Zobrazení dnes: 10446
Zobrazení včera: 12405
Zobrazení 2018: 3826458
Zobrazení 2017: 6280215
Zobrazení celkem: 58648496

úklid Rožnov pod Radhoštěm

Přijmeme zaměstnance na úklid 7x v týdnu vždy cca 2 hodiny v dopoledním čase.Veřejné prostory nádraží.Mzda 6000Kč za měsíc.DPP.Vhodné pro důchodce. Rožnov pod Radhoštěm 725 424 110

Region : Vsetín
Telefon : 725424110
Email : kolackova@sezev-facility.cz
Datum vložení : 26.04 10:30 - 2018

Číšník/servírka

Praxi v oboru a bydliště v okrese Rychnov n. K. a Náchod výhodou.

Region : Rychnov nad Kněžnou
Web : www.srub-karolina.cz
Email : info@srub-karolina.cz
Datum vložení : 26.04 10:11 - 2018

Operátor/ka ve výrobě AUTOMOTIVE

Náplň práce: • výroba koberců a plastů do aut pro významnou automobilovou společnost Požadavky: • spolehlivost, flexibilita, zodpovědnost • manuální zručnost • ochota pracovat na směny (3 směnný provoz) Nabídnout můžeme: • zajímavé finanční ohodnocení • možnost ubytování • platové podmínky až 23 000 Kč • možnost týdenních záloh • pozice vhodná pro muže, ženy i páry • stabilní zaměstnání na HPP včetně kariérního růstu

Region : Pardubice
Telefon : 727921815
Email : geislerova@pavmart-psv.cz
Datum vložení : 26.04 10:01 - 2018

Hledáme paní uklízečku

Do naší mateřské školy na Praze 4, hledáme od 1.9.2018 šikovnou a spolehlivou paní uklízečku na plný úvazek. Životopis prosím, posílejte na msjitrni@volny.cz, nebo 736 487 401

Region : Praha
Datum vložení : 26.04 09:17 - 2018

Hledáme novou paní učitelku do jazykové školky na Praze 4

Do našeho týmu hledáme od července 2018 novou kolegyni. Jsme stabilní tým paní učitelek a príma dětí. Požadujeme kvalifikaci, praxi, znalost anglického jazyka. Nabízíme jistotu stabilního zaměstnání, výborný plat, zaměstnanecké bonusy. Těšíme se na Vás.

Region : Praha
Telefon : 723227648
Web : www.chytrasovicka.cz
Email : dunovskeho@kindergarten.cz
Datum vložení : 26.04 09:13 - 2018

Asistent/ka prodeje

min. středoškolské vzdělání (výuční list) spolehlivost ochotu pracovat příjemné vystupování

Region : Olomouc
Web : www.johngarfield.sk
Email : jgshoes.santovka@seznam.cz
Datum vložení : 26.04 09:12 - 2018

Mateřská škola,pracovnice do kuchyně

Přijmeme zaměstnance do kuchyně na plný i částečný úvazek .Nástup možný ihned nebo od nového školního roku (dle dohody). Požadavky:zdravotní průkaz,čistý trestní rejstřík,spolehlivost,pracovitost,samostatnost! Nabízíme:příspěvěk na obědy,5 týdnů dovolené.

Region : Praha
Telefon : 731657280
Email : msletohradska@email.cz
Datum vložení : 26.04 08:56 - 2018

