Zobrazení dnes: 10779
Zobrazení včera: 12405
Zobrazení 2018: 3826791
Zobrazení 2017: 6280215
Zobrazení celkem: 58648829

Pronájem kadeřnického křesla

Přijmu kadeřnici na žl.. pronajem kadeřnické obsluhy v zavedeném kadeřnictví v Havlíčkově Brodě.Cena pronájmu 5500,- V případě zájmu volejte na tel 721185108 nebo emailem petra204@seznam.cz

Region : Havlíčkův Brod
Telefon : 721185108
Email : petra204@seznam.cz
Datum vložení : 05.03 10:51 - 2018

Operátor/ka ve výrobě AUTOMOTIVE

Náplň práce: • výroba koberců a plastů do aut pro významnou automobilovou společnost Požadavky: • spolehlivost, flexibilita, zodpovědnost • manuální zručnost • ochota pracovat na směny (3 směnný provoz)

Region : Pardubice
Telefon : 727921815
Email : geislerova@pavmart-psv.cz
Datum vložení : 05.03 10:49 - 2018

Brigáda do výroby

Přijmeme brigádníka do výroby doplňků stravy a kosmetiky, vhodné spíše pro muže. Požadujeme zdravotní průkaz, zodpovědný a samostatný přístup k práci, výhodou je průkaz řidiče VZV.

Telefon : 466430645
Email : diavita@t-string.cz
Datum vložení : 05.03 09:37 - 2018

Dispečer sklápěček

praxe s vytěžováním sklápěcích návěsů podmínkou.

Region : Plzeň-město
Telefon : 731223727
Email : amelis2012@seznam.cz
Datum vložení : 05.03 09:06 - 2018

BRUSIČ POLYGRAFICKÝCH NÁSTROJŮ

- Minimálně výuční list - Praxe jako brusič výhodou - Znalost čtení strojírenské výkresové dokumentace výhodou - Komunikační znalost NJ - Schopnost týmové spolupráce - Ochotu učit se novým věcem - Platný řidičský průkaz - Zodpovědnost, samostatnost, manuální zručnost

Region : Praha
Email : fuhrmann@email.cz
Datum vložení : 05.03 08:59 - 2018

Učitelka MŠ

Mateřská škola Šestajovice přijme do svého týmu kvalifikovanou učitelku do nové třídy. Nástup 20.8.2018. Úvazek plný. Nabízíme podnětné a přátelské pracovní prostředí,zaměstnanecké benefity, podpora dalšího vzdělávání. Dostupnost MŠ:15 minut autobusem ze stanice metra Černý Most.

Region : Praha-východ
Telefon : 725 019 917
Web : www.mslodicka.cz
Email : info@mslodicka.cz
Datum vložení : 05.03 08:44 - 2018

Gumař- operátor výroby

dobrý zdravotní stav manuální zručnost fyzickou zdatnost řidičský průkaz VZV výhodou

Region : Zlínský
Telefon : +420 267 112 759
Web : mitas-tyres.com
Datum vložení : 05.03 07:53 - 2018

Dělník/ce

Manuální zručnost, chuť do práce a spolehlivost.

Region : Hodonín
Datum vložení : 04.03 21:33 - 2018

Dělník/ce

Telefon : 608276012
Email : jakon@jakon-zidle.cz
Datum vložení : 04.03 21:25 - 2018

Ředitel/ka soukromé mateřské školy

Malá soukromá školka na krásném místě v přírodě na západním okraji Prahy hledá ředitelku s nadšením do milé práce v tvůrčím kolektivu. Životopis spolu s kontaktem posílejte na emailovou adresu soukroma.skolka@email.cz.

Region : Praha-západ
Email : sokroma.skolka@email.cz
Datum vložení : 04.03 15:02 - 2018

Region : Praha
Email : soukroma.skolka@email.cz
Datum vložení : 04.03 14:58 - 2018

