Zobrazení dnes: 1756
Zobrazení včera: 9276
Zobrazení 2020: 615287
Zobrazení 2019: 6346746
Zobrazení 2018: 6056823
Zobrazení 2017: 6280215
Zobrazení celkem: 64621456

ONLINE PŘÍJEM = Váš příjem navíc!

Region : Ústecký
Email : usdprijem@gmail.com

CHCETE PŘIVÝDĚLEK 15.000 - Kč??

Region : Karlovarský

Nabídka úvěru jednotlivcům bez protokolu

Uklízeč/ka

ZŠ Arménská hledá spolehlivé pracovniky na úklid. Jedná se o úkid tříd, kabinetů, soc. zařízení atd.

Region : Brno-město
Telefon : 775373274
Email : stantomas@seznam.cz

Nabídka úvěru mezi jednotlivci vážným

Ahoj, paní a mistrovská upřímnost a upřímnost jsou dvě věci, které chybí. Nabízím půjčky vážným lidem, kteří mi mohou platit úrokovou sazbu 2% ročně. Moje úvěrové podmínky jsou velmi jasné a jednoduché. Děkuji, že jste mě kontaktovali pro více informací PS: martova92@seznam.cz

Region : Praha
Telefon : 789876543
Email : martova92@seznam.cz

Práce na hpp - KFC Praha Arkády Pankrác

Chuť učit se novým věcem, Pozitivní energii, Odpovědnost

Region : Praha
Telefon : 720021984
Email : lvohnicka@gmail.com

Práce na hlavní pracovní poměr – KFC Praha Budějovická

Zahrada

Hledám urgentně výpomoc na veškeré zahradní práce,hlavně sečení trávy s traktůrkem.

Region : České Budějovice

asistent/ka pedagoga 1/2 úvazek

Hledáme zaměstnance na pozici- asistent/ka pedagoga do velkého oddělení s inkluzivním vzděláváním – v rozsahu ½ úvazku, nástup možný ihned.
Výhodou je praxe s dětmi předškolního věku, vítáme i studenty VŠ.
V daném oddělení je 26 dětí, z toho 2 – 3 děti mají speciální vzdělávací potřeby.
Rozsah přímé práce – 18 hodin týdně, lze nakombinovat, třeba jen na dva až tři dny v týdnu – asistent pedagoga je doplňován dalším ½ úvazku, záleží na domluvě mezi těmito dvěma pracovníky, tak aby byl zajištěn celotýdenní provoz oddělení.
Odměna: dle platových tabulek: 8. platová třída, za ½ úvazek cca 9.000,- čistého.
Nabízíme: inspirativní kolektiv, supervize, mentoring, prostor pro osobní rozvoj.

Region : Praha
Telefon : 731181954
Web : www.skolka.org
Email : irena.holema@skolka.org

1/2 učitelský úvazek

Hledáme zaměstnance na pozici- učitel/ka do velkého oddělení s inkluzivním vzděláváním – v rozsahu ½ úvazku, s nástupem od 1. 10. 2019.
Rozsah přímé práce – 15 hodin týdně.
Jedná se o zajištění především odpoledního provozu, pracovní doba nejdříve od 11.00.hod. do 16.00. hod. , 1x týdně do 17.00.hod. , možné jeden den v týdnu volný.

Stavbyvedoucí -stavebni dozor

Pro učitele ZUŠ - přivýdělek od 9 do 11 hodin:

Hledáme interprety z řad učitelů na ZUŠ pro čtyřicetiminutová představení zaměřená na zdravotní prevenci. Účinkování probíhá v MŠ či ZŠ v okruhu do 50 km. Hodící se jen pro ty, kteří u hraní mohou zpívat, a mezi osmi písničkami povídat dle předlohy ze zpěvníků, o kterých je více na přiložené stránce www.5522.cz S úctou Jožka Zelený

Region : Jihomoravský
Telefon : 723983654
Web : www.5522.cz
Email : jozka.zeleny@seznam.cz

úklidové služby

Nabízím úklid v domácnostech i firmách. Praxi úklidu domácností 3 roky

Telefon : 704245753
Email : mirek.sc@seznam.cz

ASISTENT PEDADOGA

ZŠ a MŠ Chodov, Květnového vítězství 57, Praha 4 (500 m od metra C Opatov) hledá stážistu na pozici ASISTENT PEDAGOGA . Upřednostňujeme spolupráci na celý školní rok. Lze i dvojici studentů využít. Finanční ohodnocení - 8. pl. třída 1. st (21840 Kč) V případě zájmu, prosím, kontaktujte 222 365 075, nebo na email chodov@zskv.cz

Region : Praha
Telefon : 222 365 075
Email : chodov@zskv.cz

Tiskař

Náplň práce: komunikace a koordinace zakázek s teamem i klientem, řízení chodu zakázek, příprava a kontrola dat na tisk , tisk na velkoformátové tiskárně Mimaki a digitálním stroji Konica Minolta. Částečně: grafické práce, příprava zakázek na dílně, kompletace, řezání, balení , dokončovací práce atd.Znalost programů Adobe (indesign / illustrator / photoshop) výhodou. Zkušenosti s velkoformátovým tiskem a obsluhou strojů, pečlivost, spolehlivost flexibilitu, manuální zručnost

Region : Praha
Telefon : 739674424
Web : www.tisknirychle.cz
Email : info@tisknirychle.cz

Kuchař

Hledám práci na smlouvu nebo brigádu ...Je my 49 let umím českou kuchyni nástup možný po domluvě ...

Region : Praha
Telefon : 773938878

MŠ Praha 13 hledá kuchařku

Mš Praha 13 Stodůlky, přijme hlavní kuchařku, kuchařku na plný úvazek. Informace na tel.: 235513122, mob.:737734623.

Region : Praha
Telefon : 235513122
Email : reditelka@ms-pistalka.cz

Svářeč - záměčník

Svařování metodou TIG a MIG/MAG. Svařování převážně malých kusů v čistém prostředí. Požadujeme - pracovitost, pečlivost, odpovědnost, - schopnost chtít a učit se nové věci a technologie, - komunikativního týmového hráče, - aktivního člověka s chutí pracovat, - základní technické předpoklady, - svářečské průkazy výhodou, ale ne podmínkou

Region : Šumperk
Telefon : 606714695
Web : www.KOSTKAkolobezky.cz
Email : marek.kostka@kolobka.cz

Opatrovanie na 2 týždne

Ponuka opatrovania s nástupom od 14.09.2019 Rodina B. z Gschwendu, cca 58 km od Stuttgartu Plat: 1500 € netto/ mesačne Pracovná zmluva Nástup 14.9.2019 Turnus: záskok na 2 týždne Pacient: Pani– 87 ročná, 53 kg, 160 cm, začiatočná demencia, inkontinencia, stupeň opatrovania 3, pohybuje sa samostne Ďalšie informácie: býva v dome, opatrovateľka má vlastnú izbu, KONTAKT: Europa Progres . 0908 737 303, email: register@euprogres.sk, www.euprogres.sk

Region : Praha
Telefon : 908737303
Email : register@euprogres.sk

Přijmeme pomocnou kuchařku

Do MŠ Praha 9 - Lehovec, Chvaletická přijmeme pomocnou kuchařku na 0,75 úvazku a to ihned.

Region : Praha
Telefon : 607220465
Email : ms.chvaleticka@seznam.cz

Datum : 29.01 11:26 - 2020

Nabídka tvorby www