Zobrazení dnes: 11096
Zobrazení včera: 12405
Zobrazení 2018: 3827108
Zobrazení 2017: 6280215
Zobrazení celkem: 58649146

Vše pro školy

Partnerské projekty

Přihlášení

Jméno :

Heslo :Portál pro školy - volná místa, poptávka, nabídka, práce

Nabídku vložte ZDE !                                    Poptávku vložte ZDE !

 

PRACOVNICE/PRACOVNÍK SOS LINKY LA STRADA S RUMUNŠTINOU

La Strada Česká republika, o.p.s. je jediná organizace v ČR, která systematicky řeší problematiku obchodování s lidmi a vykořisťování. Jsme součástí mezinárodní sítě La Strada International, která sdružuje osm organizací z různých zemí Evropy. Cílem organizace je poskytovat podporu obchodovaným a vykořisťovaným osobám a dávat jim hlas při snaze domoci se svých práv. Více na www.strada.cz Právě hledáme novou kolegyni/nového kolegu na pozici: PRACOVNICE/PRACOVNÍK SOS LINKY LA STRADA S RUMUNŠTINOU Co byste u nás dělal/a? - telefonická a emailová komunikace s klienty - poskytování sociálního poradenství - poskytování krizové intervence Co byste měl/a znát a mít? - komunikativní znalost anglického, rumunského a českého jazyka/další jazyky výhodou/ - zkušenost se sociálním poradenstvím výhodou - absolvovaný kurz krizové intervence výhodou - pokročilé komunikační dovednosti - znalost práce na PC - trestní bezúhonnost - samostatnost a flexibilitu

Region : Praha
Telefon : 222 721 810
Web : www.strada.cz
Email : ivana@strada.cz
Datum vložení : 13.04 13:00 - 2018

 

PRACOVNICE/PRACOVNÍK SOS LINKY LA STRADA S BULHARŠTINOU

La Strada Česká republika, o.p.s. je jediná organizace v ČR, která systematicky řeší problematiku obchodování s lidmi a vykořisťování. Jsme součástí mezinárodní sítě La Strada International, která sdružuje osm organizací z různých zemí Evropy. Cílem organizace je poskytovat podporu obchodovaným a vykořisťovaným osobám a dávat jim hlas při snaze domoci se svých práv. Více na www.strada.cz Právě hledáme novou kolegyni/nového kolegu na pozici: PRACOVNICE/PRACOVNÍK SOS LINKY LA STRADA S BULHARŠTINOU Co byste u nás dělal/a? • telefonická a emailová komunikace s klienty • poskytování sociálního poradenství • poskytování krizové intervence Co byste měl/a znát a mít? • komunikativní znalost anglického, bulharského a českého jazyka/další jazyky výhodou/ • zkušenost se sociálním poradenstvím výhodou • absolvovaný kurz krizové intervence výhodou • pokročilé komunikační dovednosti • znalost práce na PC • trestní bezúhonnost • samostatnost a flexibilitu

Region : Praha
Telefon : 222 721 810
Web : www.strada.cz
Email : ivana@strada.cz
Datum vložení : 13.04 12:56 - 2018

 

Lakýrník/lakýrnice

- svědomitost, pečlivost, samostatnost - zodpovědnost - flexibilita - manuální zručnost

Region : Třebíč
Web : www.pbstre.cz
Email : mnovakova@pbstre.cz
Datum vložení : 13.04 11:24 - 2018

 

Svářeč kovů

- vyučení se strojírenském oboru - svářečské zk. odpovídající evropským normám - znalost práce s výrobní dokumentací - čtení technických výkresů

Region : Třebíč
Web : www.pbstre.cz
Datum vložení : 13.04 11:23 - 2018

 

Strojírenský dělník

- svědomitost, pečlivost, samostatnost - zodpovědnost - flexibilita - manuální zručnost

Region : Třebíč
Web : www.pbstre.cz
Email : mnovakova@pbstre.cz
Datum vložení : 13.04 11:22 - 2018

 

Servírka / číšník do hotelu v Praze

Nabízíme dlouhodobou brigádu v hotelové restauraci. Náplň práce: - Roznos jídla - Komunikace s hosty - Komunikace s vedením - Markovaní na kase - Přebíráni zboží - Výpomoc u baru - Inventura Požadujeme: - Zkušenosti v oboru - Dobré komunikační schopnosti - anglický jazyk (výhodou) - Spolehlivost, pracovitost, zručnost - Flexibilitu - Potravinářský průkaz,Výpis TR - Dresscode (Černé spol.kalhoty,spol.obuv a bílou košili )

Region : Praha
Telefon : 774 222 847
Email : prace@abzakovo.eu
Datum vložení : 13.04 11:21 - 2018

 

