Zobrazení dnes: 5256
Zobrazení včera: 29274
Zobrazení 2024: 1295154
Zobrazení 2023: 5266082
Zobrazení 2022: 5508850
Zobrazení 2021: 5624594
Zobrazení 2020: 5905851
Zobrazení celkem: 77613264

Montážní dělník

Firma zabývající se montáží mlýnské technologie přijme montéry na týdenní a desetidenní turnusy . Montáže ČR a Slovensko . Znalost sváření výhodou . Nástupní plat : zaměstnanec 160,-Kč/hod. OSVČ 260,-Kč. V případě zájmu volejte +420 604 58 36 23.

Region : Hodonín
Telefon : 604583623
Email : niesner@niesner.eu

hospodářka, vrátná

Region : Brno-město
Telefon : +420604306231
Web : 77675
Email : yveta.sojkova@email.cz

Telefonista

Hledám práci telefonisty nebo telefonního operátora s platem alespoň 20 000 čistého.

Region : Hradec Králové
Telefon : 604780230
Email : jenmojeprace@seznam.cz

Veselá školka - Mateřská škola Stodůlky s.r.o.

Jsme duší srdcaři a hledáme kolegyni s laskavým a respektujícím přístupem k dětem. Je pro nás důležité, aby vztah k dětem byl na prvním místě. Co ti můžeme nabídnout: · Hledáme někoho na HPP, smlouva na dobu neurčitou · Nástup ideálně ihned · Nástupní plat 30.000.-, po roce navýšení · Karta MultiSport. · Jídlo po celou pracovní dobu. · Financování dalšího vzdělávání pedagoga. · Požadujeme minimálně středoškolské pedagogické vzdělání. Chceš vědět víc? Pojď se s námi sejít. Chceme tě poznat a zjistit, jaká jsi. Pošli nám svůj životopis, připiš něco o sobě, proč bychom měli mít v týmu právě Tebe, co Tě při práci s dětmi naplňuje a my se Ti ozveme.

Region : Praha
Telefon : 775731649
Web : www.veselaskolka.cz
Email : stankova@veselaskolka.cz

Cureja

Dobrý den hledám výkopové a demoliční práce okres Kolín jsme parta kluků co vše dokáže

Region : Kolín
Telefon : 608441534
Email : curejaemil@seznam.cz

Učitelka MŠ v Praze 8

Hledáme kvalifikovanou učitelku MŠ do MŠ v Praze 8. Nástup podle dohody. CV zasílejte elektronicky. Děkujeme a těšíme se.

Region : Praha
Web : chabarovicka.cz
Email : reditelka.ms@chbarovicka.cz

Pohledávky, insolvence

Hledám částečný úvazek pouze na home office, jsem ID 2. stupně - pracuji tak už 15 let. Celou dobu se specializuji na obor pohledávek a insolvencí, na postu administrátora, analytika obchodních případů - bonity dlužníka dle mnoha vyhledávačů. Kontakt s dlužníky i věřiteli.

Region : Ústecký
Email : Partner@email.cz

Učitelka MŠ

Hledám paní učitelku se vřelým vztahem k dětem ideálně s odpovídající profesní kvalifikací učitelka MŠ, popř chůvu či studentku studující tento obor. Jde o práci na DPP pro případy zástupu za nemocnou či nepřítomnou učitelku ,pozice je vhodná jako přivýdělek při důchodu, RD, studiu či pro někoho, kdo je časově flexibilní.

Region : Praha
Telefon : 734179878
Web : www.skolkarybicka.cz
Email : petra.cerna@natur.cuni.cz

Učitelka MŠ

Minimálně maturitu v oboru předškolní pedagogika, znalost češtiny, trestní bezúhonnost, dobrý zdravotní stav. Vhodné i pro absolventy.

Region : Praha
Telefon : 728125539
Web : www.msnakorabe.cz
Email : reditelka@msnakorabe.cz

Barman/číšník

Hledáme lidi na plac do restaurace na Praze 1

Region : Praha
Telefon : 731310123
Email : cisarovanela@seznam.cz

Zpracovatel odborných textů

Portál Virtuální redakce hledá adepty na pozici zpracovatel odborných textů. Náplní práce bude příprava a vlastní tvorba podkladů pro odborné texty různého zaměření (nejčastěji ekonomie, management, právo, psychologie), případně celková korektura textů. Požadujeme: Dokončené VŠ vzdělání, nebo úspěšně dokončený 3.ročník studia (alespoň titul Bc.). Každodenní přístup k internetu. Precizní práce s MS Word. Schopnost samostatné práce, preciznost, loajalitu a dodržování termínů. Nabízíme: Nadstandardní odměny podle množství a kvality dokončených textů. Při výkonu této profese můžete ovlivňovat množství vlastní práce a pracovat dle svých časových možností. Forma spolupráce je možná na DPP, či ŽL. Další info: Tato velmi flexibilní forma spolupráce je vhodná jako 2.zaměstnání nebo zaměstnání pro aktivní maminky na MD, případně jako brigáda pro talentované studenty VŠ. V případě zájmu zašlete životopis a ukázku práce (seminární, bakalářské, atd.) na email spoluprace@virtualniredakce.cz.

