Zobrazení dnes: 4778
Zobrazení včera: 13736
Zobrazení 2019: 339655
Zobrazení 2018: 6056823
Zobrazení 2017: 6280215
Zobrazení celkem: 59999078

Obchodní zástupce ve společnosti Abrex

Náplň práce: Zvyšování objemu prodeje Aktivní budování vztahů se stávajícími i novými zákazníky Představování novinek Účastnění se na firemních akcích Nabízení produktů, zpracování nabídek, domlouvání schůzek, obchodní činnost Reporty, obchodní administrativa, průzkum trhu Přímý kontakt se zákazníky Požadavky: Praxe na obdobné pozici Umění plánovat a stanovovat priority v denních aktivitách ŘP B - aktivní řidič Komunikativnost, kultivovanost, příjemné vystupování, schopnost řešit problémy, týmová spolupráce, systematičnost Uživatelská úroveň MS Office (Word, Excel, Power - Point, Internet)

Region : Praha
Telefon : +420 602 334 693
Web : www.abrex.cz

Kuchař/ka

Požadujeme zodpovědnost, vlastní myšlení, příjemné vystupování, chuť věnovat se oboru a rozvíjet se. Zdravotní průkaz

Region : Kolín
Telefon : 730598787
Email : provoz.irem@gthcatering.cz

Zdravotní sestra v Německu + jazykový kurz

Naplňuje tě pečovat o nemocné a staré lidi? Chceš rozšířit své znalosti a poznat různá zdravotnická zařízení v okolí Drážďan? Hledáme angažované všeobecné zdravotní sestry s chutí učit se německému jazyku a prozkoumat německé zdravotnictví! Náplň práce: Provádění základní a ošetřovatelské péče Plánování pečovatelské péče, její koordinace, přizpůsobení, dokumentace a zajištění Péče o pacienty Ošetřovatelská dokumentace Vyžadujeme: Diplom: Bakalář (Bc.): studijní program ošetřovatelství, obor všeobecná sestra nebo Diplomovaný specialista (DiS.): obor diplomovaná všeobecná sestra

Region : Nymburk
Telefon : 004915208578468
Web : http://www.personalservice-alpha.de/
Email : bandruskivova@personalservice-alpha.de

Učitelka MŠ

Učitelka MŠ

Mateřská škola v Praze 12
přijme od ledna 2019 kvalifikovanou
paní učitelku / i aktivní důchodkyni /
na HPP - zástup za mateřskou dovolenou.
Životopisy zasílejte na email:
zvonecek2018@email.cz , nebo volejte
na číslo: 725084910 .

Region : Praha
Telefon : 725084910
Email : zvonecek2018@email.cz

Pracovník/ce úklid TBG Betonmix a.s., Brno

Region : Praha
Telefon : 723612506
Email : prace@forcorp.cz

Pracovník/ce úklidu Územní prac. Hradec Králové

Pracovník/ce úklidu AV ČR - ústav pro českou literaturu Praha 1

Výpomoc do kuchyně

MŠ Přímětická Praha 4 (v blízkosti stanice metra C Budějovická) hledá na zástup výpomoc do kuchyně - kuchařku, pomocnou kuchařku nebo paní s kladným vztahem k vaření, případně pomocnou sílu.
Nástup ihned.

Region : Praha
Telefon : 602396406
Email : sj@msprimeticka.cz

MŠ v Praze 8 přijme od 1.2.2019 učitelku

Mateřská škola, Praha 8, Na Pěšinách 13 přijme od 1.2.2019 kvalifikovanou učitelku. Více informací na uvedeném e-mailu či na pracovním pohovoru.

Region : Praha
Web : www.msnapesinach.cz
Email : reditelka@msnapesinach.cz

Hledáme paní uklízečku

Do přátelské školky hledáme paní uklízečku.
Pracovní doba 5 hodin denně.
Školka je v blízkosti metra Hůrka a Nové Butovice.

Region : Praha
Telefon : 251 615 496
Email : mskolami2323@seznam.cz
Datum vložení : 08:53 02.01.2019Detail >>

Ponuka k pánovi v blízkosti Stuttgartu

Ponuka opatrovania s nástupom od 07.01.2019 Rodina G. z Nepoutzu, 100 km od Stuttgartu Plat: 1500 € netto/ mesačne Pracovná zmluva Nástup: 7.1. 2019 Turnus: 1 mesiac Pacient: pán 81-ročný, 175 cm, 70 kg, demencia, osteoporóza, inkontinencia, mobilita obmedzená – pohyb s rolátorom Ďalšie informácie: pán býva v dome sám, opatrovateľka má k dispozícii vlastnú izbu, internet KONTAKT: Europa Progres . 0908 737 303, email: register@euprogres.sk, www.euprogres.sk

Region : Praha
Telefon : 421908737303
Email : register@euprogres.sk

Prace z vaseho domova

Stačí vám k tomu počítač nebo mobilní telefon a připojení k internetu. Samozřejmě chuť pracovat ale jednodušší práce snad už neexistuje!

