Zobrazení dnes: 10652
Zobrazení včera: 12405
Zobrazení 2018: 3826664
Zobrazení 2017: 6280215
Zobrazení celkem: 58648702

Strojník

Region : České Budějovice
Telefon : 737432313
Datum vložení : 28.05 12:03 - 2018

Přidavač

Datum vložení : 28.05 12:02 - 2018

Zedník

Datum vložení : 28.05 12:00 - 2018

hledáme

Pro MŠ Trojlístek, pobočku Šumavská 32 hledáme školnici s úvazkem 40 hodin týdně s nástupem od 27.8.2018. dvoutřídní mš s malým rodinným kolektivem (malé prostory).

Region : Praha
Telefon : 224254817
Email : ms_kladska@seznam
Datum vložení : 28.05 11:57 - 2018

VEDOUCÍ SERVISNÍHO STŘEDISKA VRCHLABÍ

- vzdělání - SOU nebo středoškolské - zkušenost v oblasti oprav strojů alespoň 1rok - vhodné pro mechanizátora strojů - znalost práce na PC - zkušenosti s řízením kolektivu - řidičský průkaz sk. B - jazyky výhodou - samostatnost, zodpovědnost,

Region : Trutnov
Telefon : 739159559
Web : www.fischertpd.cz
Email : info@fischertpd.cz
Datum vložení : 28.05 11:35 - 2018

Všeobecná zdravotní sestra v Drážďanech

Náplň práce: Provádění základní a ošetřovatelské péče Plánování pečovatelské péče, její koordinace, přizpůsobení, dokumentace a zajištění Péče o pacienty Ošetřovatelská dokumentace Vyžadujeme: Diplom: Bakalář (Bc.): studijní program ošetřovatelství, obor všeobecná sestra nebo Diplomovaný specialista (DiS.): obor diplomovaná všeobecná sestra

Region : Písek
Telefon : 15208578468
Web : http://www.personalservice-alpha.de/
Email : bandruskivova@personalservice-alpha.de
Datum vložení : 28.05 11:20 - 2018

Junior obchodní manažer

Z důvodu výrazného růstu obchodních příležitostí rozšiřujeme pobočku o příjemné a komunikativní spolupracovníky. Máte obchodního ducha? Motivuje Vás nadstandardní finanční ohodnocení? Máte chuť se dále rozvíjet a růst? Je vám vlastní samostatnost a zodpovědnost? Pak je tato práce určená právě pro Vás. Hledáme nového kolegu/kolegyni pro vedení obchodního týmu. Pozice je skvělou příležitostí pro absolventy (případně studenty posledních ročníků) vysokých škol, kteří mají zájem o získání zkušeností v oblasti financí, jejich dalšímu rozvoji a možnosti proniknout do fungování největší české pojišťovny. Požadované dovednosti Vás naučíme a znalosti doplníme díky zavedenému vzdělávacímu systému. Dostanete příležitost vytvořit si svůj tým, budete se podílet na výběru svých podřízených. Pro osobní pohovor nám zašlete svůj profesní životopis. Požadujeme: min. SŠ s maturitou (v jiném případě prokazatelná praxe), čistý TR, reprezentativní vystupování, dobré komunikační dovednosti (výborná znalost českého jazyka), chuť se vzdělávat, schopnost vést a inspirovat tým, obchodní dovednosti, všeobecný přehled. Nabízíme: školení a vzdělávání, personální podpora při adaptaci na novou pozici, fixní příjem + pohyblivá složka + bonusy, benefity na vzdělání, cestování a produkty společnosti, flexibilní pracovní doba, příležitost pro svůj rychlý růst a rozvoj a mnoho dalších benefitů, nástup ihned nebo dohodou.

Region : Praha
Email : michal.mazar@ceskapojistovna.cz
Datum vložení : 28.05 10:56 - 2018

PRACOVNÍK OBCHODNÍHO KLIENTSKÉHO MÍSTA

Posilujeme náš tým na obchodním místě v Praze 8 - Karlín! Hledáme ambiciózní kolegy a kolegyně, kteří si chtějí vydělávat velké peníze, rozvinout své obchodní dovednosti a vědí, že práce obchodníka není jen osmihodinová směna. Náplň práce: servis a obsluha stávajících klientů v obchodní kanceláři, profesionální finanční poradenství, péče o nové klienty, administrativa související s obchodní činností. Dostanete komplexní zaučení, firemní podporu, zajímavé finanční ohodnocení. Velmi pestrá a zajímavá práce vhodná pro dynamické lidi (vhodné i pro absolventy). Co od Vás očekáváme? Minimálně SOU s maturitou, čistý trestní rejstřík. Chuť dále se vzdělávat a odborné růst. Zdravé sebevědomí a samostatnost. Příjemné vystupování a proklientský přístup. Cílevědomost a zájem o sebevzdělávání. Co Vám nabídneme? Zázemí stabilní a silné společnosti. Atraktivní finanční odměnu (fix + odměna za výkon) a prestižní benefity pro nejlepší. Možnost přímo ovlivnit výši svého výdělku. Vzdělání, kterým získáte orientaci ve světě financí a stanete se odborníkem. Příležitost pro osobní i kariérní rozvoj. Osobní přístup a podporu manažera obchodního týmu. Nejširší portfolio produktů pod jednou značkou.