Region : Praha
Email : spoluprace@virtualniredakce.cz

traktorista/traktoristka

Náplň práce: • Obsluha, údržba a opravy moderní zemědělské techniky. • Provádění polních prací (zpracování půdy, hnojení, setí a ostatní práce v rámci zemědělské výroby). • Zajištění veškerých polních prací na orné půdě, loukách a pastvinách pod vedením technika rostlinné výroby. • Pracovní doba - v sezónně dle potřeby- i o víkendech. Co od Vás očekáváme • Řidičský průkaz pro skupinu "T" podmínkou. • Min. vyučení v oboru. • Praxe v oboru vítána. • Ochotu akceptovat sezónnost zemědělských prací. • Zájem o práci v zemědělské prvovýrobě. • Schopnost pracovat v kolektivu. • Ochota pracovat. • Flexibilita.

Region : Kutná Hora
Telefon : +420 327 594 333.
Email : agropodlesi@agropodlesi.cz

Fyzioterapeut

Přijmeme fyzioterapeutku na plný i částečný úvazek na ambulantní rehabilitaci v Třinci.

Region : Frýdek-Místek
Telefon : 728441041

Hledám práci praxe 30let lakovna mokrá.strikani vlaku .aut.motorek.kol .a TD.samostatny a pečlivi.ridicak a b.c.e.t .hledám blízko Benátek nad Jizerou děkuji za nabídky

Region : Středočeský
Email : petrautolakyrnik@post.cz

Pultový prodej

Dobrý den, stačí být spolehlivý. Zaučení je v Opavě v zaběhnuté prodejně.

Region : Ostrava
Telefon : 777609751
Email : davidhavelka575@gmail.com

Mateřská škola Pod Krocínkou

Mateřská škola na Praze 9 přijme učitelku na částečný pracovní úvazek. Nabízíme práci v příjemném prostředí, milý kolektiv, zaměstnanecké benefity. Nástup od 08/2023. Preferujeme zodpovědnost, profesionalitu, kladný a partnerský přístup k dětem, kolegům a rodičům, chuť učit se nové věci a přispívat k dobrému jménu školy. Kontakty a životopis zasílejte e-mail:mskrocinka@seznam.cz

Region : Praha
Telefon : 603344532
Web : www.mspodkrocinkou.cz
Email : mskrocinka@seznam.cz

Online marketing - ppc specialista

ABYSTE ZAPADLI TO TEAMU: Chceme doplnit naše řady člověkem, který chce přemýšlet, nespokojí se s prvním nejjednodušším řešením, vše co nastuduje podrobí kritickému myšlení. Někoho, kdo chce být lepší než ostatní a hledá cesty, které před ním ještě nikdo nezkusil. Hledáme někoho, pro koho bude klient na prvním místě. Pokud je ke splnění cíle nutné občas přetrpět dávku rutinních prací, neměl by to být pro vás problém. Chceme mezi nás člověka, který zapadne, kterého pohání soutěživost a který nepoleví ani když šéf je pryč. Zvládá dobře vlastní ego, umí přijímat zpětnou vazbu, je pro něj důležitý vlastní rozvoj a stejně tak rád pomáhá lidem kolem sebe.

Region : Pardubický
Telefon : 733577670
Email : miros.beran@seznam.cz

HOSTESKA PROMOTÉR

Věk minimálně 21let, auto podmínkou Nástup co nejdříve Práce nejlépe na ŽL

Region : Jihočeský
Telefon : 720566230

Asistent pedagoga

Mateřská škola Praha 8, Bojasova 1, hledá na částečný úvazek-30 hod.týdně asistentku pedagoga ke zrakově postiženému dítěti s nástupem od 1.9.2023. Požadujeme kurz AP[ lze studovat při zaměstnání], kladný vztah k dětem. CV zasílejte na adresu reditelka@msbojasova.cz. Nabízíme příjemné prostředí, benefity FKSP, výkonnostní odměny,ošacení, příspěvek na stravování.

Region : Praha
Telefon : 739768328
Email : reditelka@msbojasova.cz

Učitelka MŠ

MŠ v centru Prahy přijme kvalifikovanou učitelku na plný úvazek.Nástup 21.8.2023

Region : Praha
Telefon : 607637887
Email : reditelka@msspanelska.cz

Novinky, aktuality

Tvorba www prezentace pro Vaši školu

Datum : 21.02 10:19 - 2024

Nabídka tvorby www

Tvoříme i samostatně weby. Ceny zde...