Zobrazení dnes: 11133
Zobrazení včera: 12405
Zobrazení 2018: 3827145
Zobrazení 2017: 6280215
Zobrazení celkem: 58649183

PRACOVNÍK OBCHODNÍHO KLIENTSKÉHO MÍSTA

Posilujeme náš tým na obchodním místě v Praze 8 - Karlín! Hledáme ambiciózní kolegy a kolegyně, kteří si chtějí vydělávat velké peníze, rozvinout své obchodní dovednosti a vědí, že práce obchodníka není jen osmihodinová směna. Náplň práce: servis a obsluha stávajících klientů v obchodní kanceláři, profesionální finanční poradenství, péče o nové klienty, administrativa související s obchodní činností. Dostanete komplexní zaučení, firemní podporu, zajímavé finanční ohodnocení. Velmi pestrá a zajímavá práce vhodná pro dynamické lidi (vhodné i pro absolventy). Co od Vás očekáváme? Minimálně SOU s maturitou, čistý trestní rejstřík. Chuť dále se vzdělávat a odborné růst. Zdravé sebevědomí a samostatnost. Příjemné vystupování a proklientský přístup. Cílevědomost a zájem o sebevzdělávání. Co Vám nabídneme? Zázemí stabilní a silné společnosti. Atraktivní finanční odměnu (fix + odměna za výkon) a prestižní benefity pro nejlepší. Možnost přímo ovlivnit výši svého výdělku. Vzdělání, kterým získáte orientaci ve světě financí a stanete se odborníkem. Příležitost pro osobní i kariérní rozvoj. Osobní přístup a podporu manažera obchodního týmu. Nejširší portfolio produktů pod jednou značkou.

Region : Praha
Email : michal.mazar@ceskapojistovna.cz
Datum vložení : 23.04 12:10 - 2018

BRIGÁDA VE SKLADU

Nástup: květen Místo pracoviště: Krupka Pracovní doba – 2 směnný provoz (6:00 - 14:15, 13:45 - 22:00) Popis pozice: - kompletace zboží dle požadavků, balení zboží, skládání / lepení / balení kartonových obalů, kontrola poškozeného zboží…

Region : Ústecký
Telefon : 601311311
Web : http://www.workservice.cz
Email : praha@workservice.cz
Datum vložení : 23.04 11:26 - 2018

Paní na úklid MŠ

Přijmeme paní na odpolední úklid mateřské školy v Praze 5 - Hlubočepy.
Jedná se o zkrácený pracovní úvazek (0,7 nebo dle dohody 0,5)a to na hlavní, možno i na vedlejší pracovní poměr. Vhodné i pro aktivní důchodkyni.
Nástup možný ihned.

Region : Praha
Telefon : 731863163
Datum vložení : 23.04 11:23 - 2018

Obsluha CNC obráběcích zařízení

• praxe jako obsluha a seřizovač CNC strojů nebo vyučení v oboru (i junioři jsou u nás vítáni) • chuť pracovat ve výrobě zajímavého produktu - mobilních čerpadel • ochota pracovat ve třísměnném provozu v našem výrobním závodě v Bělotíně • pracovitost, ochota, flexibilita a zručnost

Region : Přerov
Telefon : 775867225
Email : n.krajcova@bbahranice.cz
Datum vložení : 23.04 11:20 - 2018

Hledáme kvalifikovanou učitelku do MŠ

ZŠ a MŠ v Praze 8 přijme do MŠ kvalifikovanou učitelku. Nástup od 1.8.2018. životopis zasílejte: slovanka@zsnaslovance.cz

Region : Praha
Datum vložení : 23.04 11:13 - 2018

Lektor v lesním klubu pro děti 3-6 let

LMK MEZI STROMY hledá lektora/pedagoga k předškolním dětem (skupinka 15 dětí na 2 průvodce) od září 2018. Bližší informace na našem webu.

Region : Praha
Telefon : 604570080, 737130955
Web : www.mezi-stromy.cz
Email : lmk@mezi-stromy.cz
Datum vložení : 23.04 11:06 - 2018

MŠ Albrechtická, Praha 9 hledá kolegyni

Do svého kolektivu přijmeme kvalifikovanou učitelku. Uvítáme přátelské vystupování, kreativitu, spolehlivost. Nabízíme přátelský kolektiv a příjemné pracovní prostředí. Nástup 27. 8. 2018.

Region : Praha
Telefon : 723359738
Web : www.msalbrechticka.cz
Email : Leiblovalada.msalb@seznam.cz
Datum vložení : 23.04 10:42 - 2018

Všeobecná zdravotní sestra v Drážďanech + jazykový kurz

Máte diplom v oboru zdravotní sestra, ale neumíte německy? Žádný problém! My Vás podpoříme! alpha bude Vašim průvodcem od jazykových kurzů až po uznání diplomu v Německu.

