Zobrazení dnes: 11368
Zobrazení včera: 12405
Zobrazení 2018: 3827380
Zobrazení 2017: 6280215
Zobrazení celkem: 58649418

Pracovník PCO - Brno (pouze pro ID)

Hledáme zaměstnance pro PCO (pult centrální ochrany) v Brně, pozice je vyhrazena pro invalidní důchodce. Nástup dle dohody, zaměstnání na HPP. Požadujeme čistý rejstřík trestů a odpovědnost za vykonávanou práci. Práce s kamerami především na PC, praxe v oboru vítána. Ohodnocení 80 – 90,-Kč / hod. V případě zájmu volejte na číslo 725 677 254 nebo na pevnou linku 545 218 533 nebo posílejte životopis na brno@cbacorp.cz. Bližší informace k vykonávané práci při osobním pohovoru.

Region : Brno-město
Telefon : 725 677 254
Web : http://www.cbacorp.cz
Email : brno@cbacorp.cz
Datum vložení : 30.04 11:30 - 2018

Zpracovatel odborných textů

Portál Virtuální redakce hledá adepty na pozici zpracovatel odborných textů. Náplní práce bude příprava a vlastní tvorba podkladů pro odborné texty různého zaměření (nejčastěji ekonomie, management, právo, psychologie), případně celková korektura textů. Požadujeme: Dokončené VŠ vzdělání, nebo úspěšně dokončený 3.ročník studia (alespoň titul Bc.). Každodenní přístup k internetu. Precizní práce s MS Word. Schopnost samostatné práce, preciznost, loajalitu a dodržování termínů. Nabízíme: Nadstandardní odměny podle množství a kvality dokončených textů. Při výkonu této profese můžete ovlivňovat množství vlastní práce a pracovat dle svých časových možností. Forma spolupráce je možná na DPP, či ŽL. Další info: Tato velmi flexibilní forma spolupráce je vhodná jako 2.zaměstnání nebo zaměstnání pro aktivní maminky na MD, případně jako brigáda pro talentované studenty VŠ. V případě zájmu zašlete životopis a ukázku práce (seminární, bakalářské, atd.) na email spoluprace@virtualniredakce.cz.

Region : Praha
Web : https://www.virtualniredakce.cz/
Email : spoluprace@virtualniredakce.cz
Datum vložení : 30.04 10:49 - 2018

Číšník/Servírka

Region : Praha
Telefon : 776493346
Email : cafebartrinity@seznam.cz
Datum vložení : 30.04 10:34 - 2018

Sales Representative

Informace k pracovní pozici Náplň práce: - péče o stávající klienty a aktivní získávání nových klientů a obchodních příležitostí - plánování každodenních činností vzhledem k počtu zákazníků a stanoveným cílům určovat a analyzovat potřeby zákazníka, - podpora prodejních a marketingových aktivit - koordinace celých projektů - podpora prodejních a marketingových aktivit - koordinace celých projektů Nástup: ihned Požadujeme - SŠ / VOŠ / VŠ - vhodné také pro čerstvé absolventy - velmi dobré komunikační dovednosti, reprezentativní vystupování; - dobré analytické schopnosti, logické myšlení a kreativní přístup; - znalost PC - MS Excel; Word a Powerpoint - znalost anglického jazyka

Region : Praha
Telefon : +420601311311
Web : http://www.workservice.cz
Email : praha@workservice.cz
Datum vložení : 30.04 10:24 - 2018

Hledáme zámečníka!

- ZK 135 nebo vyučen ve strojírenském oboru - manuální zručnost - zodpovědný přístup - ochota a chuť pracovat

Region : Praha
Telefon : 775755138
Datum vložení : 30.04 09:05 - 2018

Chybí Vám naplnění a radost z práce?

Hledáte změnu? Pojďte s námi otevřít lidem anglicky mluvící svět, který jim dá nové možnosti, splní jejich sny a posune je k jejich cílům. Umíte výborně anglicky a česky? Chcete se dále vzdělávat? Stavíte se k věcem jako profesionál? Troufáte si na náročný úvodní trénink? Přidejte se k našemu skvělému týmu a staňte se lektorem angličtiny v jazykové škole LITE, která je držitelem prestižního ocenění CZECH SUPERBRANDS 2017. Nepotřebujete pedagogické vzdělání ani praxi, vše potřebné Vás naučíme. Pošlete svůj životopis ještě dnes na m.rihova@lite.cz. http://www.lite.cz

Region : Praha
Telefon : 775556992
Web : http://www.lite.cz
Email : m.rihova@lite.cz
Datum vložení : 30.04 08:34 - 2018

Vychovatelka do rodinné centra

Vychovatel/ka. Hledáme vychovatelku do našeho rodinného centra v Praze 10 - Petrovicích. Práce s dětmi od 15 měsíců do 4 let. Požadujeme min. pedagogické vzdělání, spolehlivost, pracovitost, zodpovědnost, kreativitu, kladný vztah k dětem, hru na hudební nástroj a znalost anglického jazyka. Nástup možný ihned.

