Zobrazení dnes: 9041
Zobrazení včera: 13726
Zobrazení 2019: 1236411
Zobrazení 2018: 6056823
Zobrazení 2017: 6280215
Zobrazení celkem: 60895834

Operátor výroby

Hledáme fyzicky zdatné muže na pozici OPerátor výroby.Požadujeme pracovitost a loajalitu k azměstnavateli.Vše ostatní Vás naučíme.

Region : Havlíčkův Brod
Email : personalni-pce2@janaba.cz

Pomocný dělník ve výrobě

Požadujeme pracovitost, flexibilitu, loajalitu k zaměstnavateli.Vše ostatní Vás naučíme.

Region : Bruntál

Skladník

Požadujeme platný průkaz na VZV,možnost prodloužení.

Region : Tábor

Kontorol kvality

Hledáme muže a ženy na pozici Kontrolor kvality.Požadujeme pracovitost a loajalitu k zaměstnavateli. Praxe není nutná. Vše potřebné Vás naučíme.

Region : Pardubice

Kuchař/Kuchařka - Slaný

Požadujeme samostatnost, spolehlivost, vyučení nebo praxi v oboru, zkušenosti s českou kuchyní

Region : Středočeský
Telefon : 777684098
Web : www.hotylek.net
Email : v.nobilis@tiscali.cz

Samostatnost, spolehlivost, vyučení nebo praxi v oboru, zkušenosti s českou kuchyní

Samostatnost Spolehlivost Vyučení nebo praxi v oboru Zkušenosti s českou kuchyní

uklízečka v mateřské škole

Mateřská škola Pohádka, Praha 13, Janského 2187 přijme paní na úklid. Nástup možný ihned.
Životopisy zasílejte na pohadka.ms@volny.cz
kontaktní osoba: Bc.Lenka Soukupová, DiS.

Region : Praha
Telefon : 732446582
Web : www.pohadka-ms.cz
Email : pohadka.ms@volny.cz

Spolehlivé a bezpecné financování.

Zde jsou podmínky půjčky:

- Roční úroková sazba je 2,5%.
- Platby jsou měsíční a začínají od třetího měsíce.
- Měsíční platby se platí bankovním převodem.
- Úvěr je získán 24 hodin po podpisu smlouvy.

Zde jsou dokumenty potřebné ke schválení
- Registrační formulář k vyplnění.
- Kopie průkazu totožnosti.
- podepsána smlouva o půjčky

Region : Žďár nad Sázavou
Telefon : 704546731
Email : martin.moravova@gmail.com
Datum vložení : 07:50 21.03.2019Detail >>

Elektrotechnik/čka

Náplň práce: Příprava zakázek, kontrola dokumentace k zakázkám, zpracování požadavků pro sklad a nákup. Požadujeme: flexibilitu, ochotu učit se novým věcem, svědomitost, aktivní přístup, loajalitu, praxi v oboru a znalost německého jazyka.

Region : Svitavy
Telefon : 775 499 076
Email : j.halbrstat@blaukom.cz

Starostlivosť o manželský pár v Spirkelbachu

Ponuka opatrovania s nástupom od 09.04.2019 Rodina S. z Spirkelbachu, 81 km od Heidelbergu Plat: 1700 € netto/ mesačne, + 165 € veľkonočný bonus Pracovná zmluva Nástup: 9.4.2019 Turnus: 1 mesiac Pacient: pán, 85 - ročný, 170 cm, 80 kg, demencia, inkontinencia, prekonal srdcový infarkt pani 80 - ročná, 170 cm, 70 kg, diabetes, obmedzená mobilita, pohybuje sa pomocou rolátora Ďalšie informácie: bývajú v byte, opatrovateľka má vlastnú izbu, internet je k dispozícii KONTAKT: Europa Progres . 0908 737 303, email: register@euprogres.sk, www.euprogres.sk

Region : Praha
Telefon : 421908737303
Email : register@euprogres.sk

Pomocná kuchařka v MŠ

Hledám práci jako pomocná kuchařka v Matěrské škole, nejlíp na Praze 5,6 a 13. Může být i zkrácený úvazek. Nástup možný ihned.

Region : Praha
Email : olja111@seznam.cz

Potřebujete urgentní půjčku na financování svého podnikání nebo osobního účelu?

