Zobrazení dnes: 178
Zobrazení včera: 9237
Zobrazení 2019: 1977273
Zobrazení 2018: 6056823
Zobrazení 2017: 6280215
Zobrazení celkem: 61636696

VEDOUCÍ SEKRETARIÁTU - ASISTENTKA ŘEDITELE ŠKOLY

•vzdělání min. středoškolské ukončené maturitou •praxe v oboru min. 5 let výhodou •výhodou znalost zákona č.500/2004 Sb. SPRÁVNÍ ŘÁD (SPRÁVNÍ ŘÍZENÍ) •znalost MS OFFICE na velmi dobré úrovni •trestní bezúhonnost •administrativní PRECIZNOST, SPOLEHLIVOST, ZODPOVĚDNOST, PŘESNOST •kultivovaný verbální a písemný projev, dobré organizační a komunikační schopnosti, logické myšlení, příjemné vystupování

Region : Praha
Telefon : 242 456 119
Web : www.skolahostivar.cz
Email : katerina.palaskova@skolahostivar.cz

Obsluha stánku s občerstvením

Region : Beroun
Telefon : 728924900
Email : jana.davidova@email.cz

chůva, školnice, úklid

Dobrý den,

Hledám práci jako chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky nebo školnice do MŠ v Praze. Nástup možný v polovině dubna 2019, momentálně pracuji v Ostravě.
Praxe na pozici školnice 4 roky, mám kvalifikaci pro výkon práci Chůvy.

Děkuji za nabídky.

S pozdravem
Petra Takáčová
takacova.petra@seznam.cz

Region : Praha
Email : takacova.petra@seznam.cz
Datum vložení : 08:59 11.02.2019Detail >>

Odborný prodejce v prodejně nářadí

Přímý prodej zboží, odborné poradenství a komunikace se zákazníky, objednávání zboží, vstřícnost, spolehlivost

Region : Plzeň-město
Web : http://www.schierer.cz/
Email : schierer@schierer.cz

Hledáme paní učitelku

Hledáme do svého kolektivu paní učitelku na záskok za nemocnou kolegyni s výhledem na stálé pracovní místo na plný úvazek. Nástup možný dle dohody, dohodě se nebráníme. Vhodné i pro aktivní důchodkyni či studentku v oboru. Studium umožníme.

Region : Praha
Telefon : 737212528
Email : msformanska@seznam.cz

Rodina z Germersheimu hľadá opatrovateľku

Ponuka opatrovania s nástupom od 17.02.2019 Rodina B. z Germersheimu, 112 km od Štuttgartu Plat: 1650 € netto/ mesačne Pracovná zmluva Nástup: 17.2. 2019 Turnus: 1 mesiac Pacient: pán 80-ročný, 168 cm, 75 kg, Parkinsonova choroba, cukrovka (inzulín), obmedzená mobilita, pohyb s rolátorom a vozíkom Ďalšie informácie: pán býva v dome s manželkou, ktorá je zdravá, opatrovateľka má vlastnú izbu, internet je k dispozícii KONTAKT: Europa Progres . 0908 737 303, email: register@euprogres.sk, www.euprogres.sk

Region : Praha
Telefon : 421908737303
Email : register@euprogres.sk

RECEPČNÍ

Do kolektivu Fitness Hany bany Praha 10 přijmeme novou kolegyni nebo kolegu na recepci. Prodej vstupů, permanentek, nápojů a drobného zboží. Vyřizování rezervací osobních i telefonických. Obsluha solária, squashových kurtů, drobný úklid a údržba zázemí. Nástup možný ihned. Práce je vhodná i pro trenéry/ky s vlastní licencí. Možnost získání nových klientů. Jedná se hlavně o odpolední směny, dva dny v týdnu i dopolední směny. Požadujeme: •Minimální vzdělání středoškolské, nutná výborná komunikace s klienty, prodejní dovednosti, praxe na obdobné pozici výhodou. •Ochotu učit se novým věcem. Nutné perfektně znát rezervací systém a služby, které fitness nabízí. Zájem o fitness.

