Zobrazení dnes: 11557
Zobrazení včera: 12405
Zobrazení 2018: 3827569
Zobrazení 2017: 6280215
Zobrazení celkem: 58649607

Asistentka manažera

• výborné komunikační a prezentační dovednosti • vysoké pracovní nasazení • spolehlivost, samostatnost, flexibilitu • uživatelská práce na PC (kancelářský software, práce na internetu, MS Office, apod.) • trestní bezúhonnost

Region : Vyškov
Web : https://www.setrimeobcanum.cz/
Email : podporaobchodu@terragroup.cz
Datum vložení : 27.04 12:40 - 2018

Manažer pobočky ve Slavkově u Brna

• zkušenost s řízením pobočky a vedením lidí • výborné komunikační a prezentační dovednosti • vysoké pracovní nasazení • spolehlivost, samostatnost, flexibilitu • uživatelská práce na PC (kancelářský software, práce na internetu, MS Office, apod.) • řidičský průkaz skupiny B • trestní bezúhonnost

Datum vložení : 27.04 12:33 - 2018

Manažer pobočky v Jihlavě

Region : Jihlava
Datum vložení : 27.04 12:31 - 2018

Hledáme paní uklízečku

Do naší mateřské školy na Praze 4, hledáme od 1.9.2018 šikovnou a spolehlivou paní uklízečku na plný úvazek. Životopis prosím, posílejte na msjitrni@volny.cz, nebo 736 487 401

Region : Praha
Datum vložení : 27.04 10:06 - 2018

Základní škola a Střední škola, Praha 10, Vachkova 941

Přijmeme vychovatelku do školní družiny přípravné třídy nebo do zš speciální. Nástup od září 2018, možnost celého i zkráceného úvazku.

Region : Praha
Telefon : 723046189
Web : www.vachkova941.cz
Email : reditel@zsassvachkova.cz
Datum vložení : 27.04 10:05 - 2018

Ostraha: Administrativní a průmyslové objekty Brno

Bezpečnostní agentura cba corporation a.s. přijímá pracovníky ostrahy do administrativních i průmyslových objektů v Brně. Jedná se o práci na HPP nebo DPP. Pozice je vhodná i pro OZP/OZZ. Popis práce: - zajištění ostrahy a ochrany majetku - dodržování daných bezpečnostních předpisů - pochůzková činnost - dvousměnný nebo třísměnný provoz - práce na HPP/DPP Požadujeme: - trestní bezúhonnost - spolehlivost, zodpovědnost - certifikát o profesní kvalifikaci možno získat u naší společnosti - nástup co nejdříve Nabízíme: - mzda 80,-Kč/hod - práce vhodná i pro invalidní důchodce V případě zájmu volejte na číslo 725 677 254, 545 218 533 nebo posílejte životopis na asistentka@cbacorp.cz nebo zemek@cbacorp.cz Bližší informace k vykonávané práci Vám poskytneme při osobním pohovoru.

Region : Brno-město
Telefon : 725 677 254
Web : http://www.cbacorp.cz
Email : asistentka@cbacorp.cz
Datum vložení : 27.04 09:57 - 2018

Hledám práci jako výpomoc v červenci v Mš v Praze!

Dobrý den,

hlédám místo učitelky ve školce přes léto,měsíc červenec.
Těším se na Vás.Mirka

Region : Praha
Email : office.hudebnicentrumberuska@gmail.com
Datum vložení : 27.04 09:42 - 2018

Všeobecná sestra + kurz němčiny

Náplň práce: Provádění základní a ošetřovatelské péče Plánování pečovatelské péče, její koordinace, přizpůsobení, dokumentace a zajištění Péče o pacienty Ošetřovatelská dokumentace Vyžadujeme: Diplom: Bakalář (Bc.): studijní program ošetřovatelství, obor všeobecná sestra nebo Diplomovaný specialista (DiS.): obor diplomovaná všeobecná sestra Výhody: Ubytování zdarma Jazykový kurz zdarma Pracovní smlouva na dobu neurčitou Nadtarifní platové ohodnocení Příspěvek na dovolenou a vánoční prémie Příplatek na cestovné Pracovní doba od plného až po částečný pracovní úvazek Další vzdělávání v oboru Osobní podpora v rodném jazyce

Region : Rakovník
Telefon : 15208578468
Web : http://www.personalservice-alpha.de/
Email : bandruskivova@personalservice-alpha.de
Datum vložení : 27.04 09:41 - 2018

Přijmeme paní učitelku

Nabízíme pracovni pozici hodné, usměvavé, svědomité, pracovité paní/slečně učitelce. Jedná se o hlavní pracovní poměr, celý nebo zkrácený úvazek, malý kolektiv dětí, zcela nové prostory se zahradou. Požadujeme pedagogické vzdělání, uvítáme praxi v předškolním zařízení. Nástup v září 2018,případně dle dohody, Praha 5. Prosíme o zaslání CV, rádi se s vámi osobně setkáme.

Region : Praha
Email : materinka-slunicko@centrum.cz
Datum vložení : 27.04 08:40 - 2018

Hledáme paní učitelku

Mateřská škola na Jižním městě v Praze přijme na zkrácený pracovní úvazek pí učitelku. Nástup je možný ihned.

