Zobrazení dnes: 12228
Zobrazení včera: 13133
Zobrazení 2018: 5784834
Zobrazení 2017: 6280215
Zobrazení celkem: 59387434

Hledame pracovniky

Firma Johann Wirkner hleda pracovniky/ce na tyto pozice: MALIR, ZEDNIK, PODLAHAR, POMOCNIK DO VYROBY, CNC PROGRAMATOR, ELEKTRIKAR A POMOCNIK ELEKTRIKARE: - potrebna praxe v oboru - nemecky jazyk na komunikativni urovni a vlastni auto V pripade zajmu nas kontaktujte na 0049 - 9431 - 99830 nebo nam poslete zivotopis na email info@wirkner-zeitarbeit.de .

Region : Ústecký
Email : wirkner6@wirkner-zeitarbeit.de
Datum vložení : 27.04 13:05 - 2018

Konzultant na pobočku do Slavkova u Brna

• výborné komunikační a prezentační dovednosti • vysoké pracovní nasazení • spolehlivost, samostatnost, flexibilitu • uživatelská práce na PC (kancelářský software, práce na internetu, MS Office, apod.) • řidičský průkaz skupiny B • trestní bezúhonnost

Region : Vyškov
Web : https://www.setrimeobcanum.cz/
Email : podporaobchodu@terragroup.cz
Datum vložení : 27.04 12:42 - 2018

MŠ Praha 9 hledá učitelku

Do svého kolektivu přijmeme kvalifikovanou učitelku. Uvítáme přátelské vystupování, kreativitu, spolehlivost. Nabízíme přátelský kolektiv a příjemné pracovní prostředí. Nástup 27. 8. 2018.

Region : Praha
Telefon : 723359738
Web : www.msalbrechticka.cz
Email : LeiblovaLada.msalb@seznam.cz
Datum vložení : 27.04 12:41 - 2018

Asistentka manažera

• výborné komunikační a prezentační dovednosti • vysoké pracovní nasazení • spolehlivost, samostatnost, flexibilitu • uživatelská práce na PC (kancelářský software, práce na internetu, MS Office, apod.) • trestní bezúhonnost

Datum vložení : 27.04 12:40 - 2018

Manažer pobočky ve Slavkově u Brna

• zkušenost s řízením pobočky a vedením lidí • výborné komunikační a prezentační dovednosti • vysoké pracovní nasazení • spolehlivost, samostatnost, flexibilitu • uživatelská práce na PC (kancelářský software, práce na internetu, MS Office, apod.) • řidičský průkaz skupiny B • trestní bezúhonnost

Datum vložení : 27.04 12:33 - 2018

Manažer pobočky v Jihlavě

Region : Jihlava
Datum vložení : 27.04 12:31 - 2018

Hledáme paní uklízečku

Do naší mateřské školy na Praze 4, hledáme od 1.9.2018 šikovnou a spolehlivou paní uklízečku na plný úvazek. Životopis prosím, posílejte na msjitrni@volny.cz, nebo 736 487 401

Region : Praha
Datum vložení : 27.04 10:06 - 2018

Základní škola a Střední škola, Praha 10, Vachkova 941

Přijmeme vychovatelku do školní družiny přípravné třídy nebo do zš speciální. Nástup od září 2018, možnost celého i zkráceného úvazku.

Region : Praha
Telefon : 723046189
Web : www.vachkova941.cz
Email : reditel@zsassvachkova.cz
Datum vložení : 27.04 10:05 - 2018

Ostraha: Administrativní a průmyslové objekty Brno

Bezpečnostní agentura cba corporation a.s. přijímá pracovníky ostrahy do administrativních i průmyslových objektů v Brně. Jedná se o práci na HPP nebo DPP. Pozice je vhodná i pro OZP/OZZ. Popis práce: - zajištění ostrahy a ochrany majetku - dodržování daných bezpečnostních předpisů - pochůzková činnost - dvousměnný nebo třísměnný provoz - práce na HPP/DPP Požadujeme: - trestní bezúhonnost - spolehlivost, zodpovědnost - certifikát o profesní kvalifikaci možno získat u naší společnosti - nástup co nejdříve Nabízíme: - mzda 80,-Kč/hod - práce vhodná i pro invalidní důchodce V případě zájmu volejte na číslo 725 677 254, 545 218 533 nebo posílejte životopis na asistentka@cbacorp.cz nebo zemek@cbacorp.cz Bližší informace k vykonávané práci Vám poskytneme při osobním pohovoru.

