELKA MŠ - ZÁSTUP

HLEDÁME ZÁSTUP ZA DLOUHODOBOU PRACOVNÍ NESCHOPNOST DO MATEŘSKÉ ŠKOLY V PRAZE 8 NA PLNÝ PRACOVNÍ ÚVAZEK. CV ZASÍLEJTE ELEKTRONICKY. DĚKUJEME.

Region : Praha
Telefon : 732 909 011
Web : www.chabarovicka.cz
Email : reditelka.ms@chabarovicka.cz

Nebankovní půjčka za 48 hodin. Potřebujete financování Pro váš dům, Pro vaši firmu, Chcete-li koupit auto, Chcete-li koupit motocykl, Chcete-li vytvořit vlastní firmu, Pro vaše osobní potřeby nepochybujte. Nabízím osobní půjčky od 10 000 Kč do 60 000 000 Kč s roční úrokovou sazbou 3%. Nezáleží na výši. Ve své žádosti o půjčku uveďte přesnou částku, kterou chcete uplatnit, a datum splacení. Napište nám své osobní půjčky e-mailem: alainduval044@gmail.com

Email : alainduval044@gmail.com

Číšník/servírka

Do restaurace U Malické brány přijmeme číšníka/servírku.Směny krátký/dlouhý týden. Plat 25.000 - 30.000,- Kč. Baví tě práce s lidmi? Tak přijď k nám, právě tebe hledáme! Více info tel.: 777 047 142 nebo email: karolina.zajickova@seznam.cz

Region : Plzeňský
Telefon : 777047142
Email : karolina.zajickova@seznam.cz