Region : Praha
Web : https://lesmoney.club/7391126927999/

Hledáme p.učitelku, zdravotní sestru

Dobrý den,
nabízíme pozici p.učitelky v soukromé školce v Praze 5. Nástup : březen 2019. Požadujeme pedagogické vzdělání nebo zdravotnické vzdělání + praxi u dětí. V případě zájmu zašlete, prosím, CV. Děkujeme.

Region : Praha
Email : skolka-vcelicka@centrum.cz

KFC Praha OC ŠESTKA hledá super parťáky do týmu!

*Spolehlivost *Týmovost *Chuť naučit se něco nového *Nadšení a pozitivní energii

Region : Praha
Telefon : 722501403
Email : lucie.kolbabkova@amrest.eu

Přijmeme kuchaře na ranní směny 7-15

-Spolehlivost -Týmovost -Chuť naučit se něco nového -Nadšení a pozitivní energii

Přijmeme pokladní na ranní směny 7-15

Přijmeme experta kvality na ranní směny 7-15

Číšník/servírka

Do Staroplzenecké restaurace přijmeme číšníka/servírku. Baví tě práce s lidmi? Tak přijď k nám, hledáme právě TEBE!!! Plat 1.700,- Kč /den Více info na tel.: 777 047 142 nebo email: karolina.zajickova@seznam.cz

Region : Plzeňský
Telefon : 777047142
Email : karolina.zajickova@seznam.cz

Učitelka-chůva soukromé školičky

Dobrý den

Hledáme do zavedené mateřské školicky v Horoměřicích na dva dny v týdnu výpomoc (další akce po dohodě ).Požadujeme minimálně zdravotní kurz, vše jiné doučíme . Uvítame zkušenosti s dětmi a organizační schopnosti .Spolehlivost ....Děkuji a budeme se těšit na spolupráci .

PS: hodí se pro i studenty .Máme dobré zlušenosti s nimi .

Region : Praha-západ
Telefon : 604236362
Web : www.happyfaces.cz
Email : silvikz@seznam.cz

DO NOVÉHO ROKU S NOVOU PRACÍ

Dejte si do nového roku hezký dárek - novou práci. Díky naší pracovní nabídce si můžete splnit ty nejtajnější sny a cíle, zbavit se dluhů, zabránit exekuci nebo insolvenci... Proč? Protože Vám nabízíme ničím neomezené příjmy. Hledáme obchodní zástupce, finanční poradce (i bývalé), schopné obchodníky, manažery (i celé týmy) a taky začátečníky a brigádníky... Pro naše společnosti Avian invest a Zlatá rezerva nepožadujeme licenci ČNB, pro mateřskou společnost Pentia consulting je vítaná. "Jediné, co vám brání k úspěchu je osoba, která nosí vaše boty, je oblečená ve vašich šatech a řídí se vašim negativním myšlením."

Region : Praha
Telefon : 730585816
Web : www.pentiaconsulting.cz
Email : doktor.vrba.lubos@seznam.cz

<<   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40   41   42   43   44   45   46   47   48   49   50   51   52   53   54   55   56   57   58   59   60   61   62   63   64   65   66   67   68   69   70   71   72   73   74   75   76   77   78   79   80   81   82   83   84   85   86   87   88   89   90   91   92   93   94   95   96   97   98   99   100   101   102   103   104   105   106   107   108   109   110   111   112   113   114   115   116   117   118   119   120   121   122   123   124   125   126   127   128   129   130   131   132   133   134   135   136   137   138   139   140   141   142   143   144   145   146   147   148   149   150   151   152   153   154   155   156   157   158   159   160   161   162   163   164   165   166   167   168   169   170   171   172   173   174   175   176   177   178   179   180   181   182   183   184   185   186   187   188   189   190   191   192   193   194   195   196   197   198   199   200   201   202   203   204   205   206   207   208   209   210   211   212   213   214   215   216   217   218   219   220   221   222   223   224   225   226   227   228   229   230   231   232   233   234   235   236   237   238   239   240   241   242   243   244   245   246   247   248   249   250   251   252   253   254   255   256   257   258   259   260   261   262   263   264   265   266   267   268   269   270   271   272   273   274   275   276   277   278   279   280   281   282   283   284   285   286   287   288   289   290   291   292   293   294   295   296   297   298   299   300   301  >>