Zobrazení dnes: 2469
Zobrazení včera: 10665
Zobrazení 2020: 571840
Zobrazení 2019: 6346746
Zobrazení 2018: 6056823
Zobrazení 2017: 6280215
Zobrazení celkem: 64578009

Školní asistent v MŠ

Do Mateřské školy na Praze 5 - Zličín, hledáme školního asistenta na poloviční úvazek. Pracovní doba 8- 12 hod. Nástup možný ihned. Nutné pedagogické vzdělání nebo kurz asistenta pedagoga.
Dobrá dostupnost z metra Zličín a autobusového nádraží - cca 5 minut chůze po rovině.
Na uvedeném mailu se dozvíte více informací.

Region : Praha
Web : zsamszlicin.edupage.org
Email : zednikova@zsamszlicin.cz

Učitelka v MŠ

Přijmeme kolegyni učitelku. Nástup možný ihned.
Platové podmínky dle platných plat.tabulek; vzdělání dle zák. 563/2004 o pedagogických pracovnících.
Bližší informace na mailu: reditelka@msbabice.cz

Region : Praha-východ
Telefon : 602641223
Email : reditelka@msbabice.cz

ASISTENTKA/RECEPČNÍ

Hledáte práci, u které se nebudete nudit? Dokážete pracovat na více věcech najednou a dotahovat je do konce? Rádi komunikujete s lidmi? Jazyková škola LITE právě přijímá schopné a energické lidi na pozici: ASISTENTKA/RECEPČNÍ Budete komunikovat, jak s novými lidmi, tak se stávajícími klienty. Vaším prvořadým úkolem bude péče o ně. Vy budete Ti, se kterými přijdou poprvé do kontaktu!  Rychlost, vstřícnost a organizační schopnosti jsou zde žádoucí spolu s ochotou hodně pracovat. Znalost angličtiny je výhodou.

Region : Brno-město
Web : www.lite.cz
Email : brno@lite.cz

ASISTENT PEDAGOGA - MŠ Lešenská Praha 8

Hledáme asistentku pedagoga na úvazek 0,75 k dítěti se speciálními vzdělávacími potřebami. Nabízíme příjemné prostředí, vstřícný kolektiv a zaměstnanecké benefity FKSP. Profesní životopis posílejte na e-mail: zastupkyne@mslesenska.cz, případně volejte na: 725 816 200.

Region : Praha
Telefon : 775260276
Web : https://www.mslesenska.cz/
Email : reditelka@mslesenska.cz

pomocný dělník

flexibilitu, čistý rejstřík trestu, řidičský průkaz skupiny B,

Region : Praha
Web : www.resultatum.cz
Email : resultatum-sro@seznam.cz

Řidič do 3,5t

Firma Autoslužby Vyhlídal s.r.o. přijme do hlavního prac. poměru řidiče do 3,5t. Pracovní náplň: rozvoz autoskel po ČR Požadavky: Požadujeme: čistý rejstřík trestů, zručnost, ochota učit se novým věcem, řidičský průkaz sk.B.

Region : Olomouc
Telefon : 603804268
Email : autosluzbyvyhlidal@seznam.cz

Práca v Nemecku

Milé opatrovateľky, ešte ste si nevybrali vhodnú ponuku? Ponúkame vám široký výber pozícií 😉 - skrátené turnusy - záskoky -ľahké stavy -overené rodiny kliknite na : http://www.euprogres.sk/opatrovanie-nemecko-r…/volne-rodiny/

Region : Praha
Telefon : 0908737303
Email : register@euprogres.sk

učitelka v MŠ/ chůva Praha- Uhříněves

Do našeho týmu školičky v Hájku u Uhříněvsi hledáme učitelku v MŠ / chůvu.
Náplň práce:
Péče, výchova a vzdělávání dětí od 1 roku do 6 let
Analýza věkových a individuálních potřeb dítěte
Vytváření bezpečného, příjemného, podnětného a tvůrčího prostředí
Příprava a realizace výchovně vzdělávacích plánů pro děti v našem zařízení
Sledování, kontrola a vyhodnocování výsledků výchovně vzdělávacích plánů
Komunikace s rodiči

Požadujeme:
Odpovídající vzdělání: chůva nebo učitelka MŠ
Opravdový zájem pracovat s dětmi
Flexibilitu, spolehlivost, zodpovědnost, ochotu se dále vzdělávat
Výborné komunikační a organizační schopnosti
Příjemné vystupování

Nabízíme:
Možnost dlouhodobé spolupráce
Nabízíme práci jak na zkrácený úvazek tak i na plný – vhodné i pro rodiče na RD nebo osoby nad 55 let
Odpovídající platové ohodnocení
Příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv
Možnost dalšího vzdělávání v oboru
Nápoje na pracovišti zdarma
Pracovní oděv na pracovišti zdarma
Krásnou práci s dětmi

Nástup možný ihned!!
V případě zájmu prosím Váš životopis popřípadě motivační dopis e-mailem na ms.reditelka@opalinka.cz.

