Zobrazení dnes: 6937
Zobrazení včera: 5278
Zobrazení 2020: 3411116
Zobrazení 2019: 6346746
Zobrazení 2018: 6056823
Zobrazení 2017: 6280215
Zobrazení celkem: 67417285

Prace ridice

Dobry den, hledam praci ridice, ale neni to podminkou. Prizpusobim se jakekoli praci.Jsem komunikativni a kreativni typ cloveka.Dekuji za vase nabidky...

Region : Praha
Telefon : 722258782
Email : pavel.paul.p@seznam.cz

Generali Česká pojišťovna a.s. - Poradce pro firemní klienty

Minimálně SŠ vzdělání s maturitou Chuť se vzdělávat a odborně růst Všeobecný přehled Příjemné vystupování, komunikativnost a proklientský přístup

Region : Opava
Telefon : 774862987
Email : tomas.mazur@generaliceska.cz

středoškolské vzdělání s maturitou, znalost práce na PC samostatnost, zodpovědnost čistý trestní rejstřík

Telefon : 775775713
Email : smenovyjicin@seznam.cz

Region : NovýJičín

Generali Česká pojišťovna a.s. - Finanční poradce

Nenáročná manuální práce

Požadujeme spolehlivost, povolení pobytu v ČR.

Region : Praha
Email : prace-brigada@centrum.cz

Operátor třídění

Zodpovědný přístup k vykonávané práci, spolehlivost a pečlivost

Region : Liberecký
Web : https://www.tridici-prace.cz/
Email : tomas.frouz@tridici-prace.cz

Truhlář-Tesař

Náplní práce je výroba transportních dřevěných obalů. Požadujeme: praxi min 5 let, znalost čtení výkresů, manuální zručnost.

Region : Kladno
Telefon : 777249610
Web : http://www.evel.cz/
Email : walawska@evel.cz

Manažerka pro pedagogickou a edukační oblast

Do naší mezinárodní anglické školy pro předškolní děti s dlouholetou tradicí a rodinnou atmosférou na Praze 6 hledáme kandidáty na pozici manažera pro pedagogickou a edukační oblast. Budete zodpovídat za pedagogickou činnost a rozvoj vzdělávacích aktivit školy a samozřejmě řídit pedagogický kolektiv. Neméně důležitou součástí Vaší práce bude komunikace s rodiči. Čekají na Vás tyto zodpovědnosti: - řízení vzdělávacího programu školy a jeho realizace - plánování aktivit v návaznosti na školní roční plán - organizace zápisu dětí do školy - koordinace školních projektů - stanovování ročních rozvojových cílů a monitoring jejich plnění - reprezentace, komunikace a informace o programu školy - spolupráce a komunikace s rodiči - nábor a výběr nových pedagogických zaměstnanců Hledáme kandidáty/ky, kteří mají: - SŠ nebo VŠ vzdělání pedagogického směru - pokročilou AJ plynule slovem i písmem (anglicky mluvící kolegové) + komunikace s rodiči - denní využití- ambice vést a motivovat tým kolegů - silné organizační schopnosti - komunikační schopnosti, příjemné vystupování - přirozenou autoritu, strategické myšlení - uživatelskou znalost MS Office a PC dovednosti - chuť se učit nové věci a dále se rozvíjet - zodpovědný a spolehlivý přístup ke svěřeným úkolům - odolnost vůči stresu - zkušenost s vedením týmu lidí výhodou

Region : Praha
Web : www.bumblebee.cz
Email : headteacher@bumblebee.cz

Garážmistr/přijímací technik

Firma KS transport and spedition a.s hledá na Hlavní pracovní poměr - Garážmistra/přijímacího technika Požadavky: Časová flexibilita. Znalost v oboru nákladních vozidel zn. SCANIA. Komunikace s dílnou a řidiči. Plánování a koordinace oprav. Nákup dílů. Nabízíme: Výborné platové podmínky. Firma: KS transport and spedition a.s Místo výkonu práce: Mělník Kontaktní osoba: Miloslava Skálová, Telefon: +420 724 889 204, e-mail: marketing@kstransport.cz

