Zobrazení dnes: 6044
Zobrazení včera: 7081
Zobrazení 2020: 3655980
Zobrazení 2019: 6346746
Zobrazení 2018: 6056823
Zobrazení 2017: 6280215
Zobrazení celkem: 67662149

Učitelka MŠ

SŠ, Bc. nebo Mgr. v oboru předškolní pedagogika, čistý trestní rejstřík, samostatnost, flexibilitu.

Region : Praha
Telefon : 728125539
Web : www.msnakorabe.cz
Email : reditelka@msnakorabe.cz

Zhodnocení finance

Dobrý den, ZHODNOTÍME VAŠE FINANCE s úrokem min 20 procent. Pro více informací pište na email pavel.paul.p@seznam.cz a nebo tel číslo 722258782.S pozdravem Dostál...

Region : Praha
Telefon : 722258782
Email : Pavel.paul.p@seznam.cz

Stavbyvedoucí

Ve společnosti BARNA MAR, s. r. o. hledáme stavbyvedoucího pro náš projekt výstavby residence Barcelona: https://barcelonaresidence.cz/ V současnosti se jedná o výstavbu 25 bytů ve Frýdku-Místku. Požadujeme, aby uchazeč vlastnil autorizační razítko a dále požadujeme dlouhodobou spolupráci (minimálně 3 roky)

Region : Frýdek-Místek
Email : michaela@barcelonaresidence.cz

Obsluha řezacího stroje

Náplň práce: -obsluha řezacího stroje -manipulace s ručním elektrickým jeřábem (zaučení zajištěno) Místo výkonu: okr.Humpolec Co požadujeme: -ochota pracovat ve 3 směnném nebo nepřetržitém provozu -základní znalost na PC – výkazy práce -znalost českého jazyka Mzda: -nástup 145Kč/hod, po 3 měsících 180Kč/hod, po 6 měsících 190Kč/hod Směnnost: -3 směnný nebo nepřetržitý provoz Nástup: -listopad 2020 Benefity: -příspěvek na ubytování ve výši 3.000 Kč -zajištěné ubytování -odměny za doporučení dalších zaměstnanců

Region : Pelhřimov
Telefon : 800101301
Web : Petrská 1168/29
Email : callcentrum@rs-ig.com

Operátor výroby – automotive

Místo výkonu: jižní Čechy – České Velenice Náplň práce: - obsluha stroje se základní znalostí práce na PC - 3 směnný provoz Co požadujeme: - uživatelská znalost práce na PC - praxe v automotive výhodou - praxe na podobné pozici výhodou - ochota přestěhovat se do Českých Budějovic Mzda: - 135 Kč/hod nástup - od 2. měsíce výkonnostní prémie až 5.400 Kč/měsíc - odměna za docházku 1.500 Kč/měsíc Nástup: - listopad 2020 Benefity: - práce v čistém prostředí - zajištění přepravy na pracoviště, případně ubytování nebo pomoc s přestěhováním - příspěvek na ubytování ve výši 3.000 Kč za každý celý odpracovaný měsíc - pravidelné navyšování mzdy podle výkonu (tarifní stupně)

Region : Český Krumlov

Inspektor / specialista bezpečnosti strojů

● technické vzdělání ukončené minimálně maturitou, VŠ samozřejmě také vítáni ● komunikativnost a příjemné vystupování ● ochotu cestovat -­ budeš jezdit za našimi zákazníky ● ŘP skupiny B ● flexibilitu ­- pracujeme pro velké firmy a každá má jiné požadavky ● ochotu učit se novým věcem, protože Tvůj rozvoj je pro nás prioritou ● základy AJ, NJ je plusem

Region : Beroun
Web : www.cpsservis.cz

+PŘIVÝDĚLEK Pro maminky na mateřské+

Pracujte odkudkoliv z ČR.Hledáte práci na pár hodin denně?Mít volno kdy potřebujete?Práce z domova + tel+pc a okamžité výdělky na Váš účet.+PŘIVÝDĚLEK Pro maminky na mateřské+ Žádný podomní prodej,prodej dle katalogu, dealerství ani osobní schůzky.Více info dole Pracujeme na přirozeném hubnutí s klienty.Pojďme pomáhat,těm co to potřebují a ještě mít zaplaceno..

