Zobrazení dnes: 7649
Zobrazení včera: 12409
Zobrazení 2018: 3848885
Zobrazení 2017: 6280215
Zobrazení celkem: 58670923

Ostraha Prodejny

Čistý trestní rejstřík,zdravotní způsobilost,certifikát pro výkon ostrahy

Region : Praha
Telefon : 601158772
Email : p.cs@seznam.cz
Datum vložení : 05.06 10:31 - 2018

Trdelnice

Trdelnice Přijmeme slečnu/paní na pozici "Trdelnice" na stánkový prodej trdelníků. Předchozí praxe není nutná‚ vše zaučíme! Krátký/dlouhý týden Místo práce: Jungmannovo náměstí 771/9‚ Praha 1 – Nové Město Kontaktní osoba: Petr Jareš 608 254 444 cafebartrinity@seznam.cz

Region : Praha
Telefon : 776493346
Email : cafebartrinity@seznam.cz
Datum vložení : 05.06 10:28 - 2018

HR Researcher

TEMPO TRAINING & CONSULTING a.s. je dynamicky se rozvíjející společnost s již 20 letou tradicí. Hledáme-li nového kandidáta, pak vybíráme vždy konkrétního člověka pro konkrétní činnost v konkrétní společnosti. Těšíme se na Vás. Co vás čeká: - telefonická komunikace a domlouvání schůzek, nejedná se o prodej Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít: - SŠ vzdělání - praxe v administrativě, praxe v call centru vítána - vysoké pracovní nasazení - znalost práce na PC - MS Office, Windows, Internet - příjemné vystupování

Region : Ostrava
Email : pajchlova@tempo.cz
Datum vložení : 05.06 09:39 - 2018

Operátor VPCO - Praha 10

Náplň: Obsluhuje jedno stanoviště VPCO na kterém jsou dva počítače, čtyři monitory a telefon s hand setem. Na každé stanoviště jsou napojeny obchodní jednotky .(max. 6 obchodních jednotek). Dále se prověřují různé podezřelé transakce na pokladnách, podvody na pokladnách, storno transakce, návraty zboží, online monitoring pokladních na které je podezření apod. Operátor, by měl zvládat práci na PC, protože velkou část své směny na tom počítači musí opravdu pracovat Požadujeme: zkušenost s touto pozicí, zaškolí se na pracovišti, směnný provoz, certifikát strážného, trestní bezúhonnost, dobrá fyzická zdatnost, zodpovědnost, komunikativnost, schopnost jak samostatné, tak týmové práce , výhodou jsou zkušenosti z oblasti fyzické ostrahy. Nabízíme: mzda 110 Kč/hod., odměny, individuální plánování směn, jistotu dlouhodobého zaměstnání, vyplácení záloh, výplata 15tého v měsíci, práce ve stabilní společnosti.

Region : Praha
Telefon : 601303340
Email : vitova@cbs.cz
Datum vložení : 05.06 09:34 - 2018

Ostraha - Praha 4, PANKRÁC

certifikát strážného, trestní bezúhonnost, dobrá fyzická zdatnost, zodpovědnost, komunikativnost, schopnost jak samostatné, tak týmové práce , výhodou jsou zkušenosti z oblasti fyzické ostrahy

Datum vložení : 05.06 08:56 - 2018

Učitelka MŠ

ZŠ a MŠ Ohradní, Praha 4 Michle přijme kvalifikovanou učitelku MŠ na plný úvazek s nástupem od 27.8.2018.

Region : Praha
Telefon : 723 213 865, 261 109 501
Web : www.mszahradka.cz
Email : skolka@zs-ohradni.cz
Datum vložení : 05.06 07:02 - 2018

Učitelka MŠ

Do našeho menšího kolektivu přijmeme od nového školního roku 2018/2019 milou paní učitelku na celý nebo zkrácený pracovní úvazek. Nabízíme vlídné jednání a práci v krásné a klidné lokalitě Prahy 5 s charakterem téměř vesnického prostředí.

Region : Praha
Telefon : 731863163
Web : www.mshlubocepy.cz
Email : skolka.hlubocepy@seznam.cz
Datum vložení : 04.06 23:07 - 2018

UČITELKA,UČITEL MŠ LYČKOVO NÁMĚSTÍ

Mateřská škola Lyčkovo náměstí 460/6, Praha 8- Karlín hledá do svého,nově vznikajícího týmů učitelku, učitele na plný úvazek s nástupem od 27.8.2018.

Region : Praha
Telefon : 775372249
Email : petramotycka@seznam.cz
Datum vložení : 04.06 22:53 - 2018

Hledáme zdravotníky - Bavorsko

Požadujeme: Komunikativní německý jazyk – alespoň úroveň B1

Region : Praha
Web : www.pflege24.cz
Email : info@pflege24.cz
Datum vložení : 04.06 21:45 - 2018

Komunikativní německý jazyk – alespoň úroveň B1

Datum vložení : 04.06 21:40 - 2018

Letní brigáda

Asistent/ka pedagoga
Asistování pedagogickému sboru v soukromé mateřské škole a jeslích. Časové rozvržení dle směn a na základě čerpání dovolené zaměstanců. Otevírací doba školky 7:00-18:00.
Odměna: 110Kč/h
www.happypoint.cz
kreslicka@happypoint.cz

Region : Praha
Datum vložení : 04.06 20:49 - 2018

Najdeme spolehlivou paní učitelku do školky?

