Zobrazení dnes: 9
Zobrazení včera: 12731
Zobrazení 2018: 4179475
Zobrazení 2017: 6280215
Zobrazení celkem: 59001513

pomocne prace

Region : Teplice
Telefon : 723733431
Email : luboslacko229@seznam.cz
Datum vložení : 16.03 13:37 - 2018

Rozpočtář, Přípravář

Hledáme rozpočtáře, přípraváře na hlavní pracovní poměr, který má praxi v oboru stavebnictví a stavební vzdělání. Požadujeme: spolehlivost, zodpovědnost, pracovitost, komunikativnost, ŘP B, práce na PC.

Region : České Budějovice
Telefon : 737 432 313
Email : markosx@email.cz
Datum vložení : 16.03 13:20 - 2018

ŘIDIČ STŘÍDAČ MKD

* bydliště v Severních Čechách/není podmínkou * řidičské oprávnění skupiny E, řidiče bez praxe s ŘP E zaškolíme * profesní průkaz * platné školení řidiče z povolání * platné psychotesty * karta řidiče do digitálního tachografu * výhodou praxe se soupravou + tahač + návěs * alespoň částečná znalost německého jazyka/není podmínkou

Region : Ústecký
Telefon : 608049456
Email : jnecas@tlh.cz
Datum vložení : 16.03 12:45 - 2018

Elektrikář

Tvá práce bude především kontrola a měření (revize) strojů u zákazníků, měření elektromagnetické kompatibility, kontrola plnění norem, popř. jednodušší konstrukční práce. Co potřebujeme? - komunikativnost a příjemné vystupování - ochotu cestovat -­ budeš jezdit za našimi zákazníky - ŘP skupiny B - elektro vzdělání, VŠ, SŠ samozřejmě také vítáni - flexibilitu ­- pracujeme pro velké firmy a každá má jiné požadavky - ochotu učit se novým věcem, protože Tvůj rozvoj je pro nás prioritou - základy AJ, NJ je plusem

Region : Praha
Web : www.cpsservis.cz
Email : fedorcova@cpsservis.cz
Datum vložení : 16.03 11:38 - 2018

HUDEBNÍ CENTRUM BERUŠKA- Individuální hodiny muzikoterapie a kurzy pro děti s ADHD!

Více informací přes e.mail.

Region : Praha
Email : office.hudebnicentrumberuska@gmail.com
Datum vložení : 16.03 10:29 - 2018

HUDEBNÍ CENTRUM BERUŠKA- Koužky pro děti a dospělé

Vážení,

1.1.2018.je otevřen Hudební centrum Beruška pro děti od 3.let.Děláme kurzy také pro postižené děti a kurzy pro děti s ADHD.

Těšíme se na Vás,
Mirka

Datum vložení : 16.03 10:26 - 2018

Pracovnik/ce

Region : Plzeňský
Telefon : 0049943199830
Email : wirkner1@wirkner-zeitarbeit.de
Datum vložení : 16.03 10:01 - 2018

Chyvedent s.r.o.

Společnost Chyvedent s.r.o. hledá zubního lékaře/lékařku (MUDr.)

Region : Praha
Telefon : +420607027946
Email : chyvedent@gmail.com
Datum vložení : 16.03 09:53 - 2018

Hledáme učitelku do MŠ

Mateřská škola Sluneční, Praha 10, Sluneční 1550/20 přijme kvalifikovanou paní učitelku na zástup za MD, s možným prodloužením. Mateřská škola je nově postavená a moderně vybavená s mladým kolektivem.
Nástup 27.8.2018.

Region : Praha
Telefon : 737386103
Email : info@msslunecni.cz
Datum vložení : 16.03 09:37 - 2018

Učitelka MŠ, pomocná kuchařka

Pro nový školní rok 2018/2019 přijmeme do svého menšího a příjemného kolektivu milou a kvalifikovanou paní učitelku. Nabízíme práci v krásné lokalitě Prahy 5 - v klidném a téměř venkovském prostředí starých Hlubočep. Hudebnice vítána, není ale podmínkou.
Dále přijmeme paní na místo pomocné kuchařky, úvazek 0,8.

Region : Praha
Telefon : 731863163
Web : www.mshlubocepy.cz
Email : skolka.hlubocepy@seznam.cz
Datum vložení : 16.03 09:19 - 2018

Požádejte o půjčku dnes, abyste vyřešili jakýkoli finanční problém

Ahoj, Potřebujete osobní půjčku, podnikatelský úvěr, konsolidační půjčku atd., Získejte půjčku dnes bez stresu as rychlým schválením? Pokud ano, kontaktujte nás, protože nyní nabízíme půjčky na úrokovou sazbu ve výši 2%. Náš úvěr je bezpečný a bezpečný, pro další informace a aplikace, odpovězte prosím na tento e-mail. (peterhashmi19@gmail.com) Požádejte o půjčku dnes, abyste vyřešili jakýkoli finanční problém

Region : Praha
Telefon : +420771209800
Email : peterhashmi19@gmail.com
Datum vložení : 16.03 04:09 - 2018

Pomocná síla v kuchyni

časová flexibilita, dobrý zdravotní stav

Region : Chrudim
Email : pizzaprace@email.cz
Datum vložení : 15.03 20:20 - 2018

učitel český jazyk-výtvarná výchova

Přijmu práci na 2.stupni ZŠ, v MŠ nebo jako vychovatelka v Dětském domově

Region : Jihomoravský
Datum vložení : 15.03 14:27 - 2018

Obchodník

Samostatnost a aktivní přístup Znalost anglického jazyka - pokročilá úroveň (němčina, japonština nebo španělština výhodou) Prokázání obchodních zkušeností - min 5 let zkušeností s přímým prodejem Zodpovědný přístup k práci Marketingové znalosti Ochotu vzdělávat se - s naší podporou Zkušenosti se systémy CRM, ERP apod.