Region : Praha
Telefon : 775188295
Web : http://www.fithanybany-praha10.cz/
Email : bbsmilka@centrum.cz

Uklízečky/pokojské

Práce v kempu.Nastup duben/květen do září . Ubytování + strava zdarma.Požadujeme spolehlivost, flexibilitu a samostatnost a pracovní nasazení. Náplň práce : úklid ubytování, společenských prostor, sociálního zařízení , kuchyně. Praxe výhodou. Volejte na tel. 731 485665

Region : Moravskoslezský
Telefon : 731485665
Email : crazylady@seznam.cz

Telefon : 731475665

Vychovatel/ka školní družiny

ZŠ a MŠ Mendíků v Praze 4 přijme od 20. 2. 2019 kvalifikovanou/ného vychovatelku/le do školní družiny na celý úvazek. Bližší informace o škole naleznete na www.zsmendiku.cz

Region : Praha
Email : burgerovic@seznam.cz

Hledáme společnici

ideálně učitelku ZŠ s finančním vkladem 300 tisíc do projektu předškoláci- komunitní škola-on line výuka .

Region : Praha
Email : domacivyuka@post.cz

Instalatér

Náplň práce: - instalatérské, topenářské práce a s tím související drobné stavební práce Požadavky: - manuální zručnost - spolehlivost, zodpovědnost, praxe v oboru vítána, ale není podmínkou

Region : Pardubický
Telefon : 608284514
Email : oldřich.vondra@tiscali.cz

učitelka v mateřské škole

DObrý den, hledám práci učitelky v mateřské škole.

Region : Třebíč
Datum vložení : 14:21 10.02.2019Detail >>

sládek

Hledám práci jako sládek,technolog pivovaru , minipivovaru v celé ČR i zahraničí. Praxe 22 let v pivovarnictví. Ř.P B , Ruština .

Region : Ústecký
Telefon : 777224807
Email : zde.rieger@gmail.com

Přivýdělek z domova

Komunikativnost Zájem Připojení k internetu

Region : Praha
Email : Euronak@post.cz

Asistentka

Soukromá firma v Mladé Boleslavi, zabývající se dodávkami náhradních dílů pro automotive hledá šikovnou asistentku. Náplň práce: poptávání cen zboží od různých dodavatelů, následné vytváření cenových nabídek, zpracování došlých objednávek, fakturace, příjem a odesílání zboží, řešení problémů s dodavateli a odběrateli, denní komunikace v anglickém jazyce (nutná komunikativní znalost angličtiny slovem i písmem). Dále požadujeme: pečlivost, asertivitu, komunikativnost, zkušenosti s administrativou, organizační schopnosti. Pošlete nám Váš životopis v českém a anglickém jazyce na e-mail: personnelagency.cz@gmail.com Rádi se Vám ozveme zpátky.

Region : Mladá Boleslav
Email : personnelagency.cz@gmail.com

Dělník ve výrobě puzzlí - Nástup Ihned!

Pokud jste spolehlivá a nebráníte se práci ve směnném provozu, tak splňujete veškeré naše požadavky! Pracovní náplň: Kompletace výrobků – pásová výroba (lehká manuální práce) Ruční práce – sáčkování, příprava jednotlivých komponentů do her. Dnes zahrnuje paleta výrobků hry, největší výběr puzzle v Evropě i kreativní a experimentální sestavy. Produkty nabízí dětem i dospělým radost, vzdělávání a pospolitost.

Region : Svitavy
Telefon : 702227566
Email : m.kadlecova@janaba.cz

Truhlář

Požadujeme hlavně výdrž v práci a reálnou zkušenost s truhlařinou (ideálně i vyučení, ale praxe je cennější). V případě zájmu, prosím zavolejte. Budeme se těšit na spolupráci!

Hledam praci okoli Kladno

Dobry den, Nabizim pomoc na zahrade,v dome, se psem venčit a hlidat, nalovaní a štipat driví, sekat travu... a jine .odmena podle dohody. dekuji

Region : Praha
Email : djbestt@seznam.cz