Zobrazení dnes: 11098
Zobrazení včera: 13133
Zobrazení 2018: 5783704
Zobrazení 2017: 6280215
Zobrazení celkem: 59386304

Hledáme paní učitelku do MŠ

Do nově otevírané třídy hledáme pečlivou usměvavou paní učitelku nebo pana učitele k 10 dětem do rodinné školky Směrovka v Hostivicích na plný nebo zkrácený úvazek. Požadujeme kvalifikaci v oboru (nebo dokončování studia), milý a vstřícný přístup k dětem.
CV a motivační dopis zasílejte na e-mail: smerovka-hostivice@seznam.cz

Region : Praha-západ
Web : www.smerovka.eu
Email : smerovka-hostivice@seznam.cz
Datum vložení : 17.04 21:33 - 2018

Hledáme paní učitelku

Nabízíme pracovni pozici hodné, svědomité, pracovité paní učitelce. Jedná se o hlavní pracovní poměr, plný nebo zkrácený úvazek, malý kolektiv dětí, zcela nové prostory. Požadujeme pedagogické vzdělání, uvítáme praxi v předškolním zařízení. Nástup v září 2018, Praha 5. Prosíme o zaslání CV, rádi se s vámi osobně setkáme.

Region : Praha
Email : materinka-slunicko@centrum.cz
Datum vložení : 17.04 20:54 - 2018

Administrativa a účetnictví. Zkrácený úvazek. Jsem v důchodu, ale stále pracuji.

Region : Praha
Email : mirkakul@seznam.cz
Datum vložení : 17.04 16:40 - 2018

Obchodní společník

Žádné speciální požadavky . Pouze PC a chuť do práce

Region : Jihočeský
Telefon : 605757884
Email : volfovamona@seznam.cz
Datum vložení : 17.04 16:17 - 2018

obchodní zastoupení

Region : Praha
Telefon : 730552050
Web : www.zlatarezerva.cz
Email : vrba@zlatarezerva.cz
Datum vložení : 17.04 16:11 - 2018

Přípravář

- dobrou fyzičku - ŘP sk B (výhodou C) - trestní bezúhonnost - chuť do práce - pečlivost - odpovědnost

Region : Praha
Telefon : 777656272
Web : www.bluerent.cz
Email : pujcovna@bluerent.cz
Datum vložení : 17.04 15:30 - 2018

Výpomoc v MŠ, družině, klubu

Dobrý den, nabízím výpomoc na pár hodin, cca 2-3 dny v týdnu (upřednostňuji spíše v odpoledních hodinách). Ale dokáži se i domluvit.
Jsem učitelka na ZŠ, předtím jsem pracovala jako vychovatelka, asistentka učitele. Pedagogické vzdělání mám.
Momentálně jsem na rodičovské dovolené, proto bych ráda našla místo, kam bych si s sebou mohla brát svoji 1,5 letou dceru.
Budu se těšit na nabídky.

Region : Praha
Email : Veronina@seznam.cz
Datum vložení : 17.04 15:21 - 2018

pomocná síla kuchyň a úklid

hledáme spolehlivou osobu (nejlépe aktivního důchodce)na 5hod/denně (9-14:00) pro úklid restaurace ve Vysočanech a výpomoc v kuchyni během obědů.

Region : Praha
Telefon : 774946434
Web : www.klidpopraci.cz
Email : klidpopraci@seznam.cz
Datum vložení : 17.04 14:54 - 2018

Pomocná kuchařka Mateřská škola Praha 7

Přijmeme zaměstnance na pomocné práce v kuchyni MŠ a úklid. Práce je na plný úvazek. Je možno rozdělit i na dva částečné úvazky (dopoledne,odpoledne)či jinak,dle dohody.Nástup ihned. Požadavky:zdravotní průkaz,čistý trestní rejstřík,spolehlivost,pracovitost.
Náplň práce:mytí nádobí,úklid,svačinky atd.

Region : Praha
Telefon : 731657280
Email : msletohradska@email.cz
Datum vložení : 17.04 14:38 - 2018

Restaurace u Jelena kuchař/kuchařka

Hledáme kuchaře či kuchařku. Krátký a dlouhý týden

Region : Rakovník
Telefon : 723386142
Email : www.ujelena.eu
Datum vložení : 17.04 13:42 - 2018

Učitel/ka mateřské školy

Do nově otevírané pobočky Mateřské školy KOŠÍK na Zbraslavi hledáme paní učitelku nebo pana učitele na hlavní pracovní poměr. Požadujeme kvalifikaci v oboru (nebo dokončování studia). Milý a vstřícný přístup k dětem. Nabízíme dobré platové podmínky a možnost být u zrodu něčeho nového :).NÁSTUP IHNED NEBO OD ZÁŘÍ .
CV a motivační dopis zasílejte na mskosik@mskosik.cz

Region : Praha
Telefon : 732741587
Web : www.mskosik.cz
Email : mskosik@mskosik.cz
Datum vložení : 17.04 12:57 - 2018

pomocná síla do kuchyně

Restaurace a bar DNO na ulici Orlí přijme pomocnou sílu do kuchyně vždy na směnu od 17-22 hod.Plat 90 Kč/hod.Nástup možný ihned.Volejte 774 077 741.

