Zobrazení dnes: 4147
Zobrazení včera: 11781
Zobrazení 2019: 2016339
Zobrazení 2018: 6056823
Zobrazení 2017: 6280215
Zobrazení celkem: 61675762

UČITEL ČESKÝ JAZYK

Požadujeme: •Odbornou kvalifikaci pro příslušné obory. •VŠ – dle zákona o pedagogických pracovnících •Aktivitu, kreativitu, otevřenost novým technikám, technologiím a postupům. •Samostatnost, zodpovědnost, kladný vztah k dospívající mládeži. •Organizační a komunikační schopnosti, dobrá znalost MS OFFICE. •Schopnost týmové spolupráce, flexibilita, samostatnost. •Zvládání stresových situací.

Region : Praha
Telefon : 242 456 119
Web : www.skolahostivar.cz
Email : katerina.palaskova@skolahostivar.cz

UČITEL ANGLICKÉHO JAZYKA

Požadujeme: •plnou aprobaci z anglického jazyka •VŠ – dle zákona o pedagogických pracovnících •Aktivitu, kreativitu, otevřenost novým technikám, technologiím a postupům •samostatnost, zodpovědnost, kladný vztah k dospívající mládeži

HLAVNÍ ÚČETNÍ

Náplň práce: •komplexní zpracování účetních dokladů účetní jednotky, zpracování veškerých podkladů měsíční závěrky, zpracování měsíčních reportů Požadavky: •vzdělání SŠ ekonomického zaměření ukončené maturitou (maturita z účetnictví) •znalost příspěvkové organizace výhodou •praxe v oboru min. 2 roky podmínkou •znalost zákona o účetnictví, znalost DPH, znalost problematiky čerpání evropských fondů •flexibilnost, zodpovědnost, psychická odolnost, schopnost se učit.

FINANČNÍ ÚČETNÍ - PROJEKTY

Náplň práce: •komplexní zpracování účetních dokladů účetní jednotky v rámci projektů organizace •zpracování měsíčních reportů Požadavky: •vzdělání SŠ ekonomického zaměření ukončené maturitou (maturita z účetnictví) •znalost příspěvkové organizace výhodou •praxe v oboru min. 2 roky podmínkou •znalost zákona o účetnictví, znalost DPH, znalost problematiky čerpání evropských fondů •flexibilnost, zodpovědnost, psychická odolnost, schopnost se učit.

Email : katerina.palaskova&skolahostivar.cz

KUCHAŘKA do školní jídelny

Požadavky: •vyučení v oboru, praxe ve školním stravování, •chuť pracovat, spolehlivost Náplň práce: •výroba a výdej běžných druhů teplých jídel, moučníků •odpovědnost za plnění a dodržování norem •odpovědnost za plnění spotřebního koše •ranní směna 6.00-14.30

pracovník ostrahy

trestní bezúhonnost, zodpovědnost, komunikativnost, výhodou i znalost AJ

Region : Brno-město
Telefon : 602540305
Web : www.luxusplus.cz
Email : luxusplus@seznam.cz

Hledám práci,brigádu

Hledám práci,nebo brigádu od po do pá s denním vyplácením mzdy.Zkušenosti mám jako skladnice,doplnování zboží v supermarketu,výrobní a montážní dělnice,pomocné práce v kuchyni,úklid.Práce se nebojím,vyučená jsem šička,ale nešiji.Bydlím na Kladně,je mi 48let,mám ŘP-B,zdravotní průkaz. EMAIL.redavite@seznam.cz TEL.792556591

Region : Kladno
Telefon : 792556591
Email : redavite@seznam.cz

Malíř , lakýrnictví

Nabízím malování pokojů,kanceláři.opravy dřevěných plotu a podhledů rod.domu.natírání a renovace,opravy dřevěných oken a dveří. Atd.

Region : Středočeský
Telefon : 733235748
Email : antonin.chmelik @ seznam.cz

Seniori z Lustadtu hľadajú milú opatrovateľku

Ponuka opatrovania s nástupom od 22.05.2019 Rodina S. z Lustadtu, 38 km od Mannheimu Plat: 1700 € netto/ mesačne, Pracovná zmluva Nástup: 22.5.2019 Turnus: 1 mesiac Pacient: Pán 82 -ročný, 70 kg, 172 cm, po mozgovej príhode, demencia, inkontinencia, stupeň opatrovania 4, pohybuje sa pomocou vozíčka Pani 80 – ročná, 55 kg, 150 cm, osteoporóza, pohyb pomocou rolátora Ďalšie informácie: bývajú v dome, opatrovateľka má vlastnú izbu, internet je k dispozícii KONTAKT: Europa Progres . 0908 737 303, email: register@euprogres.sk, www.euprogres.sk

Region : Praha
Telefon : 908737303
Email : register@euprogres.sk

práce v Mš

Dobrý den , ráda přijmu práci jako chůva, asistent pedagoga v Mš. Nejlépe Říčany a blízké okolí.Děkuji za nabídky.

