Zobrazení dnes: 6937
Zobrazení včera: 5278
Zobrazení 2020: 3411116
Zobrazení 2019: 6346746
Zobrazení 2018: 6056823
Zobrazení 2017: 6280215
Zobrazení celkem: 67417285

Lektorka / učitelka hledá práci

Lektorka / učitelka hledá práci: nejlépe v soukromém sektoru - MŠ, jazykové školky a školy, dětská centra apod. VŠ Sociální pedagogika a poradenství v oboru Pedagogika MU Brno + velká státnice z AJ. Dlouholetá praxe práce s dětmi od 2 let z ČR i zahraničí jako učitelka a lektorka AJ ( jazyková škola, školky). Od ledna (eventuálně února ), možné na plný i zkrácený úvazek, vše dle dohody, krátkodobější i dlouhodobá spolupráce dle spokojenosti a potřeby. Životopis na vyžádání.

Region : Praha
Email : mahaofi@seznam.cz

Lektorka / učitelka hledá práci: nejlépe v soukromém sektoru - MŠ, jazykové školky a školy, dětská centra apod. VŠ, Bc., Sociální pedagogika a poradenství v oboru Pedagogika MU Brno + velká státnice z AJ. Dlouholetá praxe práce s dětmi od 2 let z ČR i zahraničí jako učitelka a lektorka AJ ( jazyková škola, školky). Od ledna (eventuálně února ), možné na plný i zkrácený úvazek, vše dle dohody, krátkodobější i dlouhodobá spolupráce dle spokojenosti a potřeby. Životopis na vyžádání.

Hledám práci v MŠ nebo ZŠ

Hledám práci jako učitel v MŠ nebo vychovatel v družině. Praha 4, Praha -východ a okolí.

Region : Praha
Telefon : 721555821

Inspektor/ka kvality - Velká Bíteš

Právě otevíráme nábor brigádníků do Velké Bíteše‼️ Jedná se lehkou manuální práci, převážně vizuální kontrolu drobných dílů do automobilového průmyslu. Nabízíme: - mzda od 140 Kč/hod - volba směn (ranní, odpolední) - lehká manuální práce - dlouhodobá brigáda Požadujeme: - manuální zručnost - výborný zrak - zodpovědnost a spolehlivost Neváhejte a zamluvte si včas místo na osobní schůzce! Pro více informací nás kontaktujte na tel čísle 702 107 773. Těšíme se na Vás! Tým HIGHFIVE

Region : Vysočina
Telefon : 702107773
Email : zugarova@hfive.cz

Ucitelka MS, chuva

Dobry den,
jsem maminka na materske dovolene s rocnim synem a rada bych vypomahala na 2-3 dny v tydnu ve skolce (samozrejme pokud bych si ho mohla brat s sebou). Mam vystudovany obor Ucitelstvi pro MS. Prace s detmi me moc bavi, pravidelne je hlidam.
Preferuji lokalitu Prahy 5.

Region : Praha
Telefon : 606459042
Email : Perglerova.K@centrum.cz

Wellness coach

Do zavedené pobočky v Přerově hledáme 2 kolegy/kolegyně, na pozici wellness coach, které zajímá obor zdravého životního stylu a sportu. Náplní práce je preventivní konzultace s klienty, návrh změny životosprávy, měření na bioimpedačním analyzéru, cvičení s klienty, školení, klientské akce a dlouhodobá podpora klientů v jejich programu. Požadujeme věk minimálně 18 let, komunikativnost, spolehlivost, zodpovědný a pozitivní přístup k práci, týmový duch, ochota pracovat sám na sobě. Praxe v oboru není nutností, vše vás zaučíme. Nabízíme zaškolení a neustálé vzdělávání se v oboru, školení s lékaři z celého světa (+certifikáty), online podpora, nadstandardní finanční ohodnocení dle odvedené práce a časových možností, flexibilní pracovní dobu (při práci, studiu, MD..). Práce je po zaučení na ŽL.

Region : Přerov
Email : xstojanovak@gmail.com

Jednorázový přivýdělek z domova online

Region : Znojmo
Email : pavel.votava81@seznam.cz

Kadeřnice

Hledáme kadernici na žl.částečná klientela, volne misto od ledna 2019

Hledáme asistentku pedagoga

Mateřská škola Revoluční, Praha 1, hledá asistentku pedagoga na 0,85 úvazku, nástup možný ihned.
Požadujeme minimální vzdělání kurz asistenta pedagoga. Své CV posílejte na info@msrevolucni.cz

Region : Praha
Email : info@msrevolucni.cz

FINANČNÍ ÚČETNÍ

Náplň práce:

•komplexní zpracování účetních dokladů účetní jednotky, zpracování veškerých podkladů měsíční závěrky, zpracování měsíčních reportů

Požadavky:

•vzdělání SŠ ekonomického zaměření ukončené maturitou (maturita z účetnictví)
•znalost příspěvkové organizace výhodou
•praxe v oboru min. 2 roky podmínkou
•znalost zákona o účetnictví, znalost DPH, znalost problematiky čerpání evropských fondů
•flexibilnost, zodpovědnost, psychická odolnost, schopnost se učit.

