Zobrazení dnes: 7979
Zobrazení včera: 12409
Zobrazení 2018: 3849213
Zobrazení 2017: 6280215
Zobrazení celkem: 58671251

Pomocná síla do kuchyně MŠ Praha 7

Mateřská škola v Praze 7 přijme pomocnou sílu do kuchyně a na úklid. Práce na plný úvazek. Prac.doba 9-17,30. Požadavky:pečlivost,pracovitost,spolehlivost. Nástup 16.4.2018 nebo dle dohody.
Bližší informace na uvedeném telefonu 8-14 h. Uvítáme zaslání životopisu na uvedenou email.adresu.

Region : Praha
Telefon : 233370792,731657280
Email : msletohradska@email.cz
Datum vložení : 27.03 10:19 - 2018

volné místo učitelky MŠ

Hledáme paní učitelku na celý úvazek pro MŠ Tolstého, Praha 10
Práce je vhodná i pro paní důchodkyně.
Nástup: ihned
Požadujeme: odpovídající pedagogické vzdělání
Nabízíme: příjemné prostředí, milé kolegyně, prima děti

Region : Praha
Telefon : 267310179, 267311726
Email : mstolsteho@volny.cz
Datum vložení : 27.03 10:13 - 2018

Zdravotní sestra v Německu + jazykový kurz

Vyžadujeme: Diplom: Bakalář (Bc.): studijní program ošetřovatelství, obor všeobecná sestra nebo Diplomovaný specialista (DiS.): obor diplomovaná všeobecná sestra Práce je určená i čerstvým absolventům!

Region : Děčín
Telefon : +49 0152 08578468
Web : http://www.personalservice-alpha.de/
Email : bandruskivova@personalservice-alpha.de
Datum vložení : 27.03 09:29 - 2018

Lakýrník

Bezúhonnost,časová flexibilita, loajálnost, dobrý zdravotní stav Praxe v oboru výhodou, není však podmínkou.

Region : Chrudim
Email : vyroba.sancolor@seznam.cz
Datum vložení : 27.03 09:22 - 2018

Tryskač, obsluha tryskacího boxu

Bezúhonnost, spolehlivost, flexibilita, dobrý zdravotní stav. Praxe v oboru není nutná.

Datum vložení : 27.03 09:19 - 2018

Lakýrník

Datum vložení : 27.03 09:16 - 2018

Operátor/ka ve výrobě

Náplň práce: • výroba koberců a plastů do aut pro významnou automobilovou společnost Požadavky: • spolehlivost, flexibilita, zodpovědnost • manuální zručnost • ochota pracovat na směny (3 směnný provoz) Nabídnout můžeme: • zajímavé finanční ohodnocení • možnost ubytování • platové podmínky až 23 000 Kč • možnost týdenních záloh • pozice vhodná pro muže, ženy i páry • stabilní zaměstnání na HPP včetně kariérního růstu

Region : Pardubice
Telefon : 727921815
Email : geislerova@pavmart-psv.cz
Datum vložení : 27.03 08:56 - 2018

Pomocná-zaučená kuchařka

Do našeho kolektivu v mateřské školce v Modřanech hledáme pomocnou, nebo zaučenou kuchařku . Termín nástupu-
ihned.
Ostatní na základě dohody.

Region : Praha
Telefon : 605722625
Email : mszvonecek@sezam.cz
Datum vložení : 27.03 08:44 - 2018

Prodavač/ka

Chuť pracovat a učit se novým věcem. Orientaci na zákazníka. Celodenní směny.

Region : Praha
Telefon : 737125581
Email : svobodova88@gmail.com
Datum vložení : 27.03 08:12 - 2018

Kredit 500 Kč za registraci zdarma!

Za registraci na našich stránkách rozdáváme každému 500 Kč kredit na libovolného operátora. Registrovat se mohou dívky ve věku od 10 do 25 let. Registrace je zdarma a není spojená s žádnými závazky. Po dokončení registrace můžete navíc získat dodatečně 200 Kč za každou registraci osoby kterou doporučíte. Stačí jen aby do posledního pole zadala vaše jméno a my vám zašleme dalších 200 Kč. Počet doporučených osob není omezen. Akce trvá do 23.12.2018 http://www.angelstars.online

Region : Praha
Telefon : 123456789
Web : http://www.angelstars.online
Email : Angel.stars@interia.pl
Datum vložení : 27.03 08:03 - 2018

Řidič/ka C+E tahač návěs.

