Zobrazení dnes: 8872
Zobrazení včera: 11333
Zobrazení 2018: 3068750
Zobrazení 2017: 6280215
Zobrazení celkem: 57890788

Hledáme učitelku

MŠ Sluneční (Praha 10 - Uhříněves) hledá učitelku na celý úvazek, může být i nekvalifikovaná, převážně na odpolední službu. Zástup za MD. Možnost prodloužení pracovního poměru. Nástup 27.8.2018.

Region : Praha
Telefon : 737386103
Email : info@msslunecni
Datum vložení : 22.03 12:36 - 2018

Hledáme asistenta pedagoga

MŠ Sluneční (Praha 10 - Uhříněves) hledá asistenta pedagoga na 0,50 úvazku k dítěti se čtvrtým stupněm podpůrného opatření. Nástup ihned.

Email : info@msslunecni.cz
Datum vložení : 22.03 12:31 - 2018

Učitelka MŠ Praha 6

Mateřská škola Motýlek na Praze 6 hledá učitelku na zástup za učitelku po dobu neschopnosti.

Region : Praha
Telefon : 602113500
Web : www.materskaskolamotylek.cz
Email : ms.motylek@centrum.cz
Datum vložení : 22.03 11:33 - 2018

Specialista inkasního oddělení

- Minimálně , SŠ nebo odborné vyučení s maturitou - Praxe na obdobné pozici je výhodou, ne však podmínkou - Jasný, srozumitelný a příjemný projev - Znalost ČJ - mluvená i psaná forma - Základní znalost práce na PC - Vytrvalost a nadšení

Region : Praha
Email : matyas.fiala@de-vries-justitia.cz
Datum vložení : 22.03 11:28 - 2018

Provozní a uklizečka v Ekoškolce Rozárce

Ekocentrum Podhoubí hledá uklízečku a provozní do Ekoškolky Rozárky, soukromé školky s ekologicky orientovanou výukou. termín nástupu: duben/květen 2018 místo práce: pobočka Praha – Troja typ úvazku: 1,0 finanční ohodnocení: 17 000 - 20 000 Kč náplň práce: - běžný denní úklid prostor školky (vytírání, zametání, mytí sociálních zařízení, utření prachu, praní dětského povlečení a ručníků, úklid kuchyně,…) - pomoc se servírováním oběda, úklid kuchyně - příprava dopoledních i odpoledních svačin (sestavování jídelníčku, objednávání závozů, výroba svačin) - pomoc s údržbou zahrady - další drobná údržba (výměna žárovek, dotahování klik, sekání zahrady,…) - občasná pomoc u dětí (pomoc s dětmi při oblékání a odchodu ven apod.) požadujeme: - pečlivost a spolehlivost při úklidu - vztah ke zdravému stravování - praxi s úklidem či provozem školky výhodou - kladný vztah k dětem - ochotu spolupracovat s týmem Ekoškolky Rozárky

Region : Praha
Web : www.podhoubi.cz
Email : eva.surova@podhoubi.cz
Datum vložení : 22.03 11:04 - 2018

Zedník a pomocný dělník

Požadujeme vyučení v oboru nebo zkušenosti v profesi, vhodný zdravotní stav, výhodou ŘP sk. B.

Region : Zlínský
Telefon : 739 467 387
Datum vložení : 22.03 09:59 - 2018

Operátor/ka ve výrobě AUTOMOTIVE

Náplň práce: • výroba koberců a plastů do aut pro významnou automobilovou společnost Požadavky: • spolehlivost, flexibilita, zodpovědnost • manuální zručnost • ochota pracovat na směny (3 směnný provoz) Nabídnout můžeme: • zajímavé finanční ohodnocení • možnost ubytování • platové podmínky až 23 000 Kč • možnost týdenních záloh • pozice vhodná pro muže, ženy i páry • stabilní zaměstnání na HPP včetně kariérního růstu