Region : Praha
Telefon : 721200319
Web : www.rc-snopik.cz
Email : info@rc-snopik.cz
Datum vložení : 29.04 22:55 - 2018

Výpomoc učitelka- ČERVENEC-SRPEN 2018.-PRAHA

Dobrý den,

hlédám práci jako výpomoc učitelka přes léto- červenec a srpen 2018.
Více informací přes e.mail.

Region : Praha
Email : office.hudebnicentrumberuska@gmail.com
Datum vložení : 28.04 19:39 - 2018

účetní

ekonomické vzdělání; čistý trestní rejstřík; řidičský průkaz "B" znalost účetnictví příspěvkové organizace; znalost programu GORDIC výhodou; zájem o práci; pozitivní myšlení;

Region : Uherské Hradiště
Telefon : 773591210
Email : dduhostroh@centrum.cz
Datum vložení : 27.04 17:49 - 2018

Zvárač 111, 114 / Montér - Francúzsko

Hľadáme partie alebo jednotlivcov na zváranie a montáže síl a opláštenia do Francúzska. Požiadavky: - zváranie panelov na obilných silách, štátna skúška 111 alebo 114 podmienkou - zváranie a montáž oceľových konštrukcií vo výškach z plošiny - skúsenosti s montážou síl na obilie sú veľkou výhodou - výhoda - nie však podmienka, keď jeden z partie ovláda francúzsky jazyk Práca na francúzsku pracovnú zmluvu. Ubytovanie zabezpečujeme a hradíme. V prípade záujmu sa môžete informovať na tel. číslach +421 917 507 436 / +421 910 699 399 alebo zaslať aktuálny životopis a prípadne certifikáty na: info@christal-nabor.com.

Region : Praha
Datum vložení : 27.04 14:11 - 2018

Leštič plastu / Karosár - Nemecko

Dlhodobá práca pre nemeckého klienta v automobilovom priemysle. Leštenie predných a zadných masiek na automobily, prebrúsenie zvarov, úprava po lakovaní a finálna povrchová úprava. Požadujeme prax s brúsením, leštením PLASTU a skúsenosti z automobilového priemyslu. Nástup možný ihneď, prípadne dohodou. Práca na nemeckú pracovnú zmluvu, sociálne a zdravotné zabezpečenie hradené v Nemecku, výplata vždy 15 v mesiaci, zálohy možné, ubytovanie zabezpečujeme a hradíme. V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať mailom info@christal-nabor.com alebo telefonicky na tel.č.: 00421 910 699 399 / 00421 917 507 436.

Region : Praha
Datum vložení : 27.04 14:08 - 2018

Lektor AJ

Chybí Vám naplnění a radost z práce? Hledáte změnu? Pojďte s námi otevřít lidem anglicky mluvící svět, který jim dá nové možnosti, splní jejich sny a posune je k jejich cílům. Umíte výborně anglicky a česky? Chcete se dále vzdělávat? Stavíte se k věcem jako profesionál? Troufáte si na náročný úvodní trénink? Přidejte se k našemu skvělému týmu a staňte se lektorem angličtiny v jazykové škole LITE, která je držitelem prestižního ocenění CZECH SUPERBRANDS 2017. Nepotřebujete pedagogické vzdělání ani praxi, vše potřebné Vás naučíme. Pošlete svůj životopis ještě dnes na m.rihova@lite.cz.