Řidičský průkaz C+E

Region : Znojmo
Telefon : 603325770
Email : PSTrans@email.cz
Datum vložení : 27.03 07:57 - 2018

Jednoduchý a strmý peněžní úvěr

Dávám peněžní půjčku mezi jednotlivci, půjčuji peníze jakékoli vážné osobě, která si přeje poskytnout půjčku

Region : Praha
Email : margrethavanreenen@gmail.com
Datum vložení : 26.03 23:02 - 2018

Vychovatelka do rodinné centra

Vychovatel/ka. Hledáme zaměstnance do rodinného centra. Práce s dětmi od 15 měsíců - 4,99 let. Požadujeme pedagogické vzdělání, kladný vztah k dětem, spolehlivost, pracovitost, trpělivost, kreativitu. Hra na hudební nástroj a znalost anglického jazyka výhodou. Nástup možný ihned. Nástupní plat 21 000,- Kč - 24 500,- Kč. Zasílejte CV a motivační dopis.

Region : Praha
Telefon : 72120039
Web : www.rc-snopik.cz
Email : info@rc-snopik.cz
Datum vložení : 26.03 22:10 - 2018

Řidič do 3,5 t

Platné řidičské oprávnění sk.B pojistku odpovědnosti z výkonu povolání

Region : Kolín
Telefon : 777888449
Email : doprava@dokol.cz
Datum vložení : 26.03 19:40 - 2018

MŠ - JIŽNÍ MĚSTO

MŠ Vejvanovskeho přijme kuchařku na plný úvazek s nástupem IHNED!

Region : Praha
Telefon : 604243018
Email : reditelka@msvejvanovskeho.cz
Datum vložení : 26.03 18:52 - 2018

Číšník/servírka

Do restaurace U Malické Brány přijmeme číšníka/servírku. Plat 25.000,- /čistého. Směny krátký/dlouhý týden. Baví Vás práce s lidmi? Přijďte k nám do našeho mladého, profesionálního týmu. Více info tel.: 777 047 142 nebo email: karolina.zajickova@seznam.cz

Region : Plzeňský
Telefon : 777047142
Email : karolina.zajickova@seznam.cz
Datum vložení : 26.03 18:49 - 2018

Systémový specialista dálkových odečtů

- Technické znalosti / dovednosti v oblasti IT a IOT, povědomí nebo znalost přenosových technologií LPWAN je výhodou - Spolehlivost, schopnost komunikace s koncovým zákazníkem, samostatnost, flexibilitu - Ochotu se učit novým věcem - Středoškolské vzdělání - Alespoň základní znalost technické angličtiny - Potřebujeme především technicky orientovaného kolegu, který se chce dále rozvíjet v oblasti IoT a IT technologií a kterému nevadí si čas od času umazat ruce při práci v terénu, rozumí počítačům a elektronice

Region : Praha
Telefon : 724530550
Web : www.iot-water.cz
Email : eva.janeckova@iot-water.cz
Datum vložení : 26.03 17:21 - 2018

učitel německého jazyka

Znalost německého jazyka pro výuku na základní škole.

Region : Praha
Telefon : +420 725 527 892; +420 605 257 320
Web : http://www.zsmarjankapraha6.cz/index.htm
Email : info@zsmarjanka.cz; martin.zikmunda@zsmarjanka.cz
Datum vložení : 15:40 26.03.2018

Hledáme obraběče kovů

Strojírenská firma hledá obráběče kovů. Praxe není nutná. POŽADUJEME - manuální zručnost - zodpovědný přístup - ochota a chuť pracovat - praxe výhodou - alespoň částečná znalost výkresů

Region : Ostrava
Telefon : 775755138
Datum vložení : 26.03 14:52 - 2018

Přijmeme paní učitelku

Mateřská škola, v blízkosti metra Hloubětín, přijme kvalifikovanou paní učitelku. Bližší informace podáme e-mailem, nebo telefonicky.
Těšíme se na Vás.

Region : Praha
Telefon : +420 774 462 210
Email : reditelna@ms-zelenecska.cz
Datum vložení : 26.03 14:08 - 2018