Zobrazení dnes: 7744
Zobrazení včera: 7698
Zobrazení 2019: 2648325
Zobrazení 2018: 6056823
Zobrazení 2017: 6280215
Zobrazení celkem: 62307748

ZŠ a MŠ hledá učitele/ učitelky ZŠ a MŠ

ZŠ a MŠ gen. F. Fajtla DFC, Praha 9 – Letňany
přijme pro školní rok 2019/2020
kvalifikované učitele/ky I. stupně a II. stupně, ČJ, M, AJ, NJ, a MŠ
Pracovní pozice jsou na plné pracovní úvazky, nebo případně dle dohody.
V případě zájmu zasílejte svoje CV na e-mail: reditelna@zsfajtla.cz.

Region : Praha
Telefon : 228808811
Web : www.zsfajtla.cz
Email : reditelna@zsfajtla.cz

MŠ Albrechtická, Praha 9

Do našeho kolektivu hledáme paní na úklid. Nástup možný ihned. Nabízíme příjemný kolektiv. Tel.: 723 359 738

Region : Praha
Telefon : 723 359 738
Web : www.msalbrechticka.cz
Email : LeiblovaLada.msalb@seznam.cz

Mš Praha 13 hledá paní na úklid

Do Mš na Praze 13, hledáme paní na úklid, na plný úvazek. Nástup možný ihned. Informace na tel. 235 513 122 nebo mob. 737 734 623.

Region : Praha
Email : reditelka@ms-pistalka.cz

Ucitelka MŠ

Přijmeme na nový školní rok 2019/2020 do našeho milého kolektivu mateřské školy kvalifikovanou a spolehlivou paní učitelku na celý úvazek. Při zájmu kontaktujte paní Netušilovou -skolka@zsjarov.cz

Region : Praha
Email : skolka@zsjarov.cz

Traktorista, opravář zemědělských strojů

ŘP skupin B, T Strojní, svářečský průkaz (výhodou) Praxe v řízení, opravách zemědělské a nákladní techniky (výhodou)

Region : Chrudim
Web : http://www.chroustovicka.cz/
Email : marketka.bouska90@gmail.com

sylweter jaworski

Získejte ještě dnes tuto kvalitní finanční půjčku bez poplatků a bez zástavy nemovitosti od 10.000 Kč až do 60.000.000 Kč. Vyřízení všech formalit včetně vyplacení financí už do 24 hodin od podepsání smlouvy o půjčce. Schvalovací proce s velkou průchodností schválených žádostí. Tato nabídka platí pro celou Českou republiku a všechny občany. V případě vašeho zájmu žádejte na emailu:sylweterjaworski@gmail.com

Region : Praha
Telefon : 1 973-922-0703
Email : sylweterjaworski@gmail.com

Kontaktujte nás pro rychlou půjčku

Dobrý den,
S cílem bojovat proti chudobě a vyloučení bank navrhuji online:
-Podnikové půjčky
- Osobní půjčky
-Finanční úvěry
- Úvěry na nemovitosti
A vše od 500 EUR do 500 000 EUR pro jednotlivce a 5000 až 5000 000 pro podniky a také pro financování investic Úroková sazba úvěrů činí 3% z celého úvěru a podmínek nabídka úvěru je velmi jednoduchá.
Email: fresnelfernand@gmail.com

Region : Beroun
Email : fresnelfernand@gmail.com
Datum vložení : 11:47 12.04.2019Detail >>

NABÍZÍME VŠECHNY DRUHY ÚVĚRŮ

Dobrý den, pane / paní Pujcovat peníze prímo bez ratingu (úver je nyní levnejší) od soukromého veritele na adrese: jm2552338@gmail.com Doba trvání úveru se pohybuje od 1 roku do 30 let. Výše úveru se pohybuje od 50000 do 50000000 kc - Máte peníze do 24 hodin na svém bankovním úctu - nemusíte predkládat výrocní data a financní zprávy - Termíny jsou flexibilní, mužete platit, pokud chcete. V prípade zájmu nás prosím kontaktujte na následující adrese: E-mail: jm2552338@gmail.com Cena: 50000 kc Kontakt: 76543456543 E-mail: jm2552338@gmail.com

Region : Praha
Telefon : 76543456543
Email : jm2552338@gmail.com

Řidič MKD

Řidičský průkaž C+E Platné psychologické vyšetření Profesní průkaz a průkaz ARD (není podmínkou) Spolehlivost

Region : Vysočina
Email : dita.lisova@df-transport.cz

Zpracovatel odborných textů

Portál Virtuální redakce hledá adepty na pozici zpracovatel odborných textů. Náplní práce bude příprava a vlastní tvorba podkladů pro odborné texty různého zaměření (nejčastěji ekonomie, management, právo, psychologie), případně celková korektura textů. Požadujeme: Dokončené VŠ vzdělání, nebo úspěšně dokončený 3.ročník studia (alespoň titul Bc.). Každodenní přístup k internetu. Precizní práce s MS Word. Schopnost samostatné práce, preciznost, loajalitu a dodržování termínů. Nabízíme: Nadstandardní odměny podle množství a kvality dokončených textů. Při výkonu této profese můžete ovlivňovat množství vlastní práce a pracovat dle svých časových možností. Forma spolupráce je možná na DPP, či ŽL. Další info: Tato velmi flexibilní forma spolupráce je vhodná jako 2.zaměstnání nebo zaměstnání pro aktivní maminky na MD, případně jako brigáda pro talentované studenty VŠ. V případě zájmu zašlete životopis a ukázku práce (seminární, bakalářské, atd.) na email spoluprace@virtualniredakce.cz.

