Zobrazení dnes: 4
Zobrazení včera: 6311
Zobrazení 2020: 3617443
Zobrazení 2019: 6346746
Zobrazení 2018: 6056823
Zobrazení 2017: 6280215
Zobrazení celkem: 67623612

šicí centrum

Náplň práce: -obsluha zákazníků -práce na pokladně -komunikace se zákazníky a poradenství -jednání s dodavateli a zákazníky -přejímka a doplňování zboží

Region : České Budějovice
Telefon : 603321551
Email : info@radovsky.cz

Učitelka MŠ

Hledám práci učitelka MŠ.
Pelhřimovsko, Jindřichův Hradec.

Region : Pelhřimov

Učitelka MŠ

Z důvodu stěhování, hledám práci učitelky MŠ, nejlépe Frýdlantský výběžek.
Předpokládaný nástup - konec srpna 2020.
Praxe 35 let
Děkuji za nabídky, Eva Š.

Region : Liberecký
Telefon : 728684367
Email : evik.sulc@seznam.cz

Učitelka MŠ

Hledáme hodnou a milou paní učitelku

Mateřská škola Čtyřlístek, Praha 13, Mezi Školami 2323 hledá hodnou a milou paní učitelku, která má hezký vztah k dětem.

Škola se nachází u stanice metra Hůrka. Má vlastní zahradu, zelenou učebnu, skleník, naučnou stezku, keramickou pec.

Rádi Vás přivítáme v našem kolektivu.

Bližší informace: mskolami2323@seznam.cz

Region : Praha
Telefon : 251 615 496
Email : mskolami2323@seznam.cz

ZLATÁ PENZIČKA PRO TETU I PRO STRÝČKA

ZLATÁ PENZIČKA - to je název moderního spořícího účtu, kde si klienti spoří ve zlatě. A to nejenom na svoji penzi, ale třeba i dětem nebo vnoučatům na vzdělání. Zlatá penzička je produkt prosperující společnosti Zlatá rezerva a zájemci o spoření ve zlatě si měsíčně můžou spořit od 500 do 4000 korun. Dostávají za to fyzické investiční zlato, které je navíc v celé EU osvobozeno od DPH. Firma Zlatá rezerva taky garantuje zpětný odkup zlata. Zlatou penzičku, která krásně funguje, už má uzavřenou několik tisíc klientů z ČR i ze zahraničí a společnost potřebuje rozšířit svůj početný tým o nové, schopné a spolehlivé obchodní zástupce. Jenom doopravdy vážní zájemci o investovaní do zlata a o dobře placenou práci či spolupráci nám můžou napsat na náš email - vrba@finework.cz. Mobil - 730552050. Další možnosti spolupráce - Fine Work ( www.finework.cz ), Avian (www.avian.cz ), Calibra ( uplibra.io?refer=142053 ), Online příjem ( odkaz vám pošlu jen v případě vážného zajmu ) a Diamantová jistota ( 1url.cz/iMgC4 )

Region : Praha
Telefon : 730585816
Web : www.finework.cz
Email : vrba@avian.cz

Učitel/ka do soukromé MŠ

SPORTOVNÍ ŠKOLKA ŘEPY
Žalanského 68/54, Praha 6 - Řepy, 163 00
Hledá pedagoga / pedagožku do školky pro děti ve věku 2-6 let. Požadují pozitivní vztah k dětem, spolehlivost a znalost angličtiny alespoň na základní úrovni.
Nabízí práci na plný úvazek.Ocení časovou flexibilitu. Benefitem je mladý, příjemný kolektiv a moderní pracovní prostředí v blízkosti MHD.Dobré platové podmínky.
V případě zájmu pošlete email se stručným životopisem.

Region : Praha
Email : info@augmentum.cz

zdravotní sestra Nizozemsko

Nurse in a Dutch health facility (Nursing Homes) High salary- up to 2300 - 3500 Euro per month Requirements: - nurse school diploma - communicative English skills We provide a free Dutch language course. This is a full-time language course that will take place in Netherlands. The language course lasts two months. While learning Dutch the candidate receives free accommodation and a scholarship of 400 Euro per month. Dutch fully padded employment contract. Work in great conditions in an international team. Responsibilities: - participation in the process of care, rehabilitation and treatment - assessment and continuous monitoring of patients' health - cooperation with doctors, physiotherapists and staff of the health facility - performing nursing activities in accordance with applicable procedures You will get more details during the recruitment interview. Interested persons please send the application in English to the following e-mail address: office@eastgaterecruitment.com In the e-mail subject please type "Nurse Netherlands”

Region : Kutná Hora
Telefon :
Email : office@eastgaterecruitment.com

Technik

vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání jokalita: Dobrá 240, Dobrá, 73951 Společnost E&H services, a.s. hledá nového kolegu/kolegyni na pozici Technik. Spolehlivého, technicky zdatného zaměstnance. Který umí samostatně pracovat. Požadavky na zaměstnance: ukončené SŠ vzdělání technického směru. Jazykové znalosti: AJ výhodou. Řidičský průkaz: B Náplň práce: Základní oprava a údržba. Opravy technických zařízení v potravinářském provozu. Znalost: výroby v potravinářského nebo chemickém, farmaceutickém provozu, Office (MS nebo Open source). Praxe v oboru technik. Pružná pracovní doba – Plný úvazek.