Region : Brno-město
Telefon : 774077741
Datum vložení : 17.04 11:47 - 2018

servírka/číšník

Restaurace a bar DNO na ulici Orlí přijme servírku/číšníka.Plat 1200 Kč/den+%+tipy+benefity.Možnost profesního růstu.Směny krátký-dlouhý týden.Požadujeme praxi a příjemné vystupování.Nástup možný ihned.Volejte 774 077 741.

Datum vložení : 17.04 11:46 - 2018

UČITELKA v mateřské škole

Mateřská škola Juárezova, Praha 6 - Bubeneč, přijme kvalifikovanou učitelku.
ŠVP zaměřen na hudebně pohybovou výchovu, proto vítáme kladný vztah k hudbě a hru na hudební nástroj.
Nástup 27.8.2018

Region : Praha
Telefon : 233320306
Web : www.msjuarezova.cz
Email : ms.juarezova@seznam.cz
Datum vložení : 17.04 11:37 - 2018

Přivýdělek z domova - dotazníky

- Internet (být připojen alespoň 1-2x denně) - 10 - 15 minut na splnění dotazníku - Aktivní email

Region : Praha
Email : tondaparal123@email.cz
Datum vložení : 17.04 11:06 - 2018

Speciální nabídka na konci roku! úvěrová nabídka

Jsem paní LODOVOVÁ CANTINA Prodávám nabídku půjčky mezi jednotlivci tak, aby se vaše sny nevyřešily. Píšu svůj text na této stránce, abych vám pomohl rychle a vážně financovat vás. Takže pokud potřebujete naléhavé peníze, odpovězte mi, abych se mohl podělit o svou nabídku. Moje úroková sazba je 3% a vztahuje se na celou půjčku. Moje finanční kapacita se pohybuje od 5 000 do 500 000 eur. Moje e-mailová adresa:

Region : Kladno
Telefon : +22 961234544
Web : http://www.pujckyseznam.cz
Email : korema96@gmail.com
Datum vložení : 17.04 11:02 - 2018

Agentura hledá kluky na focení

Region : Praha
Email : GalerieModelu@post.cz
Datum vložení : 17.04 10:47 - 2018

Řidič

ŘP sk.B, čistý trestní rejstřík, spolehlivost

Region : Praha
Telefon : 604117404
Email : autodoprava.j.hlina@seznam.cz
Datum vložení : 17.04 10:46 - 2018

zástup za nemoc

Mateřská škola Praha 5 Zličín hledá zástup za paní uklízečku cca do poloviny června. Nastup ihned. Více informací na kubiskova@zsamszlicin.cz nebo 420 604 352 280

Region : Praha
Datum vložení : 17.04 10:33 - 2018

ZVÁRAČI - máme pre Vás ponuku:

Pre svojich klientov v Nemecku a Francúzsku, hľadáme skúsených zváračov 135, 111, 114. Predpoklady úspešnej spolupráce: - prax v zváraní minimálne 3 roky - znalosť čítania výkresov - výhodou sú platné štátne skúšky - seriózny prístup -znalosť nemeckého alebo francúzskeho jazyka - vlastný automobil výhodou.

Region : Praha
Telefon : 00421910699399
Web : www.christal-nabor.com
Email : info@christal-nabor.com
Datum vložení : 17.04 10:19 - 2018

<<   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40   41   42   43   44   45   46   47   48   49   50   51   52   53   54   55   56   57   58   59   60   61   62   63   64   65   66   67   68   69   70   71   72   73   74   75   76   77   78   79   80   81   82   83   84   85   86   87   88   89   90   91   92   93   94   95   96   97   98   99   100   101   102   103   104   105   106   107   108   109   110   111   112   113   114   115   116   117   118   119   120   121   122   123   124   125   126   127   128   129   130   131   132   133   134   135   136   137   138   139   140   141   142   143   144   145   146   147   148   149   150   151   152   153   154   155   156   157   158   159   160   161   162   163   164   165   166   167   168   169   170   171   172   173   174   175   176   177   178   179   180   181   182   183   184   185   186   187   188   189   190   191   192   193   194   195   196   197   198   199   200   201   202   203   204   205   206   207   208   209   210   211   212   213   214   215   216   217   218   219   220   221   222   223   224   225   226   227   228   229   230   231   232   233   234   235   236   237   238   239   240   241   242   243   244   245   246   247   248   249   250   251   252   253   254   255   256   257   258   259   260   261   262   263   264   265   266   267   268   269  >>