Zobrazení dnes: 10443
Zobrazení včera: 12405
Zobrazení 2018: 3826455
Zobrazení 2017: 6280215
Zobrazení celkem: 58648493

Svářeč

Požadujeme: platný svářečský průkaz, svařování MIG,MAG, případně TIG výhodu, zkušenosti se svařováním ocelových konstrukcí výhodou, orientace ve výkresové dokumentaci, samostatnost, zodpovědnost, ochotu pracovat.

Region : Frýdek-Místek
Telefon : 558340810
Web : www.kovopol-industry.cz
Email : petra.kufova@kovopol-industry.cz
Datum vložení : 07.03 10:55 - 2018

Vychovatelka v domově mládeže

Domov mládeže Neklanova,Praha 2 přijme vychovatelku na plný úvazek na dobu určitou, zástup za mateřskou dovolenou. Klidná práce, příjemný kolektiv.

Region : Praha
Telefon : 606698553
Email : vychovatelnaN@dmneklanova.cz
Datum vložení : 07.03 10:35 - 2018

mechanik motorových lokomotiv

Region : Olomoucký
Email : p.vlcek@cbox.cz
Datum vložení : 07.03 10:29 - 2018

FINANČNÍ POMOC sarbinekavaldo25@gmail.com

Potřebujete úvěr na podporu vašeho podnikání nebo jiného účelu? Kontaktujte nás, protože nabízíme půjčku až do výše 10 000 000 EUR. Pro více informací nás kontaktujte emailem:

sarbinekavaldo25@gmail.com

Region : Jindřichův Hradec
Telefon : 5465578969
Email : sarbinekavaldo25@gmail.com
Datum vložení : 07.03 10:25 - 2018

Asistence

DO ZAVEDENÉ AGENTURY SHÁNÍME POSILU: ASISTENTY/KY PŘI DOPROVODU K LÉKAŘI Baví Vás pomáhat lidem? Jestliže ano a jste z oboru zdravotnictví, sociální péče, nebo máte zkušenosti s asistencí seniorům, neváhejte nás kontaktovat. Dobré platové podmínky, práce v dopoledních hodinách v Kolíně. Více informací naleznete na www.chuvahk.cz a telefonním čísle 606 505 473

Region : Praha
Telefon : 606505473
Email : evamouric@email.cz
Datum vložení : 07.03 10:11 - 2018

Pomocná kuchařka, uklízečka

Mateřská škola Zahrádka, příspěvková organizace, Říčany, přijme pomocnou kuchařku, případně uklízečku, na plný úvazek. Nástup 1. 4. 2018. Bližší informace na tel. 727943646, e-mail: reditelka@mszahradka.ricany.cz

Region : Praha-východ
Telefon : 727943646
Email : reditelka@mszahradka.ricany.cz
Datum vložení : 07.03 10:05 - 2018

Dobrá pracovní morálka, kladný vztah k dětem.

Datum vložení : 09:58 07.03.2018

Operátor/ka ve výrobě AUTOMOTIVE

Náplň práce: • výroba koberců a plastů do aut pro významnou automobilovou společnost Požadavky: • spolehlivost, flexibilita, zodpovědnost • manuální zručnost • ochota pracovat na směny (3 směnný provoz)

Region : Pardubice
Telefon : 727921815
Email : geislerova@pavmart-psv.cz
Datum vložení : 07.03 08:55 - 2018

Obkladači - Rakúsko

Hľadáme partie ale aj jednotlivcov obkladačov na práce na stavbách v Rakúsku. Potreba ovládať nemecký jazyk na komunikatívnej úrovni (B1. aspoň jeden z partie). Práca na živnosť, v turnusoch. Ponúkaný základný plat 18€ m2. Nástup možný ihneď

Region : Praha
Telefon : 00421902448970
Email : info@kordespoprad.sk
Datum vložení : 07.03 08:27 - 2018

Sledování reklamních videí

PC nebo chytrý tel + wifi

Region : Praha
Web : http://aauf.videocuh.win/715456/
Datum vložení : 07.03 01:48 - 2018

50 000Kč týdně! Zaručeně a diskrétně

Ahoj holky! Hledáme mezi sebe kamarádky ve věku od 18-30 let, které chtějí vydělávat 5000 Kč - 15 000 Kč denně. Nabízíme ti nejlepší podmínky v Praze, do kterých patří plánování směn dle tvých potřeb, jistota výdělků, krásné moderní prostředí, skvělý a kamarádský přístup, naprostou diskrétnost, obrovskou reklamu, vlastní pokoj, peníze denně, možnost ubytování, žádné počáteční náklady (proplatíme ti cestu), žádné nesmyslné pokuty a mnoho dalšího. Práce je vhodná pro maminky na MD, studentky nebo i začátečnice (rády ti se vším pomůžeme a vše s ochotou vysvětlíme). Pokud nám stále nevěříš, přijdi na nezávazné kafčo a sama se přesvědčíš, že vše, co jsme výše napsaly je pravda :) Nástup možný ihned. V případě zájmu či bližších informací nás neváhej kontaktovat na tel.čísle 704 164 164 nebo prostřednictvím mailu privatlucerna@gmail.com

