Zobrazení dnes: 11969
Zobrazení včera: 13373
Zobrazení 2018: 1636638
Zobrazení 2017: 6280215
Zobrazení celkem: 56458676

Operátor/ka ve výrobě

Náplň práce: • výroba koberců a plastů do aut pro významnou automobilovou společnost Požadavky: • spolehlivost, flexibilita, zodpovědnost • manuální zručnost • ochota pracovat na směny (3 směnný provoz) Nabídnout můžeme: • zajímavé finanční ohodnocení • možnost ubytování • platové podmínky až 23 000 Kč • možnost týdenních záloh • pozice vhodná pro muže, ženy i páry • stabilní zaměstnání na HPP včetně kariérního růstu

Region : Pardubice
Telefon : 727921815
Email : geislerova@pavmart-psv.cz
Datum vložení : 11.04 10:28 - 2018

Hledám práci učitelky MŠ v Praze

jsem kvalifikovaná učitelka z praxí, mám ráda děti, přírodu, literaturu hudbu, jde mi o přátelské prostředí, kde se pracuje pro děti, kde je pořádek, a dostatek pomůcek a čas na práci s dětmi, tel.731569542

Region : Praha
Datum vložení : 11.04 09:53 - 2018

Práce v soukromé školce

Soukromá školka v Praze 1 nabízí práci, jedná se o péči o děti + úklid. Zájemkyně by měla splňovat kvalifikační předpoklady pro práci s dětmi do 3 let. Rozsah práce dle dohody.

Dále požadujeme: spolehlivost a čistý TR.

Životopisy zasílejte na mini.misa@email.cz

Region : Praha
Telefon : 777140347
Email : mini.misa@email.cz
Datum vložení : 11.04 09:45 - 2018

Nabízíme práci v soukromé školce v Praze 1. Jedná se o práci s dětmi, požadovaná kvalifikace pro povolání učitelka v mateřské škole nebo zdravotní sestra, zdravotní asistentka, záchranář nebo profesní kvalifikace chůva nebo pracovník v sociálních službách. Rozsah práce dle dohody, nejedná se o HPP. Vhodné i pro bývalou učitelku MŠ či jako přivýdělek k mateřské.
Dále hledáme asistentku - i nekvalifikovanou osobu na výpomoc, nejlépe studentku pedagogického oboru, jedná se o práci cca 3 - 4 hodiny denně, 3-5 x týdně dle dohody.

Životopisy zasílejte na email mini.misa@email.cz

Datum vložení : 11.04 09:40 - 2018

Soukromá školka v Praze 1 nabízí práci kvalifikované chůvě - profesní kvalifikace "Chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky (kód: 69-017-M)".
Rozsah práce dle dohody.

Životopisy na email mini.misa@email.cz

Datum vložení : 11.04 09:39 - 2018

Všeobecná zdravotní sestra v německém pohraničí m/ž

Diplom: Bakalář (Bc.): studijní program ošetřovatelství, obor všeobecná sestra nebo Diplomovaný specialista (DiS.): obor diplomovaná všeobecná sestra Práce je určená i čerstvým absolventům!

Region : Český Krumlov
Telefon : 15208578468
Web : http://www.personalservice-alpha.de/
Email : bandruskivova@personalservice-alpha.de
Datum vložení : 11.04 09:22 - 2018

Dobrý den Jsme jednotlivci

Dobrý den Jsme jednotlivci a my jsme chtěli pomáhat pouze jednotlivcům, kteří jsou v kontextu půjček na své osobní účty investičních dluhů a nájemníků apod. Ve výši 3% až 5% úroků, vážných Čestný Nyní kontaktujte nás a dejte nám vědět, kolik peněz si přejete půjčit Příjemná odpověď by byla k dispozici do 24 hodin od obdržení vaší žádosti. Máte-li zájem, kontaktujte mě na adrese

sarbinekavaldo25@gmail.com

Region : České Budějovice
Telefon : 5465578969
Email : sarbinekavaldo25@gmail.com
Datum vložení : 09:09 11.04.2018

Úklid: Prodejna SCONTO České Budějovice

Požadujeme: - věk 18+ - spolehlivost a pečlivost - čistý trestní rejstřík V případě zájmu nás kontaktujte na tel. čísle 606 022 025 nebo pište email: praha@cbacorp.cz

Telefon : 606022025
Web : http://www.cbacorp.cz
Email : praha@cbacorp.cz
Datum vložení : 11.04 08:42 - 2018

montessori pedagogika

Zajímá Vás montessori pedagogika objevte její tajemství a ponořte se více do tajů její dokonalosti.Společně můžeme zažít spousty zajímavých a poučných momentů. v případě zájmu mne neváhejte kontaktovat Vaše lektorka montessori pedagogiky Kateřina

Region : Praha
Telefon : 774541323
Datum vložení : 10.04 23:21 - 2018

Dobrý den Jsme jednotlivci a my jsme chtěli pomáhat pouze jednotlivcům, kteří jsou v kontextu půjček na své osobní účty investičních dluhů a nájemníků apod. Ve výši 3% až 5% úroků, vážných Čestný Nyní kontaktujte nás a dejte nám vědět, kolik peněz si přejete půjčit Příjemná odpověď by byla k dispozici do 24 hodin od obdržení vaší žádosti. Pokud máte zájem, kontaktujte mě na adrese sarbinekavaldo25@gmail.com