Region : Praha
Telefon : 60491093
Web : https://www.virtualniredakce.cz/
Email : spoluprace@virtualniredakce.cz

Kontaktní pracovník

Příjemný vzhled a vystupování, vzdělání není rozhodující. Zaškolení a potřebné dokumenty zdarma.

Region : Moravskoslezský
Email : m.zona@seznam.cz

Zámečník - lisař

Remoska s.r.o. je výrobcem tradičních pečicích mís ve Frenštátě pod Radhoštěm. Chcete se podílet na jejich výrobě a být tak součástí neustále se rozvíjející společnosti? Napiště nám! V současné době hledáme zámečníka - lisaře. Náplní práce na této pozici je lisování hliníkových a nerezových mís, nastavování strojů, zámečnické práce. Požadujeme: *SOU nebo SŠ vzdělání *Manuální zručnost *Schopnost samostatné práce *Zkušenost s lisováním a tvářením *Pracovitost a spolehlivost

Region : NovýJičín
Telefon : 602163966
Web : www.remoska.cz
Email : bordovska@remoska.cz

MŠ Indigo Kids - Vyšehrad

Do naší školky přijmeme učitelku na hlavní pracovní poměr od 1.8.2019.
Nabízíme zaměstnání v krásném prostředí s milými lidmi a příjemné pracovní podmínky.
Požadujeme pedagogické vzdělání, znalost angličtiny a pozitivní přístup k dětem.
V případě zájmu zasílejte své životopisy na email skolka@indigo-kids.cz

Region : Praha
Telefon : 775242302
Web : www.indigokids.cz
Email : skolka@indigo-kids.cz

Práce ve výrobě

Remoska s.r.o. je výrobcem tradičních pečicích mís ve Frenštátě pod Radhoštěm. Chcete se podílet na jejich výrobě a být tak součástí neustále se rozvíjející společnosti? Napiště nám! V současné době hledáme šikovné pracovníky do výroby. Požadujeme: *SOU nebo SŠ vzdělání *Manuální zručnost *Schopnost samostatné práce *Zkušenost s prací ve výrobě výhodou *Pracovitost a spolehlivost

Přijmeme kuchařku do MŠ

Dobrý den, do naší rodinné dvoutřidní MŠ na Praze 10, přijmeme kuchařku. Nástup od 09/219,úvazek 6,5h.

Region : Praha
Email : kucharka.skolka@seznam.cz

Opatrovanie v Germersheime k seniorovi

Ponuka opatrovania s nástupom od 26.04.2019 Rodina G. z Germersheimu, 39 km od Mannheimu Plat: 1500 € netto/ mesačne, Pracovná zmluva Nástup: 26.4.2019 Turnus: 1 mesiac Pacient: pán, 95 - ročný, 160 cm, 80 kg, demencia, inkontinencia, problémy s chôdzou – pohybuje sa pomocou rolátora, diabetes, stoma Ďalšie informácie: býva v dome s vnukom, ktorý má osobitné bývanie, opatrovateľka má vlastnú izbu, internet je k dispozícii KONTAKT: Europa Progres . 0908 737 303, email: register@euprogres.sk, www.euprogres.sk

Region : Praha
Telefon : 908737303
Email : register@euprogres.sk

Loan Offer

Do You Seek Funds To Pay Off Credits and Debts? { EllinasFinances@gmail.com } Is Here To Put A Stop To Your Financial Problems. We Offer All Kinds Of Loan (Personal Loan, Commercial Loan, etc.) We Give Out Loan With An Interest Rate Of 2%. Interested Applicants Should Contact Us Via Email: EllinasFinances@gmail.com

Please Fill the Application Form Below:
- Complete Name:
- Loan Amount Needed:
- Loan Duration:
- Purpose Of Loan:
- City / Country:
- Telephone:
- How Did You Hear About Us:

If You Are Interested To Get A Loan Then Kindly Write Us With The Loan Requirement. Please, Contact Us via Email: EllinasFinances@gmail.com ,,,

Region : Praha
Telefon : 3453533636
Email : jantehowe2020@gmail.com

MŠ Albrechtická, Praha 9 hledá učitelku

Do svého kolektivu přijmeme učitelkou na plný nebo 3/4 úvazek. Požadujeme: přátelské vystupování, komunikativnost, kreativitu, organizační schopnosti. Nabízíme: příjemný pracovní kolektiv a prostředí, možnost uvedení začínající učitelky do praxe. E-mail: LeiblovaLada.msalb@seznam.cz Tel.: 723 359 738

PRÁCE NA VRÁTNICI ŠKOLY

Od září 2019 hledám práci na vrátnici školy.

Region : Praha
Email : verka.landova@seznam.cz

Recepční hotelu D1

Náplň práce: -checkin/out hostů -vítání hostů, komunikace s hosty -práce s pokladnou -práce v hotelovém rezervačním programu Previo Požadujeme: -středoškolské vzdělání -znalost AJ či NJ -předchozí praxe na obdobné pozici vítána -dvousměnný provoz -příjemné a reprezentativní vystupování -spolehlivost, pečlivost, dochvilnost

Region : Brno-venkov