Zobrazení dnes: 2102
Zobrazení včera: 12813
Zobrazení 2018: 3830927
Zobrazení 2017: 6280215
Zobrazení celkem: 58652965

Hledáme dvě p.učitelky

Hledáme dvě kvalifikované p. učitelky od září 2018 do naší mateřské školy Klamovka na Praze 5.

Region : Praha
Email : Dasatr@seznam.cz
Datum vložení : 28.05 21:02 - 2018

Nebankovní půjčky rychle a diskrétně.

Půjčíme na cokoli malá dokladovost,diskrétnost. Ppeníze na Vašem účtě 24h po schválení půjčky. Nemusíte nikam jezdit, my přijedeme k Vám. K poskytování půjček máme licenci od ČNB.

Region : Břeclav
Telefon : 606627780
Email : kobzikova.lenka@seznam.cz
Datum vložení : 28.05 20:32 - 2018

ŘIDIČ NÁKLADNÍHO VOZIDLA

Prosperující akciová společnost hledá řidiče nákladního vozidla ve stavební výrobě. Požadavky: platný řidičský průkaz skupiny C + profesní průkaz, bezúhonnost, zodpovědnost, ochota učit se novým věcem.

Region : NovýJičín
Telefon : 739663006
Web : www.lxmgroup.cz
Email : tomas.jaburek@lxmgroup.cz
Datum vložení : 28.05 20:27 - 2018

Datum vložení : 28.05 20:26 - 2018

Zpracovatel odborných textů

Portál Virtuální redakce hledá adepty na pozici zpracovatel odborných textů. Náplní práce bude příprava a vlastní tvorba podkladů pro odborné texty různého zaměření (nejčastěji ekonomie, management, právo, psychologie), případně celková korektura textů. Požadujeme: Dokončené VŠ vzdělání, nebo úspěšně dokončený 3.ročník studia (alespoň titul Bc.). Každodenní přístup k internetu. Precizní práce s MS Word. Schopnost samostatné práce, preciznost, loajalitu a dodržování termínů. Nabízíme: Nadstandardní odměny podle množství a kvality dokončených textů. Při výkonu této profese můžete ovlivňovat množství vlastní práce a pracovat dle svých časových možností. Forma spolupráce je možná na DPP, či ŽL. Další info: Tato velmi flexibilní forma spolupráce je vhodná jako 2.zaměstnání nebo zaměstnání pro aktivní maminky na MD, případně jako brigáda pro talentované studenty VŠ. V případě zájmu zašlete životopis a ukázku práce (seminární, bakalářské, atd.) na email spoluprace@virtualniredakce.cz.

Region : Praha
Web : https://www.virtualniredakce.cz/
Email : spoluprace@virtualniredakce.cz
Datum vložení : 28.05 19:58 - 2018

Lesní školka DÚLEK hledá PEDAGOGA a Asistenta pedagoga se vzděláním

Sídlíme v Úvalech u Prahy, 25 min. vlakem z Masarykova nádraží.

Hledáme od září 2018 posilu, 2 spolupracovníky, někoho, kdo dle zákona může vykonávat funkci PEDAGOGA (má příslušné vzdělání pro MŠ) a na druhou pozici i asistenta pedagoga v MŠ, stačí i mít Kurz chůvy, ten je možné si dodělat.

Úvazek by byl pro pedagoga na domluvě (buď plný či částečný. Pro asistenta pedagoga částečný na dva dny v týdnu. Vše na smlouvu.

Hledáme aktivního a tvořivého nadšence, kterému je blízká lesní pedagogika a alternativní způsoby komunikace.

Váš životopis prosím posílejte na info@skolka-dulek.cz, více o nás naleznete na www.skolka-dulek.cz

Náš skvělý tým se na Vás moc těší!

Region : Praha-východ
Telefon : 734522998
Web : www.skolka-dulek.cz
Email : info@skolka-dulek.cz
Datum vložení : 28.05 18:21 - 2018

Lektor AJ

Chybí Vám naplnění a radost z práce? Hledáte změnu? Pojďte s námi otevřít lidem anglicky mluvící svět, který jim dá nové možnosti, splní jejich sny a posune je k jejich cílům. Umíte výborně anglicky a česky? Chcete se dále vzdělávat? Stavíte se k věcem jako profesionál? Troufáte si na náročný úvodní trénink? Přidejte se k našemu skvělému týmu a staňte se lektorem angličtiny v jazykové škole LITE, která je držitelem prestižního ocenění CZECH SUPERBRANDS 2017 a 2018. Nepotřebujete pedagogické vzdělání ani praxi, vše potřebné Vás naučíme. Pošlete svůj životopis ještě dnes na m.rihova@lite.cz.