Region : Praha
Telefon : 777698626
Web : www.opalinka.cz
Email : ms.reditelka@opalinka.cz

Víkendová brigáda v KFC Čestlice-Průhonice

Ochota učit se novým věcem Odpovědnost Přátelskost

Region : Praha
Telefon : 602281878
Email : 203042@amrest.eu

Noční práce v KFC Kačerov

Region : Praha
Telefon : 607031793
Email : 203082@amrest.eu

Roznos zákaznických novin Uh.Brod

Pravidelná roznáška zákaznických novin vždy 1x týdně pro oblast Uh.Brod.

Region : Zlínský
Email : mart.r@seznam.cz

Učitelka MŠ

MŠ Magnitogorská, Praha 10, přijme paní učitelku jako zástup za dlouhodobou nemoc, v budoucnu je možnost i trvalého pracovního poměru. Nástup 3.2.2020.

Region : Praha
Web : www.msmagnitogorska.cz
Email : zastupkyne@msmagnitogorska.cz

Mateřská škola, Praha 8, U Sluncové 10a

Mateřská škola, Praha 8, U Sluncové 10a přijme pomocnou kuchařku do mateřské školy na plný úvazek s nástupem ihned.

Region : Praha
Telefon : 607 530 342, 721 221 829
Email : reditelka@msusluncove.cz

hledáme kvalifikovanou učitelku mateřské školy

Hledáme do naší mateřské školy Chmelová 8 Praha 10 kvalifikovanou učitelku na poloviční úvazek (pracovní dny úterý, středa, čtvrtek). Plat dle platných tabulek,nástup možný od 1.3.2020. Nabízíme možnost dalšího vzdělávání – škola hradí vzdělávací semináře a kurzy. V rámci FKSP škola přispívá na obědy v MtŠ, případně na rekreaci, plavenky atd.

Region : Praha
Telefon : 271752060
Web : www.mschmelova.cz
Email : skolka.chmelova@gmail.com

účetní,administrativa Brno a okolí

Hledám práci účetní a pomocné účetní na pracovní smlouvu - vítána externí spolupráce. Z předchozích zaměstnání mám zkušenosti s účetnictvím, například jsem třídila , účtovala faktury, pokladnu a bankovní výpisy, dělala jsem měsíční kontrolu účtů, kontrolní hlášení, přiznání k DPH,dělala jsem platby přes Multi Cash,chystala platební příkazy a mnoho dalších věcí. Ovládám práci s PC na úrovni uživatele - Word, Excel, Outlook, Internet. Práci hledám v Brně a okolí. Na vyžádání pošlu životopis.

Telefon : 723 261 414
Email : lucka.julinkova@tiscali.cz

asistent pedagoga

Mateřská škola Pohádka, Praha 13, Janského 2187 přijme od února asistenta pedagoga na třičtvrteční úvazek. Požadujeme středoškolské vzdělání.
Více informací na tel: 732 44 65 82.
Kontaktní osoba:Bc.Lenka Soukupová,DiS. - ředitelka školy

Region : Praha
Telefon : 732446582
Email : pohadka.ms@volny.cz

Kuchařka do školní jídelny

Praxi ve školní jídelně.
Zdravotní potravinářský průkaz
Chuť pracovat.
Nástup ihned

Region : Praha
Telefon : 723830843
Email : vedouci-sj@fzschodovicka.cz
Datum vložení : 12:35 27.01.2020Detail >>

Fyzioterapeut

Vzdělání v oboru Fyzioterapeut SŠ, VOŠ, VŠ, praxe výhodou

Region : České Budějovice
Web : www.fyziogold.cz
Email : info@fyziogold.cz

Řidič MKD

Řidič sk. C na mezinárodní dopravu. CZ-BENELUX s vozidlem do 7,5t.(Iveco eurocargo plachta) Celá ČR možnost parkování doma.Požadujeme:praxi v MKD, profesní průkaz, paměťová karta řidiče do digitálního tachografu,zdravotní způsobilost. Nabízíme: 38-42 000.-Kč v měsíci práce 5ti týdnů 41500-48000.-čistého/ měs.

Region : Středočeský
Telefon : 605253053
Email : mkd@ihl-transport.cz

Pomocná kuchařka v mateřské škole

Poptávám práci pomocné kuchařky v mateřské škole na Praze 13 nebo i úklid na zkrácený úvazek.Praxi ve školce mám.dekuji za nabídky.Nastup možný v květnu.

Region : Praha
Telefon : 776412050
Email : gabcarekenova@seznam.cz

Nabídka tvorby www

Datum : 29.01 11:26 - 2020