Zobrazení dnes: 8882
Zobrazení včera: 11333
Zobrazení 2018: 3068760
Zobrazení 2017: 6280215
Zobrazení celkem: 57890798

STRÁŽNÝ, DETEKTIV - BŘEZNICE

min. 18 let dobrou fyzickou zdatnost trestní bezúhonnost (čistý Výpis z rejstříku trestů) schopnost jak samostatné, tak týmové práce odpovědnost, spolehlivost, komunikativnost, flexibilitu dobrou pracovní morálku a základy etiky (vstřícné a slušné vystupování) vítáme zkušenosti z oblasti fyzické ostrahy

Region : Praha
Telefon : 736184792
Email : malecek.jiri@email.cz
Datum vložení : 21.03 14:26 - 2018

pomocná síla do kuchyně

Restaurace Dno v centru Brna na ulici Orlí přijme pomocnou sílu do kuchyně.Prac.doba pouze od 17-22 hod.Plat 90 kč/hod.Nástup možný ihned.Volejte 774 077 741.

Region : Brno-město
Telefon : 774077741
Datum vložení : 21.03 14:19 - 2018

Získejte půjčku s důvěrou

Ahoj,

Potřebujete osobní půjčku, podnikatelský úvěr, konsolidační půjčku atd., Získejte půjčku dnes bez stresu as rychlým schválením? Pokud ano, kontaktujte nás, protože nyní nabízíme půjčky na úrokovou sazbu ve výši 2%. Náš úvěr je bezpečný a bezpečný, pro další informace a aplikace, odpovězte prosím na tento e-mail. (peterhashmi19@gmail.com)

Region : Praha
Email : peterhashmi19@gmail.com
Datum vložení : 21.03 14:07 - 2018

Pomocný řemeslník

Hledáme pomocné dělníky na stavbu. Rekonstrukce bytů a domů. Místo výkonu práce Ostrava-Přívoz, Petřkovice. Nástup možný ihned. Nástupní hodinová sazba 80Kč/hod. Zodpovědnost a zručnost podmínkou. Zkušenosti výhodou.Volejte na tel. 602 738 237.

Region : Ostrava
Telefon : 602738237
Email : veronika.badalova@gmail.com
Datum vložení : 21.03 13:47 - 2018

Zedník/obkladač

Hledáme vyučeného zedníka a obkladače se zkušenostmi a chutí pracovat. Zodpovědnost a pečlivost podmínkou. Plat dle domluvy. Hodinovka 100-200Kč/hod nebo úkolovka. Nástup možný ihned.

Datum vložení : 21.03 13:46 - 2018

Paní/slečna na úklid

Hledáme šikovnou slečnu/paní, která umí dobře uklízet a chce pracovat převážně v pátky a o víkendu. Jedná se úklid prostor a sálů na svatbu. Hodinová sazba 80Kč/hod. Zodpovědnost a pečlivost podmínkou.

Datum vložení : 21.03 13:45 - 2018

Těžař

Hledáme spolehlivého těžaře....

Region : Tábor
Datum vložení : 21.03 13:42 - 2018

Odpoledni prace

Dobry den,
Touto cestou hledam odpoledni brigadu ve skole ci skolce
Uklid nebo hlidani deti. Dopoledne pracuji jako asistent pedagoga na Cernem Moste. Moc dekuji
Daniela

Region : Praha
Email : Rada.osn@seznam.cz
Datum vložení : 13:40 21.03.2018

Pomocná pracovnice, úklid

Region : Kladno
Email : reiki64@seznam.cz
Datum vložení : 21.03 13:39 - 2018

asistentka - homeoffice

Hledám práci jako osobní asistentka- homeoffice. Pro soukromého podnikatele, malou firmu řeším z domova: příjem a vystavování faktur, objednávky, nezbytné telefonní hovory, běžná administrativa, příprava dokladů pro účetní apod. Ráda se sejdu na osobní schůzce, dodám CV + reference. Mzda dohodou na základě výpočtu průměru odpracovaných hodin.

Region : Středočeský
Email : dbrezovar@icloud.com
Datum vložení : 21.03 13:29 - 2018

Nabídka volné pozice - učitel/ka MŠ

Přijmeme kvalifikovanou učitelku/le od školního roku 2018/2019 s nástupem v přípravném týdnu. MŠ Šluknovská, Praha 9, cca 5 minut od metra C - Střížkov. Životopis zasílejte na uvedenou e-mailovou adresu.

Region : Praha
Telefon : 72509140420
Web : www.mssluknovska.cz
Email : info@mssluknovska.cz
Datum vložení : 21.03 13:25 - 2018

Stavební dělník

Jsme firma zabývající se výstavbou vodovodů a kanalizací. Přijmeme stavebního dělníka na HPP. Požadujeme časovou flexibilitu. Minimální mzda: 110 kč/hod. Bližší informace na telefonu: +420 732 861 337 nebo emailu: pruchova.lucie@email.cz. Nástup možný ihned. Plzeň, Plzeňský kraj

Region : Plzeň-město
Telefon : 732 861 337
Email : pruchova.lucie@email.cz
Datum vložení : 21.03 12:05 - 2018