Region : Třebíč
Web : web4industry.com
Datum vložení : 15.03 13:39 - 2018

Asistentka obchodu

Pro kohokoliv, kdo nemá problém pracovat z domu, má k dispozici internet a PC. Provozní doba e-shopu od 8-16 hodin. Práce na e-shopu, vkládání zboží na stránky, telefonické potvrzování již vzniklých objednávek zákazníkům, objednávání zboží, tvorba cen, zodpovídání dotazů na infolince.

Region : Ostrava
Email : sajbanova@post.cz
Datum vložení : 15.03 12:48 - 2018

Operátor výroby v Klášterci nad Ohří s dopravou ZDARMA

- manuální zručnost - trestní bezúhonnost - ochotu učit se novým věcem - ochotu pracovat v - - třísměnném/nepřetržitém provozu

Telefon : 778435077
Web : www.randstad.cz
Email : jana.patova@randstad.cz
Datum vložení : 15.03 12:38 - 2018

Paní na úklid v Praze

Společnost Kvalitní úklid- Praha přijme do svého kolektivu od dubna 2018 šikovnou paní na úklid, která má 100 % zkušenosti v oblasti úklidu domácností a firem. Samozřejmostí je zvládání všech úklidových prací. Při této práci se dbá zejména na DETAILY!! Momentálně nabízíme práci na pozici: * paní na úklid Uklízí se vždy na jiném místě (v bytě, domě, kanceláři, firmě, …). Paní pravidelně či jednorázově navštěvuje tato místa. Byty nebo menší domy se uklízí od 8 hod do max. 18 hod. Podmínky: * paní musí být z Prahy * ČJ nutný! * řidičský průkaz+ vlastní auto, se kterým bude moci dojíždět na zakázky

Region : Praha
Telefon : 773495988
Web : www.kvalitniuklid-praha.cz
Email : info@kvalitniuklid-praha.cz
Datum vložení : 15.03 12:14 - 2018

Operátor/ka ve výrobě AUTOMOTIVE

Náplň práce: • výroba koberců a plastů do aut pro významnou automobilovou společnost Požadavky: • spolehlivost, flexibilita, zodpovědnost • manuální zručnost • ochota pracovat na směny (3 směnný provoz) Nabídnout můžeme: • zajímavé finanční ohodnocení • možnost ubytování • platové podmínky až 23 000 Kč • možnost týdenních záloh • pozice vhodná pro muže, ženy i páry • stabilní zaměstnání na HPP včetně kariérního růstu

Region : Pardubice
Telefon : 727921815
Email : geislerova@pavmart-psv.cz
Datum vložení : 15.03 11:55 - 2018

instalatér

praxe v oboru

Region : Středočeský
Telefon : 608861021
Email : lau-rea@volny.cz
Datum vložení : 15.03 11:28 - 2018

Nabídka práce – Automechanik, autolakýrník, autoklempíř

Společnost VBK TRADE, s.r.o. hledá pro rozšíření kolektivu svého servisu na pobočce v Brandýse nad Labem vhodné kandidáty na pozici automechanika, autolakýrníka, autoklempíře a přípraváře. Požadujeme odpovídající vzdělání v oboru, zodpovědný a pečlivý přístup ke svěřeným úkolům. Praxe v oboru je výhodou.

Region : Praha-východ
Datum vložení : 15.03 08:40 - 2018

<<   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40   41   42   43   44   45   46   47   48   49   50   51   52   53   54   55   56   57   58   59   60   61   62   63   64   65   66   67   68   69   70   71   72   73   74   75   76   77   78   79   80   81   82   83   84   85   86   87   88   89   90   91   92   93   94   95   96   97   98   99   100   101   102   103   104   105   106   107   108   109   110   111   112   113   114   115   116   117   118   119   120   121   122   123   124   125   126   127   128   129   130   131   132   133   134   135   136   137   138   139   140   141   142   143   144   145   146   147   148   149   150   151   152   153   154   155   156   157   158   159   160   161   162   163   164   165   166   167   168   169   170   171   172   173   174   175   176   177   178   179   180   181   182   183   184   185   186   187   188   189   190   191   192   193   194   195   196   197   198   199   200   201   202   203   204   205   206   207   208   209   210   211   212   213   214   215   216   217   218   219   220   221   222   223   224   225   226   227   228   229   230   231   232   233   234   235   236   237   238   239   240   241   242   243   244   245   246   247   248   249   250  >>