Zobrazení dnes: 2
Zobrazení včera: 11576
Zobrazení 2019: 3242700
Zobrazení 2018: 6056823
Zobrazení 2017: 6280215
Zobrazení celkem: 62902123

Práce na hlavní pracovní poměr – KFC Praha Budějovická

Zodpovědnost Týmovost Flexibilitu Chuť učit se novým věcem

Region : Praha
Telefon : 724 611 057
Email : CZKFCPraha.Budejovicka@amrest.eu

Nabídka práce na HPP za 121 Kč/hod. KFC Budějovická - šéfkuchař

Brigáda PRO KAŽDÉHO – KFC Praha Budějovická

Hledáme učitelku/učitele do firemní školky na Praze 4- Budějovická

Školka je zřízena pod dotací MPSV a má kapacitu pro 24 dětí ve věku 1-5 let.

Náplň práce:
- plánování a realizace samotného vzdělávání (tvorba TVP, příprava didaktických pomůcek, evaluace)
- podílení se na školkových aktivitách a rozšiřujících programech (návštěvy seniorů, plavání)

Požadavky:
- min. SŠ vzdělání pro předškolní pedagogiku
- hra na hudební nástroj výhodou
- anglický jazyk výhodou
- milé a vstřícné jednání vůči dětem

Nabízíme:
- smlouvu na HPP
- stravu na pracovišti zdarma
- dovolená + sick days
- příspěvek na další vzdělávání

V případě zájmu o výše nabízenou pozici, zasílejte své životopisy na email: jakoubkova@firemniskolky.cz.

Region : Praha
Telefon : 605799799
Web : https://skolkawatikpraha.firemniskolky.cz/
Email : jakoubkova@firemniskolky.cz

Ing. + DVPP na UK hledám práci učitelky Aj, FG, OV apod. na 2. st. na Praze 8.

Region : Praha
Email : ucitelka058@gmail.com

Přijmeme kuchařku

Dvoutřídní školka přijme od září 2019 kuchařku. Plat dle tabulek.Telefon 603578759

Region : Praha
Telefon : 603578759

Hledáme učitelku mateřské školy

Mateřská škola, Praha 4, Na Příčné mezi 186, přijme od nového školního roku 2019/2020 učitelku, nejlépe kvalifikovanou.
Jsme malá, příjemná školka, rodinná pohoda a příjemný kolektiv.
Zájemci volejte 732833242 a přijeďte se k nám podívat.

Region : Praha
Telefon : 732833242
Email : msseberov@seznam.cz

Práce v soukromé školce

Soukromá školka v centru Prahy hledá chůvu pro zajištění péče o dítě do tří let věku v denním režimu. Jedná se o spolupráci na živnostenský list. V případě zájmu nás kontaktujte na email mini.misa@email.cz

Region : Praha
Telefon : 777140347
Email : mini.misa@email.cz

Soukromá školka v centru Prahy hledá chůvu na plný úvazek, nástupní plat od 14900,- Kč. Nutná kvalifikace pro samostatnou práci s dětmi (chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky pk-kód: 69-017-M, učitelka MŠ, zdravotní sestra, pečovatelka, soc. pracovník a pod.). Možná i spolupráce na živnostenský list.
Životopisy zasílejte na email mini.misa@email.cz

Administrativní pracovník – pouze OZP

Region : Svitavy
Telefon : 737000859
Email : mm.security@seznam.cz

Telefonista – pouze OZP / práce z domova

Bezpečnostní agentura přijme zaměstnance na pozici telefonisty. Náplň práce: - Telefonická kontrola zaměstnanců bezpečnostní agentury v nočních hodinách.

Obsluha kopírovacího střediska

Znalost práce na pc.

Region : České Budějovice
Telefon : 606609298
Email : kopirkajana@centrum.cz

Je vaším snem pracovat s dětmi? Nyní máte šanci!

Středoškolské vzdělání s maturitou Znalost českého jazyka a matematiky

Region : Jihlava

Chůva

Hledám práci - chůva v MŠ (Zlínský kraj).
Absolvovala jsem kurz chůvy.

Region : Zlín
Telefon : 604980745
Email : lorencova1997@seznam.cz

Paní na úklid

MŠ v blízkosti stanice metra C Budějovická
přijme paní na úklid s kladným vztahem k dětem

Region : Praha
Telefon : 241732282
Email : reditelka@msprimeticka.cz

pomocná síla nebo kuchařka do MŠ

MŠ Za Oborou hledá kuchařku nebo pomocnou sílu na plný úvazek.
Nástup duben 2019. Nezaučenou zaučíme.

Region : Praha
Telefon : 723812539
Email : rfraczykova@seznam.cz
Datum vložení : 09:30 25.02.2019Detail >>

Prodejce v obchodě s nábytkem FRÝDEK-MÍSTEK

Hledáme šikovnou, aktivní, spolehlivou a komunikativní prodavačku/če nábytku ve Frýdku-Místku. Náplní práce je aktivní prodej nábytku, komunikace se zákazníky, případné řešení reklamací, příprava objednávek, práce s pokladnou atd. V případě zájmu, prosím o zaslání životopisu na adresu : delcon.prace@atlas.cz; www.delcon-nabytek.cz

Region : Frýdek-Místek
Web : www.delcon-nabytek.cz
Email : delcon.prace@atlas.cz

Montér vzduchotechniky

Hledáme manuálně zručného, aktivního a spolehlivého člověka. Preferujeme zkušenosti s montáží vzduchotechniky, ale není to podmínkou.

Region : Jihomoravský
Telefon : 775778807
Email : Fifasvoboda@email.cz

Manželský pár hľadá opatrovateľku

Ponuka opatrovania s nástupom od 27.02.2019 Rodina H. z Ockenheimu, 64 km od Frankfurtu Plat: 1600 € netto/ mesačne Pracovná zmluva Nástup: ihneď Turnus: 1 mesiac Pacient: pán 84- ročný, 183 cm, 78 kg, Parkinson, prekonal mozgovú príhodu, diabetes, obmedzená mobilita, pohybuje sa pomocou rolátora, stupeň opatrovania 3 Ďalšie informácie: pán býva v dome s manželkou, ktorá je samostatná, opatrovateľka má vlastnú izbu, internet je k dispozícii KONTAKT: Europa Progres . 0908 737 303, email: register@euprogres.sk, www.euprogres.sk

Region : Praha
Telefon : 421908737303
Email : register@euprogres.sk

<<   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40   41   42   43   44   45   46   47   48   49   50   51   52   53   54   55   56   57   58   59   60   61   62   63   64   65   66   67   68   69   70   71   72   73   74   75   76   77   78   79   80   81   82   83   84   85   86   87   88   89   90   91   92   93   94   95   96   97   98   99   100   101   102   103   104   105   106   107   108   109   110   111   112   113   114   115   116   117   118   119   120   121   122   123   124   125   126   127   128   129   130   131   132   133   134   135   136   137   138   139   140   141   142   143   144   145   146   147   148   149   150   151   152   153   154   155   156   157   158   159   160   161   162   163   164   165   166   167   168   169   170   171   172   173   174   175   176   177   178   179   180   181   182   183   184   185   186   187   188   189   190   191   192   193   194   195   196   197   198   199   200   201   202   203   204   205   206   207   208   209   210   211   212   213   214   215   216   217   218   219   220   221   222   223   224   225   226   227   228   229   230   231   232   233   234   235   236   237   238   239   240   241   242   243   244   245   246   247   248   249   250   251  >>