Region : Praha-východ
Datum vložení : 10.04 18:09 - 2018

nabídka půjčky

Jste v jakékoli financní krizi? Potrebujete úver na refinancování svého domu nebo rozšírení svého podnikání? Potrebujete úver k vyporádání naléhavých dluhu a pobytu u jednoho veritele? Potrebujete zaplatit za zaplacení úctu? atd. Získejte svuj úver od $ 2,000 do $ 150,000,000.00 USD / EURO / POUNDS ve výši 3%. Peníze prevedené na váš úcet do 3 hodin od schválení. Pokud máte zájem o získání úveru, neváhejte nám zaslat žádost prostrednictvím e-mailu: heinzemunkel.loanfirm@gmail.com

Region : Praha
Telefon : 777888999
Web : http://www.stredniskoly-ss.cz/prace-nabidka.php
Email : heinzmunkel.loanfirm@gmail.com
Datum vložení : 15:25 10.04.2018

Pomocná kuchařka v MŠ

Do mateřské školy na Černém Mostě hledáme pomocnou kuchařku. Bydliště v okolí výhodou. Jen vážné nabídky. Nabízíme práci v dobrém kolektivu. Životopisy zasílejte na e-mail jidelna@msvybiralova968.cz

Region : Praha
Email : reditelna@msvybiralova968.cz
Datum vložení : 10.04 15:22 - 2018

Pečující osoba do dětské skupiny

Do dětské skupiny při mateřské škole Vybíralova 968 na Černém Mostě hledáme pečující osobu na celý úvazek pro práci s dětmi od 2 do 3 let. Požadujeme kvalifikaci dle zákona O dětských skupinách, tj. zdravotní sestra/asistent, učitelka MŠ, vychovatelka, chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky, pracovník v sociálních službách. Nabízíme práci v dobrém kolektivu a nadstandardní finanční ohodnocení v rámci projektu. Nástup červenec 2018. Životopisy prosím zasílat na e-mail. Děkuji.

Datum vložení : 10.04 15:17 - 2018

Asistentka pedagoga

Sháním od nového školního roku volné místo asistentky pedagoga v MŠ nebo ZŠ. Možno v kombinaci s vychovatelkou v družině. Lokalita Tábor, Sezimovo Ústí, Mladá Vožice a blízké okolí. Úvazek 0,75 a vyšší. Kvalifikaci splňuji, praxi mám. V případě zájmu ráda zašlu životopis. Děkuji za případné nabídky.

Region : Tábor
Email : petrapetapetruska@seznam.cz
Datum vložení : 10.04 15:05 - 2018

Učitelka v MŠ

Do mateřské školy Vybíralova 968 na Černém Mostě hledáme spolehlivou a kreativní paní učitelku s kladným vztahem k dětem. Nabízíme práci v dobrém kolektivu. Nástup konec srpna 2018. Životopisy zasílejte na e-mail. Děkujeme

Datum vložení : 10.04 15:00 - 2018

Praha 4: Asistentka obchodního oddělení

Požadujeme: - samostatnost a spolehlivost - dobré komunikační schopnosti - praxe v práci na PC (Outlook, Excel, PowerPoint, Word, Internet) - nástup ihned nebo dle dohody

Email : asistentka@cbacorp.cz
Datum vložení : 10.04 14:22 - 2018

MŠ Praha 7 pomocná síla do kuchyně

Hledáme kolegyni do kuchyně na pomocné práce(nádobí,úklid,svačinky).
Požadavky:pracovitost,spolehlivost,čistý trestní rejstřík,zdravotní průkaz
Uvítáme zaslání životopisu. Bližší informace na uvedených tel.číslech 8-14 hod.

Region : Praha
Telefon : 233370792,731657280
Email : msletohradska@email.cz
Datum vložení : 10.04 13:18 - 2018

Pracovník na výpomoc do prodejny - IHNED!

Hledáme šikovné pracovníky na dlouhodobou výpomoc do prodejny sportovních potřeb ,kterým nechybí chuť do práce. Náplň práce: příjem a výdej zakázek obsluha a komunikace se zákazníkem pomocné práce při sestavovaní kol vyndávaní kol z krabic ,upevňovaní pedálů, dotahovaní šroubu převoz kol na prodejnu Požadujeme: spolehlivost pracovitost ochotu učit se novým věcem čistý trestní rejstřík příjemné vystupování zkušenosti nejsou podmínkou minimální věk 18 let dobrý zdravotní stav

Region : Praha
Telefon : 774222847
Email : prace@abzakovo.eu
Datum vložení : 10.04 12:46 - 2018

Prodavačka nábytku Praha 9, Praha 5 HPP

Přijmeme zaměstnance na pracovní pozici prodavač nábytku s místem výkonu práce v Praze 9 – Černý Most, Praha 5 Nástup ihned. Náplň práce: - Informace a prodej nábytku - Péče o čistotu a vzhled - Komunikace se zákazníky - Další činnosti podle pokynu nadřízeného v rámci sjednaného druhu práce Požadujeme: - Trestní bezúhonnost - Komunikativní znalost ČJ nebo SJ - Příjemné vystupování - Prodejní předpoklady - Základní znalost na PC - Spolehlivost - Zdravotní prohlídku

Region : Praha
Telefon : 778072224
Email : agentura@abzakovo.eu
Datum vložení : 10.04 12:44 - 2018

Skladník obchodního domu HPP Praha 5, Praha 9

Přijmeme zaměstnance na pracovní pozici skladník obchodního domu s místem výkonu práce Praha 5 – Stodůlky a |Praha 9 – Černý Most Náplň práce - Práce s VZV, práce se skenerem - Odbavování kusových zásilek - Naskladňování a vyskladňování - Výdej zboží zákazníkům - Zajištění související dokumentace a evidence Požadujeme: - Praxe na VZV - Manuální zručnost - Ttechnické myšlení, odpovědnost a spolehlivost - Zdravotní prohlídku - Výpis z TR

Datum vložení : 10.04 12:42 - 2018