Region : Praha
Telefon : 704164164
Web : www.privatlucerna.cz
Email : privatlucerna@gmail.com
Datum vložení : 07.03 01:36 - 2018

Učitelka výtvarné výchovy

Ráda bych učila výtvarné předměty na umělecké škole.

Region : Plzeň-město
Web : https://kuttisek.wixsite.com/portfolio
Email : Kuttisek@seznam.cz
Datum vložení : 21:53 06.03.2018

ZŠ Rakovského přijme od září učitele/ku pro I.stupeň

ZŠ Rakovského v Praze 12 Modřanech přijme od září učitele/ku pro I.stupeň na celý úvazek.

Požadavky: kvalifikace dle zákona
Vstupní pohovor.

Děkujeme za nabídky.

Region : Praha
Telefon : 775444616
Email : pavel.nedbal@zsrakovskeho.cz
Datum vložení : 06.03 20:20 - 2018

Přijmeme kuchaře(řku)

Přijmeme KUCHAŘE(řku) do restaurace 21 v centru města Teplic. Nástup po zacvičení možný ihned, ale nejpozději od začátku května. Praxe minimálně 5 let, samostatnost a zkušenosti s hotovkami a minutkovou kuchyní. Info 721 641 737

Region : Teplice
Telefon : 721 641 737
Datum vložení : 06.03 20:06 - 2018

Učitelka přípravné třídy ZŠ

Od září 2018 přijmu pracovní místo učitelky přípravné třídy ZŠ. Vzdělání SPgŠ - předškolní a mimoškolní pedagogika a VŠ (Bc.) na PedF UK Praha. Jsem spolehlivá, pracovitá, s mnohaletou praxí učitelky MŠ ve třídě předškolních dětí a s praxí učitelky 1.stupně ZŠ.
Za nabídky předem děkuji.

Region : Praha
Telefon : 703621626
Email : karolane@email.cz
Datum vložení : 06.03 17:57 - 2018

Od září 2018 přijmu pracovní místo učitelky přípravné třídy ZŠ. Vzdělání SPgŠ - předškolní a mimoškolní pedagogika a VŠ (Bc.) na PedF UK Praha. Jsem spolehlivá, pracovitá, s mnohaletou praxí učitelky MŠ ve třídě předškolních dětí a s praxí učitelky 1.stupně ZŠ. Za nabídky předem děkuji.

Datum vložení : 06.03 17:52 - 2018

Paní učitelka do mateřské školy

Mateřská škola Vodnická, která se nachází v MČ Praha - Újezd, hledá paní učitelku na plný nebo částečný úvazek.
Dobrá dostupnost autobusy 136, 213.
Nástup od 1.4.2018 nebo dle dohody.

Region : Praha
Telefon : 737212528
Email : msformanska@seznam.cz
Datum vložení : 06.03 17:21 - 2018

servírka , číšník

Pracovitost , vstřícnost , dochvilnost a příjemné vystupování,,, Praxe v oboru vítána , ale není podmínkou. Jedná se o obsluhu v pizzerii a penzionu.

Region : Uherské Hradiště
Telefon : 777615808
Web : www.penzionvlcnov.cz
Email : fkonicek@email.cz
Datum vložení : 06.03 17:02 - 2018

MANAŽER CONTROLLINGU - plat 50.000 - 100.000,-

SŠ, VŠ ekonomického zaměření Praxe min. 1 rok nutností Zkušenosti s kontrolou business plánů, Cashflow, Budgeting Výborná znalost MS Excel Praxe v oblasti účetnictví, controllingu, popřípadě auditu Osoba dynamická s analytickým myšlení

Region : Ostrava
Telefon : 732494062
Email : golova@tempo.cz
Datum vložení : 06.03 16:47 - 2018

Operátorka

Pro českou společnost Takecars zabývající se kurýrní službou, se sídlem na Praze 3, hledáme vhodného kandidáta/ku. Náplň práce: -příjem telefonních objednávek od zákazníků -komunikace s řidiči -administrativní činnost -záznamy do databáze klientů -administrativní práce pro majitele společnosti. Pracovní doba PO-PÁ

Region : Praha
Web : www.takecars.cz
Email : zuzana.matejckova@takecars.cz
Datum vložení : 06.03 16:25 - 2018