Datum vložení : 28.05 10:55 - 2018

Skladník / Operátor sterilizačního provozu

Hledáme kandidáty na pozici Skladník / Operátor sterilizačního procesu Vaší pracovní náplní bude: - práce s manipulační technikou při realizaci nakládky a vykládky kamionů - obsluha skladů a sterilizačních komor Požadujeme: • Zkušenost s prací ve skladu • Zkušenost s ovládáním VZV (platné oprávnění může zajistit firma) • Samostatnost a iniciativní přístup k práci • Flexibilitu, týmového ducha • Ochotu pracovat v dvousměnném provozu

Region : Žďár nad Sázavou
Email : petra_hrosovska@steris.com
Datum vložení : 28.05 10:49 - 2018

Konstruktér

Dobrý den, hledám možnost externí spolupráce jako konstruktér technického a průmyslového zaměření (automobilový průmysl, formy pro plasty, jednoúčelové a váceúčelové stroje, plechové díly) včetně reverzního inženýrství. 3D tisk a problematika tisku (struna), včetně tisku dílů. Znalost a práce v SW Solid Works. Praxe v oboru 8let.

Region : Karlovarský
Telefon : +420775262348
Email : ing.szewieczek@seznam.cz
Datum vložení : 28.05 10:34 - 2018

Hledáme pohodovou paní učitelku

do mateřské školy v Praze 1. Nástup možný ihned, popřípadě od 1.9.2018.

Region : Praha
Telefon : 222311538
Email : skolka@msmasna.cz
Datum vložení : 28.05 10:16 - 2018

Řidič

ŘP sk B, bezúhonnost

Region : Středočeský
Telefon : 724095731
Web : reles.cz
Email : metelkova@reles.cz
Datum vložení : 28.05 09:14 - 2018

Asistent pedagoga v mateřské škole

Fakultní mateřská škola Sluníčko pod střechou hledá 2 asistenty pedagoga na celý úvazek k dítěti s podpůrným opatřením.
Nástup možný od srpna.
Více informací na telefonu: 603 202 397
Kontaktní osoba: Mgr.Helena Zdrubecká

Region : Praha
Telefon : 603 202 397
Web : www.slunickofms.cz
Email : skolka@slunickofms.cz
Datum vložení : 28.05 09:03 - 2018

MONTÉR / MONTÁŽNÍK

Hledá se parta 2-3 montérů / montážníků, kteří jsou sehraní a hledají práci u perspektivní firmy pro montáž plastového potrubí. Ocení stabilitu firmy, celoroční jistotu práce a měsíčního výdělku, ochota cestovat. Praxe v instalatérství výhodou, ale není nutná. Ohodnocení 25-40 tis. měsíčně, práce na ŽL nebo dohoda (garance placení). Řidičský průkaz skupiny "B". Praxe není nutná. Benefity: hrazeno ubytování, doprava a pracovní oděvy.

Region : Moravskoslezský
Telefon : 732 104 204
Email : p.liska@volny.cz
Datum vložení : 28.05 06:33 - 2018

Tvoření webových stránek

Nabízím vytvoření profesionálních webových stránek podle vašich představ za malé peníze. V jazyce HTML Css a javascript.

Region : Praha
Email : patrikl123@seznam.cz
Datum vložení : 27.05 22:28 - 2018

řidič kamionu- vnitrostátní

-odpovědnost -čestnost -praxe nejméně 3roky -nástup ihned

Region : Olomoucký
Telefon : 602 229 788
Email : manati@seznam.cz
Datum vložení : 27.05 20:40 - 2018

prodavačka tupeské keramiky

Hledám studentku a paní na výpomoc v prodejně v Luhačovicích. Jedná se o DPP, 80 kč na hod. Volejte 739573518, ladka.ticha@seznam.cz.

Region : Zlínský
Telefon : 739573518
Email : ladka.ticha@seznam.cz
Datum vložení : 27.05 20:02 - 2018

Učitel/ka v mateřské škole s možností pronájmu školního bytu

Mateřská škola hledá optimisticky naladěné pedagogické pracovníky na plný úvazek. Nástup možný ihned, dále pak od 27.8.2018. V případě Vašeho zájmu může škola pronajmout služební byt od 1.7.2018. Škola pracuje v programu Začít spolu. Své životopisy zasílejte info@mskurandove.cz nebo volejte 725 811 833.

Region : Praha
Telefon : 725811833
Web : www.mskurandove.cz
Email : info@mskurandove.cz
Datum vložení : 27.05 16:44 - 2018

Nabídka brigády PRO STUDENTY – KFC Praha Budějovická

Co od Tebe očekáváme? Příjemné vystupování Týmovou spolupráci Chuť učit se novým věcem Pracovitost Odpovědnost Minimálně 3 směny za 1 týden

Region : Praha
Telefon : 724611057
Email : 203023@amrest.eu
Datum vložení : 27.05 14:25 - 2018

PRODEJCI INVESTIČNÍCH KOVŮ

Zlatá Rezerva s.r.o. - prosperující česko-americká společnost, hledá nové obchodní partnery - prodejce investičního zlata a stříbra z celé České i Slovenské republiky. Výhodnou spolupráci nabízíme jak jednotlivcům, tak i firmám. Doplnění vašeho portfolia o prodej našich investičních kovů vám nepřinese žádné zbytečné výdaje. Nemusíte nic kupovat, nemusíte do ničeho investovat a vás i vaše spolupracovníky bezplatně vyškolíme. Provize jsou velmi zajímavé. Systém úspěšně funguje. Společnost Zlatá Rezerva je na trhu 8 let. Máme téměř 5000 spokojených klientů, necelých 7000 aktivních smluv a zatím 21 externích prodejních sítí... Investiční zlato je v celé EU osvobozené od DPH a všem, co ho vlastní, přináší jistotu, stabilitu, nezávislost, svobodu, likviditu a budoucnost. V případě vašeho zájmu o spolupráci kontaktujte přímo obchodního manažera společnosti, pana Luboše Vrbu.

Region : Praha
Telefon : 730552050
Web : http://www.pentiaconsulting.cz
Email : vrba@pentiaconsulting.cz
Datum vložení : 27.05 13:03 - 2018