Region : Středočeský
Web : www.privydelekzdomova.cz/prozdravi/pm

PROJEKTANT

SŠ stavebního směru, uživatelská znalost práce v programu ArchiCAD, AutoCAD, uživatelská znalost práce v MS Office, schopnost samostatné i týmové práce, spolehlivost, zodpovědnost, praxe není podmínkou

Region : Jindřichův Hradec
Email : asistentka@nk-at.cz

+PŘIVÝDĚLEK Pro maminky na mateřské+ Žádný podomní prodej,prodej dle katalogu, dealerství ani osobní schůzky.Více info dole Práce z domova s využitím počítače internetu+ mobilu.Pracujeme na přirozeném hubnutí s klienty.S databází,vše probíhá po telefonu.Více info na webových stránkách

Obchodní referent/ka

Do naší firmy hledáme kolegyni na pozici Obchodní referentky. Požadujeme: *SŠ vzdělání *znalost PC (WORD, EXCEL) *aktivní přístup k práci *samostatnost, odpovědnost *znalost německého jazyka výhodou

Region : Chomutov
Email : cingel@cnsindustry.cz

Operátor výroby – Zwönitz, Německo

-Obsluha pracovních strojů – vkládání a vyjímání materiálu ke zpracování -Monitorování strojů při práci -Kontrola kvality hotových komponentů, vedení dokumentace -Zajištění materiálu pro výrobní linky Požadujeme: -Ochota pracovat ve výrobním závodě -Ochota pracovat ve 3směnném systému -Dobrá znalost němčiny od úrovně A2 -Řidičský průkaz a vozidlo k dojíždění do práce (dopravu nezajišťujeme)

Region : Karlovarský
Telefon : +420603142799
Web : https://prace.starke-jobs.com/Pobocky/nemecko-prace-aue/
Email : aue@starke-jobs.com

práce na doma - homeoffice

Trpělivost, píli a dobrou češtinu (cizí jazyk výhodou). Základní znalost práce s internetem.

Region : Královéhradecký
Email : pracezdomu15@email.cz

Kuchařka

Region : Praha
Telefon : 732264255
Email : tynacerna.tne@gmail.com

Dobry den hladam pracu na skraceny uvezok od 8.00 do 14.30 mam maleho syna a skrs skolku inak pracovat nemozem pracu zvladnem akukolvek niesom narocna rada pracujem som spolahliva som z popovic takze pracu hladam len v uherskom hradisti a bliskom okoli dakujem za info

Region : Uherské Hradiště
Telefon : 776827875
Email : Malusek@centrum.cz

Prace ridice

Dobry den, hledam praci ridice, ale neni to podminkou. Prizpusobim se jakekoli praci.Jsem komunikativni a kreativni typ cloveka.Dekuji za vase nabidky...

Region : Opava
Email : pavel.paul.p@seznam.cz

Skladník, operátor CNC, operátor výroby

Region : Znojmo
Telefon : 734304922
Email : lenka.zidkova@amfenster.cz

Asistent pedagoga

Mateřská škola Hellichova, Praha 1, hledá od 1.1.2021 asistenta pedagoga na 0,5 úvazku. Praxe vítána, vzdělání pedagogické nebo kurz asistenta pedagoga. Plat se stanovuje podle délky praxe ve školství.

Region : Praha
Telefon : +420606293492
Email : ms-hellichova@volny.cz

Chcete si vydělat ?

Aktuálně - Prodej! Vysoce kvalitní vitamíny a minerály. Podpora funkce imunitního systému. Pozice vhodná pro všechny.Požadujeme: Příjemné vystupování. Pro vice informací pište nebo volejte.

Region : Jihomoravský
Telefon : 797891829
Email : michaelaoffice@email.cz

Zednicke prace

Telefon : 606919418
Email : rade-mal@seznam.cz

Novinky, aktuality

Nový vzhled portálu - Volná místa ve školství - Práce

Omezili jsme vkládání nevhodných inzerátů. Prosíme o Vaši trpělivost v řešení tohoto problému.
O projektu práce ve školství: Práce ve školství je jedinečné místo, kde kde lze nalézt aktuální poptávku a nabídku práce v oblasti vzdělávání. Při vložení inzerátu máte zároveň příležitost vložit Vaši nabídku či poptávku práce na dalších pět portálů mateřských, základních, středních, uměleckých škol, firemního katalogu pro-školy a oslovit tak celou řadu uchazečů o práci nebo sami najít vhodné zaměstnání. Internet Top s.r.o.

Datum : 16.10 09:48 - 2020

Nabídka tvorby www