Telefon : 606421720

Brigáda PRO KAŽDÉHO – KFC Praha Budějovická

CO OČEKÁVÁME: • Chuť učit se novým věcem • Pozitivní energii • Odpovědnost

Region : Praha
Telefon : 724611057
Email : CZKFCPraha.Budejovicka@amrest.eu

Obchodní zástupce - obchodní manager

Vyhledávání nových klientů u konkrétního projektu (cílová skupina samospráva, podnikatelé v oblasti cestovního ruchu). Hlavním produktem jsou propagační materiály, originální dárkové předměty pro města a obce. administrativa (nabídky, prezentace, smlouvy) dohled nad průběhem zakázek reporting min. SŠ vzdělání obchodní dovednosti, komunikativnost, reprezentativní vystupování, spolehlivost samostatnost,loajálnost uživatelská znalost PC ŘP sk. B (ochotu cestovat - práce ve vlastním regionu)

Region : Plzeňský
Telefon : 773127538
Web : www.zirek.cz
Email : zirek@zirek.cz

Klaskova

Dobrý den, ráda pracuji a věnuji se dětem, zvláště menším. Nabízím práci Asistentky pedagoga, nejraději v mateřské škole (střed,severní části Brna). Nyní mohu nastoupit ihned. V případě nabídky možné spolupráce mě prosím kontaktujte. Děkuji Martina Klásková

Telefon : 603 858 245
Email : martas.klaskova@seznam.cz

Učitelka MŠ

ZŠ a MŠ Chelčického, Praha 3, přijme pro školní rok 2019/2020 kvalifikovanou učitelku MŠ na odloučené pracoviště pro 2-3leté děti. Uvítáme i zdravotní sestru, která bude ochotná doplnit si pedagogické vzdělání. Nabízíme práci na plný úvazek v příjemném kolektivu, očekáváme kreativní přístup a vlídné chování k dětem. Nabídky se strukturovaným životopisem zasílejte na e-mail: skolka@zschelcickeho.cz nebo volejte na číslo 770 147 541.

Region : Praha
Telefon : 770 147 541
Email : skolka@zschelcickeho.cz

zákaznický servis

hledám práci na pozici zákaznický servis. Praxe 7 let na e shopu (příprava objednávek, fakturace, odeslání, komunikace se zákazníkem ) vzdělání - vyučen řidičský průkaz - B

Region : Pardubice
Telefon : 737138743
Email : petra.letkova@seznam.cz

Odpolední směny v týdnu 15-22 Pizza Hut Vodičkova

Hledáš brigádu na odpoledne a víkendy chceš mít volné? Chceš si přivydělat slušnej peníz? Můžeš pracovat v týdnu 15-22? Tak hledáme právě tebe, toho pravého milovníka pizzy :) Požadujeme: Spolehlivost Pozitivní náladu Dochvilnost Odpracovat minimálně 20hod/týden Dlouhodobou spolupráci

Region : Praha
Web : www.pizzahut.cz
Email : tereza.zavranska@amrest.eu

Osobni asistent

Absolvuji kurs osobni asistent a hledam pracovni prilezitost.

Region : Náchod

ZAHRADNÍK

Dále 100Kč/hod údržba zahrad a 120Kč/hod zemní práce. Práce na každý den i víkendy, celou sezónu (březen - listopad). Jedná se o veškeré zahradní a stavební ruční práce, terénní modelace, rozvoz kůry - zeminy - kačírku, vysazování, sekání trávy, práce s nářadím, stavební výpomoc. VOLEJTE 723 502 844, nebo posílejte životopisy na Dohoda o pracovní činnosti. Nástup IHNED. Adresa firmy Krmelín 73924 ul. Paskovská 191, vhodné pro lidi z Ostravy a okolí, je to kousek. Práce na každý den v týdnu, po domluvě i víkendy po celou sezonu, takže někdo, kdo by mohl chodit pravidelně a neměl by problém s dojížděním. Pište volejte pouze VÁŽNÍ zájemci. www.begarden.cz

Region : Ostrava
Telefon : 723502844
Web : www.begarden.cz
Email : begarden@seznam.cz

Pomocník při stavbě RD

Hledáme pomocníky na stavbu slaměného domu svépomocí: - podávání a příprava stavebního materiálu - pokládání ztraceného bednění - pomoc se stavbou drřevěné konstrukce - míchání hliněných omítek - nanášení vnitřních a vnějších omítek - pokládání podlahy - vkládání slaměných balíků do stěn aj.

Region : Mělník
Telefon : 737860962
Web : www.urytireavily.cz
Email : blankasalmonova@seznam.cz