MANAŽER PROVOZU ZAHRADNICKÝCH SLUŽEB A DOPRAVY

V současné době hledáme do týmu MANAŽERA/MANAŽERKU PROVOZU ZAHRADNICKÝCH SLUŽEB A DOPRAVY, který se postará o bezproblémový provoz zahradnických služeb a dopravy, zabezpečí realizaci a plnění finančních plánů, povede obchodní jednání s partnery a zajistí další souvísející činnosti. CO VÁS NA TÉTO POZICI ČEKÁ? řízení provozu zahradnických služeb a dopravy vč. dodávky služeb klientům stanovování obchodní strategie a pracovních postupů, analýza konkurenceschopnosti příprava cenových kalkulací a vypracování obchodních nabídek realizace a plnění finančních plánů řízení, organizace činností a motivace podřízených zaměstnanců JAKÉ JSOU PŘEDPOKLADY ÚSPĚŠNÉHO KANDIDÁTA? nejlépe VŠ vzdělání dokonalá znalost oblasti údržby městské zeleně a zahradnických služeb, autodopravy a odpadového hospodářství schopnost řízení většího týmu zaměstnanců strategické a analytické myšlení silné komunikační a vyjednávací schopnosti, profesionalita a proklientský přístup časová flexibilita, zvládání pracovní strestové zátěže, aktivní přístup vysoké pracovní nasazení, schopnost plánování a organizace ŘP sk. B PROČ PRACOVAT PRÁVĚ PRO NÁS? na českém trhu patříme mezi největší poskytovatele služeb v oblasti správy nemovitostí jsme stabilní a stále se rozvíjející společnost s více než 26 letou profesionální praxí podporujeme profesní i osobní růst našich zaměstnanců garantujeme pravidelný příjem do 15. dne v měsíci na zaměstnancích nám záleží, snažíme se vytvářet příjemné pracovní prostředí poskytujeme systém volitelných benefitů - Cafetéria (penzijní připojištění, 1 týden dovolené navíc, nákupní poukázky) k dispozici služební automobil, notebook, mobilní telefon Zaujala Vás CENTRA a.s.? Chyťte se příležitosti nastartovat svou kariéru u NÁS. K odpovědi na tuto nabídku, prosím vložte Váš aktuální životopis, ozveme se Vám.

Region : Praha
Telefon : 251119493
Email : kavanova@centra.eu
Datum vložení : 25.04 21:40 - 2018

REGIONÁLNÍ TECHNIK ÚKLIDU Střed+Jižní Čechy

V současné době hledáme do týmu REGIONÁLNÍ TECHNIKA/ TECHNIČKU ÚKLIDU v regionu Střední a Jižní Čechy, který má zkušenosti s řízením týmů pracovníků, dokonale se orientuje v oblasti úklidových služeb, rád komunikuje s lidmi a baví ho práce v terénu. CO VÁS NA TÉTO POZICI ČEKÁ? kontrola plnění úklidových prací v rámci svěřených objektů spolupráce s HR při náboru úklidových pracovníků zajištění vstupního školení + hodnocení kvality prováděného úklidu zpracování podkladů pro mzdy příjem/výdej/evidence čistících prostředků a materiálu pro úklid JAKÉ JSOU PŘEDPOKLADY ÚSPĚŠNÉHO KANDIDÁTA? SŠ vzdělání předchozí zkušenosti v oblasti úklidu alespoň 3 roky vlastník ŘP. sk. B dobré komunikační a organizační schopnosti, zodpovědný přístup časová flexibilita a stresová adaptibilita lokalita: STŘEDNÍ A JIŽNÍ ČECHY Nástup: IHNED PROČ PRACOVAT PRÁVĚ PRO NÁS? na českém trhu patříme mezi největší poskytovatele služeb v oblasti správy nemovitostí jsme stabilní a stále se rozvíjející společnost s více než 26 letou profesionální praxí podporujeme profesní i osobní růst našich zaměstnanců garantujeme pravidelný příjem do 15. dne v měsíci na zaměstnancích nám záleží, snažíme se vytvářet příjemné pracovní prostředí poskytujeme systém volitelných benefitů - Cafetéria (penzijní připojištění, 1 týden dovolené navíc, nákupní poukazky) Zaujala Vás CENTRA a.s.? Chyťte se příležitosti nastartovat svou kariéru u NÁS. K odpovědi na tuto nabídku, prosím vložte Váš aktuální životopis, ozveme se Vám.

Region : Středočeský
Datum vložení : 25.04 21:39 - 2018

policista mobilní jednotky cizinecké policie oddělení Praha

Řidičský průkaz skupina B, jazykové znalosti výhodou, čistý rejstřík trestu, fyzická, zdravotní a osobní způsobilost, časová flexibilita, občan ČR a středoškolské vzdělání s maturitou

Region : Praha
Telefon : 735789550
Email : martin.kott@pcr.cz
Datum vložení : 25.04 21:21 - 2018

Pedikérka na VPP

Do zavedeného kosmetického salónu v Brně Modřicích přijmeme na vedlejší pracovní poměr pedikérku s praxí. Kontakt - Schäfferová 777 632 786.