Region : Pardubice
Telefon : 727921815
Email : geislerova@pavmart-psv.cz
Datum vložení : 22.03 08:38 - 2018

hledám práci ve strakonicich

Hldám praci ve Strakonicích, je mi 60 let. Praci nejlepe jako uklizečka, práci jsem vykonaval více než 30. let. Jiná práce, brigada mi nevadí . Jen vážné . Prosím pište pouze na e-mail. děkuji

Region : Strakonice
Telefon : 7236114463
Email : zdenekstindl@seznam.cz
Datum vložení : 22.03 07:43 - 2018

ZŠ Rakovského v Praze 12 přijme vychovatelku do ŠD

ZŠ Rakovského v Praze 12 přijme ihned vychovatele/ku do ŠD.

Požadavky: Kvalifikace dle zákona o pedagogických pracovnících.
Osobní pohovor nutný.
Nástup možný ihned!

Děkujeme za nabídky.

Region : Praha
Telefon : 775444616
Email : pavel.nedbal@zsrakovskeho.cz
Datum vložení : 21.03 23:48 - 2018

Asistent pedagoga

Od září 2018 poptávám pozici asistenta pedagoga či vychovatele v MŠ, ZŠ. Mám zákonem požadovanou kvalifikaci a 4 roky praxe na této pozici.

Region : Praha
Telefon : 607148601
Email : sator@seznam.cz
Datum vložení : 21.03 20:58 - 2018

Richard Tonik

Potřebujete financování pro váš domov, pro vaši firmu, pro nákup automobilů, nákup motocyklů, pro vytváření vlastního podnikání, pro vaše osobní potřeby, bezpochyby. Poskytuji osobní úvěry v rozmezí od 10000 Kč do 60.000.000,00 Kč s roční úrokovou sazbou 2%. Bez ohledu na výši. Uveďte ve svých žádostech o půjčku přesnou částku, kterou chcete požádat, a datum splacení. Prosíme nám napište nám své osobní půjčky emailem: Richardtonik18@gmail.com WhatsApp: 16104743921

Region : Praha
Telefon : +16104743921
Email : Richardtonik18@gmail.com
Datum vložení : 21.03 20:04 - 2018

Řidič

Hledám práci řidiče pro menší vozidlo, dodávka, řidičská skupina B , rozvoz zboží a podobně .

Region : Plzeňský
Telefon : 606983158
Datum vložení : 21.03 19:41 - 2018

květinářka, aranžérka

Dobrý den, hledám práci v oboru květinářka, floristka, aranžérka, Praha. Je mi 42 let, vystudovala jsem zahradnickou školu a mám aranžérský kurz .Mám 17.let praxe. Vlastním řidičský průkaz skupiny B. Možnost nástupu od července 2018. Předem děkuji za nabídky Křížová

Region : Praha
Telefon : 602494691
Email : marcela.75@seznam.cz
Datum vložení : 21.03 19:16 - 2018

Najdou se šikovné paní učitelky?

Hledáme 2 šikovné kvalifikované učitelky do MŠ na sídlišti v Praze 9 na Proseku s nástupem od září 2018.
Nabízíme práci na celý úvazek a dále na 3/4 úvazku.
Zájemci, své životopisy zasílejte na: info@msveltruska.cz

Region : Praha
Telefon : 608780788
Web : www.msveltruska.cz
Email : info@msveltruska.cz
Datum vložení : 21.03 17:46 - 2018

Učitelka přípravné třídy ZŠ

Od září 2018 přijmu pracovní místo učitelky přípravné třídy ZŠ. Vzdělání SPgŠ - předškolní a mimoškolní pedagogika a VŠ (Bc.) na PedF UK Praha. Jsem spolehlivá, pracovitá, s mnohaletou praxí učitelky MŠ ve třídě předškolních dětí a s praxí učitelky 1.stupně ZŠ.
Prosím nenabízet pozici učitelky MŠ, za ostatní nabídky předem děkuji.