Region : Praha
Telefon : 242 456 119
Web : www.skolahostivar.cz
Email : katerina.palaskova@skolahostivar.cz
Datum vložení : 10:38 21.11.2019Detail >>

MAJETKOVÝ/VÁ ÚČETNÍ

•komplexní zpracování majetkové agendy
•plná odpovědnost za kompletní fyzické a dokladové inventarizace v celé organizaci
•tvoření plánů odpisů pro organizaci
•předkládání Q reportů o stavu majetku, návrhy pro komise, zápisy
Požadavky:
•vzdělání SŠ ekonomického zaměření (maturita z účetnictví) ukončené maturitou
•praxe v oboru min. 3 roky
•znalost podvojného účetnictví, znalost příslušných zákonů v aktuálním znění
•znalost práce s počítačem (Internet Explorer, Outlook Express)
•flexibilnost, zodpovědnost, psychická odolnost, schopnost se učit, samostatnost, pečlivost, důslednost
•komunikační a organizační schopnosti

Datum vložení : 10:22 21.11.2019Detail >>

ÚČETNÍ JUNIOR

•Kompletní skladové účetnictví
•Evidence v SW SOAS
•Fyzická kontrola stavu zásob na skladě, výdejky, příjemky
•Vystavování faktur, zakázek
•Administrativa spojená s chodem střediska

Požadavky:
•praxe v oboru min. 2 roky podmínkou, znalost účetnictví v příspěvkové organizaci podmínkou
•znalost práce s počítačem - MS OFFICE

Datum vložení : 10:20 21.11.2019Detail >>

Úvěrová nabídka je k dispozici do 72 hodin

Region : Praha
Telefon : 066732319
Email : maria.viespescu0@gmail.com

HLEDÁME NOVÉ KOLEGYNĚ

Do naší soukromé školky aktuálně hledáme 2 kreativní, zodpovědné, spolehlivé a pro práci s dětmi zapálené kolegyně.

Pro jednu z Vás máme volné místo ihned, na druhou bychom se těšili ideálně v březnu, aby mohla postupně nahradit naši kolegyni, která bude odcházet na mateřskou dovolenou.

Nabízíme nadstandardní platové ohodnocení, zaměstnanecké benefity, práci na HPP a velmi přátelské a milé prostředí malé rodinné školky s kapacitou 20 dětí v krásném a klidném prostředí vilové čtvrti na Lochotíně.

Region : Plzeň-město
Telefon : 602 737182
Web : www. skolka-klicek.cz
Email : alena.rudolfova@skolka-klicek.cz

Hledáme řidiče pro přepravu cizinců na letiště Václava Havla - Transfery

Náplní práce je přeprava osob na letiště V. Havla Jedná se o přepravu osob bez taxametru – smluvní přeprava (NEJSME TAXI) Firemní automobil a zakázky máme zajištěné Požadujeme žlutou kartu řidiče + základní znalost angličtiny

Region : Praha
Telefon : 608806202
Email : mrklaus16@gmail.com

Hledáme uklízečku do MŠ

Od ledna 2020 přijmeme uklízečku do naší školky na Praze 9. Zájemci volejte na tel.: 603251952.

Region : Praha
Telefon : 603251952
Web : www.mskytlicka.cz
Email : mskytlicka@seznam.cz

Hledáme kluky na focení

PRODUKČNÍ SPOLEČNOST hledá modely k sólo focení, ve věku 18-26 let se sportovní nebo štíhlou postavou. NABÍDKA PLATÍ PRO CELOU ČR+SR. Proplácíme cestovní náklady. Vše podloženo smlouvou. FOCENÍ OD 8 000 -10 000 kč. HONORÁŘ IHNED PO FOCENÍ. Žádné poplatky neplatíte, my platíme Vám. S nejlepšími uzavíráme exkluzivní smlouvy s pravidelným platem. Aktuální fotky obličeje, postavy ve spodním prádle nebo v plavkách zasílejte na email xstudio@email.cz

Region : Praha
Email : xstudio@email.cz

TAXIKÁŘ

řidičský průkaz sk. B podmínkou výpis z karty řidiče trestní bezúhonnost, loajalita a zodpovědnost průkaz řidiče taxi a osvědčení o absolvování taxi zkoušek HL.M. Prahy

Region : Praha
Telefon : 775534648
Email : prace@vpdinternational.cz

Kuchařka do MŠ

Hledáme spolehlivou paní kuchařku na záskok s nástupem ihned do kuchyně MŠ Na Zvoničce v Praze 4 - Podolí, nejlépe s praxí. Výhledově s možností trvalého pracovního poměru na celý úvazek. Prosíme, kontaktujte nás na telefonu 244 461 255. Zaměstnanecké výhody, funkční a vstřícný kolektiv. Více sdělíme při osobním pohovoru.

Region : Praha
Telefon : 244461255
Web : www.msnazvonicce.cz
Email : msnazvonicce@volny.cz

školnice/pomocná síla v kuchyni

Region : Praha
Email : skolka@degaulla.cz
Datum vložení : 09:31 20.11.2019Detail >>

Novinky, aktuality

Nový vzhled portálu - Volná místa ve školství - Práce

Omezili jsme vkládání nevhodných inzerátů. Prosíme o Vaši trpělivost v řešení tohoto problému.
O projektu práce ve školství: Práce ve školství je jedinečné místo, kde kde lze nalézt aktuální poptávku a nabídku práce v oblasti vzdělávání. Při vložení inzerátu máte zároveň příležitost vložit Vaši nabídku či poptávku práce na dalších pět portálů mateřských, základních, středních, uměleckých škol, firemního katalogu pro-školy a oslovit tak celou řadu uchazečů o práci nebo sami najít vhodné zaměstnání. Internet Top s.r.o.

Datum : 16.10 09:48 - 2020

Nabídka tvorby www