Region : Brno-město
Telefon : 725 677 254
Web : http://www.cbacorp.cz
Email : asistentka@cbacorp.cz
Datum vložení : 27.04 09:57 - 2018

Hledám práci jako výpomoc v červenci v Mš v Praze!

Dobrý den,

hlédám místo učitelky ve školce přes léto,měsíc červenec.
Těším se na Vás.Mirka

Region : Praha
Email : office.hudebnicentrumberuska@gmail.com
Datum vložení : 27.04 09:42 - 2018

Všeobecná sestra + kurz němčiny

Náplň práce: Provádění základní a ošetřovatelské péče Plánování pečovatelské péče, její koordinace, přizpůsobení, dokumentace a zajištění Péče o pacienty Ošetřovatelská dokumentace Vyžadujeme: Diplom: Bakalář (Bc.): studijní program ošetřovatelství, obor všeobecná sestra nebo Diplomovaný specialista (DiS.): obor diplomovaná všeobecná sestra Výhody: Ubytování zdarma Jazykový kurz zdarma Pracovní smlouva na dobu neurčitou Nadtarifní platové ohodnocení Příspěvek na dovolenou a vánoční prémie Příplatek na cestovné Pracovní doba od plného až po částečný pracovní úvazek Další vzdělávání v oboru Osobní podpora v rodném jazyce

Region : Rakovník
Telefon : 15208578468
Web : http://www.personalservice-alpha.de/
Email : bandruskivova@personalservice-alpha.de
Datum vložení : 27.04 09:41 - 2018

Přijmeme paní učitelku

Nabízíme pracovni pozici hodné, usměvavé, svědomité, pracovité paní/slečně učitelce. Jedná se o hlavní pracovní poměr, celý nebo zkrácený úvazek, malý kolektiv dětí, zcela nové prostory se zahradou. Požadujeme pedagogické vzdělání, uvítáme praxi v předškolním zařízení. Nástup v září 2018,případně dle dohody, Praha 5. Prosíme o zaslání CV, rádi se s vámi osobně setkáme.

Region : Praha
Email : materinka-slunicko@centrum.cz
Datum vložení : 27.04 08:40 - 2018

Hledáme paní učitelku

Mateřská škola na Jižním městě v Praze přijme na zkrácený pracovní úvazek pí učitelku. Nástup je možný ihned.

Region : Praha
Telefon : 737401738
Email : msjanouchova@seznam.cz
Datum vložení : 27.04 06:12 - 2018

Přijmeme výpomoc-pomocná kuchařka

Mateřská školka Zvoneček, Praha Modřany přijme vyučenou nebo pomocnou kuchařku na plný,nebo na zkrácený úvazek. Možnost i paní v důchodu.

Region : Praha
Telefon : 605722625
Email : sjzvonecek@seznam.cz
Datum vložení : 27.04 05:50 - 2018

úverové financovanie úverovej investície

ahoj Mám na vás návrh, ktorý vás môže zaujímať. Mnohí ľudia už vo vašej krajine profitujú. Volám sa Stefan Korcon a ja som prezidentom mikrofinančnej spoločnosti v spolupráci s bankou, poskytujeme pôžičky od 35.000 € do 3.500.000 € všetkým ľuďom v núdzi a je schopný splácať bez problémov. Úroková sadzba je 3% ročne a pôžička je splatná v období od 5 do 30 rokov. Ak máte záujem kontaktujte nás, sme k dispozícii 24 hodín denne. E-mail: stefan.korcon@gmail.com Ďakujeme za pochopenie

Region : Klatovy
Telefon : 632145785
Web : http://www.volnamista-prace.cz
Email : stefan.korcon@gmail.com
Datum vložení : 27.04 03:55 - 2018

Hledáme posilu do soukromé Mateřské školy Kocour

Rozrůstáme se a tak by se nám hodil další člen do Kocouří smečky. Hledáme ideálně vystudovaného pedagoga nebo certifikovanou chůvu, v každém případě někoho hodného, trpělivého a kreativního, koho baví pracovat a navíc s dětmi :). Na plný úvazek – když už, tak už!

