Zobrazení dnes: 2931
Zobrazení včera: 12813
Zobrazení 2018: 3831756
Zobrazení 2017: 6280215
Zobrazení celkem: 58653794

Hledáme asistenta pedagoga do MŠ Praha 9

MŠ Albrechtická, Praha 9 Kbely přijme asistenta/asistentku pedagoga. Úvazek: 0,75 a 0,5. Platové podmínky: 8. platová třída. Nástup: 1. 9. 2018. Kontakt: Leiblová Lada E-mail: LeiblovaLada.msalb@seznam.cz, Tel.: 723359738

Region : Praha
Telefon : 723359738
Web : www.msalbrechticka.cz
Email : LeiblovaLada.msalb@seznam.cz

paní na úklid a paní na obsluhu WC Děčín

Přijmeme okamžitě nové paní na úklid a paní na obsluhu WC v Děčíně ve výpravní budově. Vhodné pro důchodkyně, osoby s invalidním důchodem. Práce je na HPP. Volejte obratem 720 952 382

Region : Děčín
Telefon : 720952382
Email : kolackova@sezev-facility.cz

Přijmeme učitelku MŠ

Mateřská škola Praha - Radotín přijme kvalifikovanou učitelku s nástupem
od 1. 9. 2018. Informovat se můžete na telefonním čísle nebo e-mailem.

Region : Praha
Telefon : 734249811
Email : ms.radotin@seznam.cz

Asistent pedagoga

Mateřská škola Praha - Radotín přijme od 1. 9. 2018 asistenta pedagoga . úvazek 0,75 hodin. Informace na telefonním čísle nebo e-mailem

Všeobecná zdravotní sestra + bezplatný jazykový kurz němčiny m/ž

Uzavřené vzdělání v oboru všeobecná zdravotní sestra/ diplomovaná všeobecná zdravotní sestra Samostatnost a zodpovědnost

Region : Chrudim
Telefon : 15208578468
Web : http://www.personalservice-alpha.de/
Email : bandruskivova@personalservice-alpha.de

Hledáme mistra!

Strojírenská firma hledá mistra pro zámečnickou výrobu. POŽADUJEME: - praxe - zodpovědný přístup - ochota a chuť pracovat

Region : Ostrava
Telefon : 775755138

Učitelka MŠ - Praha 9, Dolní Počernice

Co vás čeká

Práce s malým kolektivem dětí (12 - 18 dětí). Spolupráce s rodilým mluvčím - anglický jazyk. Bude vás čekat snad práce Vašich snů a hlavně parta super dětí, které se na Vás už moc těší. A také pár učitelek a provozních pracovnic, které už chtějí přivítat nové kolegyně do týmu.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Angličtinu na komunikativní úrovni - pouze pro komunikaci s rodilým mluvčím. Kreativita, chuť do práce, hezké vystupování, komunikativnost.

Výhodou bude, pokud budete umět

Hra na hudební nástroj, sportovní nebo výtvarné zaměření. Prostě cokoliv, čím můžete děti a rodiče pozitivně zaujmout.

Co vám můžeme nabídnout

Krásné pracovní prostředí - školka je v těsném sousedství se zámeckým parkem. Hezké vztahy mezi všemi zaměstnanci a také s rodiči. Podporujeme kreativitu, samostatnost. Umožňujeme další vzdělávání. Malé počty dětí ve třídě. Pracovní doba je 7 hodin u dětí a 1 hodina přípravy, kterou si můžete "odpracovat" doma.

Hledáme dvě učitelky do tříd s dětmi ve věku 2,5 - 4 roky a 4 - 6 let. Děti jsou rozdělené dle věku.
Odměna 25 000 - 27 000 Kč hrubého.

Region : Praha
Web : www.orangery.cz
Email : sona.lorenco@seznam.cz

Vychovatel/ka v družině s výukou AJ

Vychovatelka do odpolední družiny s angličtinou
- Mateřská škola Orangery, s.r.o.

Co vás čeká

Práce s dětmi ve věku 6 - 10 let. Maximální počet dětí ve skupině 20. Spolupráce s rodilým mluvím (AJ).

Záklaní znalost AJ nutná - stačí k domluvě s rodilým mluvčím. Kreativita. Chuť do práce s dětmi. Odpovídající vzdělání pro vychovatele ve školní družině.

Hra na hudební nástroj vítána, ale není podmínkou.

Krásné pracovní prostředí - nově vybudovaná třída. Sousedství parku - velké možnosti pobytu venku a práce v přírodě s dětmi. Možnost dalšího vzdělávání. Přátelské vztahy na pracovišti. Možnost spolupráce s dalšími pedagogy.
Odměna ve výši 20 000 - 25 000 Kč hrubého.

HUDEBNÍ CENTRUM BERUŠKA- Individuální hodiny muzikoterapie a kurzy pro děti s ADHD!

