Zobrazení dnes: 6936
Zobrazení včera: 5278
Zobrazení 2020: 3411115
Zobrazení 2019: 6346746
Zobrazení 2018: 6056823
Zobrazení 2017: 6280215
Zobrazení celkem: 67417284

Výdejní místo home office

Poptáváme spolehlivého pracovníka na DPP , výdej našich výrobků kurýrovi. Jednoduché zaučení na potvrzování objednávek . Požadujeme spolehlivost a pečlivost.

Region : Praha
Telefon : 736298717
Web : www.droinvest.cz
Email : droinvest@email.cz

uklízečka

Nabízím práci uklízečky v MŠ Kytlická, Praha 9. Úvazek 0,90. Nástup možný ihned.
tel.: 603251952

Region : Praha
Telefon : 603251952
Web : www.mskytlicka.cz
Email : mskytlicka@seznam.cz

účetní,administrativa Brno a okolí

Hledám práci účetní na pracovní smlouvu - vítána externí spolupráce. Brno a okolí. Na vyžádání pošlu životopis.

Region : Brno-město
Telefon : 723 261 414
Email : lucka.julinkova@tiscali.cz

kadeřnictví Matrix

Region : Praha
Telefon : 737571869
Email : michkoudelova@atlas.cz

Vodič poniku

Schopnost zacházet se zvířaty. Trpělivost, komunikativní, slusnost,spolehlivost. Věk nad 18let.

Region : Trutnov
Telefon : 733232633

Fajn brigáda – KFC Arkády Pankrác

Chuť učit se novým věcem, Pozitivní energii, Odpovědnost

Region : Praha
Telefon : 720021984
Email : lvohnicka@gmail.com

Heřmánek Praha - zástup na 1. stupeň

Potřebujeme záskok za nemocnou učitelku 1. stupně, na jeden měsíc. Nástup okamžitě.
Volejte na 606416930
Pište na barbora.kubicova@skolahermanek.cz

Region : Praha
Telefon : 606416930
Web : www.skolahermanek.cz
Email : mirka@prorodinu.cz

Zedník, Stavbyvedoucí

Region : Středočeský
Telefon : 774774340
Web : www.hopastavby.cz
Email : info@hopastavby.cz

Traktorista ve vinařství

Platný řidičský průkaz T. Spolehlivost a chuť pracovat.

Region : Brno-venkov
Telefon : 602297745
Email : jitka1481976@seznam.cz

Kontrolor funkčnosti elektroniky

Náplň práce: - kontrola funkcí spotřební elektroniky Požadujeme: - základní znalosti běžného užívání spotřební elektroniky - preciznost a vysoké pracovní nasazení - spolehlivost - základní práce na PC

Region : Kolín
Web : www.scorpion-elektro.com
Email : jirka@scorpion-elektro.com

Volné místo kvalifikované učitelky mateřské školy

Přijmeme do naší mateřské školy Chmelová 8 Praha 10 kvalifikovanou učitelku na plný úvazek. Jde o dvousměnný provoz, škola má otevřeno od 6:30 hod do 17:00 hod. Hledáme učitelku s přátelskou povahou a schopností spolupracovat s rodiči a s kolektivem spolupracovnic.
Nástup možný ihned. Plat dle platných tabulek plus osobní příplatek. Aktivita je nejméně dvakrát ročně oceněna v odměnách.
Nabízíme možnost dalšího vzdělávání – škola hradí vzdělávací semináře a kurzy. V rámci FKSP škola přispívá na obědy v MtŠ, případně na rekreaci, plavenky atd.

Region : Praha
Web : www.mschmelova.cz
Email : skolka.chmelova@gmail.com

Vrátní+úklid

Požadujeme spolehlivost, pracovitost, trestní bezúhonnost

Region : Liberec
Telefon : 485 159 061
Email : prace@naveta.cz

Vedoucí školní jídelny

Hledáme vedoucí školní jídelny
- která od září 2020 bude pečovat o žaludky našich dětí ze školky a školy (cca 150 obědů) v NOVÉ kuchyni,
- která si sestaví nový tým do kuchyně,
- která postaví jídelníček takový, aby dětem chutnalo,
- která bude součástí týmu pracovníků školy.
V případě zájmu, prosím, zašlete životopis na uvedenou adresu.

Region : Praha-západ
Telefon : 774041401
Web : skolaunetice.cz
Email : martina.hovorkova@skolaunetice.cz

Vrtař pro Vodní zdroje

Máte zkušenosti technického rázu? Přidejte se k VRTAŘŮM ve společnosti VODNÍ ZDROJE, a.s. Co budete dělat? - provádět základní úkony spojené s obsluhou a údržbou vrtných souprav - vykonávat individuální řemeslné práce (opravy přidělené techniky atp.) - řídit a udržovat motorová vozidla (dle Vašeho oprávnění)

Region : Praha
Telefon : 721 855 054
Web : https://www.vodnizdroje.cz/
Email : vodnizdroje@webo-agency.cz

Gymnázium Elišky Krásnohorské

Škola hledá pracovníka/pracovnici na úklid ve škole v odpoledních hodinách. Nástup od 3. 2. 2020. V případě zájmu volejte do kanceláře školy na číslo 241 080 295.

Region : Praha
Telefon : 241080295

Hledáme prodejního specialistu

Pečlivost, samostatnost, flexibilita, zodpovědnost velmi dobré komunikační a prezentační schopnosti

Region : Praha
Telefon : 777144145
Web : https://dashandel.cz/
Email : lorellicz@gmail.com

Super práce na HPP – 140Kč/hod – KFC Praha Arkády Pankrác

Novinky, aktuality

Nový vzhled portálu - Volná místa ve školství - Práce

Omezili jsme vkládání nevhodných inzerátů. Prosíme o Vaši trpělivost v řešení tohoto problému.
O projektu práce ve školství: Práce ve školství je jedinečné místo, kde kde lze nalézt aktuální poptávku a nabídku práce v oblasti vzdělávání. Při vložení inzerátu máte zároveň příležitost vložit Vaši nabídku či poptávku práce na dalších pět portálů mateřských, základních, středních, uměleckých škol, firemního katalogu pro-školy a oslovit tak celou řadu uchazečů o práci nebo sami najít vhodné zaměstnání. Internet Top s.r.o.

Datum : 16.10 09:48 - 2020

Nabídka tvorby www