MŠ Kocour je malá soukromá rodinná školka na Praze 7. Nejvíc si zakládáme na individuálním přístupu ke každému dítěti, toleranci a intenzivní komunikaci s rodinou. Používáme k tomu ty pomůcky a prvky z Montessori pedagogiky, které se nám nejvíce osvědčily. Ale všechno o Kocouří filosofii si řekneme, až se uvidíme živě...

Těšíme se

Region : Praha
Telefon : 774896887
Web : www.mskocour.cz
Email : kocour@mskocour.cz
Datum vložení : 26.04 22:41 - 2018

Prodavačka Hukvaldské pekárny na HPP

*samostatnost *flexibilnost *spolehlivost

Region : Frýdek-Místek
Telefon : 731233838
Web : http://www.hukvaldskapekarna.cz
Datum vložení : 26.04 22:15 - 2018

Potřebujete naléhavé peníze? Můžeme pomoci!

Nabízím vám výhodnou finanční půjčku bez poplatků a bez nutnosti zástavy nemovitosti. Rychlé vyřízení celé půjčky už do 24 hodin i s vyplacením financí. Splatnost této půjčky se dá nastavit až na 240 měsíců s možností předčasného splacení kdykoliv zdarma bez navýšení. Rychlý a efektivní schvalovací proces s velkou průchodností schválených žádostí. Víc informací o této nabídce získáte na emailu: insloanoffer@gmail.com

Region : Praha
Telefon : 608078620
Web : http://insloanoffer.ucoz.co.uk/
Email : insloanoffer@gmail.com
Datum vložení : 26.04 21:51 - 2018

Výpomoc učitelka- ČERVENEC 2018.-PRAHA

Dobrý den,

hlédám místo výpomoc učitelky na měsíc červenec.
Více informací přes e.mail.

Datum vložení : 26.04 21:43 - 2018

Hledám místo učitelky v MŠ nebo DS

Dobrý den,

od 1.7.2018 hledám místo učitelky v MŠ nebo DS. Mám vystudovanou VOŠ sociálně pedagogickou a bakalářské studium speciální pedagogiky.
Během studií jsem dělala dobrovolníka v Jedličkově ústavu a integračním centru Zahrada. Působila jsem i jako chůva malých dětí v několika rodinách. V roce 2016 jsem necelý rok pracovala jako učitelka v soukromé MŠ a nyní budu rok pracovat jako učitelka v DS.
Předem děkuji za nabídky.

Region : Praha
Email : hyskova.l@seznam.cz
Datum vložení : 26.04 21:18 - 2018

<<   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40   41   42   43   44   45   46   47   48   49   50   51   52   53   54   55   56   57   58   59   60   61   62   63   64   65   66   67   68   69   70   71   72   73   74   75   76   77   78   79   80   81   82   83   84   85   86   87   88   89   90   91   92   93   94   95   96   97   98   99   100   101   102   103   104   105   106   107   108   109   110   111   112   113   114   115   116   117   118   119   120   121   122   123   124   125   126   127   128   129   130   131   132   133   134   135   136   137   138   139   140   141   142   143   144   145   146   147   148   149   150   151   152   153   154   155   156   157   158   159   160   161   162   163   164   165   166   167   168   169   170   171   172   173   174   175   176   177   178   179   180   181   182   183   184   185   186   187   188   189   190   191   192   193   194   195   196   197   198   199   200   201   202   203   204   205   206   207   208   209   210   211   212   213   214   215   216   217   218   219   220   221   222   223   224   225   226   227   228   229   230   231   232   233   234   235   236   237   238   239   240   241   242   243   244   245   246   247   248   249   250   251   252   253   254   255   256   257   258   259   260   261   262   263   264   265   266   267   268   269  >>