Zobrazení dnes: 12021
Zobrazení včera: 13133
Zobrazení 2018: 5784627
Zobrazení 2017: 6280215
Zobrazení celkem: 59387227

Investiční specialista

Obchodního ducha a motivaci, střední vzdělání, spolehlivost, pečlivost, základní znalost MS Office, příjemné vystupování, řidičský průkaz sk. B

Region : Ostrava
Email : libor.david@sms-as.eu

KALIČ/ŽÍHAČ

* min. SOU strojírenského zaměření * praxe v oboru metalurgie výhodou (zaučíme) * znalost technologických postupů výhodou * ochota pracovat ve třísněném provozu

Region : Olomoucký
Telefon : +420 724 146 747
Web : http://prace.unex.cz/cs
Email : zdenka.buchtova@unex.cz

CÍDÍČ ODLITKŮ - UPALOVAČ

*ukončené min. základní vzdělání *praxe v oboru min. 1 rok *dobrý zdravotní stav *zodpovědnost a spolehlivost

Produktový specialista pro občany

Region : Brno-město
Email : jan.klima@sms-as.eu

TAVIČ

*SOU obor strojírenství *praxe v oboru metalurgie výhodou *znalost technologických postupů výhodou *ochota pracovat ve třísměnném provozu

TAVIČ

Obchodní manažer / teamleader

Řidič/skladník

Trestní bezúhonnost. Schopnost samostatné i týmové práce, komunikativnost, pečlivost, loajálnost, odolnost vůči stresu, logické myšlení. ŘP „B“ nutný, ŘP „C“ výhodou. Odborná praxe minimálně 2 roky.

Region : Šumperk
Telefon : 778041730
Email : golik@milujivodu.cz

Hledáme učitelku do MŠ

Hledáme kvalifikovanou učitelku do MŠ v Praze 8.
Požadujeme kvalifikaci SŠ/VŠ předškolní a mimoškolní pedagogiku.
Nabízíme ubytování za 2.500 Kč měsíčně a další benefity. Vhodné pro mimopražské uchazeče.
V případě zájmu nás kontaktujte na tel.č.739768328.
Těšíme se na vás

MŠ - JIŽNÍ MĚSTO

MŠ Vejvanovského přijme vedoucí ŠJ na 0,5 úvazku,s nástupem 27.8.2018(popř.1.9.2018)-

Region : Praha
Telefon : 604243018
Email : reditelka@msvejvanovskeho.cz

Telefonní operátor/ka -BRIGÁDA

Pojď si k nám přivydělat jako telefonista ve velkobchodu s nápoji a pomoct nám získávat nové zákazníky. Práce vhodná pro příjemné a komunikativní lidi, s uživatelskou znalostí PC – vše ostatní tě naučíme v našem mladém a pohodovém kolektivu:)

Region : České Budějovice
Telefon : 725857683
Web : www.gastro21.cz
Email : kariera@gastro21.cz

Telefonní operátor/ka

Hledáš práci v pohodovém mladém kolektivu? Baví tě komunikovat s lidmi a ovládáš PC? Vše ostatní tě naučíme.

Kuchařku do mateřské školy

Do mateřské školy na Praze 7, Na Výšinách 3/1075 hledáme milou paní kuchařku.

Region : Praha
Telefon : 603460155
Web : wwwmsnavysinach.cz
Email : mts-vysiny@volny.cz

CMŠ logopedická Praha 8 hledá učitelku a asistenta pedagoga

CMŠ logopedická v Praze 8 Bohnice hledá novou kolegyni do pozice učitelky u dětí s vadami řeči.
Volné místo je i na pozici asistenta pedagoga.
Práce zajímavá, neotřelá. Vhodné i pro absolventy - zaučíme.

Region : Praha
Telefon : 773251407
Web : www.donbosco.cz
Email : skolka@donbsoco.cz

Hledáme paní učitelku

Hledáme od září kvalifikovanou učitelku do Spořilovské MŠ - detašované pracoviště Trenčínská

Region : Praha
Telefon : 777287530
Web : sporilovskams.cz
Email : hanaff@seznam.cz

Uklizeč/ka MŠ

ZŠ a MŠ Barrandov přijme paní uklízečku do mateřské školy na plný úvazek. Nástup 27.8.2018. Požadujeme pracovitost, vstřícnost a milé vystupování.

Region : Praha
Telefon : 732 746 218
Web : www.zsbarr.cz
Email : jitka.valikova@seznam.cz

Administrativní pracovnice/pracovník

ZŠ a MŠ Barrandov přijme administrativní pracovnici do sekretariátu školy na plný úvazek s nástupem 29.8.2018. Střední vzdělání, znalost práce na pc a administrativní práce, komunikativnost, kreativitu, entuziasmus, týmovost.

Region : Praha
Telefon : 733643895
Email : reditel@zsbarr.cz

Referent/ka cestovní agentury – Praha

Pracovní náplň: práce s rezervačními systémy, rezervace hotelů, pronájem aut, komunikace s klienty a dodavateli, závěrečná fakturace. Požadujeme: min. SŠ vzdělání, dobrou znalost AJ slovem i písmem, výborná znalost ČJ, organizační a komunikační schopnosti.

Region : Praha
Email : i.kovarova@letuska.cz

MŠ Zbuzany

doplněk k inzerátu:
nástup od září 2018 na celý úvazek (31 h týdně přímé pedagogické práce).

Region : Středočeský
Telefon : 731 651 385
Web : www.mszbuzany.cz
Email : mszbuzany@seznam.cz

MŠ Zbuzany (Praha - Západ)

Dobrý den, do našeho přátelského kolektivu přijmeme milou paní učitelku. Jsme malá školka, měla byste třídu s 11 dětmi ve věku 3 let. Podmínkou je pozitivní vztah k dětem a k práci. Kvalifikace a zkušenosti s dětmi jsou výhodou. Životopisy zasílejte na mszbuzany@seznam.cz

<<   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40   41   42   43   44   45   46   47   48   49   50   51   52   53   54   55   56   57   58   59   60   61   62   63   64   65   66   67   68   69   70   71   72   73   74   75   76   77   78   79   80   81   82   83   84   85   86   87   88   89   90   91   92   93   94   95   96   97   98   99   100   101   102   103   104   105   106   107   108   109   110   111   112   113   114   115   116   117   118   119   120   121   122   123   124   125   126   127   128   129   130   131   132   133   134   135   136   137   138   139   140   141   142   143   144   145   146   147   148   149   150   151   152   153   154   155   156   157   158   159   160   161   162   163   164   165   166   167   168   169   170   171   172   173   174   175   176   177   178   179   180   181   182   183   184   185   186   187   188   189   190   191   192   193   194   195   196   197   198   199   200   201   202   203   204   205   206   207   208   209   210   211   212   213   214   215   216   217   218   219   220   221   222   223   224   225   226   227   228   229   230   231   232   233   234   235   236   237   238   239   240   241   242   243   244   245   246   247   248   249   250   251   252   253   254   255   256   257   258   259   260   261   262   263   264   265   266   267   268   269  >>