Potřebujete urgentní půjčku na financování svého podnikání nebo osobního účelu? Jsme certifikovaní a legitimní mezinárodně licencovaní soukromí věřitelé. Nabízíme úvěry firmám, firmám a jednotlivcům za dostupnou úrokovou sazbu 4,25%. Může se jednat o krátkodobý nebo dlouhodobý úvěr, nebo i když máte špatný úvěr, zpracujeme váš úvěr, jakmile obdržíme vaši žádost. jsme nezávislá finanční instituce. V průběhu let jsme vybudovali vynikající pověst v poskytování různých typů úvěrů tisícům našich zákazníků.

E-mail: frolex.okfinance110@gmail.com

Region : Praha
Email : frolex.okfinance110@gmail.com
Datum vložení : 00:13 21.03.2019Detail >>

Rychlá nabídka úvěrů bez protokolu

Jsem jednotlivec, který nabízí mezinárodní půjčky v rozmezí od 5 000 € do 25 000 000 € všem vážným lidem. Moje úroková sazba ve výši 2% ročně. Jsem připraven uspokojit své zákazníky bez protokolu v maximální délce 2 dnů.
Kontakt: rosedupenn@gmail.com

Region : Praha
Email : rosedupenn@gmail.com

Region : Benešov
Datum vložení : 23:15 20.03.2019Detail >>

NEVYDĚLÁVEJTE RUKAMA, ALE HLAVOU

Nedávno spustila úspěšná společnost D.I.C. nový, ambiciózní projekt s názvem DIAMANTOVÁ JISTOTA. Projekt, ve kterém nemůžete o nic přijít... Naopak, hodně získáte. DIAMANTOVÁ JISTOTA je nejlepší způsob, jak můžete své peníze bezpečně uložit a co nejlépe ochránit. Diamantovou jistotu si můžete vytvořit nejen pro sebe, ale taky pro svojí rodinu, pro vaše děti i vnoučata. Je to produkt, který umožňuje koupi špičkových a certifikovaných diamantů (a šperků s diamanty) prakticky každému, protože cenu diamantů postupně splácíte v podobě měsíčních záloh. Navíc Diamantová jistota přináší všem zájemcům skvělý byznys, práci, přivýdělek, pasivní příjem... A to třeba i neslyšícím lidem. Podmínkou není ani plnoletost. Bezplatná, nezávazná registrace na tomto linku - https://clientzone.diamondcertainty.com/order - register?affil=1803477

Region : Třebíč
Telefon : 728368453
Email : hlasnik1967@gmail.com

Pracovní síla do kuchyně

Hledáme... Pracovní sílu na výdej a přípravu obědů. Případně rozvoz obědů po Plzni. Podmínka řidičský průkaz sk. B

Region : Plzeň-město
Telefon : 777001114
Email : jardatauer@seznam.cz

50,000 KC do 10,000,000 KC

Dobrý den, pane / paní
Pujcovat peníze prímo bez ratingu (úver je nyní levnejší) od soukromého veritele na adrese: jm2552338@gmail.com
Doba trvání úveru se pohybuje od 1 roku do 30 let.
Výše úveru se pohybuje od 50000 do 50000000 Kc.

- Máte peníze do 24 hodin na svém bankovním úctu
- nemusíte predkládat výrocní data a financní zprávy
- Termíny jsou flexibilní, mužete platit, pokud chcete.

V prípade zájmu nás prosím kontaktujte na následující adrese:

E-mail:jm2552338@gmail.com
Cena: 50000 Kc
Kontakt:
76543456543
jm2552338@gmail.com

Region : Praha
Telefon : 7656780908
Email : jm2552338@gmail.com

Nabídka půjčky

Solidní a spolehlivé finance:lubicapotocka4@gmail.com Využijte této skvělé příležitosti a získejte spolehlivý finanční úvěr od 50 000 Kč do 5 000 000 Kč s nízkou úrokovou sazbou a výhodnými podmínkami poskytování. Vysoká průchodnost schválených aplikací. Zaručuji rychlé a profesionální jednání. Jasná a srozumitelná smlouva. Tato skvělá nabídka platí pro celou zemi. Všechny potřebné informace vám poskytnu na adrese: lubicapotocka4@gmail.com

Region : Praha
Email : lubicapotocka4@gmail.com
Datum vložení : 17:09 20.03.2019Detail >>

Hledáme zdrav.sestru, chůvu, učitelku

Hledáme milou kolegyni do dětské skupiny v Praze 5. Nástup možný už o prázdninách. Příležitost i pro studentky VŠ pedagogického směru.
Těšíme se na osobní setkání.
Pište, prosim, na skolka-vcelicka@centrum.cz. děkujeme

Region : Praha
Email : skolka-vcelicka@centrum.cz