Vážení,

nabízím Vám soukromé hodiny muzikoterapie a kurzy pro děti s ADHD ve Vaší školce.

Info a kontakt: office.hudebnicentrumberuska@gmail.com

Region : Praha
Email : office.hudebnicentrumberuska@gmail.com

Vedoucí na tábory

Hledáme šikovné vychovatelky/vychovatele na tábory. Obsazovat budeme jednotlivě místa v ČR(Svor, Šlovice, Hrachov, Borovice...)Nabízíme dobré platové podmínky, ubytování a jídlo zdarma. Pro vice info volejte

Region : Praha
Telefon : 774780144
Web : http://www.starline.cz/
Email : info@starline.cz

Kuchař-Svor

Hledáme kuchaře, pomocný personál ( pomocní kuchař, údržbář, pracovník úklidu, noční hlídač) , ale i vedoucí, vychovatele letní tábory. Obsazovat budeme jednotlivě místa v ČR Pro více info volejte

Region : Česká Lípa

Stavební dělníci a strojníci na Horažďovicku (m/ž)

*Dobrou fyzickou kondici, výkonnost *Pracovitost, chuť dobře vydělávat *Strojnický průkaz vítán, není podmínkou

Region : Klatovy
Telefon : 702182670
Web : www.strabag.cz

Asistentka / účetní

Účetní a auditorská společnost přijme absolventku střední ekonomické školy z let 2017/2018 na pozici asistentka/účetní. Praxe není podmínkou, zaučíme. Práce v příjemném pracovním prostředí na Praze 4 - Budějovická.

Region : Praha
Email : n.bartova@acp.cz

HR manažer a personalista

Sehraný personální tým, HR manažer a personalista, působící ve výrobní společnosti, hledá nové uplatnění. Kontakt: personalni.tym@seznam.cz

Region : České Budějovice

Úklidy brigáda

Hledáme na brigádu lidi komunikativní a spolehlivé, nejlépe s kladným přístupem k práci.Na pravidelné úklidy RD a kanceláří.Požadujeme zodpovědnost a čistý TR.Mobilita je výhodou, ne však podmínkou.

Region : Praha
Telefon : +420604845935
Email : zuzana.panska@seznam.cz

učitelka MŠ

ZŠ a MŠ Ohradní Praha 4 Michle příjme kvalifikovanou učitelku MŠ na plný úvazek s nástupem od 27.8.2018

Region : Praha
Telefon : 723213865, 261109501
Web : www.mszahradka.cz
Email : skolka@zs-ohradni.cz

Hledáme paní kuchařku

Mateřská škola U Bobříka, Praha 5, hledá do svého bobřího kolektivu paní kuchařku na plný úvazek. Nástup od září 2018.

Region : Praha
Email : info@mspodperova.cz

UČITELKA MŠ

Hledáme paní učitelku do MŠ na Praze 5 na plný úvazek na HPP s pedagogickým nebo zdravotnickým vzděláním. Nástup od července 2018. Práce v malém přátelském kolektivu v hezkém prostředí moderní zavedené soukromé školky, s velkou zahradou. Požadujeme spolehlivost, kladný přístup k malým dětem, kreativitu, flexibilitu, praxe v MŠ nebo obdobném zařízení podmínkou. Své životopisy s fotografií a případně motivačním dopisem, prosím, zasílejte na uvedený mail nebo volejte na 775 715 055.

Region : Praha
Web : www.skolka-jezecek.cz
Email : veronika.kosarova@seznam.cz

FINANČNÍ POMOC JE PRO KAŽDÉHO DOSTUPNÁ

Potřebujete úvěr Jste podnikatel nebo žena? Potřebujete finanční prostředky na zahájení podnikání? Potřebujete půjčku k vypořádání vašeho dluhu nebo splácení vašich účtů nebo zahájení podnikání? Potřebujete financování pro financování projektu? E-mail: (mehmethakan117@gmail.com) Nabízíme garantované úvěrové služby jakéhokoli množství a do kterékoliv části světa (jednotlivci, společnosti, realitní kanceláře a korporace) s naší výbornou úrokovou sazbou ve výši 2%. Pro žádosti a další informace odešlete odpovědi na následující e-mailovou adresu: mehmethakan117@gmail.com

Region : Praha
Telefon : +420777133775
Email : mehmethakan117@gmail.com
Datum vložení : 20:03 17.06.2018Detail >>

Do MŠ, Praha 8 hledáme asistenta pedagoga

Hledáme asistenta pedagoga s kvalifikací na 0,75 úvazku s nástupem od 1.9.2018.
Zájemce o pracovní místo prosíme zaslat CV na: msbojasova@seznam.cz nebo volejte na tel.: 739768328.
Děkujeme za nabídky.

Region : Praha
Telefon : 739768328