Zobrazení dnes: 176
Zobrazení včera: 9237
Zobrazení 2019: 1977271
Zobrazení 2018: 6056823
Zobrazení 2017: 6280215
Zobrazení celkem: 61636694

Obchodný zástupca - výkup hovädzieho dobytka

Hlavná náplň práce: - Získavanie nových obchodných partnerov - Komunikácia so súčasnými obchodnými partnermi - Mapovanie konkurencie a situácia na trhu - Aktívny nákup a predaj Požadované vzdelanie: minimálne stredoškolské vzdelanie poľnohospodárskeho zamerania, prax min. 3 roky, VP skupiny B

Region : Vysočina
Email : esalociova@gmail.com

FAKTURANT/FAKTURANTKA

Praxi na obdobné pozici minimálně 2 roky Výborná znalost programu ERP Pohoda, komplexní znalost PC FAKTURACE Tuzemských i zahraničních zakázek - znalost fakturace do států EU v cizích měnách Kompletní evidence a kontrola faktur - kontrola údajů, práce s adresářem atd. Vystavení zápočtů, dobropisů Komunikace se zákazníky či dodavateli ohledně dokladů – opravy dokladů, žádosti o daňové doklady, řešení diferencí z plateb, upomínání zákazníků atd. Příprava podkladů pro účetního, drobné učetní úkony Anglický jazyk výhodou, nikoli podmínkou Pečlivost, samostatnost, spolehlivost

Region : Jihomoravský
Email : kariera@zagogroup.cz

Požadované vzdelanie: minimálne stredoškolské vzdelanie poľnohospodárskeho zamerania, prax min. 3 roky, VP skupiny B Práca vyžaduje cestovanie

Pomocná síla v kuchyni MŠ

Mateřská škola v Praze 10, Strašnicích přijme pomocnou sílu do kuchyně školní jídelny. Úvazek 0,75, plat dle tabulek MŠMT. Nástup ihned. Informace podá na telefonu školky p.Nagyová.

Region : Praha
Telefon : 274770140
Email : skolkastin@seznam.cz

Elektromontér

Vzdělání v oboru elektro Znalost vyhlášky 50 Praxe v oboru výhodou Orientace v technické dokumentaci Technické myšlení

Region : Přerov
Email : info@hrhunter.cz

Skladník

Zkušenosti s prací ve skladu Platný průkaz na VZV ŘP sk. B Být fyzicky zdatný Ochotu pracovat na směny

Lakýrník

Zkušenosti s mokrým lakováním Znalosti technologických postupů Být zodpovědný a samostatný

Obsluha svařovacího robota /34-36.000 Kč/

ochotu se zaškolit nebo zkušenosti znalosti svařování CO2 ochota pracovat na směny

Zámečník-svářeč

Platný svařovací průkaz CO2 Zkušenosti se svařováním a zámečnickými pracemi Umět se zorientovat v technické dokumentaci Technická zdatnost Ochotu pracovat na směny

Obsluha strojů CNC

Zkušenosti ze strojírenství Znalost čtení technické dokumentace Ochotu pracovat na směny

Obsluha ohraňovacího lisu

Vzdělání technického směru Zkušenosti s CNC, ohraňovací lis výhodou Orientace v technických výkresech Zodpovědný přístup k práci Ochota pracovat na směny

Montážní dělník

Manuální zručnost Čtení technické dokumentace Zodpovědný přístup k práci Výborný zdravotní stav

Telefon : 777124711

ZŠ a MŠ Hovorčovice hledá:

1) hospodářku/ře-vedoucí školní jídelny pro ZŠ (na plný úvazek)
2) vedoucí školní družiny při ZŠ (na plný úvazek).
Nástup možný ihned.
Kdo jsme?
• Nově založená základní škola na okraji Prahy s dobrou dopravní dostupností, v mnoha oblastech hodnocená Českou školskou inspekcí od října 2016 jako škola inspirativní praxe
• Tým lidí, kteří věří, že lze věci dělat vlastní cestou
• Škola, kde děti zjišťují, že učení je zábava
Co nabízíme?
• Moderní zázemí nově otevřené školy, maximální materiální i personální podporu, flexibilitu
• Velmi přátelské a podnětné pracovní prostředí, možnost dalšího vzdělávání
• Rodinnou atmosféru menší školy
• Platové ohodnocení bude předmětem jednání.

V případě zájmu pište na mail: reditel@skolahovorcovice.cz nebo volejte na: 725 835 302.

Region : Praha-východ
Telefon : 725 835 302
Web : www.skolahovorcovice.cz
Email : reditel@skolahovorcovice.cz

Hledáme paní uklízečku

Hledáme šikovnou paní na úklid, na plný úvazek, nástup možný ihned. Telefon 736487401, msjitrni@volny.cz.

Paní na úklid

Mateřská škola na Praze 4 v blízkosti stanice metra C Budějovická přijme ihned paní na úklid s kladným vztahem k dětem.
tel: 241 732 282

Region : Praha
Telefon : 241 732 282
Email : reditelka@msprimeticka.cz

Hledáme kuchařku do MŠ

Přijmeme ihned kuchařku do mateřské školy Praha 8 Šimůnkova na plný pracovní úvazek. Možno i bez vyučení. Nabízíme příjemný kolektiv, dotované stravování, příspěvky na pracovní oblečení.

Region : Praha
Telefon : 728 109 287
Email : jidelna@ms-simunkova.cz

Základní škola a Střední škola, Praha 10, Vachkova 941

Přijmeme učitelku - speciálního pedagoga v tomto školním roce jako zástup. Nabízíme volné místo asistenta pedagoga na zkrácený úvazek.

Region : Praha
Telefon : 723046189
Web : www.vachkova941.cz
Email : reditel@zsassvachkova.cz

Provozní v úklidu

Spolehlivého parťáka do kolektivu. Organizace a realizace generálních a jednorázových úklidů pro naše klienty. Selský rozum, ŘP, časová flexibilita, příjemné vystupování

Region : Praha
Telefon : 774225001
Web : http://www.111uklid.cz/
Email : alice.zertova@111uklid.cz

Pracovník restauračního provozu

Chuť učit se novým věcem, Týmový duch, Spolehlivost

Region : Praha
Telefon : 724611093
Web : www.kfc.cz
Email : 203130@amrest.eu

Kuchař, čísník, pomocná síla, brigáda

NADŠENÍ LÁSKU K JÍDLU, PIVO, KÁVĚ A LIDEM loajalitu ODHODLÁNÍ

Region : Kutná Hora
Telefon : 602118571
Email : dakout82@gmail.com