Zobrazení dnes: 2133
Zobrazení včera: 12813
Zobrazení 2018: 3830958
Zobrazení 2017: 6280215
Zobrazení celkem: 58652996

Specialist na topenářství / instalatéřství

• svařování plastů • manuální zručnost • svařování a ohýbání trubky plamenem nebo jiným způsobem • komunikace s lidmi • znalost instalatorství a topenářství

Region : Brno-město
Telefon : +420775405265
Email : info@4lide.eu
Datum vložení : 05.06 13:25 - 2018

Paní uklízečku

Do naší mateřské školy na Praze 4, hledáme od 27.8.2018 šikovnou a spolehlivou paní uklízečku na plný úvazek. Životopis prosím, posílejte na msjitrni@volny.cz, nebo 736 487 401.

Region : Praha
Datum vložení : 05.06 12:34 - 2018

Region : Praha
Datum vložení : 05.06 12:31 - 2018

Pokojsķá - Bad Schandau

Do našeho rodinného hotelu Grundmühle v Bad Schandau - Krippen hledáme kolegyni na pozici pokojská. Jedná se o poloviční pracovní poměr - 30 hodín týdně (6 hodín denně, 5 dní v týdnu, i o víkendech a svátcich). Co Vás čeká: - kompletní úklid pokojů - úklid společných prostorů - podle potreby pomoc při snídaních - a samozřejmě přispívaní svou práci ke spokojenosti našich hostů Jaké dovedenosti a vlastnosti byste měla mít: - jste pořádna a pečlivá - organizace práce Vám není cizí - nebojíte se samostatné práce - máte základní znalosti německého jazyku Co Vám nabídneme: - práci v super kolektívu, který drži pri sobě - volné odpoledne, směny jsou jen ranní - zaučení a možnost dlouhodobé spolupráce Nástup možný ihned. Jestli si myslíte, že by se Vám u nás líbilo, pošlete nám svůj životopis (v češtine nebo němčine) na naši emailovú adresu: rezeption@hotel-grundmuehle.de Tešíme se na Vás.

Region : Ústecký
Telefon : 00493502886190
Email : rezeption@hotel-grundmuehle.de
Datum vložení : 05.06 12:07 - 2018

Region : Děčín
Datum vložení : 05.06 12:05 - 2018

Úklid v MŠ

MŠ Řásnovka 2, Praha 1 hledá od srpna 2018 paní uklízečku na HPP nebo VPP. Nabízíme příjemné prostředí malé školky v malebném zákoutí Prahy. Děkujeme za Vaše nabídky.

Region : Praha
Telefon : 224211341
Web : www.msnarodni.cz
Email : ms.narodni@seznam.cz
Datum vložení : 05.06 11:58 - 2018

Pracovník restauračního provozu

Co takhle mít konečně kolem sebe lidi, díky kterým se budeš těšit do práce? Díky kterým zažiješ při práci legraci? Když k tomu přidáš možnost flexibilního plánování směn, jistotu stálé mzdy a hromadu výhod, tak nemůžeš jinak, než se k nám přidat! Nabízíme plný i zkrácený úvazek nebo brigádu. Co bude tvým úkolem? - Záleží na tom, kterou pozici si vybereš. Chceme, aby ti práce u nás co nejvíce sedla. - Na pozici pokladní bude tvým hlavním úkolem poskytnout našim hostům ten nejlepší zážitek z návštěvy restaurace, přímá komunikace s hosty a jejich obsluha - Na pozici kuchaře budeš marinovat, obalovat a dále zpracovávat kuřecí speciality dle našeho originálního receptu - Na Přípravě pokrmů budeš připravovat a kompletovat objednávky, které následovně servírujeme hostům Jaké předpoklady bys měl splňovat? - Pracovat s radostí v týmu je pro tebe samozřejmostí - Přijít o 5 minut dřív je pro tebe akorát, na čas je pozdě - Chtít na sobě pracovat a zlepšovat se - Mít dokončené základní vzdělání