Region : Praha
Telefon : 703621626
Email : karolane@email.cz
Datum vložení : 21.03 17:42 - 2018

Noční nakládka a vykládka kamionů - 135 Kč / hodinu

- věk min. 18 let - platný občanský průkaz - spolehlivost a fyzickou zdatnost

Region : Praha
Telefon : 606036770
Email : jordan@thservice.cz
Datum vložení : 21.03 17:30 - 2018

KFC AIRPORT přijme nové posily do týmu!

Momentálně hledáme nové parťáky na plný úvazek od 117 Kč/hod a na brigádu od 102 Kč/hod na pozice – KUCHAŘ, který bude zpracovávat naše čerstvé maso dle originální receptury, PŘÍPRAVA PRODUKTŮ, kde se připravují sendviče a přílohy a OBSLUHA HOSTŮ, kde budeš poskytovat ten nejlepší zákaznický servis. Čeká Tě u nás naprosto unikátní firemní kultura, ve které je „všechno možné“. Jednáme na rovinu, za poctivou práci dostaneš poctivou odměnu a vždy i něco navíc! Vážíme si našich zaměstnanců a dodržujeme závazek k lidem. Pokud i Ty sdílíš stejné hodnoty, nejspíš nám to bude klapat :-) Co u nás můžeš získat: - Smlouvu na dobu NEURČITOU a jistotu mzdy na účtu vždy do 9. dne v měsíci - Spropitné a bonusy dle výkonu - Příplatky za práci v noci 10%, o víkendech 10%, ve svátky 100% - Možnost navýšení mzdy od druhého měsíce zaměstnání - Širokou škálu firemních benefitů – zvýhodněné tarify O2 Family, výhody v rámci našich značek po celém světě (KFC, Starbucks, Burger King), jídlo na směně za pár kaček (hladovět Tě rozhodně nenecháme :-)), odměnu za doporučení nových kolegů až 5000,- za každého, odměny v rámci různých soutěží (poukazy na volnočasové aktivity, ale třeba i tablet nebo dovolená!) - Možnost růstu na manažerské pozice - Týmové mimopracovní aktivity a párty Co bys měl splňovat: - Být týmovým hráčem - Být pozitivně orientovaný na hosty - Mít rád naše produkty a chtít se podílet na jejich přípravě - Chtít na sobě pracovat a zlepšovat se

Region : Praha
Email : lucie.novakova@amrest.eu
Datum vložení : 21.03 15:59 - 2018

Paní na úklid MŠ

Mateřská škola v Praze 5 přijme paní na odpolední úklid, vhodné i pro aktivní důchodkyni. Práce na hlavní pracovní poměr, úvazek 0,7.
Nástup možný ihned.

Region : Praha
Telefon : 731863163
Datum vložení : 21.03 14:58 - 2018

Učitelka v soukromé mateřské škole

Co by Vám nemělo chybět:
Pedagogické vzdělání – předškolní a mimoškolní pedagogika (nebo alespon certifikát chůvy)
Profesionální zkušenosti s prací s dětmi předškolního věku
Klientský přístup - komunikace s rodiči je důležitou součásti Vaší práce
Výborné komunikační a organizační schopnosti
Časová flexibilita
Velmi dobrá znalost a práce se ŠVP, zároveň samostatnost a kreativita při tvoření vlastního programu.
Umělecké dovednosti, zejména hudební, výtvarné a taneční zaměření budou výhodou, ale nikoliv nutnou podmínkou.

Region : Praha
Telefon : 776660721
Web : www.muskaskolka.cz
Email : pribylova@muskaskolka.cz
Datum vložení : 14:32 21.03.2018

STRÁŽNÝ, DETEKTIV - BLOVICE

min. 18 let dobrou fyzickou zdatnost trestní bezúhonnost (čistý Výpis z rejstříku trestů) schopnost jak samostatné, tak týmové práce odpovědnost, spolehlivost, komunikativnost, flexibilitu dobrou pracovní morálku a základy etiky (vstřícné a slušné vystupování) vítáme zkušenosti z oblasti fyzické ostrahy

Region : Praha
Telefon : 736184792
Email : malecek.jiri@email.cz
Datum vložení : 21.03 14:30 - 2018