Region : Příbram
Telefon : 15208578468
Web : http://www.personalservice-alpha.de/
Email : bandruskivova@personalservice-alpha.de
Datum vložení : 23.04 10:04 - 2018

Operátor/ka ve výrobě

Náplň práce: • výroba koberců a plastů do aut pro významnou automobilovou společnost Požadavky: • spolehlivost, flexibilita, zodpovědnost • manuální zručnost • ochota pracovat na směny (3 směnný provoz) Nabídnout můžeme: • zajímavé finanční ohodnocení • možnost ubytování • platové podmínky až 23 000 Kč • možnost týdenních záloh • pozice vhodná pro muže, ženy i páry • stabilní zaměstnání na HPP včetně kariérního růstu

Region : Pardubice
Telefon : 727921815
Email : geislerova@pavmart-psv.cz

překlady

Hledám spolupráci s překladatelskou agenturou.Žiji dvacet let v Rakousku a ovládám německý jazyk na úrovni mateřského jazyka.

Region : Praha
Email : gruber-petra@gmx.at
Datum vložení : 23.04 09:58 - 2018

ŘIDIČ VZV - NOŠOVICE

Informace: - Převážení hotových zásilek na určené místo. - Řízení motorového vozíku (vysokozdvižný vozík). - Nakládání a vykládání nákladu z kamionu. - Upevnění nákladu. Požadujeme: - Průkaz VZV – možnost obnovení nebo vyřízení nového (nejsou třeba zkušenosti s řízením VZV, proběhne zaškolení a trénink). - Ochota pracovat ve třísměnném provozu - Pečlivost, spolehlivost

Region : Moravskoslezský
Telefon : 737887660
Web : www.komfortgroup.cz
Email : komfort.personalni@post.cz
Datum vložení : 23.04 09:39 - 2018

SKLADNÍK - manipulant - RYCHVALD a NOVÝ JIČÍN

Informace: Manipulace se zbožím, příprava k expedici, kontrola zboží, nakládka a vykládka vozidel, manipulace s materiálem pro výrobní linky. Možnost nástupu ihned, případně dle dohody. MZDA: NOVÝ JIČÍN: 19 000 - 21 000 Kč/měsíc RYCHVALD: 18 000 Kč/měsíc Požadujeme: - nutná praxe s řízením VZV - průkaz na VZV výhodou (možnost obnovení) - ochotu pracovat na směny - 3 směnný provoz (možnost přizpůsobení směn dle Vašich možností).

Datum vložení : 23.04 09:31 - 2018

OPERÁTOR VÝROBY - Lehká manuální práce pro ženy i muže ( PŘÍSPĚVEK NA DOPRAVU )

Informace: Pro našeho významného klienta zabývající se výrobou náhradních dílů pro automobily, hledáme vhodné zaměstnance. Požadujeme: - zodpovědný přístup k práci - výbornou docházku - manuální zručnost - 8-hodinové směny, dvousměnný provoz - provádění výrobních operací dle technologického postupu - údržba pracoviště - dodržování zásad bezpečnosti práce

Datum vložení : 23.04 09:30 - 2018

OPERÁTOR VE VÝROBĚ - MOŠNOV

Informace: Dle zařazení na jednotlivé úseky (sklad, střikovna, lakovna, lisovna, kontrola kvality). Požadujeme: - Manuální zručnost, spolehlivost, pracovitost. - Ochotu pracovat ve 3-směnném provozu.

Datum vložení : 23.04 09:24 - 2018

Poradce zdravého životního stylu

min. 10 h./týdně spolehlivost disciplínu ochotu vzdělávat se loajalitu

Region : Olomoucký
Email : umlauf.jakub13@gmail.com
Datum vložení : 23.04 08:43 - 2018

Oblastní manažer - Praha

praxe v bezpečnostní agentuře alespoň 1 rok čistý výpis rejstříku trestu, dokončené SŠ/VŠ, řidičský průkaz sk. B, samostatnost, spolehlivost, komunikativnost, teamovou spolupráci

Region : Praha
Telefon : 601303355
Email : sotak@cbs.cz
Datum vložení : 23.04 08:39 - 2018

Základní škola a Střední škola, Praha 10, Vachkova 941

Přijmeme vychovatelku do školní družiny, nástup 1.9.2018, možno celého i částečného úvazku.

Region : Praha
Telefon : 723046189
Web : www.vachkova941.cz
Email : reditel@zsassvachkova.cz
Datum vložení : 23.04 07:28 - 2018

Hledáme uklízečky.

Opravuji předcházející inzerát. Druhá nástupp 20.8.2018

Region : Praha
Telefon : 274 815 506
Web : ms-stechovicka.cz
Email : msstechovicka@volny.cz
Datum vložení : 23.04 07:13 - 2018

Hledáme uklízečky

Mateřská škola v Praze 10 přijme do svého kolektivu 2 paní uklízečky na plný úvazek. První nástup od 1.5.2018, druhá 20.7.2018.Žívotopis zasílejte nauvedenou meilovou adresu.

Datum vložení : 23.04 07:12 - 2018

brigáda - ilustrace, grafika

Studentka 16 let hledá brigádu v oblasti ilustrace,grafiky a tvorby reklam. Nejlépe v období letních prázdnin 2018. Práce nejlépe z domova. Při případném zájmu mě kontaktujte pomocí e-mailu.

Region : Zlínský
Email : Veronika.Polaskova@centrum.cz
Datum vložení : 22.04 19:36 - 2018