Zobrazení dnes: 973
Zobrazení včera: 12449
Zobrazení 2019: 2001384
Zobrazení 2018: 6056823
Zobrazení 2017: 6280215
Zobrazení celkem: 61660807

Investiční specialista

Obchodního ducha a motivaci, střední vzdělání, spolehlivost, pečlivost, základní znalost MS Office, příjemné vystupování, řidičský průkaz sk. B

Region : Ostrava
Email : libor.david@sms-as.eu

Produktový specialista pro občany

Region : Brno-město
Email : jan.klima@sms-as.eu

Obchodní manažer / teamleader

školnice v mateřské škole

Mateřská škola Pohádka, Praha 13, Janského 2187 příjme školnici na celý úvazek.
Nástup možný v průběhu ledna.
Více informací na tel.čísle 732 44 65 82.

Region : Praha
Telefon : 732446582
Web : www.pohadka-ms.cz
Email : pohadka.ms@volny.cz

Hledám práci na dopoledne úklid, výpomoc v kuchyni,s dětmi.

Hledám práci na dopoledne úklid, výpomoc v kuchyni,s dětmi.S možností umístění dcery ve školce.Jen Praha 5,13,Praha6 Repy.Mam praxi jako učitelka v mateřské škole ( bez kvalifikace)

Region : Praha
Email : gabcarekenova@seznam.cz

Hledám práci na dopoledne úklid, výpomoc v kuchyni,s dětmi.S možností umístění dcery ve školce.Jen Praha 5,13,Praha6 Repy

Obchodní zástupce ve společnosti Abrex

Náplň práce: Zvyšování objemu prodeje Aktivní budování vztahů se stávajícími i novými zákazníky Představování novinek Účastnění se na firemních akcích Nabízení produktů, zpracování nabídek, domlouvání schůzek, obchodní činnost Reporty, obchodní administrativa, průzkum trhu Přímý kontakt se zákazníky Požadavky: Praxe na obdobné pozici Umění plánovat a stanovovat priority v denních aktivitách ŘP B - aktivní řidič Komunikativnost, kultivovanost, příjemné vystupování, schopnost řešit problémy, týmová spolupráce, systematičnost Uživatelská úroveň MS Office (Word, Excel, Power - Point, Internet)

Region : Praha
Telefon : +420 602 334 693
Web : www.abrex.cz

Kuchař/ka

Požadujeme zodpovědnost, vlastní myšlení, příjemné vystupování, chuť věnovat se oboru a rozvíjet se. Zdravotní průkaz

Region : Kolín
Telefon : 730598787
Email : provoz.irem@gthcatering.cz

Zdravotní sestra v Německu + jazykový kurz

Naplňuje tě pečovat o nemocné a staré lidi? Chceš rozšířit své znalosti a poznat různá zdravotnická zařízení v okolí Drážďan? Hledáme angažované všeobecné zdravotní sestry s chutí učit se německému jazyku a prozkoumat německé zdravotnictví! Náplň práce: Provádění základní a ošetřovatelské péče Plánování pečovatelské péče, její koordinace, přizpůsobení, dokumentace a zajištění Péče o pacienty Ošetřovatelská dokumentace Vyžadujeme: Diplom: Bakalář (Bc.): studijní program ošetřovatelství, obor všeobecná sestra nebo Diplomovaný specialista (DiS.): obor diplomovaná všeobecná sestra

Region : Nymburk
Telefon : 004915208578468
Web : http://www.personalservice-alpha.de/
Email : bandruskivova@personalservice-alpha.de

Učitelka MŠ

Učitelka MŠ

Mateřská škola v Praze 12
přijme od ledna 2019 kvalifikovanou
paní učitelku / i aktivní důchodkyni /
na HPP - zástup za mateřskou dovolenou.
Životopisy zasílejte na email:
zvonecek2018@email.cz , nebo volejte
na číslo: 725084910 .

Region : Praha
Telefon : 725084910
Email : zvonecek2018@email.cz

Pracovník/ce úklid TBG Betonmix a.s., Brno

Region : Praha
Telefon : 723612506
Email : prace@forcorp.cz

Pracovník/ce úklidu Územní prac. Hradec Králové

Pracovník/ce úklidu AV ČR - ústav pro českou literaturu Praha 1

Výpomoc do kuchyně

MŠ Přímětická Praha 4 (v blízkosti stanice metra C Budějovická) hledá na zástup výpomoc do kuchyně - kuchařku, pomocnou kuchařku nebo paní s kladným vztahem k vaření, případně pomocnou sílu.
Nástup ihned.

Region : Praha
Telefon : 602396406
Email : sj@msprimeticka.cz

MŠ v Praze 8 přijme od 1.2.2019 učitelku

Mateřská škola, Praha 8, Na Pěšinách 13 přijme od 1.2.2019 kvalifikovanou učitelku. Více informací na uvedeném e-mailu či na pracovním pohovoru.

Region : Praha
Web : www.msnapesinach.cz
Email : reditelka@msnapesinach.cz

Hledáme paní uklízečku

Do přátelské školky hledáme paní uklízečku.
Pracovní doba 5 hodin denně.
Školka je v blízkosti metra Hůrka a Nové Butovice.

Region : Praha
Telefon : 251 615 496
Email : mskolami2323@seznam.cz
Datum vložení : 08:53 02.01.2019Detail >>

Ponuka k pánovi v blízkosti Stuttgartu

Ponuka opatrovania s nástupom od 07.01.2019 Rodina G. z Nepoutzu, 100 km od Stuttgartu Plat: 1500 € netto/ mesačne Pracovná zmluva Nástup: 7.1. 2019 Turnus: 1 mesiac Pacient: pán 81-ročný, 175 cm, 70 kg, demencia, osteoporóza, inkontinencia, mobilita obmedzená – pohyb s rolátorom Ďalšie informácie: pán býva v dome sám, opatrovateľka má k dispozícii vlastnú izbu, internet KONTAKT: Europa Progres . 0908 737 303, email: register@euprogres.sk, www.euprogres.sk

Region : Praha
Telefon : 421908737303
Email : register@euprogres.sk