Region : Mělník
Telefon : 724889204
Email : marketing@kstransport.cz

Samostatný technik montáže systémů TZB Samostatný technik montáže systémů TZB pro obory: vzduchotechnika, zdravotechnika, vytápění, centrální vysávání

Máš SOU nebo SŠ technického směru. Orientuješ se v technických podkladech a projektové dokumentaci. Umíš pracovat v týmu. Jsi manuálně zručný, precizní, spolehlivý a zodpovědný. Vlastníš řidičský průkaz sk. B. Máš praxi v oblasti montáží vzduchotechniky. Máš praxi v oblasti montáží vodo-topo. Jsi ochoten učit se novým věcem.

Region : Jihomoravský
Telefon : +420 722 150 190
Web : www.evora.cz
Email : info@evora.cz

Skladník/pracovník logistiky

Máš praxi na podobné pozici minimálně 1 rok. Zkušenosti s evidencí zboží. Ovládáš práci na PC. Jsi spolehlivý/á, samostatný/á, zodpovědný/á. Máš chuť učit se novým věcem. Schopnost pracovat v týmu. Jsi manuálně zručný/á, precizní. Vlastníš řidičský průkaz sk. B.

Jeepové vozidlo na prodej

Montážní technik

vzdělání v oboru elektro manuální zručnost zodpovědnost spolehlivost řidičský průkaz skupiny B

Region : Vsetín
Web : www.sychrovnet.cz
Email : personal@sychrovnet.cz

Servisní technik

znalost síťové problematiky výhodou výborná znalost práce na PC komunikační dovednosti praxe v oblasti telekomunikací výhodou chuť učit se nové věci spolehlivost a samostatnost řidičský průkaz sk. B

Zhodnocení finance

Dobrý den, ZHODNOTÍME VAŠE FINANCE s úrokem min 20 procent. Pro více informací pište na email pavel.paul.p@seznam.cz a nebo tel číslo 722258782.S pozdravem Dostál...

Obytný automobil na prodej

Ostraha

Hledáme pracovníka na ostrahu objektu 04:00 - 20:00 (lze 16 hod/směna, i 8 hod/směna). Náplň práce: obchůzky a kontrola areálu. Požadujeme: - spolehlivost - slušné vystupování - čistý trestní rejstřík. Vhodné pro OZP/OZZ. Lokalita: Litoměřice

Region : Litoměřice
Telefon : 731974056
Email : veronika.tocikova@k2s-facility.cz

Slévárenský dělník

Náplň práce: -obsluha strojů a zařízení ve slévárenství -skládání forem a formování – střední a těžké formy, furanová technologie Místo výkonu Tábor, České Budějovice Co požadujeme: -dobrý fyzický stav (práce v rizikovém prostředí – hluk, prach) -ochotu učit se novým věcem -pravidelnou docházku Mzda: -120 Kč/hod Směnnost: -3 směny Nástup: -říjen 2020 Benefity: -zajištění ubytování -příspěvek na ubytování ve výši 3.000 Kč -odměny pro stabilní zaměstnance až 12.000 Kč/rok -odměny za doporučení dalších zaměstnanců

Region : Tábor
Telefon : 800101301
Email : callcentrum@rs-ig.com

Novinky, aktuality

Nový vzhled portálu - Volná místa ve školství - Práce

Omezili jsme vkládání nevhodných inzerátů. Prosíme o Vaši trpělivost v řešení tohoto problému.
O projektu práce ve školství: Práce ve školství je jedinečné místo, kde kde lze nalézt aktuální poptávku a nabídku práce v oblasti vzdělávání. Při vložení inzerátu máte zároveň příležitost vložit Vaši nabídku či poptávku práce na dalších pět portálů mateřských, základních, středních, uměleckých škol, firemního katalogu pro-školy a oslovit tak celou řadu uchazečů o práci nebo sami najít vhodné zaměstnání. Internet Top s.r.o.

Datum : 16.10 09:48 - 2020

Nabídka tvorby www