Vedoucí truhlářské výroby

Jaké úkoly na Vás čekají? - řízení výrobního provozu a dohled nad plněním termínů zakázek v jednosměnném provozu, - koordinace požadavků na výrobu a celého procesu výroby, - vedení práce podřízených a jejich motivace, - budete podávat návrhy na inovace a nákupy strojů, náhradních dílů, výrobních zařízení, apod. pro kompletní zajištění provozu a údržby výrobních technologií a strojů, péče a optimalizace strojového a nástrojového vybavení, - úzká spolupráce s přípravářem výroby, mistrem a skladníkem, - podílíte se na optimalizaci výrobních procesů, na vývoji a konstrukci nových výrobků, - zodpovědnost za tým cca 15 lidí – odpovědnost za jeho složení, motivaci, hodnocení a osobní rozvoj, - zajištění kapacitního plánování výroby, - dohled nad školeními zaměstnanců (BOZP, PO, školení řidičů…). Co požadujeme a očekáváme od Vás? - SŠ vzdělání v technickém oboru, - NJ nebo AJ na komunikativní úrovni, - praxi s řízením výrobního procesu, manažerská schopnost (tým cca 15 lidí), - perfektní orientaci ve výkresové dokumentaci, technické myšlení, - schopnost rozhodování a organizace, loajalitu, sebekázeň, samostatnost, důslednost, - aktivní přístup k řešení úkolů, odolnost vůči stresu, - výbornou znalost běžných SW balíků (Windows, MS Office), výhodou znalost ekonomického systému Pohoda a technických SW, - řidičský průkaz B.

Region : Plzeň-sever
Telefon : 602489439
Email : soukup.tcl@gmail.com
Datum vložení : 04.03 13:01 - 2018

Hospodář/ka

Mateřská škola, Praha 2, přijme do svého kolektivu hopodáře/ku na HPP. Nástup po domluvě. Pro více informací nás kontaktujte.

Region : Praha
Telefon : 224253210, 773243877
Web : www.sumavska37.cz
Email : jane.dv@seznam.cz
Datum vložení : 04.03 10:46 - 2018

Pomocná kuchařka

Mateřská škola, Praha 2, přijme do svého kolektivu pomocnou kuchařku. Pro více informací nás kontaktujte.

Datum vložení : 04.03 10:45 - 2018

Uklízečka

Mateřská škola, Praha 2, přijme do svého kolektivu uklízečku na HPP. Nástup možný ihned. Pro více informací nás kontaktujte.

Datum vložení : 04.03 10:44 - 2018

Tesař / pokrývač / stavební dělník

Firma Střechy – 1. Slezská s.r.o. se sídlem v Hruškách (okres Vyškov) hledá zaměstnance na dlouhodobý pracovní poměr. Pracovní náplň: stavba a oprava střech a krovů na stavbách po celé jižní Moravě. Kvalifikace v oborech tesař nebo pokrývač není podmínkou.

Region : Jihomoravský
Telefon : 777 733 660
Web : https://www.hrbac-strechy.cz/
Email : hrbac@hrbac-strechy.cz
Datum vložení : 03.03 14:35 - 2018

ASISTENT PEDAGOGA

MATEŘSKÁ ŠKOLA LEŠENSKÁ, Praha 8
Hledá asistentku pedagoga na poloviční úvazek k dítěti s odlišným mateřským jazykem.
Nástup možný ihned.
Nabízíme příjemné prostředí, vstřícný kolektiv a zaměstnanecké benefity FKSP.
Profesní životopis posílejte na mslesenska@seznam.cz , případně volejte na mobil. 775 26 02 76.

Region : Praha
Telefon : 775260276
Email : mslesenska@seznam.cz
Datum vložení : 03.03 13:45 - 2018

Úprava psů, střih, trimování a další

Nabízím úpravu psů všech plemen. Objednání nutné. Chocerady.

Region : Středočeský
Telefon : 603505221
Email : eva.slivanska@seznam.cz
Datum vložení : 03.03 13:11 - 2018

Hledam praci uklizecky

Hledam praci uklizecky ve Strakonicich.Tuto praci jsem vykonaval více nez 30.let jako hlavní i vedlejsi praci . Pobírám častečný invalidní důchod. Je mi pres 60. let . Děkuji. telefon : 723614463 pouze SMS nebo email : zdenekstindl@seznam.cz Děkuji.

Region : Strakonice
Telefon : -------------
Email : zdenekstindl@seznam.cz
Datum vložení : 03.03 10:51 - 2018

administrativní pracovník

Hledáme posilu do našeho Týmu! Jsme mladý kolektiv ve společnosti Innogy, do kterého přijmeme komunikativní nováčky. Náplní naše práce je především komunikace se zákazníky, řešení zákaznických požadavků, administrativní úkony a práce s daty. Požadujeme: • komunikativnost • loajálnost • chuť k práci

Region : Ostrava
Email : hledamepracovniky@email.cz
Datum vložení : 03.03 10:45 - 2018