Technik kvality, kontrolor

- SŠ vzdělání technického (strojírenského) zaměření - vysoké pracovní nasazení se schopností samostatné práce - schopnost řešení problémů, kreativní a flexibilní přístup - zájem o celoživotní vzdělávání - počítačovou způsobilost (MS Office,), znalost IS SAP výhodou - znalost práce s technickými výkresy a výrobní dokumentací - znalost systémů a standardů jakosti a kvality ve strojírenství a kovovýrobě - jazyková způsobilost v češtině, znalost angličtiny nebo němčiny

Region : Třebíč
Email : mnovakova@pbstre.cz
Datum vložení : 13.04 11:21 - 2018

 

Manipulační dělník

- vyučení ve strojírenském oboru - pracovitost - flexibilita

Region : Třebíč
Web : www.pbstre.cz
Email : mnovakova@pbstre.cz
Datum vložení : 13.04 11:19 - 2018

 

Servírka / číšník do hotelu na Praze 4

Nabízíme dlouhodobou brigádu v hotelové restauraci jen na VEČEŘE nastup ihned. Náplň práce: - Roznos jídla - Komunikace s hosty - Komunikace s vedením - Markovaní na kase - Výpomoc u baru Požadujeme: - Zkušenosti v oboru - Dobré komunikační schopnosti - anglický jazyk (výhodou) - Spolehlivost, pracovitost, zručnost - Flexibilitu - Potravinářský průkaz,Výpis TR - Dresscode (Černé spol.kalhoty,spol.obuv a bílou košili )

Region : Praha
Telefon : 774 222 847
Email : prace@abzakovo.eu
Datum vložení : 13.04 11:16 - 2018

 

Zdravotní sestra v Německu + kurz němčiny

Diplom: Bakalář (Bc.): studijní program ošetřovatelství, obor všeobecná sestra nebo Diplomovaný specialista (DiS.): obor diplomovaná všeobecná sestra

Region : NovýJičín
Telefon : 15208578468
Web : http://www.personalservice-alpha.de/
Email : bandruskivova@personalservice-alpha.de
Datum vložení : 13.04 10:54 - 2018

 

Demontér nákladních vozidel

Firma: AJK CZ s.r.o. Roudnice 72, okres Hradec Králové Hledá pracovníka na pozici Demontér nákladních vozidel Náplň práce rozebírání nákladních vozidel na náhradní díly Požadujeme samostatnost, spolehlivost, bezúhonnost povědomí o demontáži dílů na vozidlech zručnost, fyzická zdatnost schopnost technického myšlení zájem o obor, ochota učit se

Region : Hradec Králové
Telefon : +420777781836
Web : www.bazar-roudnice.cz
Email : personalni@bazar-roudnice.cz
Datum vložení : 13.04 10:30 - 2018

 

Pomocná síla v kuchyni MŠ Praha 7

Přijmeme zaměstnance na pomocné práce v kuchyni MŠ a úklid. Práce je na plný úvazek. Je možno rozdělit i na dva částečné úvazky (dopoledne,odpoledne)či jinak,dle dohody.Nástup ihned. Požadavky:zdravotní průkaz,čistý trestní rejstřík,spolehlivost,pracovitost.

Region : Praha
Telefon : 731657280
Email : msletohradska@email.cz
Datum vložení : 13.04 10:16 - 2018

 

Školní assistent!!

Základní a mateřská škola Praha 5- Smíchov hledá asistenta pedagoga na úvazek 0,5 od 1.května 2018 do 30. června 2018, s pracovní dobou od 8:00 do 12:00. Požadujeme pedagogické vzdělání, zkušenosti s prací s cizinci výhodou. Své životopisy posílejte na níže uvedený email.

Region : Praha
Web : http://www.zskorenskeho.cz/
Email : info@zskorenskeho.cz
Datum vložení : 13.04 10:14 - 2018

 

Provozní technik/technička

Oblast správy nemovitostí- SBD Praha 8. Evidence dokladů, komunikace s úřady a spravovanými objekty, zajišťování drobných oprav. Požadavky SŠ, PC uživatelsky, komunikativnost, spolehlivost, pečlivost.

Region : Praha
Email : serakova@sbd8.cz
Datum vložení : 13.04 09:37 - 2018

 

Hledám práci učitelky MŠ v Praze

jsem kvalifikovaná učitelka z praxí, mám ráda děti, přírodu, literaturu hudbu, jde mi o přátelské prostředí, kde se pracuje pro děti, kde je pořádek, a dostatek pomůcek a čas na práci s dětmi, tel.731569542

Region : Praha
Datum vložení : 13.04 09:33 - 2018

 

ZŠ Rakovského v Praze 12 přijme učitele/ku I.stupně a vychovatele/ku

ZŠ Rakovského v Praze 12 přijme od září 2018 zaměstnance na pozice:
1. Učitel/ka pro I.stupeň
2. Vychovatel/ka do ŠD

Požadavky: kvalifikace v oboru
Osobní pohovor nutný.

Děkujeme za nabídky.

