Zobrazení dnes: 12600
Zobrazení včera: 13133
Zobrazení 2018: 5785207
Zobrazení 2017: 6280215
Zobrazení celkem: 59387807

Volná pracovní místa (Praha 5 a 8) učitelé 1. a 2. stupeň, speciální pedagog a asistent pedagoga.

Nabídka volných pracovních míst s nástupem od školního roku 2018/2019:

ZŠ Glowackého, Praha 8 přijme:
kvalifikovaného učitele/učitelku pro 1. stupeň (plný úvazek)
kvalifikovaného učitele/učitelku pro 2. stupeň (plný i částečný)
kvalifikovaný speciální pedagog (plný úvazek)
životopis zasílejte na: sloupova@glowackeho.eu
www.glowackeho.eu

ZŠ pro žáky se SPCH Zlíchov, Praha 5 přijme:
asistenta pedagoga (plný úvazek)
životopis zasílejte na: speczs@volny.cz
www.speczs.cz

Region : Praha
Datum vložení : 18.05 22:47 - 2018

Učitel na klávesové nástroje

sdělíme v případě zájmu.

Region : Brno-město
Telefon : 737285417
Web : www.szušlidlmusic.cz
Email : romans@lidlmusic.cz
Datum vložení : 22:04 18.05.2018

Pracovník v sociálních službách

Hledám práci jako pracovník v sociálních službách. Na plný úvazek, jakékoli směny. Řidičský průkaz nemám.

Region : Pardubice
Datum vložení : 18.05 18:56 - 2018

Svycarsko - stehovani bytu a domu

Hledame tri spolehlive brigadniky na stehovani bytu a budov. Prace ve Svycarku ( kanton Thurgau ), vyborny vydelek. Podminka hovorove nemecky jazyk. Brigada na dva mesice. V Pripade zajmu prosim kontaktovat na uvedeny Email, nebo v nemeckem jazyce na kontaktni formular uvedeny na internetovych strankach firmy, nejsme v ceske republice.

Region : Praha
Web : www.midea-umzuege.ch
Email : lekens@gmx.ch
Datum vložení : 18.05 17:44 - 2018

učitelka mateřské školy

Mateřská škola Novoborská, Praha 9 Prosek přijme učitelku s nástupem od 27.8.2018. Nabídky zasílejte na email msnovoborska@volny.cz

Region : Praha
Email : msnovoborska@volny.cz
Datum vložení : 18.05 16:44 - 2018

Hledáme tetu/učitelku/ chůvu

Soukromá školička V Praze 9 Kyjích hledá do svého prima kolektivu novou tetu,chůvu, učitelku k malým dětem.
Jedná se snížený počet dětí a pohodové rodinné prostředí. Možnost spolupráce na DPP pro studenty pedagogických oborů možnost i HPP. Praxe s dětmi je podmínkou. Nástup možný ihned. Prosíme o zaslání životopisu na mail skolickadomecek@gmail.com

Region : Praha
Telefon : 603439570
Web : www.skolicka-domecek.cz
Email : skolickadomecek@gmail.com
Datum vložení : 18.05 14:24 - 2018

Učitelka do FMŠ

Fakultní mateřská škola Na Výšinách 3/1075, Praha 7 přijme nové učitele/ky od 27.8.2018.

Region : Praha
Telefon : 603460155
Web : msnavysinach.cz
Email : mts-vysiny@volny.cz
Datum vložení : 18.05 12:11 - 2018

Marketing Assistant

Urgentně hledáme posilu na marketing do firmy Rajapack. Zkušenost není podmínkou, všechno se da naučit. Jsme mezinárodni firma, distributor obalových materiálů. A hlavní náplně práce je příprava katalogů (nejbližší vydaní je v záři), analýza konkurence, cenové kalkulace, příprava newlsetterů, podpora na fb, linkedIN, youtube. Hlavní podmínkou – nastup ihned.

Region : Praha
Telefon : 776829744
Web : rajapack.cz
Email : ksamuseva@rajapack.cz
Datum vložení : 18.05 11:59 - 2018

UČITELKU

Přijmeme učitelku do speciální školy v Praze 9 - Horní Počernice.

Region : Praha
Email : 91anna@seznam.cz
Datum vložení : 11:24 18.05.2018

Hledáme vyučenou kuchařku pro MŠ

Mateřská škola U Bobříka,Praha 13, hledá vyučenou paní kuchařku na plný úvazek.
Nástup září 2018.

Region : Praha
Telefon : 251622427
Web : www.mspodeprova.cz
Email : sj@mspodperova.cz
Datum vložení : 18.05 11:19 - 2018

TECHNOLOG ÚSEKU CNC OBRÁBĚNÍ

• SŠ vzdělání technického směru (případně SOU s praxí 5 let) • minimálně 3 roky praxe na obdobné pozici • znalost CAD/CAM systémů (ideálně CAM Works – není podmínkou) • znalost technické dokumentace • znalost technologie obrábění (nástroje, řezné podmínky atd.) • komunikativnost, spolehlivost, inovativní myšlení • AJ výhodou • ŘP skupiny B

Region : Česká Lípa
Telefon : 601131780
Web : www.d2manufacturing.cz
Email : sarka.cikankova@d2g.cz
Datum vložení : 18.05 11:18 - 2018