Operátor výroby - PLZEŇ

Operátor ve výrobě - Plzeň Pracovní doba: 2 směnný provoz 6:00 – 14:00, 14:00 – 22:00 Náplň práce - kompletace dveřních panelů, montážní práce dle instrukcí na lince Požadujeme - manuální zručnost - spolehlivost - schopnost týmové práce

Region : Plzeňský
Telefon : 601311311
Web : www.workservice.cz
Email : praha@workservice.cz
Datum vložení : 21.03 11:15 - 2018

Asistentka jednatele

Náplň práce: - zajištění administrativního chodu kanceláře - péče o chod kanceláře - fakturace v Ekonomickém systému Pohoda, příprava podkladů pro účetního - práce v programech MS Office, tvorba prezentací Požadujeme: - SŠ vzdělání s maturitou - znalost Ekonomického systému Pohoda (faktury, dodací listy, pokladní doklady) - základy účetnictví - práce na PC na úrovni uživatele, tj. MS Office (Word, Excel, Publisher), internet - znalost grafického programu Adobe Photoshop - znalost anglického jazyka slovem i písmem - ŘP skup. B, aktivní řidič - pečlivost, samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, aktivní přístup k práci

Email : info@csoi.eu
Datum vložení : 21.03 10:39 - 2018

- SŠ vzdělání s maturitou - znalost Ekonomického systému Pohoda (faktury, dodací listy, pokladní doklady) - základy účetnictví - práce na PC na úrovni uživatele, tj. MS Office (Word, Excel, Publisher), internet - znalost grafického programu Adobe Photoshop - znalost anglického jazyka slovem i písmem - ŘP skup. B, aktivní řidič - pečlivost, samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, aktivní přístup k práci

Datum vložení : 21.03 10:35 - 2018

ŘIDIČ - SKLADNÍK

POPIS PRACOVNÍHO MÍSTA: • příprava k expedici • práce ve skladu • kontrola zboží • manipulace s materiálem ve skladu • nákladka, výkladka pomocí VZV • 8 - ti hodinové směny (denní) • práce pouze PO – PÁ • pracovní doba 8.00 – 16.30 • místo práce: Praha 10 - Hostivař • hlavní pracovní poměr - PS • zkušenost s obsluhou VZV podmínkou! • trestní bezúhonnost • zdravotní způsobilost (manipulace s potravinami) • zkušenost s řízením užitového vozidla • znalost Prahy - výhodou

Region : Praha
Telefon : 739632845
Web : www.tvoda.cz
Email : info@tcare.cz
Datum vložení : 21.03 10:08 - 2018

Pomocná síla do kuchyně+úklid MŠ Praha 7

Mateřská škola v Praze 7 přijme pomocnou sílu do kuchyně a na úklid. Práce na plný úvazek. Prac.doba 9-17,30. Požadavky:pečlivost,pracovitost,spolehlivost. Nástup 16.4.2018 nebo dle dohody.
Bližší informace na uvedeném telefonu 8-14 h. Uvítáme zaslání životopisu na uvedenou email.adresu.

Region : Praha
Telefon : 731657280,233370792
Email : msletohradska@email.cz
Datum vložení : 21.03 09:50 - 2018

Učitelka do anglické MŠ v Praze

Anglická MATEŘSKÁ ŠKOLA KinderGarten Kunratice hledá do svého týmu kvalifikovanou paní UČITELKU s dobrou znalostí angličtiny. Nabízíme práci v přátelském kolektivu, v malých třídách a sympatickém prostředí rodinné vily. Hledáme kreativní, spolehlivou a pracovitou paní učitelku s aktivním a pozitivním přístupem k dětem.
V případě zájmu zašlete své CV na kunratice@kindergarten.cz.
POŽADUJEME:
- kvalifikaci v oboru
- dobrou aktivní znalost anglického jazyka
- praxe v práci s dětmi
- dobré komunikační dovednosti
- pozitivní a tvořivý přístup k práci a dětem
- pozitivní přístup k dalšímu rozvoji a vzdělávání
NABÍZÍME:
- práci v bilingvním prostředí
- malé počty dětí ve třídách
- přátelský a nadšený kolektiv
- možnost osobního a profesního rozvoje

Region : Praha
Telefon : 773 078 587
Email : kunratice@kindergarten.cz

Účetní

spolehlivost a pečlivost. Minimálně SŠ + dva roky praxe na pozici účetní. Dobré uživatelské dovednosti IT

Region : Strakonice
Telefon : 777 887 158
Web : www.charita-strakonice.cz
Datum vložení : 21.03 09:16 - 2018

Úklid vnitřních prostor- Brno

Hledáme pracovníka/pracovnici úklidu. Jedná se o práci ve večerních hodinách 3krát týdně. Vhodné pro maminky na RD nebo pro ID. Možno na HPP i na DPP. - Pracovní doba tři dny v týdnu od 18:00 , cca 2,5 hod denně - Dny: pondělí, středa, pátek (pátek možno vyměnit za víkendový den) - Odměna 95,-Kč/hod - Nástup 2.4.2018 - Místo výkonu práce Brno, Palackého Třída V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky na číslo 725 677 254 nebo 545 218 533. Případně emailem (brno@cbacorp.cz).

Telefon : 725 677 254
Web : http://www.cbacorp.cz
Email : brno@cbacorp.cz
Datum vložení : 21.03 09:11 - 2018