Region : Praha
Telefon : 775444616
Email : pavel.nedbal@zsrakovskeho.cz
Datum vložení : 12.04 20:04 - 2018

 

Sociální pedagog v Domě na půl cesty

DOM – Dům otevřených možností, o.p.s. v Praze

Nestátní poskytovatel sociálních služeb (www.dom-os.cz)
přijme nového kolegu / kolegyni na pozici

SOCIÁLNÍ TERAPEUT

Kde budete pracovat

Budete pracovat v Domě na půl cesty DOM 8 – registrované sociální službě pro mladé lidi bez rodinného zázemí.

Jaká bude vaše práce – co bude Vaším úkolem


Jako sociální terapeut budete pracovat v přímé práci jak individuálně, tak se skupinou klientů pobytové služby Dům na půl cesty. Klienty služby jsou mladí lidé jak po ukončení pobytu v ústavní péči, tak po odchodu z dysfunkční rodiny, s nedostatečně rozvinutými kompetencemi pro navazování vztahů s druhými lidmi a úspěšnému zapojení do života ve společnosti.

Sociální terapeut pracuje na bázi terapeutického vztahu a využívá mezioborový přístup (sociální práce, terapie, edukace a dal.)
Přímá práce je založena na odbornosti a specifických postupech. Obsahuje jednak individuální vedení klientů na základě vyhodnocení jejich potřeb a efektivní postupy zaměřené na budování a rozvoj jejich kompetencí.
Nedílnou součástí přímé náplně práce je práce se skupinou klientů žijících v Domě na půl cesty a spolu s týmem péče o pobytové zařízení.


Jaké předpoklady bystě měl/a mít

1
Výborné komunikační dovednosti a příjemné vystupování. Vřelý vztah k lidem a hluboký zájem o lidi v nepříznivé situaci. Velkou trpělivost a empatii. Samostatnost, odpovědnost, poctivost při vykonávání svěřených úkolů.

2
VŠ - Speciální pedagogika, sociální práce, ostatní příbuzné obory se zaměřením na sociální oblast, sociální pedagogiku a dal. Vzdělání pro sociální pracovníky podle zákona 108/2006 o Sociálních službách je výhodou, ale není nutné.

3
Různé typy dalšího vzdělávání v návaznosti na obor a náplň práce (kurzy, semináře).
Terapeutický výcvik i započatý je vítán.

4
5 let zaměstnání na odborné pozici v sociální službě nebo pomáhající organizací.
Odborné i profesionální zkušenosti. Psychická stabilita a odolnost.

5
Možnost a motivace k dlouhodobému zapojení do činnosti organizace a jejího rozvoje.

Region : Praha
Web : www.dom-os.cz
Email : dom.os@tiscali.cz
Datum vložení : 18:34 12.04.2018

 

Nejjednoduší přivýdělek z domova

internet

Region : Praha
Email : radanova@post.cz
Datum vložení : 12.04 16:00 - 2018

 

Operátor výroby Mladá Boleslav až 32.000 Kč/měs.

Pro našeho významného klienta, který se zabývá výrobou pro automobilový průmysl hledáme vhodné uchazeče na pozici Operátor ve výrobě. Nástup: IHNED Náplň práce: - obsluha výrobní linky – výroba autosedaček - práce ve výrobě - SOU výhodou - ochotu pracovat ve 3 směnném provozu - manuální zručnost - spolehlivost, dochvilnost

Region : Praha
Telefon : +420601311311
Web : http://www.workservice.cz
Email : praha@workservice.cz
Datum vložení : 12.04 15:12 - 2018

 

Investments Funds Specialist

Juniors, and Fresh Graduates WELCOME! NO experience needed

Region : Praha
Telefon : 730 134 806
Email : nhat.vu@peopleplace.eu
Datum vložení : 12.04 14:43 - 2018

 


    

    

Novinky, aktuality

Aktualizované e-maily

Aktualizovali jsme data a e-maily, na které můžete nyní přesněji zacílit Vaší nabídku svých produktů a služeb. Vaše nabídka tak každé ponděli ve "Školním zpravodaji" nalezne svého odběratele.

Víte že koncem května 2018 budete muste řešit GDPR směrnici? Zde  Vám umožníme rozesílat nabídku na ověřené e-maily škol a nemusíte se potýkat ani se směrnicí GDPR (vlastnit zabezpečená data) ani se spemovými filtry, které Vám mohou zablokovat firemní e-mail až na dobu 1/4 roku a to opakovaně.


Datum : 15.02 11:46 - 2018

Nabídka pro školy

Dozvíte se více o ..

Nahlédněte do našich odkazů a dozvíte se více o portálech: Mateřské školy, Základní školy , Střední školy , Volná místa ve školství , + kompletní nabídka pro školy - vše pro školy. .

 

Napište nám rádi Vám pomůžeme s nastavením Vašeho zápisu.