Region : Praha
Web : www.lite.cz
Datum vložení : 27.04 14:07 - 2018

ZVÁRAČ WIG / TIG - Nemecko

Hľadáme zvárača WIG / TIG na dlhodobú prácu v interiéri v Nemecku. Štátna skúška nie je potrebná, zvárajú sa nerezové konštrukcie na vešanie autodielov v automobilovom priemysle (výroba luxusných automobilov). Nevyhnutné ovládať rusky alebo nemecký jazyk (na prevádzke je rusky hovoriaci majster), platný EU preukaz na vysokozdvižný vozík a vodičský preukaz. Nástup možný ihneď, prípadne dohodou. Práca dlhodobá na nemeckú pracovnú zmluvu, odvody hradené v Nemecku, možnosť poberania rodinných prídavkov a záloh, ubytovanie hradíme. LEN SERIÓZNI ZÁUJEMCOVIA. Plat individuálne na pohovore. V prípade záujmu o spoluprácu prípadne viac informácii kontaktujte : 00421 910 699 399 / 00421 917 507 436 alebo pošlite Váš životopis na adresu info@christal-nabor.com

školnice v MŠ

Hledáme školnici do MŠ Trojlístek - pro pracoviště Šumavská 32 Praha 2.Nástup koncem srpna 2018.
Bližší informace na tel.čísle 604796256.

Region : Praha
Telefon : 604796256
Email : trojlistek-sumavska@seznam.cz

ZVÁRAČ 135 s VzV - Kolín

Prijmeme zváračov s platnou štátnou skúškou 135 a platným preukazom na VzV. Znalosť nemeckého jazyka a automobil výhodou. Ubytovanie zabezpečujeme a hradíme. Práca na nemeckú pracovnú zmluvu, sociálne a zdravotné zabezpečenie hradené v Nemecku, výplata vždy k 15temu na Váš účet, záloha možná. V prípade ďalších otázok nás neváhajte kontaktovať na telefónnom čísle : +421 910 699 399 / +421 917 507 436 alebo zašlite svoj životopis na info@christal-nabor.com

Region : Praha
Datum vložení : 27.04 14:06 - 2018

Pomocník do priemyselnej výroby - Nemecko

Pre nášho nemeckého klienta hľadáme fyzicky zdatných pomocníkov do priemyselnej výroby. Požiadavky: platný EU preukaz na vysokozdvižný vozík, prax, skúsenosti, fyzická zdatnosť, aspoň základná znalosť nemeckého jazyka Ponúkaná práca je na nemeckú pracovnú zmluvu. Ubytovanie zabezpečujeme aj hradíme. Možnosť poberania záloh. V prípade záujmu nám pošlite Váš životopis. Kontakt: info@christal-nabor.com alebo : +421 910 699 399 / +421 917 507 436

Uklízečka MŠ Praha 7

Mateřská škola Praha 7 přijme uklízečku na 0,25 úvazku. Prac.doba 15,30-17,30.
Platové zařazení dle tabulek.
Náplň práce:úklid,pomoc s hygienou dětí.
Požadavky:zdravotní průkaz,spolehlivost,čistotnost

Region : Praha
Telefon : 233370792,731657280
Email : msletohradska@email.cz
Datum vložení : 27.04 13:49 - 2018

Hledame pracovniky

Firma Johann Wirkner hleda pracovniky/ce na tyto pozice: MALIR, ZEDNIK, PODLAHAR, POMOCNIK DO VYROBY, CNC PROGRAMATOR, ELEKTRIKAR A POMOCNIK ELEKTRIKARE: - potrebna praxe v oboru - nemecky jazyk na komunikativni urovni a vlastni auto V pripade zajmu nas kontaktujte na 0049 - 9431 - 99830 nebo nam poslete zivotopis na email info@wirkner-zeitarbeit.de .

Region : Ústecký
Email : wirkner6@wirkner-zeitarbeit.de
Datum vložení : 27.04 13:05 - 2018

Konzultant na pobočku do Slavkova u Brna

• výborné komunikační a prezentační dovednosti • vysoké pracovní nasazení • spolehlivost, samostatnost, flexibilitu • uživatelská práce na PC (kancelářský software, práce na internetu, MS Office, apod.) • řidičský průkaz skupiny B • trestní bezúhonnost

Region : Vyškov
Web : https://www.setrimeobcanum.cz/
Email : podporaobchodu@terragroup.cz
Datum vložení : 27.04 12:42 - 2018

MŠ Praha 9 hledá učitelku

Do svého kolektivu přijmeme kvalifikovanou učitelku. Uvítáme přátelské vystupování, kreativitu, spolehlivost. Nabízíme přátelský kolektiv a příjemné pracovní prostředí. Nástup 27. 8. 2018.

Region : Praha
Telefon : 723359738
Web : www.msalbrechticka.cz
Email : LeiblovaLada.msalb@seznam.cz
Datum vložení : 27.04 12:41 - 2018