Kuchař - Provozní

Do rekreačního střediska v Bílých Karpatech přijmeme provozního – kuchaře s praxi a vzděláním v oboru, Požadujeme odpovědnost za kompletní chod a kontrolu všech činností střediska. Nabízíme mzdu 25 000-30 000,- Kč + prémie, možnost ubytování. Životopisy posílejte na email: info@montelope.info

Region : Zlínský
Telefon : 602529150
Email : info@montelope.info
Datum vložení : 18.05 10:52 - 2018

Všeobecná zdravotní sestra

Náplň práce: Provádění základní a ošetřovatelské péče Plánování pečovatelské péče, její koordinace, přizpůsobení, dokumentace a zajištění Péče o pacienty Ošetřovatelská dokumentace Váš profil: Máte uzavřené vzdělání v oboru všeobecná zdravotní sestra/ diplomovaná všeobecná zdravotní sestra Pečujete rádi o starší a nemocné lidi Pracujete samostatně a zodpovědně

Region : Beroun
Telefon : 15208578468
Web : http://www.personalservice-alpha.de/
Email : bandruskivova@personalservice-alpha.de
Datum vložení : 18.05 10:43 - 2018

úklid Boskovice

Hledáme zaměstnance úklidu. Jedná se o běžný úklid kanceláří. Vhodné pro maminky na MD či studentky, zdatné důchodce. OZP výhodou - HPP se zkráceným úvazkem. Práce v odpoledních hodinách - 25h týdně. Boskovice, volejte na 702 047 316

Region : Brno-venkov
Telefon : 702047316
Email : kolackova@sezev-facility.cz
Datum vložení : 18.05 10:38 - 2018

Pracovník v úklidu

Zodpovědnost, komunikativnost a základní orientaci v regionu Praha + střední Čechy, ochotu manuálně pracovat a provádět kontrolní činnost.

Region : Praha
Telefon : 602681649
Email : kabicekjr@clarino.cz
Datum vložení : 18.05 10:33 - 2018

Učitelka MŠ

Hledáme učitelku do mateřské školy. Požadujeme: kladný vztah k dětem, kvalifikaci dle platné legislativy. Nástup možný od 27.8.2018. V případě Vašeho zájmu nám zašlete životopis na ms@msslivenec.cz.

Region : Praha
Email : ms@msslivenec.cz
Datum vložení : 18.05 09:39 - 2018

Hledame pracovniky/ce

Firma Johann Wirkner Zeitarbeit GmbH hleda : - POMOCNIK/CE DO FIRMY Pozadavky: - nemecky jazyk na komunikativni urovni - vlastni automobil, ridicsky prukaz V pripade zajmu volejte na 0049-9431-99830 nebo zasilejte zivotopis na email info@wirkner-zeitarbeit.de .

Region : Plzeňský
Telefon : 0049943199830
Email : wirkner6@wirkner-zeitarbeit.de
Datum vložení : 18.05 08:55 - 2018

pedagog, zdravotní sestra, chůva

Hledáme do svého kolektivu na provozovny v Ůvalech a Říčanech nové kolegyně. Kvalifikační předpoklady: pedagog předškolního vzdělávání, zdravotní sestra, chůva. Nabízíme příjemné prostředí, snížený počet dětí, dobré platové podmínky.

Region : Praha-východ
Telefon : 727873411, 720020470
Email : minisvetukrtecka@seznam.cz
Datum vložení : 18.05 07:21 - 2018

Rozdávání letáků

Rozdavač/ka letáčků. Hledáme brigádníka na rozdávání informačních letáčků na metru C Háje a v Horních Měcholupech. Jedná se zhruba o 100 ks letáčků, odměna za rozdání 150,- Kč. Vyzvednutí letáčků a odměna v Praze 10 - Petrovicích, Edisonova 429.

Region : Praha
Telefon : 721200319
Web : www.rc-snopik.cz
Email : info@rc-snopik.cz
Datum vložení : 18.05 06:28 - 2018

Hledám brigádu

Hledám přivýdělek u BA je mi 47 let Slušný,spolehlivý Certifíkát a praxi u bezpečnostní agentury mám Mužu nabídnout max 5 dní v měsíci třeba jako střidač Nočni i denní směny 12 h.Pouze Praha Děkuji za nabídky

Region : Praha
Telefon : 736649923
Email : mooncoin@seznam.cz
Datum vložení : 17.05 22:05 - 2018

<<   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40   41   42   43   44   45   46   47   48   49   50   51   52   53   54   55   56   57   58   59   60   61   62   63   64   65   66   67   68   69   70   71   72   73   74   75   76   77   78   79   80   81   82   83   84   85   86   87   88   89   90   91   92   93   94   95   96   97   98   99   100   101   102   103   104   105   106   107   108   109   110   111   112   113   114   115   116   117   118   119   120   121   122   123   124   125   126   127   128   129   130   131   132   133   134   135   136   137   138   139   140   141   142   143   144   145   146   147   148   149   150   151   152   153   154   155   156   157   158   159   160   161   162   163   164   165   166   167   168   169   170   171   172   173   174   175   176   177   178   179   180   181   182   183   184   185   186   187   188   189   190   191   192   193   194   195   196   197   198   199   200   201   202   203   204   205   206   207   208   209   210   211   212   213   214   215   216   217   218   219   220   221   222   223   224   225   226   227   228   229   230   231   232   233   234   235   236   237   238   239   240   241   242   243   244   245   246   247   248   249   250   251   252   253   254   255   256   257   258   259   260   261   262   263   264   265   266   267   268   269  >>