Region : Plzeň-město
Telefon : 725 130 622
Web : www.KFC.cz
Email : lenka.polivkova@amrest.eu
Datum vložení : 05.06 11:47 - 2018

PODPORA NOVÝM PARŤÁKŮM

Chcete si vydělávat 20000 až 45000 korun měsíčně jenom za to, že se vzděláváte, školíte a zapracováváte? Prosperující česká makléřská společnost PENTIA CONSULTING vám to v těchto dnech - díky novému fixnímu bonusu - umožňuje. Příležitost získat velmi dobře placenou práci, přivýdělek nebo brigádu tak dostávají studenti, podnikatelé, zaměstnanci, nezaměstnaní, důchodci, invalidé, maminky na MD i cizinci žijící v ČR. PENTIA CONSULTING je ve své vzdělávací akademii vyškolí za finanční poradce, manažery, prodejce investičního zlata nebo za tipaře. PENTIA CONSULTING úspěšně působí na trhu 14. rokem, má více jak 40000 spokojených stávajících klientů a její akreditovanou akademií už prošlo přes 6000 poradců. V případě, že máte vážný zájem uplatnit se a spolupracovat s námi, pošlete nám, prosím, svůj životopis na email - vrba@pentiaconsulting.cz. Platí pro celou Českou republiku.

Region : Praha
Telefon : 728368453
Web : http://www.pentiaconsulting.cz
Email : vrba@zlatarezerva.cz
Datum vložení : 05.06 11:30 - 2018

Do nově postavené školky přijmeme učitelky

Od září se nám rozšíří škola a hledáme učitelky do stálého kolektivu. Nabízíme možnost plného i zkráceného úvazku.
Budeme dvě dvojtřídní školky rodinného typu.
Děkujeme za nabídky. msseberov@seznam.cz. telefon 732833242

Region : Praha
Telefon : 732833242
Web : http://www.msnapricnemezi.cz
Email : msseberov@seznam.cz
Datum vložení : 05.06 10:49 - 2018

číšník/servírka

Restaurace a bar DNO na ulici Orlí přijme servírku/číšníka brigádně.Plat 110Kč/hod.Praxe výhodou,požadujeme příjemné vystupování.Nástup možný ihned.Volejte 774 077 741.

Telefon : 774077741
Datum vložení : 05.06 10:38 - 2018

servírka/číšník

Restaurace a bar DNO na ulici Orlí přijme servírku/číšníka.Plat 1200 Kč/den+%+tipy+benefity.Možnost profesního růstu.Směny krátký-dlouhý týden.Požadujeme praxi a příjemné vystupování.Nástup možný ihned.Volejte 774 077 741.

Datum vložení : 05.06 10:36 - 2018

autoelektrikář

Zavedený autoservis v centru Brna hledá automechanika-elektrikáře.Vyučení a zkušenost s koncernem VW výhodou.Náplní práce:proměřování elektroinstalace,zjišťování závad,autodiagnostika,lehké mech.práce(základ.servisní prohlídky,pneuservis,výměna brzd,atd.)Plat 30 tis.Kč/měs.a výše.Nástup možný ihned.Životopis zasílejte prosím na krejcirikova.lenka@assistcar.cz,popř volejte 608290715 .

Telefon : 608290715
Datum vložení : 05.06 10:35 - 2018

přípravář na auta

Zavedená autolakovna v Brně přijme na HPP přípraváře.Plat 30 tis.Kč/měs.(po zaučení).Praxe není podmínkou,požadujeme manuální zručnost,dobrý zrak a chuť pracovat.Nástup možný ihned. Volejte 608290715.