Mateřská škola Veltruská v Praze 9 na Proseku hledá kvalifikovanou pozitivně naladěnou učitelku. Uvítáme novou kolegyni, která má chuť pracovat s tříletými dětmi. Nabízíme příjemné prostředí s novou moderně vybudovanou zahradou. Pro zaměstnance obědy zdarma.
Životopis zasílejte na: reditelka@msveltruska.cz
Kontakt: 608780788

Region : Praha
Telefon : 608780788
Web : www.msveltruska.cz
Email : reditelka@msveltruska.cz
Datum vložení : 04.06 20:18 - 2018

Učitelka MŠ, ZŠ, vychovatelka ŠD

Dobrý den, hledám uplatnění na pozici učitelka MŠ, učitelka ZŠ, speciální pedagog nebo vychovatelka ŠD od září 2018 v okolí Nové Paky.

Region : Jičín
Telefon : 604755819
Email : cilerovi@centrum.cz
Datum vložení : 04.06 19:52 - 2018

REGIÓNY, VE KTERÝCH HLEDÁME POSILY

Jihlava, Brno, Rakovník, Karlovy Vary, Domažlice, Plzeň, Klatovy, Cheb, Varnsdorf, Chomutov, Litoměřice, Česká Lípa, Liberec, Mělník, Praha... - to jsou hlavní regiony, ve kterých hledáme schopné, spolehlivé a pracovité lidi na pozice manažer, finanční poradce, tipař, prodejce investičního zlata, prodejce dluhopisů a spolupracovník v těžbě kryptoměn. Jde o velmi dobře placenou práci na HPP i VPP pro úspěšné mezinárodní společnosti a projekty - Pentia consulting, Zlatá rezerva, Avian invest, Glocin a caribedluhopisy.cz. Pouze vážní zájemci nám můžou posílat své životopisy na náš email - vrba@pentiaconsulting.cz. Mobil - 730552050.

Region : Praha
Telefon : 730585816
Web : http://www.pentiaconsulting.cz
Email : vrba@zlatarezerva.cz
Datum vložení : 04.06 16:57 - 2018

učitelka MŠ

Kvalifikovaná učitelka MŠ - 25 let praxe- vzdělání SPgŠ -hledá práci učitelky od září 2018.Nejlépe Praha 13 a blízké okolí.

Region : Praha
Telefon : 723054767
Datum vložení : 04.06 16:19 - 2018

Důchodkyně hledá práci nebo brigádu

Důchodkyně se řidičským průkazem a dlouholetou praxí řidičského povolání hledá jakoukoliv práci i z domova lepení a montovani ,menší opravy oděvů nebo rozvoz a převoz

Telefon : +420734553153
Datum vložení : 04.06 16:11 - 2018

OCEŇOVAČKA / TŘÍDIČKA Second Hand oblečení

Hledá se třídička / oceňovačka second hand oblečení pro provozovnu Praha 9 – Horní Počernice. Zkušenosti a praxe v oboru NUTNÉ! Lze HPP i brigádně.Více info na telefonním čísle 737282386 (8-16h).

Region : Praha
Web : www.stextil.cz
Email : levne.odevy@tiscali.cz
Datum vložení : 04.06 16:08 - 2018

Kuchařka v MŠ

Vítáme vyučení v oboru a praxi.

Region : Praha
Telefon : 251622427
Web : www.mspodeprova.cz
Email : sj@mspodperova.cz
Datum vložení : 04.06 14:43 - 2018

Chůva ˇv MŠ

Mateřská škola Nad Kazankou v Praze Troji hledá chůvu.
Požadujeme : certifikát o absolvování kurzu, milé a příjemné chování k dětem.
Nabízíme: nástup od 1.9.2018, poloviční úvazek, pohodové prostředí, milý kolektiv.
Kontakt: ms.troja@volny.cz
tel.č. 737252655

Region : Praha
Telefon : 737252655
Email : ms.troja@volny.cz
Datum vložení : 04.06 14:29 - 2018

Ředitel/ka, učitel/ka mateřská škola Praha Modřany

Do našeho týmu hledáme ředitele/ku, učitele/ku s kvalifikací pro MŠ, i na částečný úvazek.
Požadujeme praxi v oboru, dobré organizační schopnosti, schopnost metodického vedení výhodou.
Nabízíme možnost zapojit se a spoluvytvářet unikátní vzdělávací projekt, přátelský kolektiv, krásné a nové zázemí MŠ.

Region : Praha
Telefon : 775603803
Web : www.chincen.cz
Email : info@chincen.cz
Datum vložení : 04.06 14:19 - 2018