Region : Frýdek-Místek
Telefon : 732886373
Web : ehss.eu
Email : darina.ocelkova@ehss.eu

uklízečka mš

Od 3. února hledáme paní uklízečku na částečný úvazek. Jedná se o úklid v nové části školky, od 10 hod. Dostupnost z metra B - Zličín, nebo zastávka autobusu 180. Výborné spojení od Kladna a Berouna.

Region : Praha
Telefon : 608064954
Web : www.zsamszlicin.cz
Email : zednikova@zsamszlicin.cz

Inženýr strojar

Pracoval jsem jako technolog, vedoucí výroby, mistr. Mám dlouholeté zkušenosti ve strojírenskem oboru.

Region : Vyškov
Telefon : 792301518

Hledám společníka k podnikaní v cestovním ruchu – gastronomii

Hledám společníka k podnikaní v cestovním ruchu – gastronomii . Nejlépe pár Kuchař a servírka se vzdělaním a praxi v oboru. Zázemí a kapitál mám k dispozici.Rekreační středisko v Bílých Karpatech. Více informaci na T : 602529150

Region : Uherské Hradiště
Telefon : 602529150
Web : www.motelope.cz
Email : info@montelope.info

Učitelka MŠ

Mateřská škola Hlásná Třebaň
Do našeho kolektivu přijmeme učitelku mateřské školy. Jedná se o zástup za mateřskou dovolenou s možným prodloužením smlouvy.
Nabízíme: mladý příjemný kolektiv, zaměstnanecké bonusy (firemní oblečení, příspěvek na stravu, finanční příspěvky na kulturní akce, finanční odměny dle odvedené práce…), možnost seberealizace, tvorba nových projektů, nové moderní zázemí, k dispozici velké množství pracovních pomůcek.
Požadujeme: kvalifikační předpoklady, ochotu spolupracovat, spolehlivost, nadšení a cit pro práci s dětmi.
Plat dle kvalifikace a praxe s přihlédnutím na náplň práce (od 21.840,- do 29.320,-) plus finanční odměny.
V případě Vašeho zájmu zašlete svůj životopis případně s motivačním dopisem na email: mshlasnatreban@gmail.com. Těšíme se na případné setkání

Region : Středočeský
Telefon : 702148940
Web : mshlasnatreban.cz
Email : mshlasnatreban@gmail.com

Lektorka / učitelka hledá práci

Lektorka / učitelka hledá práci: nejlépe v soukromém sektoru - MŠ, jazykové školky a školy, dětská centra apod. VŠ Sociální pedagogika a poradenství v oboru Pedagogika MU Brno + státní jazyková zkouka z AJ. Dlouholetá praxe práce s dětmi od 2 let z ČR i zahraničí jako učitelka a lektorka AJ ( jazyková škola, školky). Od ledna (eventuálně února ), ideálně na zkrácený úvazek 20-30 h týdně , možné do června s eventuální výpomocí v létě. V případě oboustranné spolupráce možná dlouhodobější spolupráce. Životopis na vyžádání.

Region : Praha
Email : mahaofi@seznam.cz

Hledáme kolegyni do MŠ

Mateřská škola v Praze 6 hledá kvalifikovanou učitelku na plný úvazek. Nástup 2/2020

Region : Praha
Telefon : 773795461
Email : adamkova@zscvrch.cz

Stěhování

Telefon : 731050857
Email : Havlicek.Petr93@seznam.cz

Hotel přijme kuchaře

Hotel s restaurací v centru Lokte nad Ohří přijme spolehlivého a šikovného kuchaře. Požadujeme znalosti, chuť k práci a odpovědnost.

Region : Karlovy Vary

Fajn brigáda – KFC Arkády Pankrác

Chuť učit se novým věcem, Pozitivní energii, Odpovědnost

Region : Praha
Telefon : 720021984
Email : lvohnicka@gmail.com

Zkušební technik ve stavební laboratoři

min SŠ technického směru, AJ - mírně pokročilý, řidičský průkaz B, manuální zručnost

Region : Praha
Email : j.hanacek@vups.cz

Novinky, aktuality

Nový vzhled portálu - Volná místa ve školství - Práce

Omezili jsme vkládání nevhodných inzerátů. Prosíme o Vaši trpělivost v řešení tohoto problému.
O projektu práce ve školství: Práce ve školství je jedinečné místo, kde kde lze nalézt aktuální poptávku a nabídku práce v oblasti vzdělávání. Při vložení inzerátu máte zároveň příležitost vložit Vaši nabídku či poptávku práce na dalších pět portálů mateřských, základních, středních, uměleckých škol, firemního katalogu pro-školy a oslovit tak celou řadu uchazečů o práci nebo sami najít vhodné zaměstnání. Internet Top s.r.o.

Datum : 16.10 09:48 - 2020

Nabídka tvorby www