Region : Brno-venkov
Telefon : 777632786
Datum vložení : 25.04 21:08 - 2018

Kosmetička na HPP

Datum vložení : 25.04 21:06 - 2018

Hledám přivýdělek

Jsem studentka střední školy. Hledám přivýdělek ke studiu. Preferovala bych např. Hlídání psů,úklid.

Region : Praha
Telefon : 604515168
Datum vložení : 25.04 20:16 - 2018

Region : Beroun
Datum vložení : 25.04 20:15 - 2018

Vypomoc v materske skole

Hledam praci v marerske skolce, jako vypomoc s detmi, uklidem, priprava svacinek. Zkusenost ve skolce mam 1 rok, nejlepe Praha 6 od 8 do 14 hodin, jsem maminka 5 leteho syna a prace ve skolce me velice vyhovuje, jsem pracovita. Dekuji za nabidky.

Region : Praha
Telefon : 728078385
Email : DenisaVesela26@gmail.com
Datum vložení : 25.04 17:43 - 2018

přenechám zavedenou mateřskou školu

Prenecham zabehnutou MŠ v pronajatém prostoru i s klientelou,kolaudovano na mateřskou školu.
Mateřská škola v rejstříku škol od roku 2015, jinak v provozu od listopadu 2010.
Kapacita cca 20 deti. 172m2 vnitrní prostory,2 patra,loznicka,3 herny,satny.
Zařízeno a vybaveno.
Aktuálně 24 dětí zapsáno k docházce.
Zahrada 500m2. Odstupne.
Osobní důvody.

Region : Praha
Telefon : 603439570
Web : www.skolicka-domecek.cz
Email : skolickadomecek@gmail.com
Datum vložení : 25.04 16:58 - 2018

Zámečník

Hledáme jednotlivce i skupiny pracovníků na zakázky po celé ČR. Jedná se o jednoduchou montáž a demontáž různých zařízení v rámci údržby technologických celků.Upřednostníme OSVČ.

Region : Teplice
Web : www.lutopol.cz
Email : jiri.mihalik@lutopol.cz
Datum vložení : 25.04 16:37 - 2018

Hledame chuvu k detem a castecnou hospodyni do domacnosti v terminu 1.7 do 30. 8. 2018

Hledame chuvu k detem a castecnou hospodyni do domacnosti v terminu 1..7 do 30. 8. 2018 pro nase dve devcata ve veku 6 a 9 let, v Cesky Kanade.

Od 1.cervence hledame pani (slecnu) se skusenostama s vychovov deti pro nase dve holky.
V naplni prace je pripravit detem nejake aktivity: vychazky do lesa, koupani, vylety na kole atd. a take vypomoc z domacimi pracemi jako jsou : obcasne vareni, mensi nakupi, udrzovani domacnosti v poradku..

Vyhodou je ridicsky prukaz! (auto muzeme poskytnout)

Mluvime anglicky,cesky a francouzsky.

Kontakt: mob. 731 485 309

Region : Jindřichův Hradec
Web : kclaeson@yahoo.com
Email : kclaeson@yahoo.com
Datum vložení : 25.04 16:27 - 2018

Učitelka / učitel do mateřské školy Domeček Měšice u Prahy

Mateřská škola Eko Domeček v Měšicích u Prahy hledá do svého kolektivu učitelku/učitele pro třídu dětí ve věku 3 – 6 let. Práce na HPP. Nástup 1.8. 2018.

Požadujeme:
- předškolní pedagogiku
- flexibilitu
- organizační schopnosti
- hru na hudební nástroj
- kreativitu
- samostatnost
- spolehlivost

Nabízíme:
- příjemné pracovní prostředí
- práci na plný úvazek
- dobré platové podmínky
- menší kolektiv

Pokud Vás nabídka zaujala, prosím zašlete nám svůj životopis do 20.5. 2018 na email:
skolkadomecek@seznam.cz
Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru.

Region : Praha-východ
Telefon : 775327289
Web : www.skolkadomecek.cz
Email : skolkadomecek@seznam.cz
Datum vložení : 25.04 15:52 - 2018

Učitelka do MŠ

MŠ Litvínovská 490, Praha 9 Střížkov, příjme do svého kolektivu paní učitelku na HPP. Nástup 1.9.2018. Požadované vzdělání - pedagogika pro předškolní věk. Nabídky prosím na tel: 286 889 241 nebo na email: mslitvinovska@volny.cz.

Region : Praha
Datum vložení : 25.04 15:50 - 2018