Region : Praha
Telefon : 737401738
Email : msjanouchova@seznam.cz
Datum vložení : 27.04 06:12 - 2018

Přijmeme výpomoc-pomocná kuchařka

Mateřská školka Zvoneček, Praha Modřany přijme vyučenou nebo pomocnou kuchařku na plný,nebo na zkrácený úvazek. Možnost i paní v důchodu.

Region : Praha
Telefon : 605722625
Email : sjzvonecek@seznam.cz
Datum vložení : 27.04 05:50 - 2018

úverové financovanie úverovej investície

ahoj Mám na vás návrh, ktorý vás môže zaujímať. Mnohí ľudia už vo vašej krajine profitujú. Volám sa Stefan Korcon a ja som prezidentom mikrofinančnej spoločnosti v spolupráci s bankou, poskytujeme pôžičky od 35.000 € do 3.500.000 € všetkým ľuďom v núdzi a je schopný splácať bez problémov. Úroková sadzba je 3% ročne a pôžička je splatná v období od 5 do 30 rokov. Ak máte záujem kontaktujte nás, sme k dispozícii 24 hodín denne. E-mail: stefan.korcon@gmail.com Ďakujeme za pochopenie

Region : Klatovy
Telefon : 632145785
Web : http://www.volnamista-prace.cz
Email : stefan.korcon@gmail.com
Datum vložení : 27.04 03:55 - 2018

Hledáme posilu do soukromé Mateřské školy Kocour

Rozrůstáme se a tak by se nám hodil další člen do Kocouří smečky. Hledáme ideálně vystudovaného pedagoga nebo certifikovanou chůvu, v každém případě někoho hodného, trpělivého a kreativního, koho baví pracovat a navíc s dětmi :). Na plný úvazek – když už, tak už!

MŠ Kocour je malá soukromá rodinná školka na Praze 7. Nejvíc si zakládáme na individuálním přístupu ke každému dítěti, toleranci a intenzivní komunikaci s rodinou. Používáme k tomu ty pomůcky a prvky z Montessori pedagogiky, které se nám nejvíce osvědčily. Ale všechno o Kocouří filosofii si řekneme, až se uvidíme živě...

Těšíme se

Region : Praha
Telefon : 774896887
Web : www.mskocour.cz
Email : kocour@mskocour.cz
Datum vložení : 26.04 22:41 - 2018

Prodavačka Hukvaldské pekárny na HPP

*samostatnost *flexibilnost *spolehlivost

Region : Frýdek-Místek
Telefon : 731233838
Web : http://www.hukvaldskapekarna.cz
Datum vložení : 26.04 22:15 - 2018

Potřebujete naléhavé peníze? Můžeme pomoci!

Nabízím vám výhodnou finanční půjčku bez poplatků a bez nutnosti zástavy nemovitosti. Rychlé vyřízení celé půjčky už do 24 hodin i s vyplacením financí. Splatnost této půjčky se dá nastavit až na 240 měsíců s možností předčasného splacení kdykoliv zdarma bez navýšení. Rychlý a efektivní schvalovací proces s velkou průchodností schválených žádostí. Víc informací o této nabídce získáte na emailu: insloanoffer@gmail.com

Region : Praha
Telefon : 608078620
Web : http://insloanoffer.ucoz.co.uk/
Email : insloanoffer@gmail.com
Datum vložení : 26.04 21:51 - 2018

Výpomoc učitelka- ČERVENEC 2018.-PRAHA

Dobrý den,

hlédám místo výpomoc učitelky na měsíc červenec.
Více informací přes e.mail.

Datum vložení : 26.04 21:43 - 2018

Hledám místo učitelky v MŠ nebo DS

Dobrý den,

od 1.7.2018 hledám místo učitelky v MŠ nebo DS. Mám vystudovanou VOŠ sociálně pedagogickou a bakalářské studium speciální pedagogiky.
Během studií jsem dělala dobrovolníka v Jedličkově ústavu a integračním centru Zahrada. Působila jsem i jako chůva malých dětí v několika rodinách. V roce 2016 jsem necelý rok pracovala jako učitelka v soukromé MŠ a nyní budu rok pracovat jako učitelka v DS.
Předem děkuji za nabídky.

Region : Praha
Email : hyskova.l@seznam.cz
Datum vložení : 26.04 21:18 - 2018

Asistentka/učitelka MŠ

Hezky den,
jsem kvalifikovana ucitelka pro MS a hledam praci na castecny uvazek nebo HPP.

Region : Praha
Email : Zanys@seznam.cz
Datum vložení : 26.04 18:20 - 2018

Kuchařka + pokojská, praxe 15 let

Dobrý den, hledám práci hospodyně v penzionu. Kuchařka + pokojská, 15 let praxe. Horské prostředí výhodou. Alice Tomasová

Region : Liberecký
Telefon : 731709230
Datum vložení : 26.04 18:13 - 2018

ALGON PLUS - AUTO, a.s.

AUTOMECHANIK Požadujeme: •Vyučen v oboru •praxe v oboru •pečlivost •flexibilita •ŘP sk. B – řidičská praxe

Region : Plzeň-město
Telefon : 603843436
Web : http://www.algon.opeldealer.cz/
Email : frantisek.kasl@algon.cz
Datum vložení : 26.04 16:23 - 2018