Datum vložení : 05.06 10:34 - 2018

Ostraha Prodejny

Čistý trestní rejstřík,zdravotní způsobilost,certifikát pro výkon ostrahy

Region : Praha
Telefon : 601158772
Email : p.cs@seznam.cz
Datum vložení : 05.06 10:31 - 2018

Trdelnice

Trdelnice Přijmeme slečnu/paní na pozici "Trdelnice" na stánkový prodej trdelníků. Předchozí praxe není nutná‚ vše zaučíme! Krátký/dlouhý týden Místo práce: Jungmannovo náměstí 771/9‚ Praha 1 – Nové Město Kontaktní osoba: Petr Jareš 608 254 444 cafebartrinity@seznam.cz

Region : Praha
Telefon : 776493346
Email : cafebartrinity@seznam.cz
Datum vložení : 05.06 10:28 - 2018

HR Researcher

TEMPO TRAINING & CONSULTING a.s. je dynamicky se rozvíjející společnost s již 20 letou tradicí. Hledáme-li nového kandidáta, pak vybíráme vždy konkrétního člověka pro konkrétní činnost v konkrétní společnosti. Těšíme se na Vás. Co vás čeká: - telefonická komunikace a domlouvání schůzek, nejedná se o prodej Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít: - SŠ vzdělání - praxe v administrativě, praxe v call centru vítána - vysoké pracovní nasazení - znalost práce na PC - MS Office, Windows, Internet - příjemné vystupování

Region : Ostrava
Email : pajchlova@tempo.cz
Datum vložení : 05.06 09:39 - 2018

Operátor VPCO - Praha 10

Náplň: Obsluhuje jedno stanoviště VPCO na kterém jsou dva počítače, čtyři monitory a telefon s hand setem. Na každé stanoviště jsou napojeny obchodní jednotky .(max. 6 obchodních jednotek). Dále se prověřují různé podezřelé transakce na pokladnách, podvody na pokladnách, storno transakce, návraty zboží, online monitoring pokladních na které je podezření apod. Operátor, by měl zvládat práci na PC, protože velkou část své směny na tom počítači musí opravdu pracovat Požadujeme: zkušenost s touto pozicí, zaškolí se na pracovišti, směnný provoz, certifikát strážného, trestní bezúhonnost, dobrá fyzická zdatnost, zodpovědnost, komunikativnost, schopnost jak samostatné, tak týmové práce , výhodou jsou zkušenosti z oblasti fyzické ostrahy. Nabízíme: mzda 110 Kč/hod., odměny, individuální plánování směn, jistotu dlouhodobého zaměstnání, vyplácení záloh, výplata 15tého v měsíci, práce ve stabilní společnosti.

Region : Praha
Telefon : 601303340
Email : vitova@cbs.cz
Datum vložení : 05.06 09:34 - 2018

Ostraha - Praha 4, PANKRÁC

certifikát strážného, trestní bezúhonnost, dobrá fyzická zdatnost, zodpovědnost, komunikativnost, schopnost jak samostatné, tak týmové práce , výhodou jsou zkušenosti z oblasti fyzické ostrahy

Datum vložení : 05.06 08:56 - 2018

Učitelka MŠ

ZŠ a MŠ Ohradní, Praha 4 Michle přijme kvalifikovanou učitelku MŠ na plný úvazek s nástupem od 27.8.2018.

Region : Praha
Telefon : 723 213 865, 261 109 501
Web : www.mszahradka.cz
Email : skolka@zs-ohradni.cz
Datum vložení : 05.06 07:02 - 2018

Učitelka MŠ

Do našeho menšího kolektivu přijmeme od nového školního roku 2018/2019 milou paní učitelku na celý nebo zkrácený pracovní úvazek. Nabízíme vlídné jednání a práci v krásné a klidné lokalitě Prahy 5 s charakterem téměř vesnického prostředí.

Region : Praha
Telefon : 731863163
Web : www.mshlubocepy.cz
Email : skolka.hlubocepy@seznam.cz
Datum vložení : 04.06 23:07 - 2018