Region : Praha
Web : www.lite.cz
Email : m.rihova@lite.cz
Datum vložení : 28.05 18:11 - 2018

Učitelka MŠ na HPP od září 2018 Praha 5

Naše soukromá mateřská škola rodinného typu s nízkým počtem dětí ve třídách zaměřená na etiku a předávání křesťanských hodnot hledá od září 2018 učitelku na hlavní pracovní poměr.
Nabízíme:
• příjemný mladý bezkonfliktní pracovní kolektiv,
• malý kolektiv dětí, rodinná atmosféra školky,
• pěkné prostředí na Praze 5 Malvazinkách,
• možnost plánování směn,
• možnost podílet se na tutoriálním systému vedení dětí.

Požadujeme:
• SŠ pedagogického zaměření,
• ztotožnění se s projektem školky, kladný vztah ke katolické víře,
• empatii, kreativitu, nadšení a cit pro práci s dětmi i rodiči,
• spolehlivost, zodpovědnost, pečlivost, psychickou odolnost.

Nástup konec srpna/září 2018.

Region : Praha
Telefon : 723167701
Web : www.parentes.cz
Email : biancon@parentes.cz
Datum vložení : 28.05 15:59 - 2018

Operátor/ka ve výrobě AUTOMOTIVE

Náplň práce: • výroba koberců a plastů do aut pro významnou automobilovou společnost Požadavky: • spolehlivost, flexibilita, zodpovědnost • manuální zručnost • ochota pracovat na směny (3 směnný provoz) Nabídnout můžeme: • pozice je vhodná pro muže, ženy i páry • zajímavé bonusy k platu navíc • možnost poskytnutí ubytování • platové podmínky až 23 000 • možnost týdenních záloh

Region : Pardubice
Telefon : 727921815
Email : geislerova@pavmart-psv.cz
Datum vložení : 28.05 14:27 - 2018

Úklid průmyslových prostorů Kolín

Region : Kolín
Telefon : 702004091
Datum vložení : 28.05 14:21 - 2018

Pomocná kuchařka

- spolehlivost, samostatnost a flexibilitu - chuť učit se novým věcem

Region : Příbram
Telefon : 603 161 643
Web : www.hotelumilina.cz
Email : info@hotelumilina.cz
Datum vložení : 28.05 14:20 - 2018

Kuchař

-praxi v oboru -samostatnost, spolehlivost a flexibilitu

Datum vložení : 28.05 14:17 - 2018

číšník/servírka

Restaurace a bar DNO na ulici Orlí přijme servírku/číšníka.Plat 1200 Kč/den+%+tipy+benefity.Možnost profesního růstu.Směny krátký-dlouhý týden.Požadujeme praxi a příjemné vystupování.Nástup možný ihned.Volejte 774 077 741.

Region : Brno-město
Telefon : 774077741
Datum vložení : 28.05 14:16 - 2018

servírka/číšník

Restaurace a bar DNO na ulici Orlí přijme servírku/číšníka brigádně.Plat 110Kč/hod.Praxe výhodou,požadujeme příjemné vystupování.Nástup možný ihned.Volejte 774 077 741.

přípravář na auta

Zavedená autolakovna v Brně přijme na HPP přípraváře.Plat 30 tis.Kč/měs.(po zaučení).Praxe není podmínkou,požadujeme manuální zručnost,dobrý zrak a chuť pracovat.Nástup možný ihned. Volejte 608290715.

Telefon : 608290715
Datum vložení : 28.05 14:15 - 2018

Číšník/servírka

Datum vložení : 28.05 14:14 - 2018

administrativní pracovník

Zavedená firma Assistcar v centru Brna hledá administrativního pracovníka na HPP.Požadujeme znalost práce na PC,komunikační dovednosti,pracovní nasazení,řidičský průkaz sk.B,ochotu se vzdělávat a učit novým věcem,samostatnost.Plat 20 tis.Kč/měs.Nástup možný ihned.Volejte prosím 608 290 715.

Datum vložení : 28.05 14:13 - 2018

autoelektrikář-automechanik

Zavedený autoservis v centru Brna hledá automechanika-elektrikáře.Vyučení a zkušenost s koncernem VW výhodou.Náplní práce:proměřování elektroinstalace,zjišťování závad,autodiagnostika,lehké mech.práce(základ.servisní prohlídky,pneuservis,výměna brzd,atd.)Plat 30 tis.Kč/měs.Nástup možný ihned.Životopis zasílejte prosím na krejcirikova.lenka@assistcar.cz,popř volejte 608290715 .

Datum vložení : 28.05 14:12 - 2018

Hotelová recepční

- požadujeme znalost anglického jazyka slovem i písmem, znalost práce na PC, příjemné vystupování, spolehlivost a flexibilitu

Datum vložení : 28.05 14:11 - 2018

Učitelka mateřské školy

Mateřská škola v Praze 10-Strašnicích hledá od září kvalifikovanou učitelku mateřské školy. Jedná se o volné místo, úvazek 1,0.
Nabídky posílejte na mail, popř.telefonicky.

Region : Praha
Telefon : 274770140
Email : msvestinu@volny.cz
Datum vložení : 28.05 14:05 - 2018